Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

życie wbrew pozorom jest bardzo skomplikowane.. my teraz 14 kwietnia będziemy mieli 20 miesięcy:-)niedługo dwa lata. Czasami chciałabym móc przyśpieszyć czas..a wczoraj marzyłam o tym, by na brzuchu kobiety, kiedy zachodzi w ciążę pojawiał się takowy napis\"ciąża\", bo już mnie męczy ta niepewność;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
mnie tez meczy ta niepewnosc, zwlaszcza ze sama nie wiem czego chce! Ty masz o tyle lepiej ze chcesz na 100% tego dzidziusia a jesli teraz sie nie udalo to mozesz probowac dalej, a ja...hmmm...jesli jestem w ciazy to nie ma odwrtu a ja nie wiuem czy jestem na to gotowa, przyznam szczerze ze troche przerqaza mnie mysl o porodze, i tym co bedzie potem- bol , flak na brzuchu ;) i nieprzespane noce...mam jakis dziwny niepokoj w sobie, chociaz teoretycznie nie bylo mozliwosci zebym w ciaze zaszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc kobieta byc koobieta na Twoim miejsu nawet bym się przez chwile nie zastanwiała czy jestem w ciąży. Skoro my przy \"pełnym stosunku\" już 4 miesiace się staramy i nic nie wychodziło? to co dopiero petting:>? Chciałabym Cię jakoś uspokoić, ale z drugiej strony trochę Cię rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
echh chyba pojde na spacer z tego wszystkiego, tylko pogoda jakas kiespka, jesli pozwolisz wpadne tu jeszcze, fajnie jest pogadac z kims w swoim wieku i w troche podobnej sytuacji ps. a my 15 kwietnia mamy rocznice zareczyn, wiec dzien po Waszym swiecie ;) bardzo szybko mi sie jakos oswiadczyl i zycze Ci "fasolki" bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być kobietą być kobietą - tak ciąża była nieplanowana, ale wiesz nie ma sensu się zamartwiać i przeżywać, skoro można się cieszyć i odebrać to pozytwnie:) Takie zamartwianie się nikomu przeciez by nie pomogło. Też mam wspaniałą osóbkę koło siebie, jesteśmy razem ponad 3 lata i jesteśmy pewni, że właśnie ze sobą chcemy być. Wiele razy rozmawialiśmy na temat naszej przyszłej rodziny, jesteśmy już zaręczeni i dziedziątko zawsze było w planach, a że plany się troszkę przyśpieszyły to w sumie nic strasznego:) Cieszę się, że w domu dobrze to odebrali, bo bardzo się tego bałam. Ale bez problemu nam we wszytskim pomogą, będziemy mieć swoje mieszkanko maleńkie bo maleńkie ale zawsze:) No i szykujemy się do ślubu, szczerze mówiąc nie chciałam nigdy ślubu w ciąży, no ale cóż zrobić:) Zresztą nie powinno być jeszcze nic widać to tego czasu:) Oboje studiujemy, byliśmy na dziennych, teraz przenieśliśmy się na zaoczne, mój Pan Kot znalazł pracę i jakoś sobie poradzimy. Najważniejsze to być razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
eszira, masz racje gratuluje Ci dzidziusia i zycze zeby bylo sliczne , zdrowe i nie dawalo za bardzo w kość :) jeszcze tu do Was wpadne dziewczyny, bo bardzo tu milo, i od razu mi sie poprawil humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eszira właśnie spojrzałam na te \"paseczki\";-) za dwa miesiace ślub tak? więc przygotowania w toku zapewne:-) ja się już tego wszystkiego doczekać nie mogę:-) Gratuluję dzidzi.. życzę, zeby zdrowiutka rosła:* byc kobieta byc koobieta pewnie, że możesz wpadać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec z tym testem z krwi jest tak, ze naprawde mozna go robic od 6 dnia po zaplodnieniu - bo beta HCG bardzo szybko sie podnosi - tylko jesli ktos nie mial monitoringu cyklu, albo nie robil wykresow temperaturowych, albo nie ma objawow owulacji to nie moze byc pewny kiedy ona byla i dlatego w laboratoriach pewnie radza czekac az 2 tygodnie, bo wtedy jesli cykl byl prawidlowy to juz raczej napewno test wyjdzie dodatni. Ale wierzcie mi, ze jesli wiecie kiedy byla owulacja to wiecie kiedy prawdopodobnie doszlo do zaplodnienia i wtedy test mozna zrobic juz 