Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Cześć... dwa dni temu wzięłam się za A6W... ponad rok temu urodziłam dziecko i moje mięśnie są mooocno rozciągnięte i rozleniwione. Myslicie ze po skończeniu A6W mój brzuch będzie płaski i umięśniony (choć do tego stopnia żeby się fałdka nie robiła)? A może jest tu jakaś kobietka po ciąży której sie udało umięśnić brzuch? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pamietam, że miałam tu zajrzeć jak kilku osobom będzie się kończył cykl a6w, żeby zobaczyć, czy te osoby wytrwały? ;) i jak, wytrwała któraś do końca..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwaaa
Spróbuje. Po zimie opona sie zrobiLa, mam 30 lat, więc jak się zaniedbam już nic nie zrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abs
Hey Dziewczyny!! Może znacie skuteczne ćwiczenia na ręce i biodra? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkaaaaaaaasssiiiiaaaa
ja wlasnie dzis zaczynam i zobaczymy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no i co tam? nie ma już tych które były pewne że skończą..? może to da do myślenia tym, co zaczynają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka43
Ja wytrzymalam do 22 dnia -ćwiczenia są bardzo monotonne i teraz ćwiczę coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABS
Hey!! Ja właśnie dzisiaj zaczęłam a6w. Nie wiem, czy dobrze to robię. Ćwiczenia zajęły mi dokładnie 12 min. Nie mogę dostać łokciami do kolan. Myślicie, że z czasem mi się uda? Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberius
Eee tam,przereklamowana ta 6tka,miesiąc ćwiczyłem zgodnie z rozpiską. Zaziewać się można i nawet porządnie się człowiek nie spoci.I większych efektów na rzeźbę(6 pak) też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyberius - a czego spodziewać się można po ćwiczeniach, które nie daja mięsniom odpocząć. mięśnie rosną nie podczas treningu, tylko po nim - gdy odpoczywają, włókna się regenerują itd. w a6w, mimo że trening na mięsnie, podstawowa zasada jest pomijana.. nie wiem czemu ma służyć, ale widzę że mało kto dociera jednak do połowy, nie mówiąc o końcu cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Odkad zaczelam prace z braku czasu rzucilam swoja ukochana silownie, co niestety odbilo sie na kondycji i wygladzie mojego ciala (nie jest zle, ale pojawila mi sie na brzuchu faldka, czego nie doswiadczylam wczesniej nigdy :( ). W ogole bylam ostatnio w jakiejs dziwnej apatii :( ale postanowilam sie ostro za siebie wziac. I tak zapisalam sie na power plate (na poczatek 13 sesji). Troche o tym czytalam i efekty sa obiecujace, i nie zabiera tak duzo czasu :) Na razie za soba mam jedna sesje, wiec o efektach nic nie moge powiedziec, ale bede informowac na biezaco. A moze ktoras z Was juz na tym cwiczyla?? Na brzuszek natomisat szykuje 6 weidere. Znalazlam sobie ladny schemat cwiczen, ale musze sie przyznac :), ze kompletnie nie rozumiem o co chodzi z seriami i powtorzeniami. Czy 1 seria to szesc cwiczen?? a ilosc powtorzen to ilosc powtorzen calej serii?? Pomozcie!!! A do tego w wolnych chwilach skacze na skakance. Polecam na poprawe kondycji i ogolny \"rozruch\" ciala :) bede zagladac czesciej. Jest ktos kto tez zaczyna?? Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 5 dzień będę ćwiczyć i choć nie trzymałam diety (od dziś mam zamiar) widzę już poprawę, wstaję z płaskim brzuchem ale to może też dlatego, ze nie jem po 18. Napewno ćwiczenia te nie zaszkodzą a lepsze to niż siedzenie przed tv albo kompem i ciagłe narzekanie;) Pozdrawiam wszystkich ćwiczących a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paollla
6 tygodniu do wyjazdu = każdy dzień poświęcony 6 weidera! Zaczynam dzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem powodzenia życzę:) Ja mam już 10 dzień, ostatnio musiałam przerwać 10 dnia bo miałam usuwaną ósemkę i nie dało się ćwiczyć, teraz jestem znowu na 10 dniu i tym razem mam nadzieję że się uda dotrwać do końca:) a efekty widzę i cieszą mnie każdego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter47
