Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Gość mejsi
Może być za niskie stężenie hormonu, dlatego idź na betę, a mogą być inne "zaburzenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka22
to jeszcze raz ja dziewczeta mam do was pytanko odnośnie plamienia implantacyjnego wiem że może się pojawić ok 7-14 dnio od zapłodnienia ale czy towarzyszy mu ból? mam juz watpliwości co jest grane bo po ok 13 dniach od stosunku bez zabezpieczenia pojawił się u mnie silny skurczowy ból i lekkie rózowawo krwiste plamienie trwjące kilka godzin. co prawda stosunek odbył się w ostatnim dniu miesiaczki cykle regularne. Sama już nie wiem poradzcie czy to może byc ciąża? czy juz czas na test? z innych objawów to duży apetyt, czasem nudności i nadwrazliwość piersi, podwyższona temp, senność, czeste oddawanie moczu, niechęć do niektórych potraw, zmienność nastrojów i ogólne rozdrażnienie, wzdecie i pobolewanie podbrzusza. Prosze napiszcie czy pomimo że do miesiączki najbliższej jakies pare dni warto jua teraz zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - dopiero dziś doczytałam,że Ty już jesteś MAMUSIĄ 🌻🌻🌻 - przeogromne gratulacje dla Ciebie i oczywiście dla Filipka ❤️❤️❤️ - oby się super chował i żeby każdy dzień z dzieckiem był dla Ciebie szczęściem. Strasznie się cieszę,że już tulisz Maluszka i że wszystko u Ciebie w porządku:):):) Dziewczynki - przepraszam za nieobecność,ale miałam kolejne perturbacje przeróżne - nie będę tutaj opisywać co i jak, ale na forum dopiero teraz miałam czas zajrzeć. A co do zdjęć to postaram się powysyłać jakieś - choć nawet na bobasie nie mam czasu nic pouzupełniać - w ogóle na nic nie mam czasu:(:(:( ale się poprawię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doodotka
Hej. Okres powinnam dostać 10 pazdziernika i nie mam go do dnia dzisjejszego... 3 razy robiłam testy ciążowe i wychodziło mi negatywnie. Dlaczego nie mam nadal okresu?? testy mogły sie pomylić?? Pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dododtka - może z czegoś innego wynika opóźnienie okresu? Nie miałas ostatnio większej ilości stresów? może się odchudzasz, albo bierzesz jakieś leki? Nie mialas jakiejs infekcji? Jeśli to już 10 dni po terminie miesiączki to test powinien wyjść pozytywny w przypadku ciąży, ale jeśli masz wątpliwości możesz wykonac badanie z krwi - poziom bety - wtedy na 100%uzyskasz odpowiedz czy to na pewno nie ciąża. Nie wiem czy chciałabyś być w ciąży czy nie? Ale okres może się opóźniać z tysiąca powodów i jeśli test wyszedl negatywny i to trzykrotnie to raczej szukałabym innej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja testowałam
ja sama nie mam już zaufania do testów, zrobiłam trzy testy(1 , 4 i 8 dzień od dnia spodziewanej miesiączki ) i dopiero 4 w 12 dniu wyszedł pozytywny, na sastępny dzień zrobiłam jeszcze jeden też wyszedł pozytywny z jeszcze wyraźniejszą drugą kreską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INDIRKA
DORIS26 Mam wielka prosbe o pomoc A wiec staramy sie z mezem o dzidzie ,okres mam miec 27-go czyli za tydzien,od dwoch dni boli mnie podbrzusze,sutki sa wrazliwe...dwa dni temu podcierajac sie zauwazylam sluz z delikatna krwia a raczej niteczkami zabarwionymi na czerwono...szyjka macicy mnie jakos dziwnie ciagnie i boli...dzis natomiast zaczely mi sie uplawy jak przed okresm ...dosc geste i brozowo-bezowe,nadal brzusio pobolewa u dołu i szyjka ciazgnie... Co to moze byc??Dodam,ze okres mam co 30 dni i juz od 2 lat nie przyspieszal mi sie,a juz napewno nie o tydzien??prosze pomóz,czy to moze byc plamienie implantacyjne????czy raczej kolor uplawow i bol brzucha z ciagnaca szyjka to dyskwalifikuja?? dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałam Ci w innym wątku - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3597975&start=0 akurat tamten przeczytałam wcześniej Nie nakręcaj się za bardzo, mnie ciąża nauczyła tego,ze warto się z niektorymi badaniami wstrzymac, aby nie stresowac się niepotrzebnie. Wiem,że kobieta starająca się o dziecko chciałaby natychmiast mieć odpowiedz najpierw na to czy jest w ciąży, potem czy