Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

eszira dziekuje🌻 slicznie wygladalas :-)❤️ sliczna suknia, tak sobie tylko mysle ... kiedy bedzie moje.......:-9 pozdrawiam młoda żonko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki za zdjecia
Pieknie wygladalas!!! Ciesze sie, ze cala ceremonia sie udala :) A teraz odpoczywaj i zagladaj tu od czasu do czasu - dla relaksu ;) Usciski()()() ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak tam Ma lenka
Cos sie wyjasnilo? Daj nam tu znac! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszirka - do mnie nie doszło - możesz jeszcze raz wysłać? Albo któraś z Dziewczyn jeśli wcześniej zajrzycię? Proszę!!!!!! dorota@dabrow.com Ag - Maleńka dopiero w niedzielę robi teścik i dopiero wtedy coś będziemy wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuję poszkodowana.:-( bo też chce zdjecia:-P Eszirko Kochanie jakbyś mogła: ruthles@interia.pl 🌼 u mnie ok samopoczucie. Wczoraj mój mężczyzna stwierdził że piersi mi jakoś urosły i sutki się powiększyły..ja czuję jakieś wewnętrzne podniecenie..nie wiem co to może oznaczać. jednakże nie chcę się nastawiać tak jak pisała Doris. Przecież zawsze są jakieś dwa wyjścia(wolałabym to Mniejsze;-)❤️) pozdrawiam i całuję:-) a może jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajcie kobitki
Wiec dzis zrobilam test wedle tych moich swedzacych piersi, powiekszonych sutkow i wycieku, no i nici - negatywny... Zeby sie pocieszyc ide jutro do fryzjera :) No a dzis jem od rana czekolade :) Goraco polecam... I pozdrawiam ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag to ja chyba tą samą metodę wyróbuję-czekolada..może humor poprawi:-P jeszcze tu taka dołująca pogoda..gdzieś mi humor zniknął. zaczynam coraz bardziej wątpić, że jestem w ciąży. oj chyba znów nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miło mi, że zdjęcia się podobają. Oczywiście zaraz powysyłam tym, które jeszcze nie dostały:) Jestem z Sosnowca:) A wogóle, to musze Wam powiedzieć, że dzisiaj od rana czuje mojego malucha;) Dopiero pierwszy dzień tak mocno, czułam wcześniej, ale nie wiedziałam, czy to dzidzia, czy coś w brzuchu bulgota:) Ale dziś mam już pewność, bo kopniaczki są porządne:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira..ja też bym już chcała:-( powiedz mi jak Ci się udało zajść?:-D 🌼 ps. czekamna maila ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszirka - bardzo dziekuje za zdjecia - super wyglądaliście - widać, że tacy zadowoleni, uśmiechnięci:) SUPER!!! Tylko Ty chudzinka jesteś, brzuszka w ogóle nie widać - ale napewno do czasu:) Co do kopniaków to się teraz do nich przyzwyczajaj, bo z dnia na dzień będą silniejsze:) Mnie jak malutka kopnie w pęcherz to to wcale nie jest takie przyjemne, za to uwielbiam jak się przeciąga i tak śmiesznie odwraca(wypychając różne części ciała) - ale to dopiero od paru tygodni mocniej czuje -bo wcześniej była za mała. Malenka - trzymaj się jutro:) | koniecznie daj znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry..ja test już mam kupiony. teraz tylko czekać. ale na nic się nie nastawiam:-) pozdrawiam i miłego dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma-lenka 20 --- powodzenia
Oby pokazalo sie na tym tescie tyle kresek, ile sobie wymarzysz! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - i jak tam teścik - ja wciąż mam nadzieje i trzymam za Ciebie - odezwij się Kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymamy kciuki
U mnie leniwa niedziela - skwar sie z nieba leje. I tak czas sobie powolutku leci... Zycze milej niedzielki! I udanego tygodnia! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ten czas szybciej leci. byłam dzisiaj u kuzynki zobaczyć Małą. dokładnie miesiac dzisiaj miała..ehh..zazdrość mnie zżerała:/ miłego wieczorku zyczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nadal trzymamy:) W końcu zobaczysz upragnione dwie kreseczki:) Ag - ale Ci zazdroszczę tego skwaru - u nas zimno jak diabli, zwłaszcza w mieszkaniu - ja cały czas siedze pod kocem:( Już bym chciała troszkę słoneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris masz rację trochę..chociaż te 20 stopni by sie nam przydało:-P pupcię i brzuszki trzeba wygrzać;-) a ja już nie wiem czemu mam takie anomalnie orgnizmowe, bo piersi mam naprawdę zmienione dziwnie:-P boję się że coś nie tak:-/a dowiem się dopiero za dwa tyg:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) malenka czy do ciebie wciąż nie doszły zdjęcia? :( Jeśli tak, to zaraz wysyłam jeszcze raz:) Moje Kochanie poszło dzisiaj pierwszy dzień do nowej pracy, a ja wysprzątałam mieszkanie i gotuje dobry obiadek:) Pozdrawiam cieplutko przesyłam buzieczki a od dzidzi kopniaczki:P Malenka ja nie wiem, jak zaszłam, samo się jakoś tak zaszło:P Doris, to fakt, że nie widać było w sukienca brzuszka, z czego się cieszę, bo nie chciałabym brać ślubu z wielkim brzuchem, troche jednak wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam dla mnie nie byłby żaden wstyd z brzuszkiem do ołtarza:-) Eszirka już sprawdzam pocztę czy dostałam zdjęcia:) nie ma to jak obowiązki \'spełnionej kobiety;-)\' 🌼 ja już się doczekać nie mogę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, ja też uważam, że żaden wstyd:) Ale jeśli miałabyś się źle czuć to lepiej, że nie było widać:) Ale się z Ciebie dobra żonka zrobiła - sprzątanie, obiadek:-P Mnie to się jakoś nic nie chce i im więcej mam czasu tym mniej robię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też się nic nie chce.. im dłużej w domu siedzę, tym bardziej się rozleniwiam:/może i organizmy nam sie za bardzo rozleniwiły i nie chcą dobrze działac?:-P pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie dziewczynki :-) 🌻 dlugo mnie nie bylo, ale sie u was pozmienialo , zwlaszcza u Ciebie malenka, kurcze byłam prawie pewna ze to beda 2 kreseczki, na ale nic, w tym miesiacu jeszcze bedziemy musialy nad tym popracowac ...:-) 🌻 macie racje kobitki przy takiej pogodzie nic sie niechce, :-(, ale spacerki poprwaiaja humor , wiem wiem taka pogoda, sprobujcie :-) od srody ma byc poprawa pogody :-) cierpliwosci.... :-) 🌻 ag skad ty jestes ze tak cieplusio u Ciebie? malenka mam nadzieje ze juz w tym miesiacu nam sie uda !!!❤️ :0 pozdrawiam goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×