Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość derby7
OKI thx za informacje jescze jedna to ja bede robil tak 5 ale jak zrobie to kalde sie i wstaje czy czlay czas w tej pozcyji uniesioenj??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier
Hej.Wszytkim.Witam po przerwie.Dzisiaj po raz trzeci zaczałem a6w.Trzymajcie kciuki .Moze mi sie tym razem uda skończyć. Wytrwałości dla wszystkich.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
podnosisz sie i machasz serię5-15 jak skończysz to kładziesz sie i to jest jedno powtórzenie potem podnosisz sie i znowu machasz 5-15 i kładziesz sie i to jest następna powtórzenie i znowu podnosisz sie machasz 5-15 kładziesz się i tak 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
dzieki aniolku a pomiedzy kazdym cwiczeniem jaka przerwa minutowa czy od razu nastpne???? a potem np jak na drugi dzien sie robi 2 serie to zaraz jedna po drugiej tez bez przerwy jakies 30 sekund???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
ja nie robię przerw między ćwiczeniami w serii ale między seriami robie-1-2min tzn wszystkie 6 ćwiczeń po 6 razy robię bez przerwy to jest jedna seria jak mam więcej serii niż jedną to między każdą robie około 2 min odpoczynku i rozciągam mięśnie brzucha robiąc mostek albo fokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
Oliwier życzę powodzenia tym razem na pewno ci się uda. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam wyrzezbic sobie miesnie brzuszka..zajrzalam tu...Spróbowałam zrobić tą szóchę Lorda Vadera............I normalnie umarłam z szoku i bólu mięśni :P Ale jako, że lubię się sprawdzać, to mam zamiar też ją wykonywać :D:D Dołączam do Pań i zobaczymy, co z tego wyjdzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniołekUK źle wytłumaczyłąś to ćwiczenie ( sam kiedyś miałem z nim problem bo nie jest dokąłdnie opisane) spytałem sie wiec mojego nacuzyciela od w.f iii 5 polega na utrzymaniu mięsni brzucha cały czas w napięciu i wtedy sie wykonuje norzyce 1 dzien 6 powtórzeń ( tak jak w 3 ćwiczeniu z tą różnicą że cześc barkowa jest cały czas w górze - w napieciu ) i z dniami ziwększasz liczbe powtórzeń analogicznie do 3 ćwiczenia i to jest całe 6 powtórzeń ( a nie 15 zgięć nóg to jedno powtórzenie - to za duży wysiłek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
hej pietrrr to znaczy jak to robimy 5 jescze raz jak barkowa czesć w napieciu i na cyzm polegaja te nozcyce co to sa nozyce i jescze jedno pytnako jak 2 nogi mamy w powietrzy 3 sekundy potem kaldziemy na podlege podnosimy i 6 razy tak powtarzamy czy nie kaldziemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
piterrr333 no właśnie,że nie masz racji przeczytaj dobrze opis przesyłam w załączeniu. 5. Unosimy klatkę piersiową mając ręce zaplecione na karku. Podnosimy na zmianę raz jedną nogę raz drugą tak jak w ćwiczeniu 1 i 3. Różnica polega na tym, żę w tym ćwiczeniu nie zatrzymujemy nogi przy maksymalnym napięciu mięśni, lecz robimy niejako rowerek. Nogi zmieniamy 5-15 razy.http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html to link do opisu. Ja też się myliłam na początku a to ćwiczenie wcale nie jest takie trudne.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodie
ja cw 5 wykonuje tak jak piterrr333 nie wytrztmalabym 6 powtorzen :/ ogolnie to po cwiczeniach (jak cwicze rano) wywala mi brzuch do przodu na caly dzien :/ i o jakiejkolwiek porze bym si enie mierzylam to zamiast mniejszej ilosci cm mam wiecej :( a watpie,ze to za sprawa zle wykonywanego cwiczenia bo chocbym wszystkie zle wykonywala to i tak mecze sie bardzo i poce wiec to jakis wysilek i powinny byc jakies efekty... dzis byl dzien 7 i myslalam,ze nie wyrobie wszystkiego a co dopiero jak dojdzie wieksza ilosc powtorzen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier
Dzięki Aniołek za Kciuki.Jesli masz jakies pytania odnosnie ćwiczeń służę pomocą.Przerabiałem to dokładnie więc mogę Ci coś nie coś podpowiedziec,Meilik oli200@interia.pl Dzisiaj dzień drugi.Małe zakwasy są ale tak mam być.' Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 73
