Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Gość Zapytanie do doswiadczonych
Chcialabym poradzic sie Was - kobiet doswiadczonych. Ostatnio dziwnie sie czuje - cos jest nie tak...Piersi nabrzmialy jak zawsze, ale po nacisnieciu wyplywa z nich bialy plyn.Okres dostalam planowo co do dnia - troche bardziej skapy niz zawsze, ale wciaz jest to krwawienie, a nie plamienie. Mam tez czasami temperature ok. 37.5 (przy tym 37.2-3 w pochwie).Dodam jeszcze, ze zawsze stosuje prezerwatywy i nie mialam systuacji awaryjnych. Chce zrobic test zaraz po tym okresie, ale dzis dopiero 4 dzien, wiec czekam. Co o tym myslicie??? Prosze poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmml
jak wycieka to może byc za wysoka prolaktyna, za wczesnie, żeby siara leciala. Leć na badania albo do lekarza. Jak jest za wysoka, to w ciążę nie zajdzuiesz, może być duzy problem, trzeba zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy:-) ja myslę, że hmm ma rację, gdzies już czytałam o prolaktynie i tych wyciekach z piersi.. ale niestety nic pewnego Ci nie powiem bo lekarzem nie jestem..to tylko \'książkowa\' wiedza.poszukaj tu na forum na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje Wam bardzo za uwagi
To jest naprawde dziwne....Wiem, ze cos jest nie tak z prolaktyna, bo dziwne wycieki zaczely sie wczesniej, ale byly jasniejsze, a teraz sa bialawe.Miesiaczkuje regularnie, a teraz ta temperatura...Podobno wystepuje podczas ciazy i utrzymuje sie przez pewien czas...No i ta miesiaczka zbila mnie z tropu.Kobitki, sama nie wiem, co myslec, a tu niedziela. Do tego nie mieszkam w Polsce... Kiedy uwazacie, ze nalezaloby zrobic test? Czy moge go zrobic teraz mimo miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie jesteś pewna to powinnaś zrobić test..ja robiłam 7 dni po możliwym zapłodnieniu ale myślę, że lepiej dzień po spóźnionym okresie.. jeśli nie masz okresu masz szansę;-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niedoczytałam:P najlepiej zrób jak się skończy..ale skoro masz okres to wątpię by była to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigos ola
Kobietki mam do was pytanie!!!!!!!!!!! czy robienie testu ciazowego w czasie krwawiebia wplywa w jakis sposob na jego wynik???????? prosze o odpowiedzi! jak to jest!czy nie ma to znaczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigos ola
????????????????????????????????????????? ktos mi odpowie??????????????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinno wpływać na wynik testu - to znaczy najlepiej założyć tampon, żeby samego testu przypadkiem krwią nie zabrudzić:( ale na sam wynik testu nie powinno wpływać - bo test bada zawartość konkretnego hormonu w moczu. Nie wiem tylko czy jest sens robić test skoro ma się okres - to raczej wyklucza ciążę - wiem, że można tutaj znaleźć wiele wypowiedzi kobiet, które miały miesiączkę do 4 miesiąca ciąży - ale to się naprawdę bardzo rzadko zdaża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigos ola
Doris26 widzisz bo jestem po postinorze i akurat robilam test jak mialam krwawienie, ale nie 1 tylko 2 (po postinorze to skutek uboczny) a test robilam 3,5 tyg. od wpadki czyli mysle zeby wykazal ciaze>i robilam test plytkowy(pre-test) takze testu nie pobrudzilam:)czytam tu wiele topikow na ten temat:to testy ciazowe zawadza:/ to nie mozna robic testu w czasie krwawienia:/jzu sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zastosowałaś postinor w odpowiednim czasie i masz krwawienie to na 99,999% nie jesteś w ciąży! Jeśli jednak masz wątpliwości, albo masz się tym zamartwiać to zrób jeszcze jeden test - choć moim zdaniem test 3,5 tyg. po \"wpadce\" wykazałby ciążę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigos ola