6 dni po zaplodnieniu - jestem lekarzem. A testy sikane wykrywaja dopiero pewien poziom HCG i dlatego tak naprawde pozniej pokazuja ciaze - pisza na opakowaniu, ze juz po 6 dniach, ale jak sie doczytacie w ulotkach to, ze tak naprawde dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki - a wiadomo, ze lepiej sie sprzeda jesli napisza, ze wczesniej pokazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być kobietą być kobietą zaglądaj do nas jak najczęściej:) A Ma-lenka, nie boisz się niczego? Bo wiesz nigdy nie jest się tak do końca gotowym na dzidzie, szczególnie w takim wieku, kiedy jeszcze chciałoby się czasem wyjść na impreze, albo na randke ze swoim ukochanym i pobyć tylko we dwoje niekoniecznie z wózeczkiem:) Ja się czasem tego boję, i boję się takiego zamknięcia, w domu z dzidzią takiej izolacji, codzinności, że każdy dzień taki sam. No ale ogólnie to trzeba myśleć pozytywnie, niekórzy naprawdę mają o wiele wiele gorzej. Teraz taka moja koleżanka urodziła dziecko i co prawda ma już 25 lat, ale niestety tatuś dziecka ją brzydko mówiąc olał, ona mieszka z mamą. Nie pracuje, nigdy nie studiowała i nawet nie ma pracy, żeby do niej wrócić po macieżyńskim. Tak więc jeśli już są razem dwie ososby a nie tylko jedna samotna, to napradę jest bardzo, bardzo dużo i zawsze się jakoś obowiązkami można wymieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ślub za 2 miesiące, ile tego przygotowywania:)! Straszne, bardzo mnie to wszytsko cieszy, ale z drugiej strony takie pytania rodziny a co tak szybko, a co tak nagle itp trochę mnie męczą ( bo my ten ślub załatwialiśmy jak już wiedziałm o ciąży, tak normalnie to chcieliśmy za rok:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris jak mi się miło zrobiło, jak napisałaś, że jesteś lekarzem:-) Co do tego testu, to prawda, że najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki, wtedy zawsze większa pewność:) Eszira, przyznam się, że może troche się boję, przeciez to taka mała kruszynka bezbronna się urodzi..ale z drugiej strony nie żałuję poświęcenia imprez. Wiem, że nie będę mogła zawsze wtedy kiedy będę chciała..ale przecież zawsze da się coś na to poradzić:-) Jakaś przepełniona optymizmem jestem? może dlatego, że mam takich kochanych i pomocnych rodziców i wiem, że mogę na nich liczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak ciekawość poprostu straszna, mój wujek co wieczór dzwoni do mojej mamy i sie pyta co nowego już załatwione:P poprostu wszyscy mamy ochote go udusić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-lenka a ty byś wolała chłopca czy dziewczynke? Bo my oboje dziewczynke:) Ale według takich metod, na chłopca i dziewczynke, to nam chyba wyjdzie chłopiec:P No wiesz, myśmy tego nie planowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nam się Zuzia Nasza Mała marzy..:-) tak bardzo MARZY;-) a o tych metodach też coś czytałam, ale tak bardziej z ciekawości;-) i wg tego przed samą owulacją jak doszło do zapłodnienia to będzie dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia śliczne imie, też o nim myśleliśmy, ale w końcu ustaliliśmy Juleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżance się teraz córcia urodziła to Julia dała:) też mi się podoba:-) Ale Zuzie chcemy.. ja już się nie mogę doczekać piątku;-) A tymczasem zbiram się wyprysznicować i do szkoły, bo wieczorowo robię;-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam miłego dnia:) Ja dziś jade po sukienke ślubną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira jak tam suknia? moja radość chyba sie skończyła..chociaż sama nie wiem, podobno możliwy jest okres w czasie ciąży? zawsze miałam bardzo obfite krwawienia już 1 dnia, a tu nie wiadomo co, leci jakby chciało a nie mogło.. ale nadzieji już chyba brak..