Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

witajcie:) malenka wysłałam po raz kolejny zdjęcia, może tym razem doszły?:( Doris kurcze ty juz niedługo będziesz mamą:) Jesteś przygotowana z wyprawką itp? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Eszirko właśnie wczoraj dostałam zdjecia:-) Ślicznie wyglądałaś!! a brzuszka jak już Doris mówiła nic nie widać:-P piszcie dziewczyny jak tam u Was staranka, bo widzę, ze część z nas już wyparowała stąd.. gdzie Kamila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WItajcie kobitki
Pisze z pracy, bo w nowym domku internetu niet :( Pogoda a la tropikalna, wiec zastanawiam sie gdzie sie wybrac na weekend... Pytalam wczesniej o baby shower - to taki zwyczaj pozegnania ciazy. Sa 2 rodzaje swietowania: oficjalny (znajomi sie schodza w ladnych strojach i przynosza prezenty dla dzieciaczka, ktory ma sie urodzic) i nieoficjalny (nasze: pizama party:D ), gdzie babki siedza sobie wieczorkiem w koleczku i jedza lody i pizze, a przyszla mama dostaje pelno prezentow dla bobasa. Nie wiem jak Wam, ale mi sie ten zwyczaj podoba :) To sle usciski i zmykam na lunch ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ag:-) mi też się podoba:-) sama bym taką imprezę z miłą chęcią zrobiła..tylko najpierw trzeba zajść w ciążę:-P a te upały? wspaniałe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Cześć kobitki!!! Nasze życie jest pełne niespodzianek... Kilka dni temu odebrałam wyniki badań z laboratorium i jak już mówiłam-negatywny.... Stężenie hCG wynosiło 0,6 więc bardzo mało skoro kobieta nie będąca w ciąży może mieć do 5,7... Wczoraj natomiast zrobiłam 2 testy,bo 5 dni spóżniał mi się okres...i.... JESTEM W CIĄŻY !!! uwierzycie?! :) pozdrawiam cieplutko... ps. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję :D 🌻🌻🌻 Ja robiłam w życiu tyle testów.... i nie było II. Teraz nie chcę biec do apteki, poczekam na termin @ i wtedy pójdę :D Trzymajcie za mnie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 ale mam zaległośći, niestety... ale nadrobie je troszke pozniej :-( nie bylo mnie tak dlugo poniewaz mam zLamana noge w kostce, :-( :-( gips mam juz 2 tygodnie!! i najgorsze jest to ze mieszkam na 4 pietrze i nie dalam rady wczeniej wejsc po schodach do domu, wiec mieszkalam u swojego chlopaka (mieszka na pierwszym), dopiero dzis postanowilam sie zmierzyc z moimi wielkimi schodami.... uwiezycie ? co za pech , noge zlamalam w sobote 10- tego czyli w dzien pierwszego upalu... koszmar, wczoraj bylam u lekarza i stwierdzil ze minimum gips mam miec jeszcze 2 tygodnie, wytrzymac sie nie da :-)Aż mi sie płakać chce ze taka ładna pogoda a nawet nad wode nie mam poco jechac....:-), w dodatku duza kasa mi przeszla kolo nosa, bo niejestem nigdzie ubezpieczona i nie dostane odszkodowania!!!!, pozatym na moje miejsce w pracy zalatwili juz sobie kogos innego, (pracowalam na czarno bez umowy) Poprostu NIC GORSZEGO nie moglo mnie juz chyba spotkac....:-) a staranka no cóż.... w tym miesiacu sie zadnej niespodzianki nie licze....:- ( ( no chyba ze zaczne wierzyc w cuda..:-) 🌻 kochane, pozniej wszystko tu poczytam co u Was i sie jeszcze odezwie ❤️ 🌻pozdrawiam gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale napisalam zrozumiec sie nie da :-) mialo byc ze w tym miesiacu \"zadnej niespodzianki sie nie spodziewam\" pozdrawiam jeszcze raz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka,- nie martw sie wiesz co zawsze sama powtarzalas grunt to sie nie poddawac:-) kiedys nam obu sie uda, ja teraz tez czekam na okres, jak juz wczesniej pisalam cudow sie nie spodziewam.....(w gipsie troszke nie wygodnie) eszirka jak sie czujesz? napewno upał dokucza.... mininadia GRATULUJE przyszlam mamko :-) , nawet nie wiesz jak sie ciesze, kiedy idziesz do lekarza potwierdzić ciaze ? chociaz skoro robilam 2 testy i w kazdym wyszly po DWIE kreseczki... to tylko chyba juz dla formalnosci ta wizyta...:-) jeszcze raz ogromnie gratuluje🌻 No dziewczynki starające się , koniec leniuchowania.... w tym miesiacu brać sie do robty!! wszystkie:-) a zobaczymy za miesiac wspaniale rezultaty❤️ coś tak czuję...... :-) ❤️CAŁUSKI❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mininadia!!!!🌼 no po prostu nie wiem co mam Ci powiedzieć:-D cieszę się razem z Tobą!!!!:-) GRATULACJE!! Kamila ojć:/ nie zazdroszczę. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!! :* 🌼 i tak.. GRUNT TO SIĘ NIE PODDAWAĆ! ja zaczynam od dziś dni płodne.. więc niech ten mój mężczyzna się lepiej mocno trzyma:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębianka
czesc wszystkim jak ja bym chciala zeby bylo juz po wszystkim, dzis mam 8 dzien cyklu , strarmy sie o dzidziusia, a ja juz popadam w paranoje , moj maz pracuje wiec nie zawsze ma czas i ochote na igraszki, a ja zaczynam traktowac to jak obowiazek a nie przyjemnosc, musimy i juz. W zasadzie nie wiem dlaczego tak jest bo przy pierwszym dziecku nie bylo klopotow, zaszlam w ciaze w drugim cyklu. Mam nadzieje ze ten nie skonczy sie miesiaczka a pozytywnym testem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastrzębianka- z J-bia? :-) życzę powodzenia.. :-) ja jakoś straciłam ochote na sex, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Zajść już w 2 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębianka
hej malenka tak z jastrzębia, dzieki za zyczonka, mam nadzieje ze nie bede musiala dlugo czekac na efekty, a na sex to moze ja i mam ochote tylko jakos nie ma ku temu okazji bo jak mozna to mojego nie ma w domu a jak jest to w pokoju obok siedzi nasz synek, wiec niestety przymusowa abstynencja, ale jutro maly idzie do przedszkola wiec moze cos pokombinujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to nie traktować to jako 'zadania', bo tak nie wyjdzie! stres blokuje nasze organizmy. sex jest piękny ale gdy jest przyjemny, a nie stresujący.. :-) jastrzębianka, a który to Wasz miesiąc starań? bo Nasz już 8 leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębianka
wiem ze stres akurat tutaj nic nie pomoze, a pomimo tego towarzyszy mi na sama mysl o tym. Mam wrazenie ze zachowuje sie jak pierwiastka, pomimo ze juz przeciez mam doswiadczenie. A co do okresu staran to dopiero drugi cykl, wiec wszysko przed nami, tylko ze ja bym juz chciala. Wiem ze to nie jest tak hop siup, a szkoda, bo im bardziej sie chce tym dluzej sie czeka. Zaczynaja mi sie dni plodne wiec zobaczymy, moze akurat. Przygotowana jestem, biore witaminki i kwas foliowy, nawet mezowi podsuwam codziennie , poniewaz pracuje na kopalni , wiec napewno ma wycienczony organizm, a przeciez to ze kobieta nie zachodzi w ciaze to nie zawsze jest jej wina. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzrymam kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczynki!:-) z tym, że im bardziej chcesz tym później to chyba prawda.. ja przestałam sie skupiać na tym, że chcę tego dziecka. Będzie to będę się cieszyć..nie chce wciąż wyczekiwać i się rozczarowywać. Pozdrawiam!!:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) a gdzie wy się wszystkie podziewacie?:> ja wiem, ze jest strasznie parno i duszno i że najlepiej byłoby wskoczyć do zimnej wody i się nie ruszac..ale napiszcie chociaż kilka słów co u Was:*🌼 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu
No i coz... to milego dzionka.... ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 73
Witam, przeczytałam dzisiaj prawie wszystkie wasze posty. Bardzo mi sietu podoba:)) Dzięki wam nabrałam nadziei, że może jednak jestem w ciąży. Mam 33 lata i 8 letnią córkę i teraz chcę drugie dziecko. Zabezpieczałam się spiralą póżniej przez pół roku stosowałam plastry( do maja) i od razu w czerwcu chciałam zajść w ciążę. Byliśmy na urlopie było dużo czasu i chęci ....... i teraz czekam. Okres powinnam dostać wczoraj ale go nie ma. Jednak wczoraj test był negatywny. Jutro rano biegnę do laboratorium. Nie mam żadnych objawów ciąży. Piersi nie bolą, brzuch też nie, żadnych nudności. Tylko 2 dni temu podczas stosunku miałam mosne ukłucia w jajnikach. Tak bym chciała............