Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

dziekuje KROPKU :-) szczerze mowiac jak robilam dzis test (PRE- TEST) bylam prawie na 100% pewna ze zobacze wkoncu dwie kreseczki, ale niestety..;-( lekarz powiedzial, ze cos tam sie zaczyna dziac,... wiec moze akurat...przepisal luteine i kazal czekac.... masz racje, bede musiala poczekac te 2 dluuuuugie tygodnie na nastepna wizyte, o ile mnie wczesniej ciekawosc nie zje ;-) Tobie tez zycze malutkiego dzidziusia, choc z tego co piszesz bedziesz go miala :-) trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pewnie ostatni raz przed jutrzejszym egzaminem tutaj zagladam - jutro Wszystkie musicie trzymac za mnie kciuki i telepatycznie mi pomagac!!!!! Od 11!!! Nie wiem jak ja tam te 4 godziny wysiedze - jakis koszmar!! Naprawde licze na Wasza pomoc, a jutro wieczorem to sie chyba na wirtualne piwo umowimy!!!!!:) Pozdrawiam slonecznie i wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS26 NAPEWNO bedziemy trzymaly kciuki (od 11 przez 4 godzinki,) naprawde duzo nam pomoglas i , zdasz na bank :-) a z tym wirtualnym piwkiem to dobry pomysl ;-);-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie..jedna
do Kamili dziewczyno wiem jak trudno jest wytrzymac...ta niepewność zabija,wiem ze testy kosztują ale radzę ci zroób sobie dla świetego spokoju test Quick.one są najlepsze, i można je robic o każdej porze dnia.moja siostra zrobila 3 dni po spóźnieniu i jej wykazał,ma tez potwierzone już przez USG,bo to było jakis czas temu.moją ciąze tez stwierdził,moja córa ma już 2 lata!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris Będę myśleć o Tobie jutro - napewnio się uda... Wreszcie będzie jakiś kompetentny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane, zabieram się za jakieś świateczne porządki, nie bójcie się o mnie firanek wieszać nie będe:), trochę mi się nie chcę sprzątać ze świadomością ze już niedługo będe tu mieszkać:P, no ale trudno. Zbliża się 11 więc łączmy się telepatycznie z Doris:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczescie , porzadeczki w mieszkanku mam juz za soba ;-) choc sama duzo nie zrobilam, tak sie moj luby o mnie troszczy (z przesada oczywiscie ) ;-) Doris trzymamy kciuki pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno....(jak zawsze) Dziewczyny powiedzcie mi czy w ciazy mozna jezdzic na rowerze? czy niewskazane raczej.... prosze o odpowiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
witajcie dziewczyny, to znow ja - panikara :D Oczywiscie zrobilam ten test z krwi,a jakze ;), prawie po 3 tyg. od tej niby wpadki , mam wynik < 1....czy moge juz byc spokojna? nie bylo za wczesnie na test, prawda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc kobietą być kobietą - napewo możesz być spokojna:) ja po 2 tyg od mojej wpadki robiłam test ( tak gdzieś na 4 dni po spozniającym sie okresie) i miałam już tego hormonu ho ho, wysżlo mi, że ilość jak na 4 tydzien:P Tak więc bądz spokojna:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris26, odezwij sie jak ci poszlona egzaminie , mam nadzieje ze dobrze:-) napisz , bo jestesmy ciekawe pozdrawiam cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDALAM - wynik niestety nie rewelacyjny - ale jak na to jaki ten test byl chory to i tak jestem zadowolona:) Dzieki za kciuki i serdeczne myslenie:) Kamila - ja rower jednak odradzam - po pierwsze jest dosc duzo wstrzasow podczas jezdzenia - krawezniki, dziury, kamienie - poza tym czeste przewrotki i niestety urazy wbijanej kierownicy do brzucha - co sama rozumiesz moze byc niebezpieczne. Szczegolne polecam plywanie - rownomiernie napina miesnie, w odciazeniu - w ciazy super! Byc kobieta - mam nadzieje, ze wreszcie sie upewnilas po tym tescie! Przy takim wyniku nie ma najmniejszych szans na ciaze:) Jeszcze raz dziekuje za trzymanie!!!! Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
popatrzyłem na twój suwaczek - czy ty w dalszym ciagu wierzysz w owady i kwituszki ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
