Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość malailoncia
Hej wszystkim, ja też dołączam do ćwiczących. Dziś dzień 4! Oj, ciężko! Szukam mobilizacji i wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina711
Czesc wszystkim ;) U mnie dzisiaj bedzie 10 dzien a6w , jak na razie nie widze duzej roznicy, dodam ze przy 166cm waze 51kg , moja zmora jest wystajacy brzuch pod pepkiem, dodatkowo cwicze z Ewa Chodakowska i krece hula hop, zobaczymy co tego wyjdzie:D szukam wsparcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malailoncia
Hej Malina711! ja dziś ledwo skończyłam 6 dzień, pociesz mnie, że potem jest łatwiej! To Ty szczuplutka jesteś- ja mam 170 i ważę 72kg, próbuję zejść do 68- to mój cel:) Ja mam grube uda, brzuch i spore piersi- wszystko po terapii hormonalnej:( Będę Ci kibicować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina711
Malailoncia, dziekuje bardzo za wsparcie, ale po 11 dniu zastanawiam sie czy nie odpuscic, czytalam opinie ze a6w bardzo niszczy kregoslup, sama nie wiem co robic, myslalam ze sobie poradze, ale chyba nie warte jest to meczarni. Waga uwierz to nie wszystko, mimo ze jestem szczupla, to brzuch mam okragly , chyba dlatego ze rok temu wazylam 47 i w szybkim tempie przytylam i wszystko poszlo wlasnie w brzuch ;( myslalam ze dzieki tym cwiczeniom zacznie sie zmniejszac a mam wrazenie ze jestjeszcze bardziej napuchniety, pod linia pepka, bo u gory jest ok, mysle ze mi to tylko rozbudowuje miesnie ale nie takiego efektu sie spodziewalam , mozliwe tez ze za duzo po prostu katuje ten brzuch cwiczeniami i dlatego jest spuchniety, nie mam pojecia,;/ zawsze mialam problem z brzuchem, . , ale Ty kochana sie nie poddawaj, dojdz jak najdalej ile dasz rade , na pewno zobaczysz duza roznice,a probowalas kiedys moze cwiczyc z mel b albo chodakowska ? . ,'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina711
Przemyslalam sobie i nie, nie moge sie poddac :D do 14 dni wytrzymam, 10 powtorzen, a pozniej jesli nie dam rady wiecej, zostane przy tych 10 powtorzeniach, trzeba wierzyc w siebie, nie poddajemy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj 39 dzień, z małym poslizgiem przez zęba pod ropą. W talii 20 cm mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh79
przeczytałam różne wypowiedzi na forum jestem zdesperowana na tyle że od dziś ćwiczę jestem ciekawa efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Może mi ktoś wytłumaczyć jak prawidłowo wykonywać te ćwiczenia? Bo są różne wersje ja ćwicz z ta panią https ://www.youtube.com/watch?v=mBHSM8qmmx8 i nie wiem czy ona to dobrze robi czy nogi maja być nad ziemia we wszystkich ćwiczeniach czy tylko w 6 chodzi mi o ta nogę co nie pracuje czy leży na ziemi czy lekko nad. Ja jak daję rade to podnosze ta noge co ma byc na ziemi lekko nad a jak juz nie daje to ja kłade moze tak byc?Chce zeby efekty byly na 100% a nie robiac zeby robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama87
Potrzebuje opinii Waszej moje skarby. 173cm 80kg i kupa zamiast brzucha po ciazy... A6W i dieta kopenhaska sa dobrym pomysłem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Moim zdaniem nie, bo na kopenhaskiej nie bedziesz miała siły ćwiczyć najpierw openhaska bez ćwiczeń a potem a6w+ aeroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestescie jeszcze? Ja mam za soba 5 dni. Nie jest zle. Cwicze bo mam opone pod pepkiem po ciazy i boczki. Waze 58,5 kg przy wzroscie 162cm. Chce schudnac do 54-53. Diety i inne cuda nie dzialaja wiec trzeba brac sie za cwiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
O witaj Dianakarina ja dziś 6 dzień zaraz lecę ćwiczyć choć nie wiem czy dobrze to robię:( Widzę że mamy podobnie ja 160cm waga się wacha zależy ile wody piję i co jem średni 57-59 ja tam już na wagę nie patrzę tylko na cm też mi został wałeczek po ciąży i ni huhu nie da się go pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
