Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szaninka

KOLOR WLOSOW-doradze jaki ci pasuje

Polecane posty

Gość sonia124
Proszę o rade Wszystko wysyłam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisz mi dokladniej twoj kolor oczu (chodzi mi o odcien -zimny czy cieply, jezeli nie wiesz to napisz czy masz jakies plamki czy omieszki innego koloru), jezeli chodzi o brwi to sa one czarne czy ciemny nblond? I jeszcze kolor ust- jasny, sredni czy ciemny roz? Hej, wlasnie siedze teraz z lusterkiem :) wiec - kolor oczu jest raczej zimny, taki przenikajacy,blekitny,pod swiatlo wrecz przezroczysto-niebieski,z malenkimi bialo-jasnozoltymi kropkami (ale zawsze maluje czarne kreski i rzesy na czarno co podkresla i uwydatnia kolor jeszcze bardziej, uzywam tez jasnorozowych cieni do powiek i wydaje mi sie ze w takich wygladam najlepiej) brwi sa zdecydowanie czarne. Usta raczej sredni roz, raczej nie ciemny. jeszcze raz naturalny kolor wlosow - ciemny blond/braz, gdy swieci na nie slonce odcien cieply,zlote wloski gdzieniegdzie - rzadko, to nie jest ciemny blond popielaty. Natomiast gdy nie pada na moje wlosy swiatlo jest to kolor brazowy. mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do milaczka
opisz mi dokladniej twoj kolor oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do kiary 21
opisz mi dokladniej twoj kolor oczu pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1- ciemny blond 2- kolor brwi- tak jak włosy i gestosc- średnia 3-kolor oczu- niebiesko szare 3-kolor powiek taki sam jak skóra 4-kolor cery- lekko żółtawy ale ogolnie cera bardzo jasna blada 5-odcien cery- lekko zółtawy blada 6-kolor ust- lekko rózowy 7-jak sie opala opalam sie dosc wolno ale czasami na czerwono a czasami na braz róznie bywa dołaczam zdjecia na których najbardziej mnie widac teraz mam balejaż w odcieniach brązu - mleczna czekolada z weli plus rozjasniacz a moze tez dobrałabys mi fryzure ?? ciagle głownie cieniuje włosy krótsze z przodu a dłuższe z tyłu ale juz mi sie to znudziło. co mam zrobic by rozjasnic moja twarz bo była bardziej zywa a nie jak topielca dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
1.szatynka 2.brwi dość ciemne,średnio gęste 3.taki sam,jak reszta cery +since pdo oczami:P 4.cera b.jasna ew. jasna:) 5.odcień chłodny :P 6.kolor ust- złamany róż:P 7.opalam się na czerwono,dopiero po kilku dniach brązowieję Włosy mam suche i matowe,potrzebuję oślepiającego połysku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do zuzanny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
zapomniała dodać,że oczy mam zielono-niebieskie,tudzież morskie i pragnę z nich wydobyć niebieskość..o ile za pomoca koloru włosów się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do yasmin
wg mnie jezeli chcesz zafarbowac cale wlosy to najlepszy kolor to zloty braz tu 7/0 (na modelce) http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp Mozesz zafrbowac wlosy na kolor sredni braz i do tego dodac kilka pasemek w kolozre jasnego zlotego blondu 9/0 http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym też poprosić o rade??:) 1- naturalny kolor wlosow - jak byłam mała - bialutki blond, teraz taki ciemny,czasami rudawy,pod swiatlo:( 2- kolor brwi i gestosc - czarne, baardzo geste,ale wyrywam,sa normalnej grubosci,nie za cienki,nie za grube 3-kolor oczu - szare,niektorzy sie dopatruja niebieskich;) 3-kolor powiek (taki sam lub ciemniejszy niz kolor cery) - taki sam 4-kolor cery+ ew. piergi,rumience... - jasna cera,nawet jakby zoltawa troche:o troche przebarwien, tradzik, niebieskie cienie pod oczami:P, czesto \"strzelam buraka\" 5-odcien cery - jak powyzej 6-kolor ust - hmm ciemno rozowe 7-jak sie opala(np.szybko na braz, na czerwono itp.) najpierw troche czerwona,a potem jasny brazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_24
Proszę o radę: 1- naturalny kolor wlosow-ciemny brąz 2- kolor brwi i gestosc-brwi bardzo ciemne regularne, regularne o bardzo ładnym kształcie 3-kolor oczu-ciemne zielone 3-kolor powiek (taki sam lub ciemniejszy niz kolor cery)-taki sam jak kolor skóry, jasne 4-kolor cery+ ew. piergi,rumience...-cera jasna+delikatne rumieńce 5-odcien cery-raczej oliwkowy 6-kolor ust-różowy blady 7-jak sie opala(np.szybko na braz, na czerwono itp.)-raczej na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_24
Droga szaninko, kiedy mogę sie spodziewać odpowiedzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka 23
