Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

hehe ja dopiero po 9 dniu weidera i boczki znikaja strasznie szybko.. dzisiaj moje kochanie do mnie- ze ja nie mam jego ukochanych boczkow:D hehe i brzuch naprawde juz taaaki twardy.. a to dopiero 9 dzien..:) ja po swietach tez bede jesc malo:) ja z kolei polecam dlugie dystanse.. ja biegam 20 minut dziennie:) narazie krotko, ale zawsze cos:) dobranoc laseczki! aha moim pierwszym celem jest 21 dzien a6w.. potem zobacze jak bedzie..:) bardzo bym chciala wytrzymac do konca, ale nie wiem czy podolam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Kolejny dzień 12-stek.Mnie też się wydaje,że brzuch mi się zmniejszył(chyba zacznę robić fotki,żeby widzieć zmiany|).Marzę dotrwać do 18 -stek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
ja mam dzis 20dzien:) dumna jestem ze juz 20 i ze wytrwałam:P Brzuszek twardszy... wczoraj zauwarzyłąm ze dzieki temu dużo dłużej hulahopem krece niz przed zaczecie a6w:):) Po świetach postanowiłam dołazyc jeszcze 8min abs do moich cwiczen i moze całe 30min z Tamilee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
*ja mam dzis 20dzien:) dumna jestem ze juz 20 i ze wytrwałam:P Brzuszek twardszy... wczoraj zauwarzyłąm ze dzieki temu dużo dłużej hulahopem krece niz przed zaczecie a6w:):) Po świetach postanowiłam dołazyc jeszcze 8min abs do moich cwiczen i moze całe 30min z Tamilee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
*ja mam dzis 20dzien:) dumna jestem ze juz 20 i ze wytrwałam:P Brzuszek twardszy... wczoraj zauwarzyłąm ze dzieki temu dużo dłużej hulahopem krece niz przed zaczecie a6w:):) Po świetach postanowiłam dołazyc jeszcze 8min abs do moich cwiczen i moze całe 30min z Tamilee ale to nie codziennie ;) Dzis jeszcze nie ćwiczyłam :) ale trzeba sie bedzie niedługo zabrać... a6w + hula hop + muzyka i daje rade :P z muzyczką szybciej jakos ten czas leci i tak nie czuje długości tej "męki" ..hehe.. Pozdrawiam i Wesołych Świat;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
....rromanka..... Powiedz mi jeszcze ile ci zajeło dojscie od 42 do 38?? ile miesiecy? tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek18
Witam,wlasnie zaczolem 6 weidera.Dzisiaj byl moj 2 dzien :) naprawde widac az takie efekty? Mam 175cm i waze 73kg chcialbym wiedziec czy po tym treningu bedzie drabinke widac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Ja juz po 12.Jutro 14-stki.Byle do 18-stek. Brzuch się zmienia ,choć nie mam mniej w pasie,ale wydaje mi się ,że jeszcze ze 3 tyg.i bede miec plaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Dzisiaj po 14, SZOK, mam kryzys, mam dość tych ćwiczeń.Jeszcze te 14 nie są takie złe,ale jak pomyślę o 18-stkach? A ja jadę na wakacje w czerwcu i chcę mieć płaski brzuch. Po świętach będę jeść połowę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dollcey
Hej, dziewczyny! Próbowałam już wszystkich ćwiczeń na brzuch oprócz "6stki". W tej chwili mam rozmiar 36, chciałabym zejść do przynajmniej 34. Czy z takim programem ćwiczeń uda mi się to szybko zrobić? Jeśli tak to w ile? Zależy mi aby do końca maja na moim brzuchu widniały jedynie mięśnie, czy jest to możliwe z 6stką weidera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Wyobrażcie sobie,mam w pasie 2 cm mniej,hurra,ale z pępka nic nie zeszło,ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Witam! ja mam jakies 2-3cm mniej w brzuszku...(mierze jakies 1cm pod pempkiem) w biodrahc kurcze 4cm:O az sie dziwie moze cos zle mierzyłam! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Kupiłam hula-hop, uczę się kręcić,aby po weiderze dalej zrzucać cenne kilogramy,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisko
