Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

Zawsze mozna wiecej dodac plynu do kapieli. Wtedy jest szansa,ze jednak zrobi wyjatek. Mm twoje pachnace cialko zmobilizowaloby mnie do dzialania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm podobno odprezajaca kapiel z platkow roz i twoje rozpachnione cialo rozgrzaloby atmosfere wyobraz sobie,ze przychodze z koszem platkow roz i wsypuje do wanny,gdzie lezysz,a blakajace oblyszczace oczka zapraszaja do malego co nieco. Widze,ze opuszkami palcow rozcieraz piane na swoich piersiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalabys mi posmakowac swoja myszke ,widze,ze rece masz na ustach chcesz cos powiedziec,ale nie mozesz nie potrafisz,widze jak wijesz sie a babelki wcale sie nie ulatniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosba spelniona:) Ps nie nie zaczyna sie od trzesienia ziemi zaraz cos wyskrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko a ja ci to wszystko napisalem na e-maila zobacz swoje konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalona dziewczynbko witaj:)🖐️ po ile te marzenia:D ja sobie moge za freee pomarzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalona dzis jeszcze nic nie czytalam:o bo sprzatalam :D moj szwagier przeczytal ja chbya z 3razy az:D ja mam wlasnie od niego pozyczona ksiazka \"po przejsciach\":D i dobrze bo takich nowiuskich to nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez musze ją jeszcze raz wypożyczyć.. bo film zaczęłąm oglądac, ale jak mi się spodoba książka to film mnie najczęsciej rozczarowuje.. i nie skończyłam oglądać:( ale może się skuszę..:) jeśli chodzi o ksiązki to uwielbiam takie z pżółkłymi kartkami, ale nie znosze popisanych:) jak widzę,że ktoś pisze po ksiązce to mnie nosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona ja chce wlasnie film zobaczyc:o bo nie wiem czy kiedykolwiek go ogladalam , a jak ogladalam to pewnie nie skupilam sie nim za bardzo ja wlasnie lubie najpierw przezytac sobie ksiazke ,a pozniej obejrzec film ostatnio tak zrobilam z \"frida\" najpierw ksiazka pozniej film wiadomo , ze w filmie jest troche inaczej to wszystko przekazywane, wszystko zalezy od rezysera , jaka on ma wizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do filmow to podobno na jesieni tego roku ma odbyc sie premiera filmu "Irak" produkcji bodajze Tureckiej. Zaraz jak pokazali fragmenty od razu wzbudzil kontrowersje min pokazane sa sceny z egzekucji (obciecie glowy,rozstrzelanie itd)i tak sobie mysle,ze raczej ten film sie nie przyjmie,oszem ludzie lubia ogladac takie filmy,kurcze tylko producenci troche przesadzili no bo jak nazwac egzekucje obywatela Korei nagranej na tasmie,nie nie ten film sie nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie slyszalam o tym filmie pewnie bedzie duza reklama jak zwykle przy takich filmach ludzie pojda obejrzec z ciekawosci i sie rozczaruja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia raczej nie wytrzymaja pelnego seamsu,no bo czy ty chcesz widziec jak ucinaja glowe czloiekowi a takie sceny zawiera ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia to w takim razie przeczytaj a potem obejrzyj \"Zieloną Milę\" :) Jak narazie to jedyny film na podstawie ksiązki, który mnie nie rozczarwał:) Miałam chyba podobna wizję, co reżyser:P No i oczywiście niesamowity Tom Hanks..:P A \"Ojca Chrzestnego\" tez oczywiście najpierw czytałam... a film mnie jakoś nie wciągnął.. nawet pierwszej części do końca nie obejrzałam:( Witaj Poulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam witam pania,wyspana:)?? Aha zapomnialem spytac juz wszystko gotowe na swieta ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×