Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Aha, no tak, masz płaski brzuch to inna sprawa. W sumie mój też nie jest jakiś gruby, tylko taka oponka się robi jak siadam, chciałabym ją zlikwidować :) dzisiaj jest 2 dzień, wiem że to poczatek, ale jak czytam opinie to się sama motywuję :) również trzymam kciuki za wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na 8 dniu i czuje że coś robie nie tak... Wiem że nie powinien mnie bolec kark, a boli. Co zrobić, jak sobie pomóc żeby podnosić się wyłącznie mięśniami brzucha? Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 32 dniu i również mnie bolał i boli kark. Do tego dochodzą oczywiście mdłości, gdyż mam problemy z błędnikiem od zawsze i nawet po brzuszkach mi słabo. Niestety nic na to nie poradzisz... ważne żeby się nie poddawać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, bo gdzieś wyczytałem, że nie powinno się teoretycznie przekraczać 30 minut ćwiczeń, co jak wiadomo, przy ostatnich dniach byłoby niemożliwe. Jakieś sugestie? Druga moja wątpliwość, dotyczy rodzaju ćwiczeń, czy faktycznie trzeba robić taki zestaw, czy nie wystarczy tylko robić porządnych brzuszków w odpowiednim tempie i odpowiednim czasie napięcia mięśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 30, a 40 minut. :) naprawdę sporo o tym czytałam zanim się tego podjęłam. Z tymi brzuszkami to nie wiem, ale mogę powiedzieć, że te ćwiczenia naprawdę pomagają, i myślę że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Witajcie, mnie też wydaje sie niemożliwe wykonac ok 430 powtórzeń przez 25min. Narazie jestem w 9 dniu, zanim zaczęłam ćwiczyc nie miałam brzuszka ale lekką oponkę, może dlatego widze juz lekki zarys mieśni, najważniejsze jest to że te ćwiczenia rzeczywiście wzmacniaja mieśnie, ja leciutko napnę brzuszek i czuję zarys kostki, a brzuszek mam tak twardy niesamowicie. Zastanawiam sie czy mogę zmienić porę ćwiczen, do tej pory ćwiczyłam ok 19tej a teraz chciałabym raniutko, bo wieczorem jestem wypompowana, gorąco itd. czy według Was to nie ma znaczenia?pozdrawiam chetnie popisze z osóbką która również ćwiczy- będziemy się wspierać i motywować;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Ach.. i jeszcze jedno: przez 9 dni ćwiczeń zrzuciłam 1,5 kg ale nie wiem czy przez 6W czy ograniczenie jedzenia, niejedzenie kolacji i kontrolę nad węglami. W każdym razie zawzięłam się jak nie wiem co! moi koledzy- pakerzy twierdzą że 6W jest niewykonalna:p okaże się niedowiarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzimy..
.. a wykonalna jest, ja kiedyś doszedłem mniej więcej do połowy i zrezygnowałem ze względu na brak czasu... teraz zaczynam od nowa :) Co do efektów, to będę sprawdzał.. dzisiaj dopiero 3 dzień ćwiczeń.. także.. jeszcze długa droga przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Rzeczywiście na linku który podałaś jest czas do 40 min, ogólnie powiem Wam ze znalazłam wiele błędnych informacji. np na jednej stronie znalazłam ćwiczenia 6W ale nie było szóstego które jest w oryginale, tylko jakieś inne ćwiczonko. Poprostu powstaja jakieś mutacje ;) 6w, w wielu artykułach, W takim razie skoro zostałam wyprowadzona z błędu:) czuje się bardziej pewna tego że dobrnę do końca :D KAMILKA a jak Twoje brzusio? straciłaś kilka cm w talii? kostka jest? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę, że pomogłam :) Sama szukałam wiele, ale w tym oryginale najpewniej :P Ja ogólnie jestem szczupła i byłam, ale chciałam aby ten brzuch był bardziej jędrny itp. Brzuch jest twardy, jak nigdy, mój chłopak nawet powiedział że to jest aż nie możliwe, bo on chodzi na siłownie i nie ma takich efektów jak ja, przez te 5 tygodni, sporo mięśni się zbudowało, naprawdę :) Przyznam się, że aż tak bardzo jak na początku to się do tych ćwiczeń nie przykładam, bo jestem zwyczajnie zmęczona, a efekty nadal są! :D jestem mile zaskoczona. Pamiętajcie by się nie poddawać bo dopiero pod koniec są efekty! Nie zniechęcajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wiem czy mi zeszło wiele cm, bo szczerze nie mierzyłam nawet :P ale na oko mogę powiedzieć że jest bardziej płaski niż był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