killerka 86 to jestesmy na tym samym etapie :-) wlasnie ten brzuch mnie dobija. Wszystko wyglada w miare a brzuch pod pepkiem wielki. Moze te cwiczenia pomoga. U mnie z dieta czy bez waga stoi i brzuch taki sam wiec co mi szkodzi. Dzis nawet cukier z herbaty wyeliminowalam. Jak sie uda dodam zdjecie szczuplego brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Ja wątpię, że te ćwiczenia pomogą na nasze brzuchy bez aerobów:( ja już do diet nie mam siły=motywacji więc zaczełam ćwiczyć na samych dietach pozbyłam się 10kg i dalej już wiem że bez ćwiczeń się nie obędzie. Dokładam do tego orbitrek chodakowską itp a jak robisz te ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dobrze robie te cwiczenia. Poczytalam na necie troche i filmiki poogladalam. Brzuch mnie boli po cwiczeniu i teraz tez. Nie bede cukru, slodyczy ani gazowanego pic. Zero chleba i ziemniakow do konca 6 weidera i dam znac. Wierze ze tym razem sie uda. Bede zadowolona jak 3 kg zrzuce. Na koncu ciazy wazylam 72 kg a po porodzie kilka dni 61 i teraz 58.5 i waga stoi w miejscu. Moje marzenie to 54 ale kazda utrata wagi i oponki to bedzie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh79
dzis 4 dzień czuje że mam mięśnie na brzuchu i trochę lęźwie bola jest ok bardzo szybko mija czas ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem, że ćwiczyłam A6W przez 20 dni, lecz musiałam przestać ze względu na bolący mnie kręgosłup. Jednak efekty były naprawdę widoczne, mój brzuszek wyglądał wspaniale, ale... Nie polecam wykonywać A6W osobom, które mają tłuszczyk na brzuchu i chcą go zrzucić, ponieważ te ćwiczenia są dobrane tak, żeby tylko modelować brzuch i wyrzeźbić go, a nie spalać niepotrzebne kalorie. Tyle ode mnie, ja polecam, z pewnością będę jeszcze nie raz robić i mam nadzieję, że tym razem ból pleców mnie nie dopadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fanka Manchesteru. Ja mam tluszczu troche ale nie chce przerywac. Ciezko jest a to dopiero zaliczony dzien 9. A ty jak cwiczylas to nie mialas zadnego tluszczu na brzuchu? Ja teraz tez wyeliminowalam cukier i zdrowiej sie odzywiam wiec pewnego rodzaju zdrowa dieta. Sa rozne opinie. Jedni mowia ze na brzuch na tluszcz to bieganie i plywanie tylko, drudzy ze tylko dieta. Napewno bedzie lepiej niz bylo. Juz mi 1 kg spadl co jest sukcesem bo waga stala w miejscu. Mam nadzieje ze dam rade ale jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veraka2012
Czy ktoś startuje od jutra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka1012
Pierwszy dzień zaliczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka1012
Mój pierwszy dzień zaliczony ;) do DIANAKARINA ja tez mam tluszczyk na brzuch i Wiem ze efekty nie beda takie Jak u osób które nie Maja ale widzialam u Duzo osób ze jednak oponka znika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też od dzisiaj zaczynam Verka1012. Boję się tylko, że nie wytrwam do końca, ale spróbować zawsze można :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, mogę dołączyć? Ja dziś 11dzień zaliczyłam 10 powtórzeń ciężko jest mega jak dla mnie i też się właśnie boję, że nie dotrwam do końca jak na razie 1dzień przerwy tylko miałam albo aż. A robicie jakąś dietę do tego albo inne ćwiczenia też? Ja też mam jeszcze tłuszczyku trochę no może niewiele ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a powiedzcie mi jak Wy liczycie powtórzenia? Bo różnie piszą. Ja cały czas robię tak że jedna noga to 1 powtórzenie czyli np w 1dniu jak jest 6 powtórzeń to 3 na jedną nogę i 3 na drugą a niektórzy piszą, że to po 6 na każdą nogę chyba to by było za dużo jak Wy robicie?I jak robicie 5 ćwiczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda ja robie tak ze jak 6 powtorzen to 6 x wszystkie 6 cwiczen a cwiczenie 5 to 15 razy wymach nog na zmiane. Teraz mam 10 powtorzen czyli robie 10 razy po 6 cwiczen. Dzis dzien 10- ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×