Doris26 dziekuje ci za odpowiedzi:)jutro ide do ginka i bede wszystko wiedziec:)pozdrawiam cieplutko :) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki jeszcze raz za porady
Kupilam test mimo wszystko i bede robic test jak tylko skonczy mi sie miesiaczka, bo te bolace piersi i temperatura nie daja mi spokoju. Tak sobie mysle, ze moze cos (ciaze) sobie uroilam :( A mielyscie tak, ze nagle na ulicach widzialyscie same kobitki w ciazy i placzace dzieciatka??? Taka paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane. Dziękuje za moc życzeń i już opowiadam wszytsko;) W domu przed wyjściem do kościoła byłam strasznie zdenerwowana, bałam się o wszytsko, ale jak już zaczęła się msza jakoś się uspokoiłam i cała ceremonia przebiegła już spokojnie:) Prócz małej wpadki ( mój mąż chciał założyć mi swoją ogromną obrączę, zamiast mojej malutkiej :) ), był bardziej zdenerwowany ode mnie, ale wszystko było dobrze:) Poźniej zabawa na sali, też myslałam, że będzie dużo gorzej, jakieś tradycyjne zabawy, głupoty w tylu \"gorzko, gorzko\" ale nie było tak źle. Zespół grał fajnie, wszyscy się bawili, obsługa na sali i kuchnia też wyszły w porządku. Jesteśmy zadowoleni że już po wszytskim:) Impreza nie była zaplanowana na całą noc, tylko tak do 12, na szczęście nikt nie marudził, że za krótko, a ja się cieszę, bo przynajmniej była prawdziwa zabawa, a nie przysypianie pod stołami i czekanie kiedy będzie rano:) Skończyło się po 1, i poźniej pojechaliśmy z moim ukochanym do małego przytulnego hoteliku:P No a teraz wszytsko powoli wraca do normy, z tym, że na razie w dowym domku mam mniejszy dostęp do kompa, tak więc wybaczcie, moje nieobecności:) Pozdrawiam cieplutko młoda żoneczka eszirka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszira- GRATULACJE
Duzo szczescia i mnostwa milosci na Nowej Drodze!!! aga (zapytanie do doswiadczonych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po tescie
Tak wiec kolezanki, dzis nie wytrzymalam, bo miesiaczka byla wczoraj baaardzo skapa (5 dzien) i zrobilam test - wynik negatywny. Dziwne objawy jednak nie ustaja, wiec za kilka dni powtorze test, a w miedzyczasie wybieram sie do lekarza - mleko cieknace z piersi to nic innego jak alarm...Cos niedobrego sie dzieje, bo dochodzi goraczka - podejrzewam zapalenie sutka, ale zaden ze mnie lekarz :) Sciskam Was serdecznie i zycze milego dzionka! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po tescie
Tak wiec kolezanki, dzis nie wytrzymalam, bo miesiaczka byla wczoraj baaardzo skapa (5 dzien) i zrobilam test - wynik negatywny. Dziwne objawy jednak nie ustaja, wiec za kilka dni powtorze test, a w miedzyczasie wybieram sie do lekarza - mleko cieknace z piersi to nic innego jak alarm...Cos niedobrego sie dzieje, bo dochodzi goraczka - podejrzewam zapalenie sutka, ale zaden ze mnie lekarz :) Sciskam Was serdecznie i zycze milego dzionka! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) ag więc cóż.. ja nadal uważam, że to nie ciąża. ale wszystko dokładnie to Ci juz lekarz powie. Eszira..mm.. aż sie miło czyta to wszystko..tylko pozazdrościć..pozazdrościć.. wszędzie wszyscy się zręczają..biora śluby.. a ja czekam;-P i sama nie wiem czy też sobie wmawiam, że może zaszłam..czy uroiłam..chociaż nie wiem czemu ale wczoraj zasłabłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne...