dziecko rozwija się prawidłowo, potem czy to dziewczynka czy chłopczyk itp. - wszystko to razem jedna wielka szkoła cierpliwości. Dlatego z testem warto wstrzymać się do terminu miesiączki, bo przed nim naprawdę wielokrotnie wychodzi ujemny, pomimo obecności ciąży. Trzymam kciuki i szczerze życzę abyś jak najszybciej zobaczyła dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem mamusią:-D i na nadmiar czasu też nie mogę narzekać hehe:-) maluszek urodził się z infekcją i zapaleniem płuc, ale juz jest wszystko dobrze, bo dwóch tyg wróciliśmy do domku:-D i cieszymy się sobą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka jaki Filipek śliczniutki i taki malutki, ale ten czas szybko leci :D u nas coś ostatnio czasu kompletnie brak, ale widzę, ze u Was tak samo :D Jaś już biega, normalnie istny żywioł nie do opanowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testów to rzeczywiście różnie to bywa, a brak okresu nie zawsze świadczy o ciąży, dlatego tak jak pisze Doris, cierpliwośc jest ważna, powodzenia INDIRKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mój główny problem polega na tym, że chyba za bardzo chcę doczekać się w końcu pozytywnego wyniku testu ciążowego. Nie jest mi łatwo, ponieważ mój narzeczony pracuje zagranicą, więc doprawdy trudno nam jest dopasować się do odpowiedniego stadium cyklu. Za każdym razem, kiedy wydaje mi się, że już na pewno się udało, po kilku dniach pędzę do apteki po test, a potem jest już tylko cała rzeka łez rozczarowania. Tym razem udało się nam kochać dwa i trzy dni po zakończeniu miesiączki. Biorąc pod uwagę fakt, że co miesiąc dość wyraźnie odczuwam jajeczkowanie, zauważyłam, że owulacja następuje u mnie zawsze około 3 lub 4 dnia po okresie. Dzisiaj minęło dopiero 9 dni od dnia kiedy "mogłamzajść w ciążę", a ja mam już całą gamę objawów, począwszy od strasznie wrażliwych i bolących piersi, poprzez brak apetytu, a na straszliwej senności skończywszy. Czy po tak krótkim czasie test ma szansę coś wykazać? czy w ogóle mialam szansę zajść w ciążę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa my się staraliśmy rok czasu o Jaśka i uwierz mi doskonale Cię rozumiem, zrobiłam masę testów, wylałam morze łez, ale nie nakręcaj się, bo to później jeszcze bardziej boli, spokojnie poczekaj do dnia planowanego okresu, jak nie będzie to rób test, ale znając życie nie wytrzymasz, więc z tego co pamiętam to testy wykrywają już ciążę 7 dniową, ale dla pewności zrób betę, ona da Ci lepszy wynik. Powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Riterka za wsparcie. Nie wiele osób jest w stanie zrozumieć, jak to jest kiedy tak bardzo czeka się na te upragnione dwie kreski. Niestety nie mogłam się oprzeć i test już kupiłam, ale na razie schowałam go do szuflady. Postaram się poczekać z tym jeszcze chociaż tydzień. Nie bardzo jednak potrafię o tym nie myśleć i wiem, że jeśli znowu się okaże że nic nam nie wyszło - znowu skończy się na przepłakanej nocy. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1979
Witajcie Dziewczyny, Moze i mi pomożecie... Przeważnie okres mam regularnie miedzy 18-21 każdego miesiąca. 18-tego października miałam przez trzy dni lekkie plamienia brązowe i na tym koniec. Robiłam już dwa testy - pierwszej firmy nie pamietam drugi Quick dwa dni temu i wyszły negatywne. Dodam, że 1,5 miesiąca temu zmarła mi babcia, druga jest cięzko chora tak więc stresu i płaczu w ostatnim czasie mi nie brakuje. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olu1979, może nie jestem wybitnym ekspertem w tych sprawach, ale z doświadczenia osobistego wiem, że jeśli testy mają wyniki negatywne, to możesz założyć, że nie jesteś w ciąży. Jeśli chcesz się upewnić powinnaś zrobić sobie badanie krwi. Wtedy wykluczysz wszelkie wątpliwości. Takie plamienia są dość podejrzane, ale o może być wynik stresów, które ostatnio przeżywasz. Współczuję Ci bardzo z powodu takiego spiętrzenia kłopotów i mam nadzieję, że kwestia plamienia wyjaśni się szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..ja nie zapomnę jak zrobiłam test z krwi dwa dni przed terminem @ i wyszło, że nie jestem w ciąży..a jednak byłam hehe..tego nigdy nie zrozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba znowu nie potrzebnie się nakręcam. Rozczarowanie znowu mnie dopadnie w dzień @.... Zrobiłam test w 16 dniu cyklu i wyszedł negatywny. Na razie pocieszam się, że po prostu było za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1979
