Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

Gość zaniemowiona
hey to spelnij moje marzenie zebym nie miala problemow finansowych i szczescie w milosci :) z gory dziekuje moj email SuperSimona@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poulo ja po prostu chyba bym nie poszla na ten film , gdybym sie dowiedziala o czym on jest ale sa pewnie tacy kinomaniacy , co to pojda na kazdy film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi Sprzedawca zastanowie sie nad marzeniami jeszcze;) teraz pedze swiecic jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca marzen ------>wiec marze o wakacjach:) o wygrzewaniu sie na sloneczku o beztrosce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytalam ten temat, to odrazu skojarzylam cytat z powieści Kinga: \"(...) ludzie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli musiałby oddać za to wszystko.\" Sklepik z marzeniami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirke JAK JUŻ
prze...prze...przepraszam... bo ja mam taką prośbę ogólnoprzekrojową:) ---czy moglibyście na razie zaprzestać wpisywać swoje marzenia:P...bo bo bo... temu Panu chyba się już skończyły te LIMITY, albo DOTACJE unijne na nie:/ i wysoce prawdopodobne, że nie wyrabia! w każdym bądź razie---do czego zmierzam---CZEKAM CZEKAM I CZEKAM! i nic:/ tak wiem--jestem okrutna i straszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununka
No to sprzedawco chciałabym zarabiać więcej pieniędzy żebyśmy mogli z chłopakiem skończyć wreszcie urządzanie naszego mieszkania, a potem nie martwić się jak przeżyjemy następny miesiąc i żebym nie musiała żałować sobie zakupów dla mnie które uwielbiam, uwielbiam kupować coś dla siebie:) ... co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhheeehhe
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, funkcjonuję tu jeszcze, to tak dla wyjaśnienie. No ale skoro jestem niepotrzebny bo nikt nie ma marzeń to się nie zjawiam, przecież nie będę się narzucał :-) , prawda? nununka: przestań liczyć pieniądze , przestań ich chcieć, wtedy one będą, proponuję też zacząć , tak jak ja, uwielbiać coś kupować dla kogoś :-). Spełni się , obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×