Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

No nie moglem odpowiedziec,gdyz wyszedlem z pracy . Kurcze musze juz isc,ale mam dzisiaj wieczorem dyzur,akurat tak wyszlo bedziesz??. A jesli nie bedziesz mogla no to moze jutro jakos rano nie wiem jak to u ciebie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakaewa
czarniejszy_ - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiekszosc sobie opowiada fajne rzeczy przy kolacji,a ja musze w pracy siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona nie smuce sie,ale nie wiem jak wytrzymam tyle czasu. A ty jak spedzasz wieczor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozez sie oderwac prawda:). A co do filmku chcialbym jakis obejrzec, z reszta chcialbym cos zrobic,zeby sie odstresowac ;no wlasnie chciec to jedno,moc to drugie. Szef z reszta wychodzi za 30 minut wiec moze nie bedzie z tym najgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywaja dni,kiedy... no nie jest przyjemnie jest duzo balaganu ludzie sie denerwuja,a to przezuca sie na mnie i czasami mnie to przytlacza mimo,ze pracuje z dobrymi ludzmi no i oczywiscie z kobietami,ktore z reszta mi pomagaja w tym czym sobie nie radze. Ale mysle,ze jak szef wyjdzie(a widze,ze sie zbiera)to powinien byc spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale powidz przynajmniej jaki film masz na oku,czy wlasciwe mialas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko no to na co czekasz wez wiatrowke i pogon wszystkich oczywiscie eee przeciwnikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dobra z ciebie dziewczynka:). a tak wracajac do tematu filmy w ogole przeciez to forum erotyczne to przypomnial mi sie film Emanuelle tylko kurcze nie wiem ktora czesc,ah jak sobie podrozowala ze swoja kolezanka . Caly czas mam przed oczyma jedna scene jak sobie za kazdym razem ja przypomne to jakos latwiej mi w pracy idzie:) Jakos bardziej wydajny jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem,ze nie wytrzymaliscie do konca seansu:). Wcale sie nie dziwie. Tak siedzisz na kafe(i kto to mowi,no ale ja w koncu ciezko pracuje:) )wytrzymuja twoje oczka jeszcze nie masz mgielki przed oczami;). Czyli inaczej rzecz ujmujac nie jestes zmeczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co jakie masz plany na wieczor??. Wybacz za dociekliwosc,ale ja taki ciekawski jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm moze dorzuce od siebie dwa kieliszki szampana Co ty na to? no chyba,ze masz klopoty z serduszkiem i lepiej wziac winko. Mozna polaczyc przyjemnym z pozytecznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym byc na miejscu tej piany;). A tak to nie ma co ryzykowac no chyba,ze lubisz mandacik z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×