oliwier -po jakim czasie warto powtorzyc 6 stke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz 5 ćwiczenie robie z 12 szybkimi zmianami nóg po 6 powtórzeń i idzie mi całkiem dobrze. Już są pierwsze efekty jak porównuję ze zdjęciem które zrobiłam 1 dnia dodatkowo jeszcze robię ćwiczenia na tzw boczki bo od samej 6W to chyba nie za dużo zmaleją. Okropne zakwasy miałam przez pierwsze 4 dni ale teraz jest już spoko. Jestem pełna zapału do kontynuowania:) Trzymam kciuki za wszystkich i życzę wytrwałości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga__ta
witam Dzisiaj poerwsza serie cwiczen wykonałam i czuje sie conajmniej dziwnie hehe.Takie mrowienie w brzuchu. Uswiadomiłam sobie ze moja kondycja jest zerowa a miesnie słabiutkie wiec co sie dziwic ze mam tłuszczyk i kompletny brak jedrnosci. Wierze ze wytrwam, poczytałam Wasze wpisy i wodzac jak cieszycje sie swoimi sukcesami stwierdziłam ze ja tez chce :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIER
Do Basi: Zaleca się przerwę przynajmniej miesiąc.To jest tzw.minimum.Ale z reguły tak często sie nie ćwiczy.W moim przypadku mineły 3 miesiące i gdyby nie zima pewnie bym nie musiał powtarzać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
Aniołku_Uk a moglabys powiedziec jakie Cwiczenia robisz na utrate boczków? bo ja mam z nimi ciagły kłopot..a nic odpowiedniego nie znalazłam..z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Aniolku a mam pytanie jak cwiczysz te cwiczenia np pierwsz podnosisz sie noge prawa i tam 3 sek i czy sie kladziesz i wstajesz i potem lewa noga bo to jest 1 seria czy nie kladac sie zmieniasz noge i dopiero kladziesz i nastepna seria?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga__ta
dzisiaj mój drugi dziem sóstki ...no własnie i tak mysle czy robie dobrze. Dołaczam sie do pytania Derby7 i zastanawiam sie czy po kazdych trzech sekundach kładzieny głowe na materac czy tylko plecy a głowa cały czas uniesiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ataa------------> ja dodatkowo ćwiczę 2 razy dziennie zestaw na uda, biodra i pośladki z youtube http://www.youtube.com/watch?v=6ZAb9nCSlBI tylko, robię 2 razy więcej powtórzeń i ćwiczenia na talię osy ze strony http://wdziek.info/cwiczenia_na_talie_osy.html.html też 2 razy dziennie i już po tygodniu widzę znaczne efekty ale ja ćwiczę godzinę rano i godzinę wieczorem. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derby 7 -------> ja się podnoszę najpierw jedna noga 3 sekundy-kładę się potem podnoszę się druga noga 3 sekundy kładę sie i to liczę jako 1 powtórzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
heja aniolku dzieki dzisiaj moj 3 dzien czuje jak daje po brzuchu ale zakwasy mam troche hihi tobie widze niezle idzie ??? a mozna to np 2 razy dzienie robic tak jak ty piszesz rano wieoczrem ta "6" czy trzeba wg planu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derby7-----------> ja 6W robię tylko raz rano + dodatkowe ćwiczenia, a wieczorem już bez 6W tylko ćwiczenia rozciągające i skakanka. Myślę że 6 tylko raz tak jak jest w planie jak chcesz możesz dołączyć sobie inne ćwiczenia na inne partie ciała jak chcesz coś zmienić ale 6W tylko raz dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Oki aniolku dizisaj juz po 3 dniu czuje juz takie zarysy i taki brzuch wciagniety do srodka sie robi tez tak mialas??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derby7---------> też tak miałam i fatalne zakwasy przez 4 pierwsze dni ale teraz jest już znacznie lepiej brzuch mam bardzo płaski a zarys mięśni sie już pokazują pomalutku - oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
To spoksik Aniołku a który ty juz masz dzien????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia-------------> boli cię kark bo cały wysiłek zamiast na mięśnie brzucha to na kark nakładasz. Staraj sie patrzeć w jeden punkt na suficie i nie używać mięśni karku tylko brzucha. Na początku jest trudno potem sie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
To fajnie juz tydzien bedziesz miala i wchodzi w ten uklad 4 dniowy ze sie sie beda zwiekszac powtorzenia po 3 serie a jutro juz masz 8 powtorzen, a ja jutro 4 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×