Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

na "oponkę" - wszelkie wahadełka - leżąc podnosisz nogi lekko do góry etc. ja lubię ćwiczenia Tamilee Webb "chcę mieć taki brzuch" - wszystkie partie brzucha pracują. a przerwy na regenerację powinny wynosić minimum 48 godz - wiem ze to się kłóci z głównym założeniem a6w więc się nie będę rozpisywać - tu przecież same fanki szóstki siedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Samanta a możesz mi przysłać filmik tamille na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsd
Samanto idz ty pusta dziewczyno ze swoimi zakichanymi linkami Tamili srili my tu 6 stke ćwiczymy tępaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Dziewczyny nie klocic sie prosze tu :D pytam sie ile trzeba robic przerwy pomiedzy cwiczeniami i seriami??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt się nie kłóci :) niektórzy mają większy problem niż brak płaskiego brzucha - na przykład brak mózgu, a na to raczej żadne ćwiczenia nie pomogą - więc możemy im jedynie współczuć 🖐️ w a6w ćwiczenia robisz jedno po drugim, seria po serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
aha dzieki :) no moze i masz racje z tym barkiem muzgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tej metody, ale uważam, że to co dobre dla ciała, jest dobre dla ducha...jestem zwolenniczką jogi, teraz świetna nauczycielka będzie miała warsztaty z niej na targach uroda 2008. a do tego psychokosmetyka - myślę, że wpisujecie się w ten trend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Dzięki Samanta.Właśnie na youtube tez nie ma na brzuch,ja bym chętnie kupiła kasetę z Tamilee.Za 3 tyg koncze weidera i chce ogólnie schudnąc z kilka kilo,przede wszystkim z ud i z brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Polecam tę stronę od Samanta ,jest tam wiele różnorodnych ćwiczeń na każdą partię ciałą,nawet ze skakanką ćwiczenia ,abs na brzuch itp.Naprawdę dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisko
no to wczoraj byl 2 dzien i 2 serie ojojo byly ciezko juz przy koncu ale determinacje mam nadal i nie poddam sie ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Samanta ja chyba zrezygnuję z weidera ,bo mi się znudziło i od rana ściągam z aresa tamilee.Trochę się wacham z weiderem,bo już jestem w połowie ,ale dzis zrobiłam serie po 16 i stwierdziłam ,jakie nudy,ale mnie to boli trochę,boję się ,że tamille takicg szybkich efektów nie da.Jak to było u Ciebie?Masz płaski brzuch?A na uda to którą Tamille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu - słabizna. 0,1/10 🖐️ Romanka - nie szkoda Ci teraz przerwać? spróbuj ile dasz radę - mnie też nudziło i przerywałam :P ale nie chcę namawiać nikogo do przerwania na rzecz tamilee bo to są zupełnie inne ćwiczenia. ja nie mam problemów z tłuszczykiem na brzuchu i tylko modeluję mięśnie - po tamilee to widzę, jeśli Wy potrzebujecie jeszcze schudnąć to aerobowe ćwiczenia by się przydały, obok tych na brzuch :) spróbuj na razie ćwiczyć i jedno i drugie - wiem że masz dużo samozaparcia, czytam ten wątek i widzę co piszesz - myślę że dasz radę. poćwiczysz i będziesz już wiedziała, co Ci podchodzi bardziej, szkoda tyle poświęcenia w a6w żeby tak z dnia na dzień przerwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu - słabizna. 0,1/10 🖐️ Romanka - nie szkoda Ci teraz przerwać? spróbuj ile dasz radę - mnie też nudziło i przerywałam :P ale nie chcę namawiać nikogo do przerwania na rzecz tamilee bo to są zupełnie inne ćwiczenia. ja nie mam problemów z tłuszczykiem na brzuchu i tylko modeluję mięśnie - po tamilee to widzę, jeśli Wy potrzebujecie jeszcze schudnąć to aerobowe ćwiczenia by się przydały, obok tych na brzuch :) spróbuj na razie ćwiczyć i jedno i drugie - wiem że masz dużo samozaparcia, czytam ten wątek i widzę co piszesz - myślę że dasz radę. poćwiczysz i będziesz już wiedziała, co Ci podchodzi bardziej, szkoda tyle poświęcenia w a6w żeby tak z dnia na dzień przerwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Samanta ja tego nie pisałam,to jakiś chłopak raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rromanka
Po prostu weider mi zbrzydł, ale jutro spróbuję jeszcze raz,a poza tym przytyłam w czasie 2 tyg 4 kilo i nie wiem co jest grane,wiem ,że były święta i trochę przesadziłam z jedzeniem,ale mnie to trochę wkurzyło. A do podszywacza za mnie- GOŚCIU SPADAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzyzz
ezeli ktos ma sie podszywac, pisac chamskie komentarze, i tego typu rzeczy to wole zeby sobie darowal, bo prosze tylko o normalne rady.. nie chce slyszec ze jestem za mloda, dzi**a , lub cos takiego.. wiec.. siedzialam dzisiaj z moim facetem u mnie w domu, aktualnie mieszkam z babcia, mama jest za granica.. podkreslam ze babcia jest bardzo ostra w kwestii wychowania.. Wyszla z domu i bylo 100 % pewne ze juz nie wroci, wiec zaczelismy sie piescic.. nie doszlo do seksu, poniewaz babcia weszla, i nas przylapala.. kazala mu wyjsc, powiedziala ze ma niewracac nigdy.. Mi rowniez powiedziala wiele przykrych rzeczy, oraz ze nie chce go wiecej widziec... Jestesmy razem 13 miesiecy, wiec nie pozwole zeby rozpadlo sie to przez takie cos.. ale prosze, powiedzcie mi jak mam sie zachować, co zrobic.. moze powinnam porozmawiac z babcia ? tylko co jej powiem ?.. mam 16 lat. Chce zeby bylo tak jak przed tym zdarzeniem, ze moj facet byl mile widziany w moim domu... POMOCY !;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samancia
jutro ide na imprezę. Będe tam znała solenizantów ( średnio) moje chłopaka i jego przyjaciela. Bedzie jeszcze taka głupia laska, i pare innych których nie znam. Mam pytanie. Co zrobić, by być NAJFAJNIEJSZĄ LASKĄ NA IMPREZIE? BY TE LASKI MNIE POLUBIŁY? A KOLESIE SIĘ ŚLINILI? proszę o rady , każda się przyda. Boję się najbardziej o tych ludzi co nie znam, JAK ICH POZNAĆ< O CZYM GADAĆ? NIE WIEM JAK ZNALEŹĆ WSPÓLNY TEMAT BO NIE MAM Z NIMI ZBYTNIO< jestem fajna, ale boję się bardzo, stres jak nie wiem. Będzie tylko 10 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
:P Po prostu Bądź sobą :) Mógłby mi ktos przeslac zdjecia przed i po a6w :D z góry dziekuje a tu moja poczta : PaF1818@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaa11
Hej! Ćwicze 6W od 6 dni. Powiem szczerze, że nie widze jakiś specjalnie efektów ktorymi mogłabym sie pochwalić.Ne wiem może coś źle robie (chociaz watpie bo tak mnie bola miesnie ze czasem nie daje rady ale mimo wszystko robie;p).Czasami się tak zastanawiam, że może mi nic innego oprocz calkowitej glodówki nie pozostaje..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka nie jest najlepszym sposobem, od tego spalają się mięśnie a nie tłuszcz;/ pamiętaj że nie od razu można wszystko mieć, na wszystko potrzeba niestety czasu i dużo potu... ale warto:) Powodzenia:) A co do tego że na facetów działa a6w sto razy lepiej to akurat zależy od tego, że im w ogóle łatwiej i szybciej daje się wyrzeźbić mięśnie, takie uwarunkowanie genetyczne. Farciarze i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
:P hehe no nie wiem czy moglbym sie z tym zgodzic :) ja juz cwicze troche dzisiaj bedzie 10 dzien :P to az takich wielkich efektow to nie widze wam powiem szczerze laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Witam :D ja juz po 10 dniu i pokazuja mi sie miesnie gorne brzuszka :D to mnie motywuje do dalszej pracy nad soba :P a jak u was dziewczyny jak idzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) musze sie dolaczyc..bo razem zawsze razniej :) dzis zrobilam drugi dzien a6w... wiem, ze gdy tylko bede chciala dam rade, bo juz raz robilam te cwiczenia z naprawde duzym efektem. dziewczyny cwiczymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czik
Siema ... RObie 6AW i w połowie maja chcę skończyćbo osiągne 6 tygodni :D tylko... słyszałęm że po skończeniu 6 weidera czas regeneracji dla miesni to również 6 tygodni... jeśłi w czasie krótszym niż 6 tygodni zacznie sie robic jakies cwiczenia lub znowu 6 weidera to mięśnie staną się przemęczone, mogą sie wypalić, zacznie brakować tlenu podczas ćwiczeń i zacznie sie odkądać kwas mlekowy. no a ja wiecie w amju i w wakacje codziennie koszykówka i siatkówka i piłka nożna. I czy te sporty odrazu po i w trakcie 6 weidera mi nie zaszkodzą i nie spowodują tych efektów jakie napisłałem wyżęj... czekam na szybką odpowiedź ludzi któzy mają o tym pojęcie :D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Siema czik Myśle ze koszykówka Piłka nozna itp sporty jeszcze pomogą Ci uzyskac lepszy efekt :)) spalisz niepotrzebny tluszczyk :P i miesnie lepiej beda widac lepiej sie wyrzezbią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaF1818
Ale chce mi się bzykać z Wami laski:-)Zwłaszcza po tym weiderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×