Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

cholercia ja wczoraj zaczelam...ale przerwalam...ale wiem , ze zaczne znowu...musze tylko nabrac max checi i motywejszyn...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) jestem w trakcie a6w :) efekty powoli są widoczne, ale... nie liczcie na cud, jeżeli nie dodacie do tego ćwiczeń aerobowych, dlatego, że wyrzeźbione mięśnie ukryte będą pod warstwą tkanki tłuszczowej. Zwróccie uwagę na rozgrzewkę przed wykonaniem treningu, to bardzo ważne żeby rozgrzać mięśnie, dzięki czemu ryzyko kontuzji będzie zdecydowanie mniejsze. Trzymam kciuki za was dziewczyny:) Nie dajcie się zjeść monotonii ćwiczeń, bo mnie takowa czasem dopada, eh;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) jestem w trakcie a6w :) efekty powoli są widoczne, ale... nie liczcie na cud, jeżeli nie dodacie do tego ćwiczeń aerobowych, dlatego, że wyrzeźbione mięśnie ukryte będą pod warstwą tkanki tłuszczowej. Zwróccie uwagę na rozgrzewkę przed wykonaniem treningu, to bardzo ważne żeby rozgrzać mięśnie, dzięki czemu ryzyko kontuzji będzie zdecydowanie mniejsze. Trzymam kciuki za was dziewczyny:) Nie dajcie się zjeść monotonii ćwiczeń, bo mnie takowa czasem dopada, eh;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia8030
witam! a ja mam pytanie dotyczace fałdek ale na plecach!!! czy znacie moze jakies cwiczenia zeby sie ich pozbyc?? blagam pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzcynki 🌼 widze, ze w koncu ruszyla sie rozmowa :) ja dzis mam 19ty dzien :) coraz ciezej, ale idzie jakos. efekty widze, ale tak jak przedmowczyni wpsomniala moja mala faldka jeszcze tam jest, wiec mam zamiar krecic hula hop. dobra na brzuszek i talie. co do nowej maszyny wibrujace nie znam. ja cwicze na power plate. jest ok, 30 minutowy trening daje mi w kosc. ale bardzo mi sie to podoba, lubie fizyczne zmeczenia. wszystkim zycze powodzenie. i juz lece sprawdzac co to za maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala21
hej ja właśnie po 2 dniu, zobaczymy... chęci są, ale czy samozaparcia starczy... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka 🌼 na pewno sie uda, miesnie bedziesz miala silniejsze juz w polowie weidery i w zaleznosci ile masz tam tluszczyku to beda albo juz widoczne albo jeszcze nie :) buegaj biegaj, bo to super sprawa i tluszyk z brzucha zgubisz ladnie :) a kiedy zaczynasz a6w??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewuszki
:) ju dziś miałam 1 dzień a6w i podoba mi się to... ale denerwuje mnie to ciągłe liczenie.. co to będzie jak będę musiała duuużo powtórzeń serii robić..olaboga:P do tego też biegam od 1.5 tyg. więc może jakies efekty będą... na razie brzuszek mam dość spory..a właściwie to nie brzuch ale balon:) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌼 planuje ja zaczac tak za tydzien, teraz chce brzuch przygotowac do tych cwiczen, jakies abs-y albo cos:) brzuszek mam spory, ale damy arde, jak trzeba bedzie poczekac to poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka 🌼 no to powodzenia :) daj znac jak zaczniesz, zebym Ci mogla kibicowac. u mnie dzis 25ty dzien, powoli zblizam sie ku koncowi :) i jest ok. od soboty chyba zaczne kopenhaska, tylko ciekawe jak to wytrzymam hehe :) piszcie jak Wam idzie czesc dziewuszki 🌼 liczenie jest fajne, bo nadaja dobry rytm :) niedlugos ie przywyczaisz :) natalka 🌼jak u Ciebie?? :) leta 🌼 tez cos powiedz jak idzie?? :) nibinwing 🌼 a gdzie Ty zniknelas,co?? melduj sie i opowiadaj :) mummy 🌼 czekam na relacje z cwiczen :) milego dnia 🌼 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
Hej ! dziewczyny dziś zaczęłam a6w i zobaczymy czy wytrwam do końca jak coś to chyba mogę liczyć na wsparcie z waszej strony ? :) Powiedzcie mi jak ja mam oddychać tzn. kiedy wdech kiedy wydech Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka 🌼 u mnie juz efekty widac :) i brzuch nawet jak sie najem nie wystaje tak bardzo jak wczesnij, nie robi sie ten balon. ale mam jeszcze faldke, ktora musze zgubic i mam nadzieje, ze wlasnie kopenhaska mi w tym pomoze. moim najwieszym zmartwieniem sa teraz uda :( brzydkie, grubaski mam. cwicze na power plate, zobaczymy z jakim skutkiem :o mloda 🌼 wsparcia u nas dostatek :) wciagaj powietrze w czasie podnoszenia nog i gornej partii ciala, wstrzymaj na ten moment co napinasz miesnie, wydychaj w momencie powrotu do pozycji wyjsciowej :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka 🌼 u mnie juz widac efekty (ale nie mialam bardzo duzego brzucha). miesnie sa silniejsze i nawet jak sie najem to nie ma efektu pilki, teraz chce zgubic podpepkowa faldke i mam nadzieje, ze kopenhaska pomoze :) mloda 🌼 wsparcia ci u nas dostatek :) wciagaj powietrze jak zaczynasz podnosic nogi i gorna partie ciala, wstrzymaj na czas napiecia miesni i wydychaj w momencie powrotu do pozycji wyjsciowej :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziwuszki
a to nie powinno być odwrotnie? wydech przy podnoszeniu a wdech przy opuszczaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę dalej, tylko jeden dzień w tygodniu robię sobie przerwę żeby mięśnie mogły trochę odpocząć, bo to jest taka druga opcja weidera z tym dniem odpoczynku. Jakoś powoli idzie do przodu:) Choć mam momenty że mi się już nie chce tych monotonnych ćwiczeń robić ale jak już przeszłam barierę 21 dnia to idę dalej na przód i z dnia na dzień coraz bliżej końca:) a zaraz minę trzydziesty dzień , oby tylko udało się wytrwać do końca:) Trzymam za was dziewuszki kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko_wasze
ja robie dopiero 1-szy dzien i mam pytanie do punktu 5 cwiczen. Czy za każdym razem kiedy opuszczam noge musze opuścić również całe plecy razem z głowa (barki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
Dzięki wielkie a nie bardzo rozumiem cwiczenia nr. 5 (tzn. przez ile mam robic te nożyce ??) I czy wam też tak gorąco jak robicie te ćwiczonka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka935
ja chyba zle wykonuje te cwiczenia bo nie widze zadnych efektow a jestem na 15 dniu a chyba nie podnosze wystarczajaco wysoko klatki piersiowej i to moze jest przyczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 18 powtórzeń to daje w kość, przynajmniej mi:) czuje się jakbym dopiero zaczynała ćwiczyć a6w a nie była już za połową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie 18 !!!! koszmar prawie, hehe Nibinwing masz racje-ciezko :( co do wdechow i wydechow, wydychamy przy opuszczaniu nog :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
hej dziewczynki za którym już dniem widać efekty ?? bo ja mięsnie czuje ale to za wczesnie bo jestem dopiero na 4 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
Może mi któraś z was napisać jak mam robić cwiczenie 5 bo niewiem czy dobrze je robie DZIEKI wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×