doris ja tez Ci gratuluje zdanego egzaminu, i bardzo Ci dziekuje za to ze mialas sile mi odpowiadac, naprawde mnie uspokoilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do doris26 -a co to wszystko co nas otacza to matrix? :) Kropek - jesli ciaza jest prawidlowa, zadnych plamien, zagrozen, boli, skurczow itp. to sex jest absolutnie bezpieczny, a nawet wskazany - troszke endorfin dobrze dziecku zrobi. ALe jesli ciaza zagrozona to lepiej sie wstrzymac - jesli masz watpliwosci to zapytaj Swojego ginekologa - ale gdyby byly przeciwwskazania to by napewno powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Do Kropek - ja miałam tyłozgięcie macicy i lekarz kazał przez pierwsze miesiące spać na brzuchu i wszystko się unormowało. Przez to też miałam bolące miesiączki. Teraz jest O.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja kupowałam 2 opakowania po 30 tab i zapłaciłam razem troszke ponad 4 zł:) tylko, że moje nie nazywają się Folik, tylko jakoś po łacinie:P ale to samo, więc wydatek pewnie porównywalny, czyli nieduży:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik- 30tabl. kosztuje ok. 6,5 zl. (wedlug takiej ksiazki z cenami lekow - w aptekach pewnie roznie sobie licza) Kropek - najczestsze zestawienie konfliktowe wystepuje jak matka ma Rh minus a ojciec Rh plus, wiec to Wam nie grozi. Sa tez mozliwe inne konflikty - ale o wiele, wiele rzadsze - lekarz Ci dokladnie powie kiedy ewentualnie jakies badania robic i czy w ogole robic. Rzeczywiscie przy tylozgietej macicy zaleca sie spanie i lezenie na brzuchu - chodzi o to zeby latwiej bylo jej wydostac sie spoza spojenia lonowego, ale nie swiadczy to o zagrozonej ciazy - gdyby Twoja ciaza byla zagrozona na pewno lekarz powiedzialby to. Milej nocki Wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziesc dziewczyny, Doris gratuluje zdania egzaminu, wiedzialam ze zdasz:-) Ja narazie dalej lykam luteinke, i nic sie nie zmienia, tak sobie mysle ze chyba w czwartek zas sie wybiore do gina, chyba juz mi wiecejcos powie.... narazie mam dosyc niepewnosci...:-( milych snow wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Wszysykie mamy gotują obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
A co mężulki będą jedli jak przyjdą z pracy? Dzięki za pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja już ugotowałam: ziemniaczki, surówka z kiszonej kapusty i mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
Robilam test i wynik wyszedl mi troche dziwny, bo druga kreseczka taka bladziutka. Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dulcia, ja mysle ze tak!!! to moze byc ciaza!! :-) jesli pojawila sie nawet blada kreseczka to oznacza ze cos sie dzieje, ale dla potwierdzenia, za pare dni powtorz sobie inny test, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
Dziękuję Kamilo. Z pewnością powtórzę test, ale przyznam, że wolała bym nie zobaczyć tej drugiej kreseczki... :( Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Zależy jaki to test, bo w pre-test przeważnie pokazuje się taka kreseczka, ale po dłuższym upływie czasu.Jaki robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Właśnie wkłuto mi się w lewą rączkę, na szczęście umijętnie i bez sinika została:) Ale jak się dowiedziałam, że teraz będe musiała powtarzać badania co miesiąc, to się troszkę zmartwiłam. Po za tym zrobiło mi się słabo, ciemno przed oczami i duszno i już myslałam, że umrę:) No ale odsiedziałam chwilę i przeszło:) teraz jestem w domku i muszę regenerować ta straszną utratę krwi dlatego jem wielkie śniadanie:P Miłego dnia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na forum dziewczyny po dłuższej nieobecności. Przede wszystkim gratulacje dla Doris. Nie wytrzymałam i zrobiłam test - niestety negatywny. I tu zaczyna się mała ciekawostka. Moje objawy to bolące podbrzusze. czasami jajnik lewy kłuje, ciągle zmęczona i bardzo senna ( wczoraj spałam do 13-tej), humorki, bolące piersi-szczególnie z boku... Te same objawy miała moja koleżanka. Wyszedł jej negatywny test, ale okres się opóźniał. Pojechała do gin. I hurra jest w ciąży. dlatego ciągle mam nadzieję. Mam dostać planowo okres w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×