Ta temperatura jest nie do zniesienia - glowa wciaz goraca, a tu trzeba myslec i pracowac gapiac sie w ekran... Pozdrowionka zza kompa ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie kolezanki :-) eszirka czekamy na zdjecia z weselicha oczywiscie :-) malenka a bylas juz u lekarza albo robilas juz jakis test? bo moze akurat...:-) A u mnie jak zawsze po staremu, wlasnie ten okropny okres mi sie konczy, i znowu starania beda szly pelna parą :-) jak co miesiac ... doris dzieki za odpowiedz (masz racje , na badaniach histo -patologicznych ktroe mi robili w szpitalu wyszlo ze pronienie bylo samoistne) pozdrawiam cieplusio :* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.. do lekarza już dzwoniłam, a że wolny termin był dopiero 14.06 to dopiero wtedy się dowiem. boję się strasznie test robić.. a co byś zrobiła na moim miejscu? zrobiłabyś test? jest w ogóle jakaś możliowść że jestem naprawdę w ciąży? bo mnie się już wydaje, że ja sobie wszystko wmawiam..już staram się wszystko tłumaczyć zmęczeniem po pracy i stresem.. ag a może masz jakiś stan zapalny? idź lepiej dolekarza na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba stan zapalny...
Wybieram sie do lekarza, wiec dam Wam znac co i jak. Malenka - zrob test - ja tam im wierze, bo jak na razie wydaja mi zie niezawodne i szybko sciagaja na ziemie. Nie ma co bujac w oblokach i zastanawiac sie godzinami, stresowac i zamartwiac wszystkich dokola - moj narzeczony tez przez to wszystko poczul sie jakby byl w ciazy :) Usciski i milego ! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag mój też tak bardzo chce tego dziecka..a ja bardzo chciałabym mu je dać. Doris, czy mimo to, ze miałam to plamienie przez 3 dnia 22dc (bardzo skąpe-dodam) to jest możliwość, że jestem w ciąży? Fakt piersi mam dalej nabrzmiałe i słaa strasznie jestem.. nadodatek jakaś przeczulona na zapachy. ciąża czy stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka, moim zdaniem jest mozliwosc ze jestes w ciazy, ja tez mialam plamienia jak bylam , zrob test, jak jestej to test napweno ci juz wykaze, bedziesz wiedziala , a do lekarza i tak idziesz dopiero za 3 tyg, ja bym nie wytrzymala, trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez bylam wiecznie zmeczona i senna, mówie ci zrob test, i napisz nam wynik, juz sie nie moge doczekać :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zapachy tez przeczulona bylam :-) strasznie..... sorkiz e pisze na raty, malo czasu mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plamienia zaczęly mi sie wtedy gdzy zblizal mi sie termin okresu , i myslalam ze okres mi sie pojawil a tu sie okazalo ze to ciaza, Moim zdaniem jest mozliwosc ze jestes w CIĄŻy , tylko ze szkoda ze doris nie ma , napewno by ci dobrze doradzila, ale test mozesz zrobic, a okres ci sie spoznia??? ile??(pozatymi plamieniami ktore mialas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila boję się:-) ale nie wytrzymam- w niedziele zrobię pre-test! Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie liczyć tych plamień to okres spóźnia mi się 4 dzień...więc nie jest źle:-) mam coraz większą nadzieję.. i kurcze chyba rośnie coraz większa możliwość zawodu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno .... prosze powiedzcie mi , jestem juz jakas przycmoina i nic z tego nie rozumiem :-( okres mialam 18. 04 do 23.04, pózniej 26.05 do 30.05 czy to oznacza ze mam cykle 33 dniowe czy 38 dniowe czy jak??? juz sie sama pogubilam w tych obliczeniach, i napiszcie prosze kiedy mam szczyt dni plodnych, wkurzona jestm bo ostatnoi okres pojawia mi sie kiedy chce, nic juz nie potrafie obliczyc....:-( ale wstyd....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×