Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość MłoDoCiaNa
A ja wlasnie ide zaraz sie kąpać i kolejną serie czyli drugi dzień :) Mam nadzieje ze mi cos pomoze. Nie mam mocnych zakwasów, bo nie dlugo czasu temu robilam brzuszki więc brzuch mam wyćwiczony. Boli mnie tylko wtedy kiedy mocno odchylam sie do tylu:) a tak nic :] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłoDoCiaNa
Mam pytanko do BESTETO a jaki mialas obwód brzuszka przed rozpoczeciem cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoca
Dziś drugi dzień zaliczony xD Eh umieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 22 dniu - rezultaty znikome - obwod ten sam, moze troche miesnie sie wzmocnily; zalamka, a kolenzka stracila 7 cm - nie wiem co robir nie tak, a w ogole to na pocztaku mi anwet przybylo w pasie, ateraz wrocilo do stanu pocztkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem po 5 dniu :) Tylko, ze mam bardzo duzy i zaniedbany brzuch- miedzy innymi po ciazy , ale postanowilam sie wziac za siebie. Procz tego ze cwicze jem mniej. Nie widze efektow narazie, ale mam samopoczucie jakies lepsze. Dzis sie tylko pomylilam w dwoch pierwszych cwiczeniach zapomnialm lapac rekoma za kolana, ale mam nadzieje, ze to nie polozy calej sprawy. Bede tu zagladac i podczytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i pytanie- raczej nie bardzo bola mnie miesnie brzucha, nie mam zakwasow, tylko troche mialam po pierwszym dinu, za to \"czuje\" uda. Jak z tym u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bola uda, nie wiem czemu, miesnie brzucha nie bola, tylkonie daje rady i musze robic male przrwy co 2 cwiczenie (takie po 15 sekund), aha po 23 dniach zrobily mi sie dolki w brzuchu, ale tluszczu ani cm nei ubylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, jestem przy 20 powtórzeniach i niestety musze powiedzieć, że efektów prawie brak, mięśnie co prawda się trochę wzmocniły, ale tłuszczyk jak był tak jest, nie wiele, ale właśnie jego chciałam się pozbyć:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu124
Cześć wszystkim! Ja jestem na 5 dniu efektów narazie zadnych ale trudno żeby były po tak krótkim czasie, a tym bardziej że mam sporo tłuszczyku co sie uchodował od jakiegoś czasu. Ale narazie sie trzymam i robie dalej.. Mam prośbe : mógłby ktoś podać link działający gdzie moge znaleść opis i obrazki do 8 min ABS chciałabym zobaczyć co to za ćwiczenia bo mi chodzi o pozbycie sie tłuszczyku na brzuchu a dokładnie dwóch sporych fałdek a nie o mięśnia i podobno te ćwiczenia są niezłe Z góry dzięki! Wszystkim ćwiczącym życze wytrwałaści no i sobie też!!!!! Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłoDoCiaNa
ehh... to ja mam się męczyć żeby stracić 0.5 cm? Bezsensu... ja potrzebuje zrzucić conajmniej 7cm! Chyba sobie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale same cwiczenia nie pomoga. Potrzebna jeszcze dieta. No i to tez zalezy od wielkosci obwodu, ilosci tluszczu i szybkosci rozwijania sie miesni. Na pewno bo 6 weidera miesnie beda silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w obowodzie 67 i chcialam starcic 2-3 cm, i wierze ze sie uda; moja koleznaka miala 80 cm i stacila juz 6-7 cm i ma andziej na jeszcze 2-3 cm; tak wiec wszytsko zalezy od obwodu wyjsciowego - poaz tym kolezanka jest na diecie a ja jem jak zwykle; koleznaka zaywala jeszcze pzred kazdymi cwiczenia l-karnityne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłoDoCiaNa
No więc tak. Troche mnie to dziwi ze kazda z was pisze ze "moja kolezanka" zrzucila. Jeszcze nie widzialam ze "ja zrzucilam". Podejrzana sprawa. Po pierwsze robiac cwiczenia w ogole nie czulam pracy miesni wiec co to za super cwiczenia jak miesnie sie napinają? Zroblam 4 dni i rezygnuje. Tata kiedys moj byl sportowcem i mowil ze najlepsze na brzuch jest tzw rowerek na leżąco oraz nozyce w pionie i poziomie. No cóz zycze wam powodzenia ja w te cwiczenia nie wierze. Trzymam za was kciuki a sama uciekam przed telewizorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko ile czasu zajmuje robienie 5 ćwiczenia ile dam rady??? i robi sie taki normalny rowerek?? dajcie znac bo własnie zaczne od dzis te ćwiczonka:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 1 cm!!! jeszcze tylko 2:) a grubasy ci nie wierza w skutecznosc a ni nie maja ochoty probowac niech sie nei wypowiadaja, jak ci sie nie chce robic cwiczen to nei rob, my nei musismy o tym wiedziec; koleznaka skonczyla caly cykl i stracilia w sumei 7 cm, i zaczyna od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie taki lekki tydzien tzn cwicze co 2 dzien i co sie okazalo - juz 1.5 cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
Rzeczywiscie po tych cwiczeniach brzuch sie troche splaszcza, ja wytrzymalam 18 dni ale niestety ze wzgledu na stawy kolanowe musialam przerwac. Uwazam jednak ze niektore z dziewczyn oczekuje za szybko efektow. Aby bylo widac roznice wystarczy sie zmierzyc przed rozpoczeciem cwiczen a potem po 2-3 dniach od zakonczenia. Nie wierze ze zadna nie zauwazy roznicy. Wykonujac jakiekolwiek cwiczenia zawsze jest efekt, chyba ze ktos cos zle robi. Jeszcze nie znalazlam wypowiedzi ze ktoras skonczyla 6 weidera. Wszystkie gdzies tam przerwaly wiec czego oczekujecie? Ze po tygodniu z rozmiaru 42 wbijecie sie od razu w 38? A dla zainteresowanych dlaczego mierzyc sie 2-3 dni po zakonczeniu weidera to mowie ze podobno brzuch troche puchnie podczas tych cwiczen i trzeba odczekac az wroci do normalnosci. Moze wiec dlatego zadna z was nie widziala rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
cocmo dzięki serdeczne! Do tych co nie wierzą : dziś dopiero mój 10 dzień a już ubyło 2 cm a powiem szczerze że mam dwie dpore oponki jest za co złapać a teraz sie wyrażnie splaszczyły tak że chyba jednać ćwiczonka działają tylko trzeba chcieć je wykonywać i nie żreć tony słodyczy - silna wola dziewczyny a efekty będą- trzymam kciuki za wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
MłoDoCiaNa jak zaczynalam to w pasie bylo 68 w biodrach 98 po skończeniu (a w zasadzie przerwaniu A6W na 33 dniu) w brzusiu ubyło 2-3 cm a w dupci ... az 5 :D. Ponadto musze przyznać, że ten cholerny cellulitis stal się prawie niewidoczny. Mialam nadzieje, ze w pasie spadnie mi do wymiarow z czasów szkolnych tj 64 ale nie ma co sie łudzić juz 30-ka na karku :D Zatem 65 to wynik tez jest niezły :D Co tu duzo gadac jakos brakuje mi 6W tak wiec chyba znowu zaczne. Jeszcze nie wiem kiedy ale napewno gdzies na dniach. Po swietach trzeba sie znowu zabrac do roboty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłoDoCiaNa
Besteto aha. To moze ja cos zle robie? Bo w ogole nie czuje pracy miesni... tylko przy tym rowerku a tak w ogole... niewiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
