Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość miosis 28
Dzulizjanka z tego co wiem sa filmiki na yt z a6w , ja sobie podlaczam do projektora wlaczam np mel b i to prawie tak jakby sie bylo w sali fitnes :) fajnie tez jak mamy kompana bo razem razniej , damy rade , tak dla siebie , dla wiekszej sily , kondycji i samozadowolenia , juz nie chce trwonic czasu przed telewizorem , czas na zmiany , chce miec wiecej sily by bawic sie z corka i bez krepacji szalec z nia na basenie i zaskoczyc meza jak wroci z delegacji ;) ,takze powodzenia zycze 3majcie sie i nie dajcie pokonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2508
Cześć ;) dzisiaj jest mój 7 dzień A6W ;) Jak na razie nie widzę żadnych efektów, może dlatego, że mam dość dużo tłuszczyku na biodrach i brzuchu :( Też ćwiczę Zumbę już od tygodnia codziennie ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem trzy miesiące po porodzie(naturalnym) i operacji powłoki brzusznej myślicie ze mogę wykonywać takie ćwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks_25
Witam Wszystkich zwolenników 6weidera ;) !!! Ja zaczęłam wczoraj.. dziś 2 dzień a już czuje niektóre mięśnie, ogólnie to troszkę szok dla moich mięśni brzucha ;) ale chce wyrzeźbić brzuch i zgubić " oponkę" ;P do tego dokładam co 2-3 dni lekki bieg i skoki na skakance ;) Co o tym myslicie ?:) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi6
robie "6" juz od ponad 2 tygodni. moje mięśnie są już przyzwyczajone i nie sprawia mi to juz takiej trudności jak na początku. w dalszym ciągu nie jestem pewna czy wykonuje te ćwiczenia prawidłowo. oglądałam juz mnóstwo filmików na yt i dalej nie wiem czy mam podnosić placy z podłogi czy tylko same barki :) mam nadzieje za wytrwam do końca :) od dzisiaj mam zamiar rozpocząć ćwiczenia na twarz :) pozdrawiam wszystkich zaczynajęcych a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaheua
Hej dziewczyny, ja do szóstki w moim życiu podchodziłam już kilka razy. teraz zawzięłam się wyjątkowo i skończyłam - 42 dni za mną ! Co najdziwniejsze kaloryferka takiego typowego nie mam (tylko przy napięciu mięsni), raczej mam świetnie wyrzeźbioną talię i chude nogi. Waga mi nie drgnęła, ale jadłam dużo, bo nie chciałam za wiele schudnąć. polecam - najlepiej włączyć ulubiony serial i ćwiczyć oglądając, szybciej zlatuje. Kryzysów miałam kilka - najgorzej jest przy 10 powtórzeniach i przy szesnastu. przez pierwsze dwa tygodnie efekty super potem nie ma zmian ale nie wolno przez to się poddawać. zmiany przychodzą już po zakończeniu całych 42 dni i widzę to na sobie. ogólnie nie jestem jakaś super wysportowana a dałam radę więc piszę żeby was wesprzeć, jakbyście miały jakieś pytania chętnie odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dziś skończyłam 10 dzień. Do tego dieta ( około 5 tydzień) i w pasie 13 cm mniej :) skoro a6w działa na górne partie brzucha to znacie coś na te dolne? Dodam że jestem bardzo otyła i wolę ćwiczenia leżące,robiłam kilka razy E. Chodakowską skalpel, ale moje kolana odmawiają mi posłuszeństwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sypusia
Hej i jak wasze efekty? Ja jestem na 10 dniu i tracę motywację.. Mam spory brzuszek i boczki i mam wrażenię, że a6w na to nie zadziała. Powoli zaczyna się wiosna, więc zacznę biegać, jednak na razie nie ma warunków u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia15
Hej wszystkim. Zaczełam ćwiczyć. Narazie 3 dzień. Mam nadzieje że wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia15
5 dzień już za mną. Po ilu dniach widać jakie kolwiek efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia15
Zaliczony 7 dzień. Wczoraj zapomniałam o ćwiczeniach.. W sumie byłam tak zmęczona że poszłam spać. Efektów narazie nie widze. Ale sie nie zniechęcam. Mam nadzieję że po tych 10 dniach coś będzie widoczne. Polecacie ćwiczenia z rana czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia15
8 dzień zaliczony.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice22
ja skończyłam dzisiaj dzień, ale efektów nie widac. Nadal jest wyraźna oponka i boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice22
I dzis juz 27dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak efektow
Oby u was były efekty,ja ćwiczyłam 3 miesiace codziennie,ale zrezygnowałam,ponieważ zaczęłam tyć,widocznie nie dla każdego ćwiczenia Ewki,jedyny plus to twardszy brzuch-pokazały się mięśnie,ale nic poza tym.Jak widzę na dziewczynach super efekty nawet już po miesiącu,to nie mogę uwierzyć,tylko ciekawe czemu mi się nie udało :( i stosowałam do tego dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak efektow
nie tu sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietowa Ona:):):)
ja juz skonczylam dzien 27 lekko nie bylo:) juz tylko ok 2 tygodni do konca a z motywacja slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietowa Ona:):):)
dodatkowo biegam i krece hula i powiem szczerze ze efekty sa, morze nie jakas kosteczka ale brzuch jest twardy i miesnie zarysowane.Czekaja mnie ejszcze 2 tygodnie trening jest ciezszy mam nadzieje ze efekty w tych 2 tyg beda najwieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietowa Ona:):):)
przepraszam za morze :P ale moja komorka t9 wykorzystuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice22
Ja dzisiaj już 31dzień. Mięśnie brzucha czuć ale tłuszczyk się nie spalił. Co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice najepsze na tluszczyk na brzuchu sa cwiczenia aerobowe...a a6w jest raczej na wyrzezbienie miesni na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1991
5 dzień za mna. Ale ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×