Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość cekinek
Witajcie dziewczyny! Mam ambitne zamiary spróbować z tymi ćwiczeniami, niedługo wczasy nad morzem i wypadało by lepiej wyglądać w kostiumie ;) Doradźcie mi proszę czy lepiej wykonywać te ćwiczenia z samego rana, czy też wieczorkiem? Widzę że macie duże doświadczenie, więc pewnie wiecie jak będzie lepiej... Sciskam mocno, i proszę trzymajcie kciuki za mnie :) Ja trzymam za was cały czas!!! Razem damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ;) ja tez mam zamiar znow pocwiczyc 6 .. ;) super sie to cwiczy ..fakt poczatki sa trudne ale koncoweczka tez .. ;) cwicze wieczorami choc wiem ze sie nie powinno ..niestety tylko wtedy mam czas .. powodzenia i wytrwalosci to tylko pare tygodni a jaka przyjemnosc i efekty !!! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekinek
To znów ja;) Tak dla pewności. przy piątym ćwiczeniu, jak robimy "nożyce", to jednocześnie na przemian dotykamy łokciami kolan? tzn, czy wykonujemy skręty? (lewy łokieć prawe kolano i odwrotnie...)?? Tak robiłam dziś pierwszy raz, ale nie wiem czy dobrze... Iczy jeszcze przy którymś ćwiczeniu trzeba robić skręty? i czy wogóle trzeba?? :) Mam 1 dzień za sobą, dalej będzie (OBY) coraz lepiej.... :P Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Ja mam dziś chyba 6 dzien i słuchajcie - te ćwiczenia juz mi nie sprawiają prawie wcale wysiłku - robie, bo robie i sie mało męcze... czy to znaczy, że nie będzie egektow? :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
efektów miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kinia**
CZesc;)Cwicze dopiero drugi dzien, nie sa to tak bardzo trudne cwicnia, moze dlatego ze wczesniej dosc czesto cwiczylam;) Dziewczyny a po ilu dniach mozna zauwazyc jakies efekty-mam nadzije ze w miare szybko bo niedlugo wyjezdzam!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
U mnie juz 6 dzien, ale efektów żadnych, a dodatkowo ćwicze ejszcze 8abs, brzuszki i inne takie tam. No ale co, po tygodniu ma być efekt? Jak nie ebdzie po 20 dniach to moze sie zamartwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
A czytałam czytałam, byłam tam :) 🌼 Ale gdzie ja Ci tu w takiej dziurze imbir dostane ;) Pójde do warzywniaka to mnie wyśmieją ;) Też mam chyba tak ciut twardszy brzuch ale nie wiem, czy to nie autosugestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska88
no ja wlasnie mam za sobą dopiero 9 dzien jestem cała mokra szyja tez boli i brzuch jakos taki troche mniejszy albo mi sie wydaje! Jaka stosujecie dodtakowa diete ?? Bo ja np nie jem pieczywa ZADNEGO ziemniakow ryzu kaszy i makaronu! a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Ja jem tylko obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
No raczej mieszkam w takiej okolicy, że do takiego miasta pow. 15 tyś to z 60km jest :D Ale to nie ten temat :) Kurcze, ja zaobserwowałam, że mnie też bardziej boli czyja, że jak sie podnosze, to czuje jakby tylko szyja pracowała, ale nie umiem jakoś tak patrzeć w sufit :P Trzymajcie sie wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
tylko obiad- nie jestem głodna, ja ogólnie mam taką przemiane materii, wiesz, wcześniej jadłam obiad o oprócz tego jakis lekki posiłek i nic nie chudlam, a teraz jem tylko obiad i ciezko mi schudnać :) wiec ćwicze :) Ja chyba nie mam pojemnego żołądka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Questa
jestem po 8 dniu ta cholerna szyja mnie ciagle boli i ciagnie do dolu...ale dam rade musze...sciskam wszystkich cwiczacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Questa 🌼 Nie martw sie, mnie też szyja boli, a dopiero od dziś zaczne robić 8 powtórzeń, jestem jeszcze zielona :P Reign of light 🌼 - opowiesz na tamtym topicu jeśli będa ciekawe skutki :) Ja tylko chciałam powiedzieć, ze od czasu jak zaczęłam a6w, schudłam w talii 2-3cm :D Ale to pewnie po części zasługa innych ćwiczeń i diety :P A inne ciekawe spostrzeżenie mam takie, że wcześniej jak próbowałam robić brzuszki, to pierwsze 10 było zrobić łatwo, a potem to juz cieżko do 20 dociągnąć, te ostatnie to juz takie leeedwo, a teraz - trzaskam 20 bez problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Ja sie przyznaje bez bicia - opuściłam wczoraj jeden dzień - zwykłećwicze najpierw takie rozgrzewajace, potem robie to choelrstwo 8 abs, lekkie jakieś rozluźniajace ćwiczeia i 6stka... Ale wczoraj rano zapomniałam o 6stce a cały dzień myslałam, ze już zrobiłam... Ale jak jeden dzień opuszcze, chyba nic sie nie stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagela
Witajcie! A u mnie to już 29 dzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Robie osiemnastki. Zaczynam sie stresowac, ze robie cos zle, bo cwiczenia nie sprawjaja mi teraz trudnosci. Brzuch nie boli jakos bardzo. Teraz cwiczenia zajmuja mi 20-21 minut. Ciekawe jak dojde do dwudziesto-czworek to czy zmieszcze sie w tych 25 minutach:-O. Acha, co do cwiczenia 4go i 5go to lepiej rece trzymac na skroniach, a nie na karku, bo jak trzyma sie na karku to sobie "pomagamy" i miesnie brzucha nie sa obciazane prawidlowo. Polecam stronki www.sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumsportowe
www.sfd.pl skopiuj link i wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumsportowe
ale dziś mają jakes problemy techniczne, spróbuj pózniej albo jutro. ja często korzystam z tej strony i na pewno wchodzi. tylko dziś coś robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego trzymania rąka na karku - też zauważyłam, że przecież sobie nimi pomagam, więc trzymam je na karku, ale nie ciagne nimi głowy do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
A ja po jakims czasie przestalam trzymac rece na karku i trzymalam w poblizu uszow. Podobno tak jest lepiej, bo nie ciagnie sie karku rekoma, tylko uzywa miesni brzucha. No i ja mam inny problem. Skonczylam 6-tke, jestem zadowolona, ale zdazylam sie juz uzaleznic, wiec teraz pytanie: co dalej? Po 3 dniach przerwy zrobilam wczoraj 2 serie po 20 powtorzen i od razy poczulam sie lepiej. Chyba nie powinno sie przestawac cwiczyc, bo wtedy miesnie sie rozluznia i nie beda tak przytrzymywaly brzuszka, zeby byll plaski... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że chyba trzeba jeszcze ćwiczyć, ale już mniej intensywnie :-) Tak jak Ty robisz. Opisz efekty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
No, co mam napisac? ;-) Po raz pierwszy w zyciu mam plaski brzuch! Naprawde! Moze jeszcze nie taki super jakbym chciala, ale za kazdym razem jak widze sie bokiem w lustrze to jestem zaskoczona ;-) Biodra tez mam mniej kragle. oprocz 6-tki cwicze na rowerze albo orbitreku i dzieki temu wogole nie musze myslec co jem, wiec jem zupelnie tak jak wczesniej a moze nawet wiecej, wczoraj zjadlam pol blachy napoleonki, ale to tylko tak droga wykatku, staram sie nie jesc tyle cukru, za to nie boje sie tlustego, gdzies wyczytalam, ze trzeba jesc tluszcz, nawet przy odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja słyszałam już nawet te rewelacje o diecie tłuszczowej - nie ej sie wcale węglowodanów, ale tłuszczu dużo i sie chudnie. Bo ograniczać to trzeba węglwodany, słodkości :( U mnie efektów nie widać wcale a wcale. Ale to dopiero 8 dzień :-) No i wcale taka szczupła nie jestem, ale jestem też na diecie. Jak myslsiz, po jakim czasie ujrze efekty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Mysle, ze moze nie zobaczysz, ale na pewno poczujesz rozniece juz w killka nastepnychh dni. Ja czylam twarde miesnie juz 9 dnia. A jak juz ma sie miesnie to zuzywaja one wiecej kalorii i chudnie sie w ten sposob szybciej. Ja po 4-5 tygodniach "nagle" zauwazylam, ze brzuch mi sie splaszczyl. A waga spadla mi w 2 miesiace z 62 na 53 kg. Ale, oczywiscie jeszcze trenuje na orbitreku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
A wogole zauwazylam, ze jak chce sie schudnac to mozna. Ja zawsze mialam troche cialka (jestem niska i drobna, wiec troche tluszczu od razu na mnie widac). pewnego dnia zawzielam sie. Zaczelam chodzic na orbitreku, na poczatku 20 min, teraz chodze godzine, tak ok 4-5 razy w tygodniu. + ta 6-tka. I widze rezultat a bylam pewna, ze ja nigdy nie scudne, zwlaszcza,z e tluszcz byl hmmmmm...... "stary" ;-) Wiec to bie tez sie uda, zobaczysz, za pare tygodni bedziesz super laska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu_lilu
czesc dziewczyny widze ze sie zawzzielyscie, podczas gdy ja po zalozeniu tego topika dlaam sobie spokoj z szostka, zaroslam ale jak Was czytam to chyba zaczne cwiczyc znowu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliaska - 🌼 - ja wiem, ze jak sie chce to można. Raz mi sie udało, ale niestety - jojo :P Lilu_lilu 🌼- dawaj dawaj, trzymamy za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***kinia**
Czesc dziewczyny:)ach tak jojo cos o tym wiem -niestety:( niedawno tez troszke schudlam a teraz znow mam wiekszy brzuszek dlatego posatnowilam cwiczyc 6!!:)Tylko ze za prawie dwa tygodnie wyjezdzam i bede musiala prezrwac ale mam nadzieje ze jakies (choc) male efekty zobacze;)Ale po powrocie biore sie od poczatku;)Jestem przy 5 dniu i powiem wam ze cos dobrego zaczyna sie dziac z moim brzuszkiem;)Oby tak dalej:) To cwiczcie dziewczyny dalej papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×