Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Kamila ja też ostatnio mam może nie krwotoki z nosa, a le mam \"krew w nosie\"..to pewnie przemęczenie, a u Ciebie to już napewno! przecież dobrze wiesz, zle musisz sie oszczędzac, żeby dzidzia ładnie rosła;>więc proszę mi odpoczywać a nie brać się za pracoholizm:-P moja mała będzie się nazywać: Zuzia, tylko jest problem, bo kuzynka ma termin na sierpien i tez chce zuzie..a nie dosc ze ja i ona mamy takie samo imie i nazwisko to jeszcze dzieciom tak damy?:-P druga opcja to Hania, Lena:-) a dla chłopca chcemy Filip, Antoś też mi się bardzo podoba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) u nas nadal akcja ząbki, jeden już wyszedł, co prawda kawałeczek ale jest, natomiast dwa kolejne już się czają :D gratuluję Luxor :) pozdrawiam wszystkie kruszynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:) Wiosna za pasem i niedługo będziecie pokazywać okrąglutkie brzuszki :) A my niedługo przesiadamy się do spacerówki :) Lunia nauczyła się przekręcać z plecków na brzuszek i mówić \"bziik\" a przy tym cudnie się pieni i robi \"pierdziawki\" ustami :) Jest wogóle coraz bardziej kontaktowa, gruchamy sobie całymi dniami i uwielbia mnie szarpać za włosy! :P zaczynamy już jeść powoli różne dziwne rzeczy, na rano zawsze kaszka mleczno ryżowa z bananami, później pijemy soczek z jabłuszka a ostatnio bardzo jej zasmakował słoiczek \"dynia z ziemniaczkami\" , ale w tej dyni to miała wszystko, włosy, bluzkę, łapki, rzęsy, nos.. no po prostu Dyniowy Potwór :P Zmykam. Trzymajcie się cieplutko, dbajcie o brzuszki :) A dla dzieciaczków już tych \"światowych\" - będących na świecie przesyłamy obślinione buziaczki od Luni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Eszirko:-D aż poczułam tego buziaczka;-)to musi być fantastyczne takpatrzeć jak dziecko rośnie:-D ja już się nie mogę doczekać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie i pozdrawiam co tak ucichło jak tam maleństwa??? Doris jak tam z wózkiem? Ja mam w domu wymianę okien jednym słowem masakra. papa Do zaś. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny co tam u was? ja byłam dzisiaj odebrać wyniki badań:-) wszystko ok, tylko skórcze łydek się zaczynają:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
hej dziewczyny weszłam na ten topik bo chcialam sie poradzic... przeczytałam Twoja historię ... :) chodzi o to ze okres spoznia mi sie juz tydzień... w grudniu przestalam brac tabletki, kolejne dwa cykle były regularne a teraz brak @ zrobilam wczoraj test i jest negatywny, sama juz nie wiem co mysles, czy to ciaza czy nie... czy test mogl sie mylic( robilam test z moczu) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kooko..dokładnie Ci nie odpowiem, bo nie brałam nigdy tabletek. możliwe, że masz zaburzoną gospodarkę hormonalną przez nie(?) w każdym bądź razie ja teraz robiam test z krw kilka dni przed @ i nie wykazał ciąży, tak samo jak po termine @ kilka dni nie wykazał test z moczu, dopiero po tyg lekarz stwierdził (tylko), że endometrium jest powiększone i że możliwa jest ciąża..radziłabym więc albo do lekarza, albo jeszcze za kilka dni test zrobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
dzięki maleńka za odpowiedz... sama juz mam różne mysli w głowie... troche mnie zaniepokoił ten brak @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
pozatym nie mam żadnych typowych objawów... czasami pobolewa mnie tylko w podbrzuszu... ale troche inaczej niz na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka tez nie miala dlugo okresu i poszla do gina i sie okazalo ze to z nerwow. Co tak cicho gdzie reszta??? Ja musze poszuklac pracy b maz zaczyna mnie nieladnie traktowac.Pozdrówki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Mam nadzieję,że jeszcze tutaj zaglądacie? Przepraszam, że się tak dawno nie odzywałam, ale miałam spore problemy zdrowotne:( i nie miałam ochoty nic czytac i pisac:( Na szczęście chyba jest dużo lepiej niż sie zapowiadało i mam nadzieję,ze kontrolne badania za tydzień to potwierdzą... Na początku przyjmijcie ode mnie najserdeczniejsze życzenia - zdrowych, pogodnych Świąt w gronie kochanych osób:) 🌻🌻🌻 Maleńka, Kamila - jak tam Wasze brzuszki - zaokrągliły się już troszkę? ALe Wam zazdroszczę:) to cudowne nosic malucha w brzuchu i codziennie widziec jak brzuch rosnie i rosnie - a potem jak zaczyna kopac i się wiercic;) Napiszcie jak się czujecie? Eszira, Riterka, Kasia - a jak Wasze \"maluszki\"? Pewnie śliczne i kochane? Kasiu - dziękuję za wszelkie rady odnośnie wózka - po wielu godzinach spędzonych na czytaniu opinii w internecie kupiliśmy peg perego atlantico - i jak narazie uważam,że jest po prostu super:) ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja n=mailam dalsza czesc remontu maskara. Piotrek rosnie coraz bardziej i wszystko juz powtarza czasami wyraznie czasami mniej wyraznie w wiekszosci go rozumiem, ale jak nie to bywa smiesznie. Nauczylam go tez w domu wolac na nocnik i chodzi n= wmajtkach na wyjazd i spanie pampersy choc zdarza mu sie np nie zsikac do pampersa w nocy mysle ze do lata sie nauczy poizdrawiam i Wesolych