Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

No efekty są mniejsze niż chciałam, ale to pewnie z braku diety :D uwielbiam jeść i nie mam zamiaru z tego rezygnować :) mam 160 i ważę 46/47 kg, więc nie dużo, tak o chciałam ujędrnić brzuch :) efekty jak wspomniałam nie przerosły moich oczekiwań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa44
Witam. Dzisiaj mam 8 dzień. Jest dobrze ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Ejrene,musiałam zrobić przerwę ze względu na chwilowe niedomaganie. za pierwszym razem zatrułam sie chemikaliami :) długa historia. wtedy miałam dzien przerwy, pozniej znow jeden dzien przerwy, ale to nieszkodliwe, dokładnie dziś 17 dzień. także wyglada na to, że machnęłam się o jeden dzień:) nie skreślam dni na harmonogramie i tylko z pamięci :p. Rozkojarza ta wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczynam 2 tydzień ćwiczeń, nie odpuszczam codziennie robię brzuszki --- oby tak dalej :) lilaaa44 jestem 3 dni za tobą, czy ty już zauważyłaś jakieś zmiany u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa44
Ja dzisiaj mam 11 dzień :) Jest dobrze. Ejrene - mimo tego, ze juz zblizają sie 2 tygodnie, nie widze efektow.. ale to może temu, iż mam na brzuchu dużo tkanki tłuszczowej. Ale i tak robie A6W mimo to, poniewaz jezdze na rowerku i sam rowerek spali mi tłuszcz, a a6w wyrobi mięśnie, i brzuch napewno bedzie ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, postanowilam od jutra zaczac 6 weidera:) minelo 6 tygodni od urodzenia mojej coreczki:) wagowo stoje dobrze przy 167cm mam 58,4 kg:) dziecko ze mnie wysysa wszystko tylko jestem bardzo wiotka, ogolnie klaniaja mi sie cwiczenia na ramiona, brzuch, pupe, uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Witajcie, dziś mam 20 dzień i stwierdziłam razem z kolega który jest zawodowym kulturystą, że w górnych partiach brzuszka powolutku pali się tkanka i lekko widać zaryz konkretnej kostki :D wspaniale!!! Faktem jest ze po ukończeniu ćwiczenia 6 (na razie zajmuje mi to 20min) dodaje inne ćwiczenia na brzuszek, na pupe, uda i ramionka. Juz na tym etapie mogę śmiało powiedzieć że 6 weidera daje super efekty gdy połączy się je z delikatna dietką. Najważniejsze to wykonywać dobrze ćwiczenia.Proponuje probić pajacyki które rewelacyjnie spalają tłuszcz, ale są również idealne do kształtowania mięśni łydek i ud. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie odnosnie czytalam ze przykladowo 1 serie po 6 powtorzen -dzien 1 mozna wykonac jako 6 seri po 1 powtorzeniu, chodzi mi o ta metode. ktos tak probowal? Metoda ta przewiduje wykonanie każdego ćwiczenia tylko 1 raz, po czym natychmiast przechodzimy do kolejnego rodzaju ćwiczenia. Wykonanie wszystkich z sześciu ćwiczeń po 1 razie oznacza jeden cykl. 1 ćwiczenie po 1 raz na każdą nogę 2 ćwiczenie 1 raz 3 ćwiczenie po 1 raz na każdą nogę 4 ćwiczenie po 1 raz 5 ćwiczenie po 1 raz na każdą nogę 6 ćwiczenie po 1 raz W dniu 4 mamy 6 cykli, więc aby wykonać jedną serię, wykonujemy powyższy program 6 razy bez przerwy. Po każdej z serii dopuszcza się przerwę, jednak trzeba pamiętać o konieczności przećwiczenia wszystkich serii na dany dzień (w tym wypadku 3). Taka forma jest bardziej polecana przez trenerów fitness, gdyż nie powoduje ona zmęczenia tylko jednej partii mięśni, lecz rozkłada napięcie mięśniowe równomiernie na wszystkie partie. Dzięki temu osiągnąć możemy lepsze rezultaty niż podczas stosowania pierwszej interpretacji harmonogramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oliwka86 ja też czytałam o tym drugim sposobie, ale póki co robię każde ćwiczenie tyle razy ile wymaga seria w danym dniu i przechodzę do następnego ćwiczenia itd. Ale nie wiem czy nie będę musiała przejść na ten sposób przy większej ilości powtórzeń. Na razie daję radę, a dziś jestem na 12 dniu (czyli 3 serie po 10 cykli) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refuge.e
Cześć ; ) oliwka86, ja się zdecydowałam na tą metodę i ćwiczę 4 dzień, czy zadziała? za jakiś czas się przekonam ;) póki co, nie jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
