Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość a6W jest na wyrzeźbienie
mięsni brzucha. Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to najlepsze są ćwiczenia aerobowe, które trwają nieprzerwanie ok. 40 minut. Najlepsze efekty chyba da połączenie obydwóch typów ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Chcecie efekt: Oto efekt dzis na znienawidzonej do niedawna lekcji tj. wf mielismy stanie na rekach normalnie nigdy nie stałam bo za słaba byłam zeby sie wybic i ustac, jestem w 13dniu i dziś dałam rade... to oznacza ze mi sie znacznie miesnie brzucha wzmocniły.... i ja tez to czuje.... ponoc to od brzucha duzo w staniu na rekach zależy.. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Dzisisaj mam za sobą 11 dzień i już widzę pierwsze efekty,czyli pół cm mniej w pępku!Nie rozumiem jak po takim wysiłku nie można zobaczyć efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetkowa
Oprócz wzmocnienia mięśni żadnych efektów nie ma.Nie liczcie,że wyrzeżbicie płaski brzuszek po całej serii.Mam za sobą serie i żadnego ubytku cm nie zauważyłam.Nie na każdego te ćwiczenia działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ja mam za soba dopiero 3 dzien.. wstyd sie przyznac ale straszna mam trudnosc z tymi cwiczeniami ale czuje jk miesnie pracuje wiec nie odpuszcze na pewno.. tyle, ze od jutra rozpoczynam po 3 serie.. czy z kazdym razem bedzie latwiej? mam nadzieje, ze bede miec ladniejszy brzch po 1,5 m-ca.. oprocz tego biegam juz prawie miesiac..:) mam nadzieje, ze bedzie mi latwiej z kazdym dniem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Hehe,z kazdym dniem kasiulka będzie Ci trudniej,ja zaciskam zęby,jestem mokra,choć nie należę do ludzi pocących się.Robię już 3 serie po 10.Chcę przynajmniej wytrzymać do 3 razy po 18.A jak zobaczę większe efekty to pewnie zrobię do końca.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESIA878787
czy to naparwe skutkuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Witam wszystkie cwiczace i te co maja zamiar cwiczyc Mimo iz od dawna nie zaczynalam a6w to caly czas sledze dyskusje :) Wiadomo ze na kazdego cwiczenia (nie tylko a6w) skutkuja inaczej jednak jestem zdania ze nalezy probowac. Ponad poltora roku temu a moze nawet i dwa robilam szostke, niestety ... skonczylam gdzies na 30 dniu i musze przyznac ze zaluje :D A teraz co do efektow :D W pasie ubylo cos okolo 4-5 cm W udach mniej wiecej tyle samo I co najwazniejsze, pomimo lasuchowania i leniuchowania (jedyny sport to klikanie myszka :D ) efekt utrzymywal sie cos kolo pol roku. Jedynym minusem tych cwiczen to monotonia :) Mam nadzieje, ze to co napisalam doda motywacji w chwilach zwatpienia Chyba niedlugo i ja dolacze do grona cwiczacych a nie tylko czytajacych bo ostatnio sie troche zapuscilam. TZ to i tak wszystko jedno bo kocha ale ja juz przestaje sie lubic :D Powodzenia i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie odpuscze... dojde na pewno do konca.. brzuch to jedyna partia z ktorej jestem cholernie niezadowlonja.. jest bardzo duzy:( wiec mysle, ze gdy bede miec miesnie i spadnie troche tluszczyku i przy bieganiu i przy a6w.. probowac musze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Hej,kolejny dzien za soba.Nie jest mi łatwo,muszę przyznac.Jeszcze mi zostało 30 dni:-( Kiedy ćwiczę jestem mokra i czerwona ma twarzy.Straszny wysiłek.Musimy wytrwać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
A poza tym nawet jak nie będę miała kaloryfera to na pewno jakiś efekt będzie,każdy cm mniej będzie dla mnie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rromanka- ja mam to samo.. cala mokra i spocona.. tez bede cieszyc sie z kazdego centymetra, bo brzuch to moj najwiekszy problem od kiedy pamietam..ja dopiero po 4 dniu.. ale spoko 38 dni to wcale nie tak duzo.. poddawac sie nie mam zamiaru.. a Ty juz na 12 dniu. szczere graulacje- widzisz juz jakies efekty? ja co prawda dopiero 4 dzien, a juz czuje, ze brzuch jest troszke twardszy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromaka
Kasiulka -wydaje mi się ,że brzuch się zmienia.Jestem po porodzie i chcę zrzucić sadło.W pępku mam 89 cm i 164 cm i 62 kilo.Chcę ważyć 58 kilo i 83 w pępku.I tak nie jest źle, 20 kilo mniej.Zaraz po porodzie biegałam,póżniej robiłam 8 min abs i widzę poprawę,ale jeszcze jeszcze (brzuch i uda).W czerwcu jadę na wakacje i mąż mi obiecał nowy strój kąpielowy za 58 kilo.A zresztą koleżanka mi nie wierzy ,że mogę mieć kaloryfer i chcę jej udowodnić.Kiedy mam kryzys to mówię nie mogę się poddać.Ale wystarczy mi każdy efekt,zawsze mogę 6W zacząć na nowo po skonczeniu tego.Kasiulka będę tu jeszcze przez 30 dni,to się będziemy wspierać.Pisz o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie narazie bez efektow:) bede sie mierzyc do 14 dni.. czyli 3 razy w ciagu a6w..:) mam nadzieje, ze za kazdym razem bedzie mniej.. chce przez a6w i bieganie zrzucic okolo 7-8cm.. mysle, ze to mozliwe..:) okaze sie:) naraziue czuje, ze miesnie sa twardze:) zmierze sie dopiero za 9 dni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Ja się mierze codziennie i patrzę na mój brzuch 10 razy dziennie:-) Niedługo będziemy robić w tym samym czasie,bo ja robię 6 weidera z jednodniową przerwą na tydzień.Jutro ostatni raz robię po 10 i 12 -stki.Wytrzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Jutro już po 12,hurra.Już mi jakąś łatwiej się to robi.Brzuch twardszy,już widać efekty pierwsze.Oczywiście po ćwiczeniach jestem zlana potem.Kasiulka jak skończę weidera to chce zacząć hula-hop.Podobno efekty -rewelacja.Też jest kafeteria z hula-hopa.Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzisiaj zaczynam po 8:D ja po wedierze startuje z tamilee webb:) mam plytke juz zakupiona ale nie chce laczyc.. skoncze weidera za 5 tyg i potem cwicze ja chce miec taki brzuch:) hula hop uczylam sie krecic, ale, ze kiepsko mi szlo to zrezynowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Czy ta tamilee serio takie dobre?i czy są ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud?widziałam to na youtube i większe wrażenie na mnie zrobiło 8 min abs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja widzialam tamilee webb i pwoiedzialam, ze dopiero ja zaczne jak bede miec cokolwiek pod tymi zwalami tluszczu.. wiec dopiro po weiderze sie za nia zabiore- 8min abs robilam z usmiechem na ustach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
a ja ost robie mixa:P "6" połaczona z Tamilee... przynajmniej czuje dół brzuszka:P RObie tyle co w a6w ale włanczam niektóre ćw z Tamilee na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a mi cwicza dolne partie podczas a6w.. ja naprawde je czuje:D a do tego codziennie podnosze wyprostowane nogi- tez na oponke pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
To ja dzisiaj zaczęłam 12-stki. Po skończeniu weidera będę robić 24 dzień dwa razy w tygodniu i hula hop i 8 min buns na uda.Mam motylka i nie wiem czy daje dobre efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
o matko! ja jeszcze nie wiem co po a6w bede robic:P mam narazie 18 dzień:):D Pewnie rowerek mój kochany (oby pogoda była) moze Tamilee albo 8min abs albo poszukam jeszcze coś innego:) Narazie wierze ze a6w mi pomoże :).... też uważam ze każdy cm to sukces:) ....chciałabym do moich starych spodni wrócic ale watpie:PP ...buziaczki;* trzymajcie siem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Mi to już 2 rozmiary spodni spadały,nie musiałam odpinać guzika.Tak naprawdę do chce z 8 kilo schudnąć przez rok,nie za szybko.Idę popatrzeć za hula-hopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
spadły:) jak? tzn masz 2 wieksze czy dwa mniejsze? bo ja nie kumam troszke:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Miałam 42 rozmiar,potem 40,a teraz 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rromanka a powiedz mi stosujesz przy tym diete i aeroby, ze tak schudlas czy po prostu brzuszek zmalal.. oj ja watpie zeby mi tak polecialo:) jak spadnie 1 cm bedzie super:D dzisiaj juz mam 9 dzien- dumna jestem z siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
ej własnie podziel sie z nami sposobem na zgubienie tylu cm! jak doszłas od 42 do 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika - oponka
Hej . O aerobicznej 6 weidera slyszalam juz rok temu ale tylko przeczytalam artykuly na ten temat w internecie i koniec. Bardzo długo jestem niezadowolona ze swojej wagi. Obecnie waze 68 kg przy wzroscie 167... Doskwiera mi to tymbardziej dlatego, ze moje kolezanki sa szczuple a nawet chude ! Od niecalych 3 tyg postanowilam sie za siebie wziac . Ograniczam sie , widze juz efekty co prawda malutkie i jeszcze nic nie znaczace ale tak zmotywowana jeszcze nigdy nie bylam. Pomyslalam , ze warto to polaczyc z jakimis cwiczeniami. Chcialam zapytac czy areobiczna 6 weidera mi pomoze zrzucic tluszczyk , ktorego nooo... nie jest malo. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim wytrwalym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Biegałam dużo.Polecam sprinty. Szybkim tępem szybko się spala.8 min abs,buns. Marzę ważyć z 56 kilo.Mam wzrostu 164. Teraz ważę 63 kilo. I przestałam jeść batony.Ale dużo słodzę.I tak powinnam zmniejszyć porcje żywieniowe,ale to po świetach:-) Nie wiem czy mogę polecać 6 weidera,bo jeszcze go nie skończyłam,ale wierzę jakąś ,że będę zadowolona. Ale czy macie coś na wewnętrzną stronę ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×