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-lenka - przykro mi bardzo, ze sie tym razem nie udalo - straszna szkoda:( Ale glowa do gory, bedziemy caly przyszly miesiac kciuki trzymac:) zeby staranka byly owocne. A Chlopak jak? rozczarowany troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-lenka, sukienka super jest już w domku. Ale czytam i czytam i mi smutno, okres przyszedł:(, no a może to nie okres? faktycznie zdarzają się takie niby okresy nawet do 5 miesiąca podobno. Poobserwuj sobie ten okres, jeśli będzie jakiś mały albo dziwny to może jednak nie trać nadziei:) Pozdrawiam Cię cieplutko i będe trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak.. może i rozczarowany, z tego co wiem, to wkurzył się na mnie wczoraj(dokładnie do dzisiaj nie wiem o co chodzi:|). Ja całą noc przepłakałam..teraz na oczy nie widzę. W ogóle to stwierdził, że robimy miesięczną przewę..i nie bedziemy w ogóle współżyć i się starać. i jak tu normlanie teraz myśleć? jestem ZAŁAMANA!;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira ja już nie chcę sobie nadziei robić.. a okres jest dziwny:-P zawsze miałam bardziej koloru czerwonego i aż ze skrzepami..a teraz? jakieś brązowawe plamy tylko?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm brązowe plamy, dziwne, no poczekaj aż się skończy wtedy pomyślisz. A z chłopakiem napewno się pogodzisz i to własnie najszybciej w łóżku, takie godzenie jest najprzyjemniejsze:) Więc nie przejmuj się planowanym \"celibatem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zbyt dumna\' i on tez.. powiedział NIE to NIE. a pogodzić się pogodzimy zapewne..tylko jak narazie mam dość emocji, a on mi je podwaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorami Chlopaka to sie nie przejmuj - a juz na pewno nie placz z tego powodu - szkoda lez:) chociaz czasem wyplakanie sie naprawde dobrze robi - a sama przeciez zyjesz ostatnio w napieciu. Nie chcialabym Ci zabierac nadziei, ale mysle, ze ujemny test i teraz te plamienia to raczej nie daja szans - niestety, ale w przyrodzie wszystko mozliwe, wiec dbaj o Siebie podwojnie. Jak chodzi o plodnosc mezczyzn to najlepsze efekty daje kilkudniowe wstrzymanie sie od wspolzycia - wiec jesli narazie Chlopaka nie przekonasz to sie nie przejmuj - a pogodzicie sie akurat w okolicy dni plodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dziękuję:-) Niestety jestem osobą strasznie przejmującą sie wszystkim. Co do ciąży to straciłam nadzieję, że jestem. Wiem, że niestety się nie udało..postaramy sie za kilka miesięcy.. no cóż wszystko trzeba przeżyć. Dziekuję Wam dziewczyny za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
czesc dziewczyny, ma-lenka, no coz ja tez dostalam okres wczoraj tylko ze ja sie z tego ciesze, i wrecz przeciwnie do Ciebie mam nadzieje ze jerst normalny...hmm....chyba jest ale ja juz tak go obserwuje ze szkoda mowic ;) ma-lenka przykro mi ze sie nie udalo, ale zycze wytrwalosci w staraniach, a ze swoim mezczyzna na pewno sie szybko pogodzisz, faceci tacy juz sa ;) ale wiecie co, moj byl strasznie kochany, jak sie tak zamartwialam( chociaz on twierdzil ze nie ma szans na ciaze, bo to tylko petting itd.) to on pil litry kawy zeby nie spac w nocy i moc mnie pocieszac :) musze mu to jakos wynagrodzic...dziewczyny jak myslicie skoro dostalam okres, normalny jak narazie (odpukac) to nie jestem w ciazy chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc kobieta byc kobieta - na pewno nie jestes w ciazy!!!!! Mozesz juz byc spokojna! A tak na przyszlosc to moze mimo, ze to tylko peeting to moze sie zabezpieczcie dodatkowo - sex jest przyjemniejszy jesli nie bedziecie sie niczym stresowac:) A Chłopaka musisz wynagrodzic, tylko, zeby sie nie przyzwyczajal - On ma byc zawsze taki dla Ciebie, a nie tylko dlatego,zeby czekal na nagrode:) Ale i tak pozazdroscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×