witajcie dziewczyny, jestem w 23 dniu, wszystko ok tylko największym problemem jest znudzenie, uważam że ten drugi sposób, o którym piszecie na szóstkę weidera może byc niezły na pewno mniej nudny. jak myśle ze mam wykonac np dziś w jednym ćwiczeniu po 16 każda nóżką na przemian czyli po 32 to normalnie aż sie odechciewa:) dlatego ćwicze po 21 jak jest jakiś fajny film to sobie ogladam ;) ale dam rade, nie moge w połowie przerwać. jeszcze 19 dni i spokój, uff. Te ćwiczenie poprostu jest nudne i na zimę spróbuje drugiego sposobu. pozdrawiam a może ma ktoś foto przed i po ? ja robie sobie co tydzien dla porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!! Ja zaczęłam wczoraj 3 tydzień ( dziś dzień 16), zmian w wyglądzie brzucha na razie brak :(, jest tylko twardszy, ale nie poddaję się i mam nadzieję na efekty :) Nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie podczas opuszczania nóg w ćwiczeniu 2,4 i 6 boli mnie w krzyżu przy kręgosłupie. I się zastanawiam czy to jakieś zakwasy, czy coś z kręgosłupem zaczyna mi się dziać? Dodam że do tej pory nie miałam problemów z kręgosłupem. Może mi coś poradzicie, podpowiecie :P Pozdrawiam wszystkie i samozaparcia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Hej Ejrene! Wiesz co? Wydaje mi sie, że może zbyt mocno podnosisz plecki do góry. Np ja podnosze plecki na taka wysokość, że tak około 10 cm w doł od staniczka plecki stykają sie z podłogą, Pamiętaj żeby głowy nie ciągnąć do nóg, głowa to przedłużenie kręgosłupa i tak staraj się wykonywać ćwiczonko aby główka i kręgosłup były w jednej prostej linii. Nie unośmy plecków za pomocą głowy tylko całe plecki. Nastepna sprawa to to , aby ćwiczyc płynnie a nie gwałtownie podrywając kręgosłup. Na czym cwiczysz? Ja na miękki kudłaty dywan kładę jeszcze zlożony na kilka czesci ręcznik. Jeżeli potrzebujesz motywacji, podaj maila wysle Ci foto mojego brzuchala, sama jestem w szoku to 27 dzien i nikt mi nie powie że 6 nie działa:p Nawet mój facet nie może uwierzyc że po prawie 4 tyg mam taki brzuszek, zachęciłam nim juz chyba z 6 osób do ćwiczeń :D Tylko uprzedzam że wyglad mojego brzuszka jest oprócz 6 zasługą lekkiej dietki o której pisałam wczesniej. Dietke rozpoczęłam tego samego dnia , ktorego wystartowałam z 6 weidera buziaki, nie poddawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olamalina Bardzo chętnie obejrzę fotki - mój mail: izadi@interia.eu Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie pytania na czym ćwiczę - na dywan (zwykły nie puchaty) kladę taką matę z pianki (grubość ok 0,5 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamalina
Ejrene, zdjęcia wysłane. Tak myśle o tym Twoim kręgosłupie, zrób rozgrzewke przed ćwiczeniami, kilka skłonów, usiądz na podłodze z wyprostowanymi nóżkami i skłony do kolanek. Poprostu podczas Twoich ćwiczen występuje zbyt duże obciążenie kręgosłupa, znajdz przyczynę bo im wiecej powtórzeń tym bedzie gorzej. Chciałabym przekazać Ci jeszcze jedno ćwiczonko, mysle że ono w duzym stopniu przyczyniło sie do spalania mojej oponki: Rozłóż na śliskiej podłodze (nie na dywanie) np recznik zlozony na 2 razy stań na nim w rozkroku i kręcimy bioderkami. Cała siła ma polegać na skrętach w talii.Możesz obracać się wokól własnej osi. Najważniejsze to energicznie skręcać talią. Ja tak sobie ćwicze przed telewizorkiem ok 3 min, przerwa i znów i tak około 4, 5 razy, zależy jak z energią :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa44
Olamalina mi też mogłabyś wysłać ? tu mój e-mail tyskuu@interia.pl Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkljsfd
Ejrene moze masz po prostu wady postawy... wiekszosc je ma, mozesz sie przejsc do lekarza, zeby Ci powiedzial czy nie masz skrzywien kregoslupa. Odpusc sobie te A6W, jak chcesz cwiczyc, to na silownie i zacznij robic normalne cwiczenia, przysiady itd. Na pewno bedziesz miala i lepsze efekty i zdrowszy kregoslup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfkljsfd - akurat jestem szczęściarą i kręgosłup mam prosty, a co do siłowni to jestem tam częstym bywalcem, chodzę na spinning. Teraz chciałam pozbyć się trochę brzuszka, a przysiady to raczej na nogi nie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dwa razy machnęłam szóstkę w odstępie miesięcznym i niestety efektów brak :( Jak za pierwszym razem, tak i za drugim żadnego rezultatu. Nawet nie schudłam jakoś znacznie, jedynie ból karku pozostał. Nie wiem, może te ćwiczenia nie są dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olamalina - dzięki za opis ćwiczonka, spróbuję - czemu nie. A co do mojego kręgosłupa to zauważyłam że przy 2 i 3 serii mnie nie boli tylko przy pierwszej (boli tyko z lewej strony na wysokości pasa jak opuszczam nogi). Od wczoraj robię małą rozgrzewkę i wprowadziłam ćwiczenia rozciągające. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkladjfsk
Ejrene musisz zrozumiec, ze cwiczenie miesni brzucha jako osobnej partii cwiczeniami izolowanymi prowadzi do zachwiania rownowagi miesni korpusu i przygarbiania sylwetki oraz problemow z kregoslupem, ktory nie jest przystosowany do ciaglego zginania w tej plaszczyznie. Takie cwiczenia to niestety szeroko rozpowszechniona bzdura. Sam sie dalem kiedys nabrac na A6W i zrobilem do samego konca. A co do przysiadow, to zaskocze Cie, ale prawidlowy technicznie przysiad jest cwiczeniem ogolnorozwojowym, bardzo dobrze oddzialywuje na caly organizm. A w dodatku jest to cwiczenie dajace najwiekszy impuls miesniom brzucha :) Zaskoczona? ;) Zadne brzuszki i inne sklony,spiecia sie nie umywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkladjfsk
PS. Sama widzisz po sobie, ze cwiczysz i nie dziala na wyglad brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilaaa44 - a u Ciebie już widać jakieś efekty? U mnie na razie nie widać, jestem dziś na 19 dniu. olciafasolcia - w ogóle zero zmian?, u mnie np. tak wizualnie się nie zmieniło, ale brzuch mam twardszy i to zauważyłam już po kilku dniach od rozpoczęcia ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djkladjfsk - to wytłumacz mi dlaczego przy problemach z kręgosłupem np. przy dyskopatii, jest zalecane wzmocnienie mięśni brzucha. Większość ćwiczeń przy dyskopatii to ćwiczenia na mięśnie brzucha. Ja nie mówię tu akurat o A6W, ale jest szereg ćwiczeń na brzuch zalecanych przy tym schorzeniu. A co do efektów - to zobaczymy, nie ma nic od razu. Jak biegałam schudnąć nie schudłam, ale zmiany w wyglądzie nóg były zauważalne po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkladjfsk
Ejrene a nie wdzisz roznicy miedzy zdrowym kregoslupem i chorym? Chorym na raka zalecaja chemioterapie, to tez sobie zaaplikujesz? ;) Przy roznych wadach kregoslupa sa polecane rozne cwiczenia... To co pomoze przy jednym, moze zaszkodzic przy drugim. Przy czesci skrzywien robienie takich brzuszkow tylko poglebia i utrwala wady. Wzmocnienie miesni nie musi sie wiazac z ciaglym tluczeniem spiec brzucha itd. Jak juz napisalem, np. przysiad doskonale wzmacnia miesnie, nie przeciazajac przy tym kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkladjfsk
Az sobie z ciekawosci zerknalem na zestaw cwiczen na dyskopatie ledzwiowa... To zauwaz, ze tam masz cwiczenia w roznych plaszczyznach, masz jakas rownowage (o czym pisalem) sa spiecia, sa i wyprosty itd. Tlukac non stop same spiecia, a nie rownowazac tego wzmacnianiem miesni plecow tylko sobie szkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie pisałam żeby przy dyskopatii ćwiczyć A6W. I nie ćwiczę tylko i wyłącznie A6W, oprócz tego wcześniej już wspomniany spinnig (ale to bardziej nogi) i od 2 lat regularnie chodzę na basen. Wiadomo, że przy różnych schorzeniach jedno pomaga, a co innego może zaszkodzić. Ale ja jak pisałam nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkladjfsk
No a ja Ci szczerze doradzam, co zrobic, zeby ich dalej nie miec ;) Nie rozumiem, po co Ci te A6W, skoro dobrnelas do polowy i nie widzisz efektow? Skoro ja tez Ci mowie, ze zrobilem cala i nie widzialem efektow, skoro kolezanka wyzej Ci pisze, ze zrobila cala 2 razy i nie widzi efektow...? Strata czasu, strata energii i w dodatku szkodzenie sobie. Co do cwiczen, to ja wciaz pisze o rownowadze... Ok, cwiczysz w tygodniu inne rzeczy, dla rownowagi upraszczajac przyjmijmy model, ze jak robisz codziennie 30 minut A6W to zrob i 30 minut prostowniki plecow... Robisz? ;) Pamietaj, ze A6W nie sluzy spalaniu tluszczu. Twardy brzuch? Tak, jest twardy, bo go codziennie katujesz, wiec wzrasta napiecie izotoniczne miesni, ktore zniknie tak szybko, jak tylko skonczysz cwiczyc... pare dni i nie bedzie napiecia. W dodatku przemeczajac brzuch obciazasz uklad nerwowy, co rowniez dziala przeciwko Tobie... Niewiele korzysci, masa strat... wiec po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×