Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj piszesz bzdury. Nieważność małżeństwa była stwierdzana przez Kościół od samego początku. Polecam listy Św. Pawła Ap. Zamiast pisać bzdury poczytaj książki i zdobądź wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylaaa30 podaj jakiś kontakt e-mail do siebie, postaram się Ci pomóc bezpłatnie a przynajmniej powiem Ci czy jest sens dawać pieniądze na adwokata. A i jestem prawnikiem kościelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj konkretny cytat z Pisma Świętego gdzie niby jest unieważnienie małżeństwa według apostoła Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj gościu! Co Ty z tymi pieniędzmi???? Ciagle piszesz ze księża biorą kasę! Ja nic nie zapłaciłam bo nie mam pieniędzy i zostałam zwolniona z opłaty za proces. Najpierw sie dowiedz a potem pisz te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda8
Co Ty znowu do mnie piejesz? Żeby małżeństwo było ważnie zawarte to musi być dwoje "dorosłych/odpowiedzialnych" ludzi. Jeśli gdzieś tak nie jest to znaczy ze nie było małżeństwa. Wiec o czym Ty piszesz ze nikt rozdzielić nie może jak oni w ogóle ze sobą nie byli połączeni. Idź już stad w końcu bo albo poczytasz fachową literaturę albo sie nie odzywaj. Nie pozdrawiam i nie pisz już do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jehowy. Nie ma nic wspólnego z Kościołem. Ignorujcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panda8 Jacy dorośli i odpowiedzialni ludzie? Za czasów Jezusa małżeństwa zawierały dzieci w wieku 12-14 lat i nigdy Jezusowi nie przeszło nawet do głowy żeby to podważyć. Potem przez prawie 2 tyś lat było podobnie, a teraz nagle się okazuje, że małżeństwa nie było? Czyli miliardy ludzi, którzy kiedyś żyli mają nieważne małżeństwa, większych absurdów nie widziałem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za reklamy linków? Widzę, że ktoś chce kasę zbijać na unieważnieniach kościelnych małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndzelikaWolna
Ja chcę się pożalić na adwokata kościelnego. Miało być super, a zwodził mnie blisko 5 lat. Wydałam też prawie 10 tysięcy przez ten czas. Dopiero jedna pani z KUL-u poleciła mi Panią Kamińską - prawnika kanonistę, która jest u nich doktorantką . Prowadzi kancelarię w Krakowie http://www.kanoniczna-kancelaria.pl/ . Dałam 3500zł i sprawę załatwiła w niecałe pół roku. Przy czym niczego nie obiecywała, ale działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie, gruba kasa, adwokaci, układy to jest wasza religia, to są wasze małżeństwa. Tylko Boga tam nie ma, bo on się brzydzi takim targowiskiem. Gdyby Jezus przyszedł znowu to by wam stoły powywracał i wygnał z Kościoła precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona taka Angelika jak ja Angela Merkel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Jak będziecie szukać adwokata kościelnego, sprawdźcie, czy mogą być Waszymi pełnomocnikami. Tylko na stronie sądu Biskupiego, jest ich wykaz. Inni niczego się nie dowiedzą w Sądzie w Waszym imieniu. Ja za adwokata (w tamtym czasie za II instancje łącznie) placilam 1200zł, pozostałe koszty były związane z procesem, ale adwokatowi więcej nie placilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sylaaa30 odezwij sie na mojego e-maila anna.jastrzab@onet.pl tez mam sprawe w Sadzie z Rzeszowie, moze cos poradze, podpowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna M
witam. Ma ktoś może obecnie sprawę w Krakowie ? Ile czekaliście na odpowiedź od złożenia skargi? i na przesłuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,od dłuższego czasu śledzę forum, dlatego muszę się Wam pochwalić.Po 6 latach otrzymałam upragnione stwierdzenie niewa żności mojego małęństwa.JESTEM MEGA SZCZĘLIWA, BO PROCES BYŁ MEGA TRUDNY, MAŁO ŚWIADKÓW I DRUGA INSTANCJA TOCZYŁA SIE PROCESEM ZWYCZAJNYM.Na poczatu usłyszałam ze kanon jest niezwykle trudny do udowodnienia, ale udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Joanna, Nie mam co prawda w Krakowie, ale u mnie od czasu złożenia skargi do pierwszego przesłuchania minęło 9miesięcy. Do Gość z dzisiaj, Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie przy al. Solidarności jest dobry prawnik – Chmielewski. Byłem u niego w związku z rozwodem, pozew jest już gotowy. Mam nadzieję, że uda się z winy żony, która w moim odczuciu jest ewidentna. Namiar na kancelarię jest na http://adwokat-rodzinny.com/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi1
Mam prowadzoną sprawę w Katowicach, skargę złożyłam w połowie grudnia, w kwietniu przesłuchano strony i świadków, potem bardzo szybko było okazanie akt, teraz czekam na uwagi OWM. Wikariusz mówił, że wyrok zapadnie może już w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest się ekspertem we wszystkich odmianach prawa to fatalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKOTAKAZOŁZA
Czy jest tutaj ktoś kto podlega pod diecezję łowicką i jest w trakcie uniewazniania? PILNIE CHCE SIĘ SKONTAKTOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Prawnik od rozwodów w niczym tutaj nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latami czekacie zeby jakis sedzia stwierdzil ze wasze malzenstwo nagle orzestalo byc wazne, a orzeciez Bog wyraznie powiedzial co Bog zlaczyl niech czlowiek nie uniewaznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty podstawówki nie skończyłeś, że z błędami piszesz? weź bo zaczną mówić, że polaczki to analfabecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z telefonu, jestem daleko poza Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informację osoby mające sprawy w I instancji w Warszawie. Ile czasu minęło w Waszym przypadku od okazania akt do wyroku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty w telefonie nie masz polskich znaków, czy jednak analfabeta z ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesteś taki ciekawy? Samemu nie potrafisz pisać bez błędów a innym próbujesz wytykać, żenujące podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie że znalazłeś polskie litery, czy ktoś ci napisał? to możesz teraz znowu najeżdżać na forum po polskiemu, co innego potrafisz, w polsce się nie udało, to za granicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×