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to trzmam kciuki oby Ci się udało:-) ja narazie nie skupiam sie na tym, zeby mieć dziecko.. mam kilka ważniejszych spraw na głowie:-) no i wkońcu niedługo wyjeżdzamy na dwa tyg na urlop więc może wtedy nam się poszczęści:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Witajcie!!! Nawet nie wiem od czego zacząć.... Tyle radości było,że udało nam się za pierwszym razem,ale...nie trwało to długo bo 25 czerwca wylądowałam w szpitalu... Tak bardzo bałam się,że "już po wszystkim",ale wczoraj wróciłam do domu nadal 2in1... Nadal się martwię, ostatnie dni były koszmarem!!! Miałam jednorazowe plamienie i pewnie nie byłobu to dramatem, gdyby nie totalna anomalia: poziom Hcg mam mega, w 48h przyrost to 240% ,a wielkość pęcherzyka ciążowego jest totalnie mała w stosunku do poziomu Hcg... Nic z tego nie rozumiem,a co najgorsze lekarze też nie!!! Myślę,że w ciągu tyg się wyjaśni ale do tego czasu będę odchodziła od zmysłów,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mininadia! teraz musisz być silna i pełna wiary:-) skoro się udało to powinno być ok zwłaszcza, że jesteś pod opieką lekarzy!:-) trzymam kciuki aby wszystko szło dobrze:* jestem myślami z Tobą :* Pozdrawiam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
hejka!!! Jesteście tu jeszcze czasem? :) Obecnie nadal nic nie wiadomo,poza tym,że istnieje niestety możliwość pustego pęcherzyka,czyli ciąży obumarłej!!!! Jest mi strasznie ciężko,a ten koszmar ma jeszcze trwać przez kilka dni.... :"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - korzystając z tego , że jestem kilka dni w domu - postanowiłam i do Was zajrzeć:) Mininadia - trzymaj się Kochana, na pewno Ci bardzo teraz ciężko, ale nie trać nadziei - przynajmniej przez te kilka dni. Niestety strasznie to wszystko jest niesprawiedliwe... Specjalnie dla Ciebie 🌼❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼🌼 Pamiętaj, że myślami jesteśmy cały czas z Tobą i zawsze możesz się tutaj wyżalić - jeśli tylko tego potrzebujesz... Kamila - biedactwo:( gips w takie upały to jakiś koszmar:( A co Ty z tą nogą zrobiłaś? Mam nadzieję, że się na tych dwóch tygodniach skończy... Maleńka - a gdzie się na ten urlopik wybieracie? i kiedy? Może już pojechaliście? Jastrzębianka - trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej ujrzała dwie krechy na teście:) Jak możesz pisać, że to że kobieta nie zachodzi w ciąże to kiedykolwiek jest jej wina - no chyba, że jak łyka tabletki antykoncepcyjne -to się z tą teorią zgodzę, a tak to to nie jest niczyja WINA!!!! Naprawdę rzadko się zdaża, żeby od razu się udało i zazwyczaj kilka cykli trzeba poczekać na efekty - a narazie skupcie się na starankach:) Aga73 - i co u Ciebie? Udało się? Czy jeszcze musisz troszkę poczekać? Mam nadzieje,że się udało!!!! A u mnie wszystko dobrze - dziecko rośnie - na ostatnim USG okazało się, że zdecydowała sie prawidłowo odwrócić i już jest główką do dołu, waży ok.2500gr - więc teraz już tylko czekać, aż zechce powitać świat i pokazać się mamusi:) Ja wyjeżdżam jeszcze na weekend na wieś, a po niedzieli już na stałe zostaje - bo wtedy to już naprawdę w każdej chwili mogę zacząć rodzić - a tam gdzie odpoczywałam to aż 100km od Krakowa i dojazd dość kiepski:( więc nie ma co ryzykować... Dobrej nocki Wam Wszystkim życzę i odzywajcie się co jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik***
witam dziewczyny bardzo bym chciała sie do was przylaczyc mam juz 4 letnia coreczke a teraz juz od tygodnia jestem szczesliwa bo ujrzałam 2 kreseczki na tescie i byłam tez u lekarza zrobiła mi USG powiedziła ze widac tylko pecherzyk ciazowy i potwierdziła ze to bardzo wczesna ciaza tak sie ciesze czekalismy na te 2 kreseczki na tescie prawie pól roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
witam wszystkich ja tez staram sie o dzidziusia od 5 miesiecy i nic,masakra.A te testy wychodzą mi juz bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze nadchodzi kryzys po jakimś czasie i każda z nas przeszła robienie testów co chwilę życzę ci szybkiego zobaczenia 2 krech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×