ok, dzieki za odp. mam jeszcze jedno pytanko: czy ten dosłownie piekielny ból brzucha kiedys ustapi? dzis w 9 dniu brzuch bolał mnie ,palił równie mocno jak w ciagu poprzednich dni ale juz w innych miejscach, czy to normalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi do tej pory nie przechodzi, w sensie podczas ćwiczeń. Ale jak boli to chociaż czuję że coś się dzieje, czyli działa :p powodzenia, piszcie jak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulka1111
Witajcie! Dziś robie 8 dzień te ćwiczenia, rzeczywiście bardzo męczące. Czuje już że mój brzuch zaczyna robić się twardy, ale... No właśnie miałam w pasie przed rozpoczęciem ćwiczeń 95 cm (obwód liczyłam w najgrubszym miejscu :P) więc wyobraźcie sobie ile na moim brzuchu jest tłuszczyku :P i teraz moje pytanie brzmi... czy robiąc 6 weidera, ograniczając niezdrowe jedzenie i pijąc dużo wody, mam szanse wyrobić sobie ładny płaski brzuch? Czy te ćwiczenia są dla osób które nie mają za dużo tłuszczyku, a tylko chcą mieć ładne mięśnie brzucha. W sierpniu wyjeżdżam na wakacje i wreszcie mam motywacje żeby coś ze sobą zrobić :P ale sama nie wiem czy po tych ćwiczeniach spale ten tłuszczyk czy robienie ich nie ma sensu? Bardzo proszę o poradę, bo po co mam się katować i męczyć jeśli nie osiągnę takich rezultatów jakie bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Sama nie wiem jak to będzie. Niby zarys mięśni i w ogóle brzuch się ujędrnił, ale ja chyba zbyt wiele sobie wyobrażałam. Jeszcze nie skończyłam, ale jakoś nie wierzę że będzie dokładnie tak jak bym chciała. Moja koleżanka która jest grubsza o wiele też się podjęła i u niej to bardzo bardzo widać, więc jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Witam Was.Po pierwsze anuulka1111 wielkie brawa, że zamiast marudzić wziełaś się do roboty:) Pamiętaj, ćwiczyć zawsze warto, twardy, mocny brzuch jest potrzebny, mięsnie brzucha które były ćwiczone, rewelacyjnie zachowaja sie np podczas ciązy, szybciej wraca sie do formy, skóra szybciej wraca na miejsce:P Czy będą efekty 6W? Na pewno, z tym że u jednego wieksze u innego mniej widoczne. Nie zniechecaj sie absolutnie, to oczywiste że aby było widac kostke na brzuchu, nie powinno byc na nim tłuszczu, a 6 nie spala tłuszczu tylko rzezbi, umacnia, powiększa mieśnie brzycha. Moja rada jest taka: Nie jedz kolacji, albo np jak złapie Cie ogromny głod jedz posiłek bez węglowodanów czyli ja np robie sobie taka potrawke: serek kurpiowski+ ogóreczek kiszony+ cebulka+przyprawy np: zioła prowansalskie i tym na prawde mozna sie najeść:) słódz o jedna łyżeczke cukru mniej do każdej herbatki, a najlepiej zrezygnuj z cukru, zero słodyczy, najlepiej pozbądz się produktów z mąką przenną czyli: białe pieczywko, nalesniczki(ja robie z odrobiny maki przennej a reszta żytnia)inne przetworki.czyli podsumowując nawet na moim przykładzie, unikanie węgli ( cukrów prostych a nie złożonych), słodkich soków i maki przennej ,nie objadanie sie na noc, ruch czyli 6w i może jakieś dodatkowe na stówe dadzą efekty. Musisz być cierpiliwa, ja widze na sobie ogromną różnice a naprawde zmiany które wprowadziłam nie są wielkie i uciązliwe. jestem w 12 dniu i waże 1,5 kg mniej (waże się na czczo) i ubyło