Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
krystynka

Lek na bezsenność

Polecane posty

Gość Marta Kl
Wiem, ze niektórym może sie to wydawac niedorzeczne, ale mi to bardzo pomogło. Bierzcie chelat magnezu z witamina B6 to bardzo bardzo pomaga, magnez niby pobudza, ale tak naprawde on cos tam robi z nerwami i pomaga na bezsennośc. Miałam za soba bardzo długi "nie przespany" czas, ale to juz minęło. Melisa tez jest dobra, ale przy takiej małej bezsenności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka M
Marta Kl, ale jaki magnez bierzesz? W aptece sa 2 jeden nazywa sie tak jak napisałaś Chelat Magnezu B6, a drugi, Chelamag B6. Farmaceutka polecała pierwszy. Który Ty bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kl
Hejka, No ja właśnie ten Chelat Magnezu B6, nadal biorę :) Mam nadzieję, że komus w problemach nerwowcyh i bezsennosci. Piszcie opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra jest Melissa w kroplach, możesz wybrać się po prostu do apteki, ja w http://www.aptekapultusk.pl/ kupuję różne leki bez recepty, które często mi pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym lekiem na bezsenność jest uczciwa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciel
Nie zawsze leki, szukajcie źródła, kilka sensownych tekstów na ten temat - http://kalkulatorsnu.pl/ Unikajcie aktywności fizycznej przed snem, bo tylko problemy z tego wynikają - ja np. potrafiłem po grze w piłkę pół nocy nie spać. Masakra. Raczej chodźcie spać po wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkruk
Witam wszystkich, ja też miałem problemy ze snem, miałe setki badań i stosowałem różne leki. Odniosłem wrażenie że lekarze testowali na mnie co im wpadło w ręce :( Ostatnio poszedłem do fajnego doktorka i przepisał mi lekarstwo na receptę. Działa :) http://chpl.com.pl/charakterystyka-produktu-leczniczego-Zolpic-R--92360-9488-.html Może ktoś coś wyczyta dla siebie i mu pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyprobowalem chyba wszystkie leki ziolowe nerwomixy, benoseny, waleriany, melisy, chmiele, w roznych mieszankach, magnezy, relamaxy .... i uspokajaja troche to fakt ale sen i tak nie nadchodzi ile pieniedzy juz na to wydalem nie licze. poszedlem do lekarza i poprosilem o tranxene jest to benzodiazepina podobno slabiej uzalezniajaca bo dlugo dzialajaca wiec nie mogac zasnac czekajac na sen ok. 1 w nocy postanowilem wyprobowac, dziala 6 godzin dobrego snu to jak dla mnie super. rano lekki rausz ale po godzinie przechodzi. wiem ze jest to lek uzalezniajacy wiec czesciej niz 2 razy w tygodniu brac nie zamierzam. nastepny do przetestowania czeka syrop hydroxyzinum na recepte oraz tabletki ziolowe z indii Siledin ktore kupilem na ebayu mozna tez na allegro podobno dzialaja jak benzo. zamowilem tez ziolowe tabletki z chin yan hu suo zobaczymy czy pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i zapomnialem jeszcze o melatoninie, jesli problemy ze spaniem nie sa o podlozu psychicznym powinna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co najwazniejsze WALCZCIE z ta cholerna bezsennoscia nie idzcie na latwizne, prochy nasenne to nic dobrego fajnie jest na krotko pozniej zaczynaja sie problemy. To co z tego ze mam worki pod oczami, zle wygladam, nie mam sily .... nie wezme niczego wczesniej jak przy trzeciej nie przespanej nocy. Szukajcie w internecie na zagranicznych forach, aukcjach czasami czasami mozna znalezc cos ciekawego naturalnego o czym polscy lekarze i farmaceuci nie slyszeli lub nie chca szlyszec. NIE IDZCIE NA LATWIZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kava kava - ziolo ktore super dziala na bezsennosc kupilem w londynie w sklepie mozna sprowadzic z usa australii lub nowej zelandii podobno nawet papiez i gwiazdy filmowe stosuja ale uwaga w polsce jakis glupek urzednik wpisal na liste substancji zakazanych wiec nie radze ryzykowac. jest to nastepny powod dla mnie zeby glosowac na k***ina mikke i nowa prawice - lecz sie czym chcesz na wlasna odpowiedzialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym, żeby odpuścić sobie na początek jakieś leki nasenne i po prostu wprowadzić w życie pewne nawyki. Mi np. bardzo pomogło codziennie łykanie magnezu. Tak jak koleżanki wyżej brałem ten oleofarmu i czułam, że działa on lepiej w porównaniu do zwykłych magnezów (ten był chelatem). Poza tym przyda sie troche ruchu na swieżym powietrzu, zmęczenie organizmu, czytanie ksiażki przed snem :) Powodzenia wszystkim bezsennym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz mularski