Swiat!opapa Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - no to gratuluję osiągnięć nocnikowych, bo jak obserwuję naukę u mojego siostrzeńca to wiem,że to wcale nie takie proste! Zwłaszcza przy współczesnych pieluchach jednorazowych, w których dziecko nie ma dyskomfortu mokrej pupy...Super,że Ci się udało:) ucałuj Piotrusia od wirtualnej cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris fakt to nie takie latwe i niedo konca mi sie jeszcze udalo mowie ze na wyjscia ma pampers no i potem sie zapomina no i w nocy...ale lato przyjdzie mam nadzieje to bede miala z glowy pampersy. Bylismy wfczoraj z mezem na swirach w Katowicach ogladajcie na TV2 w niedziele 15kwietnia o 20.05 :) byla Doda Majewski Ani Mru Mru i inne bylo swietnie zrobilam zdjecie sobie z Majewskim Dodzie aha Mroczek tez byl i Ania Mucha z napisem Dzis skandalu nie bedzie przepraszam (ha nie miala stanika) Zdjecia zrobilam telefonem..bo aparat mial slabe baterie...i tak by sie na nic nie zdal bo...maz zostawil ten aparat wczoraj w pociagu...straty i korzysci. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już myślałam, ze nikt już o tym topiku nie pamięta:-D tak Doris pięknie się zaokrągliłam i już widać co nieco, aż zdziwieni znajomi pytają, czy to to co myślą:-D moje maleństwo pieknie rośnie! i wierzę, że niedługo się zobaczymy i będe mogła je przytulić:-) miałam dzisiaj wizytę u lekarza i stwierdził, że ciąża książkowa:-D na dodatek przytyłam dopiero 1 kg:-Peh widok tych maleńkich paluszków i noska i oczek..eh po prostu coś pięknego nie do opisania! Kasia dokładnie Cie rozumiem..co prawda remontu nie mieliśmy, ale niedawno sie do teściów do domku przeprowadziłam z mężem, nigdy nie sądziłam, że przeprowadzka to taka męcząca sprawa! Eszirka..co tam u małej Lusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zyje ;) w sobote mam ustne zaliczenie i mi sie uczyc nie chce...dzis sie dowiedzialam ze jedziemy do Łeby na wkacje nareszcie od 4 lat! Piotrus mowi coraz wiecej paliwo to jego ostatnio nowe slowo a tak to prawie wszystko juz powtarza bez problemu. Malenka ja tez jak widzialam na USG w 4 miesiacu to bylo swietne przezycie ;) pozdrawiam Trzymajcie sie wszyscy zdrowo!!! Papa Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KasiuS jak dobrze zobaczyłam to Piotruś ma dzisiaj urodzinki, więc buziaczki dal Niego Maleńka jak się czujesz, jak tam dzidzia??? u nas są już 2 zęby, idą kolejne, a na dodatek mamy trzydniówkę, ręce mi odpadają, bo Jaś marudny i ciągle do mamy chce. Waży tylko 6300, jest drobniutki, ale rozwija się super, już pierwszy raz usiadł sam i fajnie się przemieszcza :) tyle tylko, że trzeba bardzo go pilnować:D życzę miłego dnia i odezwijcie się czasem co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus miał dwa latka 1 kwietnia w prim Aprilis tylko suwaczka zapomnialam zmienic/nie mialam czasu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2011
Hej mam problem.Zrobilam 2 testy.Wyszlo ze pozytywnie!jesli teraz pojade do ginekologa poiem mu o tym na czym bedzie polegac jego badanie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, Dawno mnie tu nie było. Wsiąknęłyśmy z Listopadówkami we własne forum i jakoś tak zapomniałam o kafe. Zresztą ostatnio miałam sporo roboty, bo pierw święta a teraz jeszcze w niedzielę Lunia miała chrzest. Wszytko fajnie wyszło, zdjęcia są na moim blogu. Lunia ma już 5,5 miesiąca. Zaczyna siadać, grucha non stop, okręca się na brzuszek i ssie swoje stopy :) Przesłodko się śmieje i jest coraz fajniejsza. Bawi się zabawkami, rozgląda ciekawie, ale czasem potrafi też dać popalić :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko. Całuję brzuszki, przytulam maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz tu taka cisza he?????? odzywać się!!! a moze wam neta odcieli hihi ;P pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze neta mam ;) ogólnie jest ok, Jaś rozwija się świetnie dalej ma tylko 2 zęby ale kolejne w natarciu,siedzi sam,raczkuje,sam wstaje, czym mnie doprowadza do białej gorączki bo nic się nie boi, jest pogodny, dużo się śmieje i mówi m ama i baba,am,nie,daj jest strasznym ciekawsim i ma już kilka guzów i siniaków no to tyle o nas, co tam u Was??????? my też się przeniosłyśmy na inne forum i teraz rzadko tu zaglądam pozdrawiamserdecznie i buziaczki dla dzieciaczków tych w brzuszku i tych na zewnątrz też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz si e Kasiu śmiać, ale mi odcięli:-D dzięki temu że szwagierka ma w pokoju to czasem skorzystam:-P ja wsiąknęlam w październikówki🌼..w końcu w październiku będzie ze mną mój Szkrabek mały..płci jeszcze nie znam..ale to już 23 tydzień leci:-) pozdrawiam Was mocno!! odzywajcie się czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jakiej oznaki zycia ;) a w pazdzierniku to nie bralas slubu przypadkiem malenka? a to ladnie brzuszek juz pokazny ;) pewnie kopie juz ;) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka październik to super miesiąc na dzieciaczka uwierz mi na słowo :) a brzuszek to pewnie już cudownie widoczny, kopiący i ruszający się. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×