Ja skonczylem to i efekty sa najgorzej jest juz na koncu ale teraz mozna wyjsc na plaze bez zadnego wstydu a inni moga pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter47
Ja skonczylem to i efekty sa najgorzej jest juz na koncu ale teraz mozna wyjsc na plaze bez zadnego wstydu a inni moga pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja mam dzisiaj 4 dzien. Na razie ok, ale jeszcze nie moge wypracowac tych sklonow tak, zeby nie bolala mnie szyja :) czy normalne jest to, ze na razie nie mam zakwasow?? jak cwicze to boli, ale na drugi dzien jest ok :) zycze wszystkim powodzenia i wytrwania :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes ja dzis wlasnie zaczelam ta cala 6 weidera ale strasznie krociotko mi to zajelo jak na pierwszy raz tylko 15 minut czy cos robie zle prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie dzis dzien piaty :) mummy- 15 min na pierwszy dzien to moim zdaniem duzo za duzo. cwiczenia nie moga zajac wiecej jak 25 min, wiec jak sobie poradzisz czasowo kiedy przyjdzie pora na 24 powtorzenia w 3ech seriach?? pisz na biezaco jak Ci idzie :) ja po wczorajszych cwiczeniach (dzien 4ty) bylam czerwona jak pomidorek, ale warto. nie wiem czy to zludzenie tylko, ale mam jak na razie plaski brzuszek=>wzdec brak, hehe, ale sie ciesze. powodzenia i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummmy
witam no u mnie minal drugi dzien cwiczonek i mysle ze jak narazie daje rade ale strasznie wyczorpujace to jest a to dopiero 2 dzionek papterochy daja znac:(Dzis odczuwam pierwsze zakwasiki no ale coz trzeba walczyc dalej pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam za nas kciuki, bedzie ok, chociaz u mnie ju zoraz ciezej :( ale czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka i jak tam Ci idzie bo mi jak narazie calkiem dobrze i dosyc dobrze sie czuje tylko gdzies okolo 20 minut dochodze do siebie ale potem jak nowo narodzona zakwasy sa no ale coz trzaba cierpiec zeby byc piekna napewno brzuszek tak jak by zmalal chociaz sama nie wiem czy to mozliwe po 4 dniach moze dieta mi w tym tez pomaga no nic zmykam napisz jak tam Ty sie trzymasz i 3mam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌼 jestem tu, po prostu wczoraj nie zagladalam :) dzis mam 9 dzien, robie juz po 8 powtorzen. w sumie jest ok, ale coraz ciezej, heh, mam nadzieje, ze doczekam do konca. a ja nie mam zakwasow w ogole :( i troche mnie to martwi, bo moze to znaczy, ze zle robie cwiczenia? sama nie wiem, powodzenia w dalszym zmaganiu, odezwe sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na 15 dniu i nie mam zakwasów, zakwasy są na początku później jak się regularnie ćwiczy to raczej nie ma:) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi juz coraz ciezej, zwlaszcza ta trzecia seria... ledwo mi starcza sil :) nie wiem co bedzie dalej, juz sie boje hehe. dzisiaj 12ty dzien 🌼 a Wam zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka
tp jest straszna meka hehe wytrzymalam dwa tygodnie i nie widzialam roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana że na efekty dotyczące mięśni brzucha nie ma co liczyć bez wysiłku, ja już po dwóch tygodniach widziałam znaczącą różnicę. A napinałaś mięśnie podczas ćwiczeń? Jest to dosyć istotne aby był dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 dzis przede mna 16ty dzien uff, coraz ciezej :) ale zaczelam widziec roznice, ale tylko w gornej czesci brzucha, tam ladnie mi sie wylonily miesnie ;) ale jak na razie tej \"opnki spod pepke\" nie udalo sie zmienjszyc, albo tak mi sie wydaje. w kazdym razie dalej tam jest :( no zobaczymy, jeszcze sporo przede mna. trzymajcie kciuki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×