no wiec dziewczyny czytajac wasze komenty mam determinacje i wlasnie dzis zaczelam. dostalam wykaz cwiczen od kumpeli ktora juz to robi. dzis 1 dzien i pierwsze 6 powtorzen...bedzie mi ciezko bo sie nie chce ale chec plaskiego brzucha jest narazie wieksza od uczucia lenistwa.....pozdrawiam i czekam na jakies podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY , MAM WIELKA PROSBE ZEBY MI KTOS PRZESLAL TE CWICZENIA NA MEILA www.justa200347@wp.pl z gory dziekuje , moga byc cwiczenia albo linka jakiegos bo ten co jest na pierwszej stronie mi sie wchodz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY , MAM WIELKA PROSBE ZEBY MI KTOS PRZESLAL TE CWICZENIA NA MEILA www.justa200347@wp.pl z gory dziekuje , moga byc cwiczenia albo linka jakiegos bo ten co jest na pierwszej stronie mi sie wchodz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, że jak ćwiczyłam ją kiedyś to miałam efekty, jednak nigdy nie dotarłam do końca a jedynie do 21dnia. Niebawem zacznę znowu ćwiczyć, tylko najpierw uporam się z moimi chorymi nereczkami, po kuracji antybiotykowej w przyszłym tygodniu przystępuję do dzieła:) W imię pięknego płaściutkiego brzucha.Niestety ostatnio mi zwiotczał, jak po półtorej roku fitnessu mam dwumiesięczną przerwę i czuję że mi mięśnie opadły a fałdka niemiłosiernie rośnie;/ Czas zawalczyć o swoje marzenie o krateczce albo po prostu płaściutkim chudym brzuszku. Pozdrawiam i trzymam za was i za siebie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Dzięki Nibinwing za słowa otuchy dla wszystkich tu ćwiczących.Właśnie jestem na 22 dniu i widzę już niesamowite efekty i nabrałam znów chęci do ćwiczeń.Jutro już robię po 16.Też koło połowy miałam kryzys,ale chcę udowodnić mojej niewierzącej koleżance o efektach po weiderze.Jeszcze jedna seria i śniadanko.Do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie bym się do was przyłączyła. Ja 6 weidera zaczęłam dwa tygodnie temu i też wtedy skończyłam, zaraz po pierwszym dniu tak mnie mięśnie bolały że straciłam chęci, ale czytając wasze wypowiedzi postanowiłam spróbować jeszcze raz, dodatkowo odkurzę mój stepperek i do dzieła. Mam 160 cm. wzrostu, ważę 57 kg. moim wielkim mażeniem jest zgubić te 7 kg. jestem 9 m-cy po porodzie więc ćwiczenia na brzuszek jak najbardziej wskazane. Czy można liczyć na wasze duchowe wsparcie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Pewnie ,że można liczyć na duchowe wsparcie,zwłaszcza ,że ja też jestem rok po porodzie.Mam 164 cm i ważę znów 65 kilo,nie rozumiem dlaczego,bo ważyłam 62(czyżby mięśnie?).Chcę schudnąć z 10 kilo.Trochę za dużo jem ostatnio i piję herbatę i kawę co godzinę, i cukruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Acha i też mnie wspierajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Witam dziewczyny!Napiszcie cos o efektach...naprawde to takie efekty daje? Jak to działa nachłopcow bo Mój chłopak tez by chciał to zacząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swa91
na facetów sto razy lepsze efekty .... pogrzeb w necie to sie przekonasz ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Dlaczego tak myslisz ze sto razy lepsze efekty??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaF - bo a6w rzeźbi tylko górną część brzucha - a kobiety przeważnie z dolną mają problemy - więc jasne, że u facetów efekty będą ładniejsze. poszuka w necie zdjeć przed/po - na jakichś forach kult itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Dzieki :) S_A_M_A_N_T_A :P a znasz moze jakies Cwiczenia na dół brzucha?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
a i jeszcze jedno ile czasu trzeba odpoczywac pomiedzy seriami i ile miedzy cwiczeniami.??:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×