Witajcie Dziewczyny, Wpadłam Wam powiedzieć, że wczoraj dostałam porządny okres, nie żadne plamienie Chyba musiałam do Was napisac, zeby dostać Okres spóźnił mi się 17 dni. Dziękuję za odpowiedzi i życzę dwóch kresek tym, które chcą dzidziusia oraz jednaj kreski tym, które nie chcą. Ja juz mam prześliczną prawie 2-letnią córunię Na razie drugiego dziecka nie chciałabym, ale kiedyś kto wie jak się ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres to już takie złośliwe urządzenie, że czasami z premedytacją się spóźnia powodując czasami nie potrzebne stresy albo zupełnie złudne nadzieje. Cieszę się, że w Twoim przypadku wszystko potoczyło się po Twoej myśli. Ja mam nadzieję, że około 17 listopada będę się cieszyła widokiem dwóch kresek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no to fajnie, że okres przyszedł :D Ewa spokojnie jeszcze masz czas, mi też 2 pierwsze nie wyszły a ten 3 już był taaaaki zakreskowany, jak trza :D::D Malenka jak tam Filipek pisz co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riterka bardzo dziękuję za pocieszenie. Mam nadzieję, że doczekam się \"zakreskowania\". Na razie powstrzymuję się od zrobienia kolejnego testu, bo przynajmniej na razie nie chcę sobie jeszcze odbierać nadzieji.Ciągle nasłuchuję jakichś optymistycznych objawów. Zastanawiam się, czy nie jestem już lekko żałosna w tym czekaniu \"na\". Ale jak dotąd tylko na tym forum przyznałam się do tego marzenia, bo boję się, że nikt inny tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-lenka wczoraj poświęciłam cały wieczór na przeczytanie wszystkich stron tego topiku i naprawdę cieszę się, że w końcu Ci się udało. To trochę pocieszające wiedzieć, że po tylu miesiącach starań i różnych chwil zwątpienia doczekaliście się maluszka. Serdecznie Wam gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superpartia
Witam! A jeżeli bolą mnie piersi i czasami brzuch, a test wyszedł negatywny? Jak policzyłam to byłby 8 tydzień. Czy te bóle to co innego? No i biorę tabletki anty od początku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superpartia
Aha i jakby ktoś pytał skąd wiem że 8 tydzień to wtedy ostatni raz uprawiałam seks i mogło się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andża
Cześć,przypadkowo wpadłam na Wasze forum ii tak sobie je dziś poczytałam prawie od deski do deski.Sympatycznie tu u Was,miło,że trzymacie się tak długo( od nieudanych prób,po ciąże ,przez nią aż do porodu no i oczywiście dalej:-) Mam nadzieję,że i mi pomożecie- okres powinnam dostać w tą niedzielę rano ( dodam,że staram się o dzidzię mniej więcej od marca)nie pojawił się do teraz.Wczoraj ok.23 zrobiłam test-wyszedł negatywny,dziś zrobiłam rano ale ok.9 ( wcześniej ok.7 pierwszy raz byłam w toalecie ale byłam zaspana i nie zrobiłam testu)i znów negatyw.Czy mogę mieć jeszcze nadzieję czy lepiej szukać powodów braku @.Nigdy wczesniej nie miałam takich problemów,cykl 28dniowy zawsze regularnie, a i mam już jedną dzidzię 3 letnią córeczkę i za pierwszym razem nie miałam problemów z ciążą a partner ten sam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andża
\Szkoda, tak na Was liczyłam ale mogłam się tego spodziewać,jesteście razem i nie potrzebujecie nowych.Trudno,sorki za kłopot,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny szczegolnie Ciebie malenka :) Obejrzala zdjecia Filipka gratulacje jest prześliczny!!!! Mam już internet w domu wiec moge cos szkrybnac czesciej Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andża ten miesiąc to chyba miesiąc spóźnionych @ a to, że nikt nie odpowiedział to \"wina\" tego, że rzadko tu zaglądamy, a nie, że nie potrzebujemy nowych koleżanek. witaj Kasiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×