MłoDoCiaNa pisałaś, że nie czułaś pracy mięśni. Nie ty jedyna, mnie bolały trochę przez 2 pierwsze dni a potem... no cóż. Czułam że pracują jak położylam ręke na brzuchu. :D Co do mierzenia i efektów. Tak jak ktos wczesniej juz napisal faktycznie brzuch puchnie :( Tak wiec najlepiej sie zmierzyc przed rozxpoczeciem i kilka dni po skonczeniu (przerwaniu). pozdrowienia dla cwiczacych i watpiacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
cześć wam! jesten na 11 dniu i im dłużej wykonuje te ćwiczonka tym coraz bardziej je lubie i nie moge sie doczekać chwili kiedy mam je wykonywać. Mam tylko mały problem z szyją boli jak cholera po mimo tego że staram sie patrzeć na sufit....no cóz , mieśni też nie czuje ani mnie nic nie boli więc to chyba nie problem a ubyło mi już 3 cm w pasie!!!!!! Pożyczyłam od koleżanki steeper skrętny i mam zamiar wziąść sie ostro do ćwiczeń. Czy któraś z was ćwiczy na takim przyżądzie? chciałam sie dowiedzieć po jakim czasie widać efekty, ile minut dziennie ćwiczyć i czy faktycznie daje to coś na brzuch i boczki bo akurat nogi i pośladki mam zgrabne i czczupłe więc na nich mi nie zależy odpiszcie jak wiecie coś na ten temat Pozdrawiam Wszystkich ćwiczących 6 damy rady!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Hej Besteto! Pamietasz mnie? ;) Nie skonczylam...Olalam 4 dni przed koncem :| nie widzialam zadnych konkretnych efektow,moze dlatego,że od poczatku zle sie zmierzylam...a potem nie moglam 'zarejestrowac' spadku w obwodzie.. Never mind. W kazdym razie zaczynam nowy program Tamille Webb,jest na pewno lepszy,bo nie taki monotonny i wiecej cwiczen angazujacych boczne miesnie :) a, zajelam sie tez pupą!:) 8 min buns ;) niezłe! hehe...Pozdrawiam,szczerze doradzam zmiane programu na lepszy :p 🌻 Besteto,jak tam wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Oj, sorki besteto,dopiero teraz zauwazylam(bo przeczytalam :) ) ze juz opisalas wyniki,niezle,niezle...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
no wlasnie dziewczyny piszczie ja tez mam steperka i nie wiem co i jak na nim cwiczyc i czy wogole warto- mam zamiar steperkiem robic i 6stke - jestem na 10 dniu - jest oki pozdrawiam i dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Hej Fragile88 oczywiscie, ze pamietam :) jak pewnie doczytalas to ja tez nie skonczylam 6W :( tylko ze u mnie efekty byly widoczne. Fragilko kochana co to jest ten program Tamille Webb i jak mozesz to daj mi namiary na 8 min buns. serdecznie pozdrawiam i tym razem wiekzych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoca
Hejka dziewczynki;) Ja dzisiaj 13 dzień bede robic xD Ja akurat czuje mięśnie brzucha jak to robie ;) Nie wiem czy to zle? ;p A najbardziej sie mecze przy 4 i 5 cwiczonku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Fellow
heyah.... dlaczego na temay 6W wypowiadaja sie tylko dziewczyny? pewnie to forum tylko dla dziewczyn czy cos takiego... w kazdym razie chlopaki tez robia 6W i dzisiaj przy 19 dniu cwiczen efekty sa b. dobre..... aha.. tak poza tym mam pytanie, czy wszystkie tak bez problemu wytrzumujecie 6 cwiczenie, czyli nogi max wyprostowane, bo z tego co wiem to akurat to jest najtrudniej w tym wszystkim wykonac i przytrzymac 3 sekundy a tutaj nikt o tym nie pisze?! moze tylko dziewczyny nie maja z tym problemu, who knows..... podobno jak sie troche nawet zgina nogi w kolanach to juz jest "lipnie" :).. oki.... wytrwalosci....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×