Mi też pomógł w tej kwestii właśnie chelat magnezu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_tr
Kiedy wszystkie naturalne metody zawodzą zapraszamy na konsultacje do specjalistów - psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Klinika PsychoMedic.pl Warszawa tel. 22 299 11 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zenada chelat magnezu i spie do rana cha cha cha cha, mozna jesc garsciami i nie pomoze, to reklamodawca w tekscie raz pisze jako facet a dalej jako kobieta a apteki zarabiaja na naiwniakach. ja juz od dawna unikam polskiego lobby farmaceutycznego i szukam w zagranicznych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Nowakowski
Pisze Pan/i, że to żenada, ale dla osób z bezsennością to naprawdę pomocne. Nie ważne czy jest to magnez takiej czy innej firmy, ale jednak jego forma chemiczna jest bardzo ważna dla przyswajalności. Proszę nie podawac błędnych informacji, jeśli nie ma Pan/i wiedzy na ten temat. Poza tym namawia Pan/i do zakupu w sklepach zagranicznych, które często sa niesprawdzone i środki w nich sprzedawane. Jeśli komuś pomógł bardziej chelat magnezu niz tlenek, to świetnie, to ta informacja może komuś innemu się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto się zgłosić do apteki, np. w Pułtusku do http://aptekapultusk.pl/ i tam poprosić o jakiś lek bez recepty na bezsenność, np. na bazie ziółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwalcza wszystkie objawy bezsenności,Lunapret Bionorica poprawia jakość snu, Melatonina to syntetyczny hormon. Jego działanie polega na regulowaniu godzin snu i czuwania oraz regulacji zegara biologicznego. Jest polecany osobom pracującym na zmiany i często zmieniającym strefy czasowe. Sprawdzone domowe sposoby. Sok z wiśni sprawia także, że sen jest głębszy, bardziej efektywny i przynosi prawdziwy odpoczynek organizmowi. Poza tym trzeba też pamiętać, by nie kłaść się spać z pełnym żołądkiem. Wietrzyć pomieszczenie gdzie śpimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobry materac to podstawa - ja mam akurat z Art Medic i sprawdza się idealnie. Jest dobierany indywidualnie, do preferencji i budowy ciała, posiada zmienną twardość, co jest ewenementem na polskim rynku. Powiem, że komfort jest bardzo wysoki - czuję też, że lepiej się wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izałra
Ostatnio spróbowałam suplementu Forsen forte ma w sobie melatoninę i to całkiem sporo bo ilość porównywalną z lekami. Chyba tego mi brakowało bo teraz dużo łatwiej mi zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarstwo na taki stan: dwie godziny ćwiczeń po pracy (rower,bieganie,basen, siłownia, fitness - czy co tam lubisz), ale takich konkretnych! Do padnięcia na twarz ze zmęczenia. Potem prysznic, dobra, zdrowa kolacja, żadnego alko. Porządny sex przed zaśnięciem. Rano człowiek się budzi w świetnym nastroju z gigantyczną ilością energii do życia. Wiem co mówię. Sam byłem przez jakis czas w depresji. Po zamówieniu oczyszczenia aury ze strony http://energiaduchowa.pl zacząłem czuć się lepiej i uprawiać sport. Teraz jestem pełen zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makka
no wlasnie w mojej domowej apteczce też jest forsen forte - w razie czego....ale generalnie długoterminowa bezsenność to powazny problem z którym trzeba udać się do leakrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ilu watkach jeszcze bedziesz spamerska mendo spamowac tym goownem?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj naliczylam piec...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am different
Najlepszy alkohol. Podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsiaRa
No alkohol może być pomocny ale tylko czasem bo wyjdziemy z jednego problemu wchodząc tym samym w drugi :P i to chyba jeszcze gorszy. Ja żadnego leku nie stosowałam nigdy ale biore czasem jeden suplement Forsen Forte. Uspakaja i pozwala zasnąć. Ma duża dawkę melatoniny podobno porównywalną do tych w lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!! Spiiiierdalaj spamerska PIIIIZDO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze ktoś ma jakieś problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×