Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

tak Baniu, wewnetrzna też - normalnie znajdują sie tam nieuzywane miesnie, jak je rozmasujesz kulkami (nacisk jest tak duzy ze po pierwszym razie boli jak chodzisz) ze tłuszcz cały sie zmasował. chodzilam 2 x w tygodniu i mówie gdyby nie ciaza na pewno tłuszczyk by nie wrócił, a poniewaz w ciazy organizm magazynuje tłuszczyk (aby móc wykarmic dziecko np w okresie głodu etc) u mnie odłożył sie na nogach, szczególnie na udach. ale luz, dzis ide sie rollowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign - gratulacje. ja dzis zaczynam dwunastki i zastanawiam sie, jak to zrobię, bo już wczoraj ledwie wydoliłam. A to ponad 50 skłonów wiecej. O 20 powtórzeniach wole nie myśleć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
Po 18 dniach ćwiczeń przerywam ;/ dorwało mnie jakieś osłabienie a w dodatku świat mi się zawalił i nie mam już sił na ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybeńka
Ja mam dzisiaj 3 dzień, znaczy będę miała wieczorem. Jak narazie nie jest tak źle. Wszyscy (no prawie) mówią, że 1, 2, 3 dzień jest najtrudniejszy, mi to przyszło bez większych problemów. Moż jestem przewrażliwiona, ale wydaje mi się, że brzuszek już zmalał. Dużo czytałam na temat A6W i mówiono, że najpierwsz kształtują się górne partie potem dolne, ja mam problem z tymi drugimi, ale mam nadzieję, że wytrwam. Na tej stronce http://www.sfd.pl/temat186677/ są efekty ale tylko u mężczyzn, a jak to wygląda u kobiiet, bo chyba nie tak??!! Mam nadzieję, ze tak, może mniej: http://img226.imageshack.us/my.php?image=gerihalliwell16461amm9.jpg Dajcioe fotki po A6W pleaseee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gonia jak tam Twoje rollecticowanie? ja dopiero pod koniec sierpnioa zaczne bo teraz mnam male problemy:(( a jak u ciebie po ilu juz jestes?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJka_20
Zastanawiałam się nad rozpoczęciem 6 Weidera, ale koleżanka powiedziała mi, że ćwicząc nie spalamy tłuszczu na brzuszku tylko zwiększamy masę mięśni, co może spowodować, że przybędzie nam w pasie kilka cm. Czy to prawda?????? Chciałam sobie wzmocnić brzuszek i pozbyć się fałdek, ale nie chcę, żeby się dodatkowo rozrósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie tyle słysze o tej szustce ze chyba zaczne ma ktos link z dokładnie pokazanymi cwiczeniami bo aja nie wiem czy barki i dłowe mam miec cały cas podniesiana i tylko gfy ruszam nogami to jak mam noge przy dłowie (znaczy peawie) to wtedy trzeb zatrzymac sie na 2-3 sekundy czy głowa ma opadac z barkami i nodi, i to ma wygladac jak robienie brzuszków tyle ze z napiecami po 2-3 sekundy niech mi to kros precyzyjnie wyjasni, prosze, albo przesle mi jakies zdjecia, wyjasnienia na maila malutka_istota@wp.pl z góry dziekuje a i czy 2 miesiace po cesarce moge juz zaczac te ciwiczeni ? 🌼 dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może moje pytanie wyda sie
śmieszne ale na prawde mnie to niepokoi. Chcialabym zaczac cwiczyc A6W ale mam dosyć slabe miesnie brzucha , ostatnio poczytalam troche o przepuklinach. Wiem ze po calej 6 dziewczyny maja opouchniety brzuch. Moze ktos zna sie na tym, jest instruktorem i umie odpowiedzieć czy ćwicząc A6W przy slabych mięsniach można dorobić sie przepukliny? Katka 2006 - mam wrażenie ze Ty jestes dobrze zorientowana w temacie cwiczeń. Moze wiesz cos na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goniu gdzie jestes??????? jak twoje rollecticowanie?? ja wlasnie dzwonilam i chcioalam sie umowic ale nikt nie odbiera bede musiala tam jechac. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 czerwca Anka - unosisz nogi i do tego ciągniesz tułów. Przytrzymujesz, opuszczasz nogi i tułow. Nie wygląda to jak brzuszki, bo przy brzuszkach nogi leżą na podłodze i tylko schylasz sie do nich. Jeżeli masz jeszcze jakies pytanie, to pisz, ale zwracja większa uwagę na jakoś pisania. W twoim poście jest tyle literówek, że czasami trudno jest zrozumiec, o co chodzi. Co do odczekania odpowiedniego czasu po cesarce, to chyba nikt ci tu nie udzieli odpowiedzi. Musisz zapytac swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrr
hej czy ktoś może mi podać jakieś ćwiczenia na wewnętrzną część ud?? al e takie, które naprawdę działają???coś w stylu treningu weidera albo i nie oby tylko działały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalamn wypowiedz ternera, ze zeby zaczac spalac ytluszcz to najpierw trzeba prze 45 min np pobiegac alnbo poplywac a potem przez 20 wzmocnic miesnie brzucha..czyli ten weider to chyba tylko wzmocni miesnie brzucha lae nie spali tluszczyszku..juz sama nie wiem czy go robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coccinella przepraszam z literówki spójrz która była godzina :) a ja od rana na kompie byłam, oczy mi wysiadły i palce przepraszam :) 🌼 zreszta dzis jest jeszcze później ale teraz staram sie patrzec czy robie byki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - nie przepraszaj, mnie literówki nie przeszkadzają, ale czasami błędów jest tyle, że trudno wyłapać sens. Najlepiej przeczytaj ten topik od początku. Znajdziesz dużo informacji. Po co masz robić źle, jeżeli gdzies tu zawarta jest wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktoś kto chodził na rollectic???(ten masaż)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-arolka
Mam taki problemik jak niektore dziewczyny. Chce zrzucic pare kg i czy tte cwiczenie mi pomorze? Jak sądzicie. dzieki tym cwiczeniom zgubie troszke brzuszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie 26 dzien i dalej mam sadelko ale miesnie sie wzmocnily a nawet chyba troszke sie rozrsly..no sadelko mniejsze ale sie spodziewalam ze lepiej bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!! Ja robię dzis dzień 11,więc właściwie dopiero początek.Mięśnie się wzmacniają,ale chyba tu nie można liczyć na cuda.Na brzuch z kaloryferkiem ludzie pracują bardzo cieżko i długo.I myslę,że trzeba sie nastawić,że po skończeniu szóstki nie nalezy na tym poprzestać,tylko dalej ćwiczyc i walczyć o wymarzony brzuszek.a wzmocnienie mięśni jest bardzo ważne, zwłaszcza dla kobiet,któe może w przyszłości planują dzidzię,bo szybciej po porodzie dojdą do siebie:):):):):) Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwałości!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu - strasznie ci zazdroszczę... Moze dasz nam tu fotkę twojego brzucha po ćwiczeniach? ja jutro zaczynam szesnastki. Ostatnio wydaje mi sie, że mi sie coraz lepiej ćwiczy. Jestem duzo mniej zmęczona niz przy 10 powtórzeniach. Nie wiem czy to efekt l-karnityny czy mięśnie się wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewerynka
Dziewczyny a powiedzcie mi, czy "boczki" też się spalaja, bo ja właśnie z nimi mam anjwięcej problemu :( Kiedyś robiłam,brzuszki codziennie rano i wieczoraem po 200,nic mi to nie dawało, a robiłam bardzo długo. Chciała bym zacząć te 6 weidera, ale chcę być pewna, że moje "boczki" znikną!! :) Prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska22
ja kiedys zaczełam robic A6W ale zakonczyłam an 15 dniu (lenistwo) dzisiaj zaczełam od nowa i DAM rade...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-arolka
haa. dzis mam 3 dzien. I krude ja nigdy nie mialam w sobie tyle samozaparcia i wytrwania. A powiedzcie mi... bede od tych ćwiczeń miała mniejsyz brzuszek? Bo msuze sie go pozbyc:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu kiedy sie wreszcie odezwiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono to ja zaczynam od jutra. że też dopiero dziś tu trafiłam. jak zanjdziecie jesszcze jakieś cudo na pupe to dajcie znać. a na razie biore sie za brzuszek. trzymać kciuki. nie wiem czy wszystko zrozumiałam, jak coś to bede pytać pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i już mam pytania: 1. co z ćwiczeniam podczas okresu?? 2. jak sie już skończy tygodniach to koniec? wiecej nic, czy dalej jakoś kontynuować 3. i kiedy najlepej cwiczyć rano czy wieczorem no to tyle czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno czy po tym nie bede miała brzucha jak facet?? bo tego bym nie chciała. może jest gdzieś zdjące brzucha dziewczyny po wszystkich seriach?? mam nadzieje że ktoś mi odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×