mi 4 cm w talii czyli dziny zaczynaja spadać z tyłeczka ;) Walcz o figurkę, skoro juz zaczełaś to dokończ i warto wprowadzic zmiany w odzywianiu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Ach , zapomniałam! Do tej potrawki z serkiem wiejskim mozna dodadc również pomidorki, rzodkiewkę i ważne!! jajo gotowane! jak mogłam o tym zapomnieć? POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Właśnie wkradła się pomyłka:p zdecydowanie mowa o serku WIEJSKIM. Gapa ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja właśnie wczoraj zaczęłam A6W, zobaczymy jak daleko uda mi się zajść. Niestety za bardzo konsekwentna to nie jestem, ale na razie mam zapał - zobaczymy na jak długo starczy :). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojutrze kończe :) ale się cieszę :) już mam tych ćwiczeń po dziurki w nosie :P jestem zadowolona że potrafiłam się zmusić i ćwiczyłam nawet o 24 w nocy jak nie mogłam wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Ja tak samo jak Ty, kamilcia. Nie ma przeproś, ćwicze i koniec, nawet na kacu;P raz mi sie zdarzyło. Warto. to tylko kilkanaście dni, nasze figurki i my na to zasługujemy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantii
Witam, kilka miesiecy temu przerwalam 6 weidera ale po 10 dniu bylo widac duza wrecz ogromna roznice:) niestety przerwalam ale zamierzam tym razem wytrwac do konca, od jutra zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantii
sorki od poniedzialku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa44
Witam ;) Ja dzisiaj robie 6 dzień ćwiczeń. Jak narazie nie widze efektów, ale mam nadzieje, że szybko je zobacze :) Mam tłuszcz na brzuchu, więc dodatkowo, oprócz A6W jeżdze 4 razy w tygodniu na rowerku treningowym po 40 minut. Ale wszyscy mówią, że samo A6W nie spala tłuszczu, i że trzeba robić tak zwane "aeroby" , to dlaczego A6W jest AEROBICZNĄ szóstką ? widziałam zdjęcia na internecie efektów, i naprawde mnie powalały, z wielkich, grubych brzuchów robiły sie naprawde szczupłe. Więc nie wiem już.. Ale nie poddaje się i muszę wytrwać do końca, tymbardziej że wakacje się zbliżają :) Bede pisać co jakiś czas jak mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem, że ja już kończę i mam porównanie z moją koleżanką która jest na diecie + robi W6 i... ona schudła sporo, ja zawsze byłam szczupła tylko chciałam by brzuch trochę spłaszczyć i w sumie za specjalnych efektów nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja melduję, iż mam dziś 5 dzień A6W. Na razie zmian nie widać, ale pomierzyłam się, pstryknęłam fotę i za jakiś czas porównam. Mam natomiast do was pytanie odnośnie 5 ćwiczenia, czy podnosimy tułów i z cały czas uniesionym wykonujemy ruchy nogami ? I ile razy dokonujemy w tym ćwiczeniu podniesienia i opuszczenia nóg. W opisach ćwiczeń różnie jest to podane, w jednym 5-12 razy, w innym kilkakrotnie. Zgłupiałam. Będę wdzięczna za odpowiedź. Kamilka:) czy u ciebie po całym programie nie ma żadnych efektów? Czy są ale mniejsze niż się spodziewałaś ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Witam, w piątym ćwiczeniu wykonujesz ok 15 ruchów nózkami ze stale podniesionym tułowiem. Dla mnie najgorsze jest ćwiczenie 2 i 4- takie monotonne, długotrwałe. Jestem w 14 dniu, efekty widze, bo tak jak wczesniej pisałam , dodatkowo stosuję dietkę MŻ i zero słodyczy ;p mój brzuch juz wygląda rewelacyjnie. jeżeli bedzie tłuszcz na brzuszku niestety efektów nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olamalina dzięki za odp. :) I jeszcze pytanko do Ciebie, czy ty nie ćwiczysz codziennie czy jak? Dziś napisałaś, że jesteś w 14 dniu, natomiast 31.05, że w 12 -tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×