Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość ania16lbn
jak wy to robicie?? chcialam zacząc ale nie dałam rady nie rozumiem to mamy do 1 ćwiczenia sie podnosic i kłasc jak do brzuszków i to tak szybko ?? męcze sie juz od razu:( ale cóz zeby byc piękną trzeba sie pomęczyc niestety:( spróbuje jutro:) prosze o głosiki :) moze kiedys będe ładnie wyglądac to akurat taki kostium sie przyda: http://www.dlazdrowia.pl/index.php?modul=10&msg=OK&msg=OK nick ania16lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaH
Przed cwiczeniami polecam przez jakas minute do poltorej pocierac brzuch, zeby go rozgrzac, poniewaz bardzo zle robi sie cwiczenia na zimne miesnie. Natomiast na koniec mozna go do tego troche porozciagac, wtedy miesnie nie beda takie zbite w sobie, tylko ladnie rozciagna na caly brzuch. Co do szyi to tez jej proponuje zrobic rozgrzewke przed cwiczeniami, poniewaz, np. przy 25 minutach cwiczenia to jest strasznie obciazenie dla karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zawsze rozgrzewam, rozciągam, ale niestety, ćwicząc, czuje, że nie pracuje brzuchem, tylko szyja. Słuchajcie, wczoraj miałam wielki kryzys. Zjechałam na rowerze ponad 30km po górach w strasznym popołudniowym słońcu, byłam padnięta, a rano zjadlam tylko 2 banany, zabrakło mi kasy na wode (nie wiedziałam, że tyle wypije) i byłam taaaka zmęczona, potem musiałam jeszcze cos pomóc przy pracy w domu i byłam po prostu nieżywa. Leżałam na łóżku i próbowalam nie zasnąć, taaak mi sie nie chciało ćwiczyć. Usiadłam na podłodze, posiedziaąłm chyba poł godziny, położyłam sie, znowu leżałam, pomyslałam: zrobie 2 serie. Zaczęłam ćwiczyć, ale w miare ćwiczenia myśle: to by było choelrne oszustwo, no nie, tak nie można, jestem twarda, zrobie trzy, ale znowu spowrotem wątpiłam i cudem zrobiłam 3 serie, a naprawde byłam zmęczona :) Jestem dumna :P I dziś oglądalam się w lustrze. Tak dobrze nie widać efektów, bo mam troche tłuszczu na brzuchu :| (ale jestem na diecie, to akurat schudne i bedzie widać mięśnie :D), ale jednak jednak lekka zmiana jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
No dobra ja też dziś zaczynam:) Może przy tym uda mi się wytrwać i w końcu będę mieć te wymarzone mięśnie brzucha...strace oponke w dole brzucha która mi urosła bo przez ostatni rok po operacji nie ćwiczyłam brzucha zbytnio... Trzymajcie kciuki:) tym razem musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra zaczynam
mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
Pierwsze koty za płoty:) Nie było tak źle jak myślałam, odrobine kręgosłup boli ale miło jest poza tym:) jeszcze 41 dni:P Powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja dziś dostałam okres :P I nie wiem jak to będzie wyglądało, czy mi się zechce ... Ostatnio mam kryzysy, ale je przezwyciężam. Zastanawiam sie, czy by sie dużo np. zmieniło, gdybym robiła ciut mniej powtórzeń, albo coś, ale wiem, że tak nie można :) Dla początkujących powiem, że z biegiem czasu jest o wiele łatwiej. Jak ja zaczynałam to nie mogłam dociągnąć do końca tej jednej serii z tylko 6 powtórzeniami. Potem mięśnie sie wyrabiają i jest łatwiej, zobaczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
Dzień drugi za mną:) jest jak na razie ciężko, kręgosłup czasem zaboli. Czuję że mam brzuch( znaczy się dają mięśnie znać o sobie w postaci drobnych zakwasów i zmęczenia:) Oby tylko wytrwać do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdym dniem łatwiej :) już nie patrzę z przerażeniem na 24... bo będą po 22 :) najgorsze były 6. wtedy 10. wydawały się nie do wykonania... :p nabyłam dziś Claudię z ćwiczeniami pilates... jutro i tego spróbuję :) nie mam nic do stracenia oprócz cm. w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, im dalej, tym lepiej. Mi się już nie chce, nie dlatego, że nie mam siły, ale po prostu tak dłuuugo ćwiczyć :P Wczoraj, przed ćwiczeniami, rozmasowalam sobie dobrze szyje, i jak ćwiczyłam, to dopiero w 3 serii zaczęła mi dokuczać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam coś świetnego! Jak się ćwiczy z zamkniętymi oczami to jest o wiele łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
Trzeci dzień a ja mam już lenia...co będzie dalej? ehh idę poćwiczyć bo trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbinki
ja jestem na piątym...dzisiaj coś niedokładnie je zrobiłam, bo mi sie nie chciało. robiłam pół godziny temu i może dlatego, że byłam już zmęczona. kurcze...kiedy będzie widać jakieś efekty! już tak nie chce mi się robić,a gdzie tam koniec...zmotywujcie mnie jakos! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz zaczęłaś, to wypada dokończyć, nie będzie Ci wstyd, samej przed sobą uznać, że jesteś słaba i głupich ćwiczeń nie możesz zrobić? :P a tak poza tym, jak ktoś naprawde chce, to go nie trzeba motywować :P Już? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziesiątki za mną! ćwiczę już od dwóch tygodni... efektów jeszcze nie widzę, ale czuję, że brzuch jest silniejszy :) mi motywacji nie brakuje :) ćwiczę rano, przed śniadaniem... po południu chyba by mi się nie chciało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam ten wasz topici nabieram chęci do tej\"szóstki\":):):)Od 3 dni jestem na dietce,bo sie ostatnio zaniedbałam.Zawsze miałam tendencje do tycia i nigdy płaskiego brzuszka:( Ale mam nadzieję,a zawsze mi sie marzył kolczyk w pępk,ale musiałby byc do tego płaski brzuszek:):):) Napiszcie,czy ta szóstka daje faktycznie takie zniewalajace efekty.A ja biore sie do dzieła:):):):) Pozdrawiam wszystkie serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje, jesli sie nie jest bardzo grubym, bo jak ktoś jest otyły, to mu tak bardzo nie pomoże, to są ćwiczeia głównie na mięśnie. A jak ma sie tam kilka kg nadwagi, to podobno działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani1ta
ja tez zaczelam, jestem na 4 dniu dopiero, jem też troche mniej, bo pogoda sprzyja ale mam pytanie, czy bez diety można też zmniejszyć oponke?? ogólnie jestem szczupla ale ten brzuch to moj najwiekszy kompleks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka_23
czesz dziewczyny.jakis czas temu na necie znalazlam wlasnie informacje na temat aerobicznej 6 weidera i bardzo mnie to zainteresowalo.jestem 9 miesiecy po porodzie i niestety zostalo mi troche brzuszka i chcialabym go zgubic.od jutra chce zaczac te cwiczenia,bo jestem w desperacji.wczesniej robilam zwykle brzuszki ,ale bez rezultatu. powiedzcie mi czy to naprawde dziala, czy daje efekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczko! do dzieła!!! ja moje najmłodsze urodziłam 10 miesięcy temu :) i muszę się pochwalić, że brzuch doprowadziłam już do lepszego stanu, niż po pierwszej ciąży (w ciągu ostatnich pięciu lat urodziłam trójeczkę dorodnych- prawie czterokilowych dzieciaczków) mięśnie już są! jeszcze trochę za sadełkiem ukryte, ale silne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno! wzmocnione mięśnie brzucha, to lepiej chroniony kręgosłup... bardzo się przydają przy noszeniu, coraz cięższego, dzieciaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
Jakoś powoli idze do przodu:) Cztery dni za mną...czyli jeszcze tylko 38:P Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka_23
dzieki za wsparcie.no to do dziela!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagela
Dziewczyny dzis koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obwod w pasie zmalal i brzuszek jest bardziej plaski. Miesnie mam mocne i widoczne!!!!!! Jestem z siebie dumna. I juz planuje jeszcze jeden taki trening moze jeszcze w tym roku. Ale od piatku brzuszki co dwa dni... bo czuje potrzebe takiej formy ruchu... Bylo ciezko, bylo ze sie nie chcialo, ze bolalo, ze sie watpilo...Ale bylo warto sie nameczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i zycze wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piję imbirówkę! na wadze rezultatów nie ma... ale od męża się nie mogę opędzić :) po ośmiu latach małżeństwa!!! dziś była sąsiadka (instruktotka aerobicku) przyszła po \"te\" ćwiczenia!!! efekty są :D ale mnóóóóóstwo innych ćwiczeń teżrobię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo poprosiła o przepis na imbirówkę:):):):) Ni i czy małżonka też mam poić,żeby nie móc sie opedzić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładny przepis na imbirówkę znajdziesz wpisując \"imbir\" w szukaj na forum diety... ja robię tak: odłamuję kawałek kłącza, kroje na plasterki lub ścieram na grubej tarce, zalewam wodą (tak koło litra) i gotuję ok. 10 min. potem studzę, odcedzam i piję... taki pikantny kompocik... mąż się nie dał na to namówić :o ćwiczyć też nie chce... a brzuch to ma... że ho! ho! :) dzisiejsza porcja A6W za mną :) jakoś łatwo poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmel20
hej dziewczęta:) moge się pochwalić..bo aż mnie duma rozpiera:) dzis mam 35 dzien A6W..5 cm mniej w pasie:) spodnie o rozmiar mniejsze:)twardy brzuch i zero oponki:) jestem taka szczesliwa ze mi sie udalo:) nie moge sie dozcekac konca:) a potem zaczynam od nowa zeby wyrobic sobie miesnie:) polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagela
Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny 🖐️ Planuje znowu rozpoczac ta szostke, ale mysle ze najwczesniej we wrzesniu albo w pazdzierniku. Warto kobieki, na serio warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymaj sie Reign of light:) i gruby misiu:) reszta dziewczyn tez:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×