1-naturalny mój kolor włosów to ciemny brąz(aktualnie mam blond pasemka,które robiłam w grudniu) 2-brwi mam niezbyt ciemne(taka "jasna,popielata"czerń)są sredniej gęstości,depiluję na łagodne,dość cienkie ale naturalne kreseczki 3-oczy mam piwno-brązowe z ciemniejszą obwódka naookoło tęczówki,raczej ciepły odcień,zauważam, też w swojej teczówce zielone refleks 4-powieki nieco ciemniejsze niż odcień cery(niestetey często mam "podkówki"pod oczami) 5-cera w odcieniu brzoskwiniowym,raczej trochę śniada ale niezbyt ciemna(czasmi mam delikatnie zarózoione policzki) 6-usta delikatnie różowe,w odcieniu maliny 7-oplalam się szybko na brąz Bardzo proszę o odpowiedź i poradę:-)Z góry wielkie dizęki:-) Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicciu
- naturalny kolor wlosow - ciemny popielaty blond 2- kolor brwi i gestosc- taki sam kolor, brwi naturalnie cienkie 3-kolor oczu- bardzo niebieski 3-kolor powiek - taki sam kolor 4-kolor cery - nie mam zadnych piegow i rumiencow 5-ziemisty, blady 6-kolor ust - malinowy 7-jak sie opala - wolno na czerwono obecnie mam wlosy pomalowane na cimny czekoladowy bráz, chcialabym jednak je rozjasnic. co mysliscie o rudym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez do szaninka
a jaki braz masz na mysli? podaj konkretna farbe jesli mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
nie wiem czy to istotne ale mam since pod oczami ,zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
hej!!oto moje cechy: 1.włosy ciemny blond 2.brwi czarne, średnio gęste 3.oczy zielone 4. powieki jak cera 5.cera naturalna z kilkoma piegami 6.usta jasno czerwone 7.opalam się na brązowo, tylko pierwse opalanie to lekka czerwień teraz mam rozjaśniane pasemka, ale chcę mieć jednolity kolor.Z góry dziękuję za radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o poradę! :) 1.włosy brąz raczej ciemny, szarawy chłodny odcień (jako dziecko miałam platynowy blond) 2.brwi jasnobrązowe raczej rzadkie 3.oczy szaro-zielone 4. powieki jak cera 5.cera jasna odcień raczej żółtawy 6.usta jasnorózowe blade 7.opalam się od razu na oliwkowo. Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...dokładniej kolor oczu ... takie ciemno niebieskie ... na pewno nie błękitne czy lazurowe ... takie ciemniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto! z nieba mi spadłaś! planuje się farbować za jakiś krótszy okres czasu ale jestem zdezorientowana! jak byłąm nastolatką miałam swój kolor, słonce mi rozjasnialo i w cieple miesiace bylam blondynka, a teraz farbowałam się przez 2 lata na sredni blond (ciemny wychodzil) juz mi odrosly i znowu mam swoje i sie zastanawiam albo znowu ciemne albo blond... 1. średni blond - mam pasemka siwizny z tylu glowy dlatego nie moge chodzic sobie z naturalnymi bo wyglada jak by mi ptak sie skupciał na tyl glowy z pasemkami blondu (nad uszami i od skory) 2. kolor brwi mam taki jak wlosow taki sredni blond mysiowaty z tym ze mam bardzo rzadkie wiec one z oddali wygladaja na jasne. 3. zielone ciemno 3. powieki tak troszke ciemniejsze od reszty twarzy ale mimimalnie, i mam cienie pod oczami, nie duze ale sa 4. blada, alabastrowa, przezroczysta czy jak to sie tam nazywa, wiem ze jak bylam mlodsza kazdy sie pytal czy mi slabo przypadkiem nie jest i czy sie dobrze czuje bo jestem blada jak trup. mam wypryski,mniejsze wieksze pryszczyki rpzed okresem i lekkie przebariwenia ktore niedlugo zlikwiduje u kosmetyczki :P trosze zaskornikow jak kazdy :P 5. raczej blady czyli chlodny? 6. czerwony! zawsze mam czerowne usta!! moze nie krwisto czerwony ale malo brakuje :P 7. opalam sie na brazowo czasem jak sie poparze to wiadomo ze rak, ale z czasem brazowieje. wlosy mam naturalnie falowane, kreca sie i chce je krecic i czasem prostowac, najczesciej sie faluja jak spadnie troche desczu, sa grube i nie zniszczone. z gory dziekuje za odpowiedz!! i czekam na nia z niecierpliwości!! PS: jak blond to chcialam taki jakis golebi czy miodowy, czy jakis taki podchodzacy pod siwy....nie taki platynowy :P albo żółty :P:P:P a najlepiej taki naturalny blond niezbyt jasny taki jakis bezowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek
dziekuje za porade🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika.
SZaninka wielkie dzieki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) proszę o poradę :) 1. włosy ciemny blond 2. brwi trochę ciemniejsze niż włosy, wyregulowane 3. oczy niebieskie, czasem zielone :P 4. powieki ciemniejsze niż kolor cery, małe cienie pod oczami 5. cera jasna, odcień żółtawy, mały trądzik :( i nieliczne, ale są przebarwienia po trądziku 6. usta hmm malinowe 7. opalam się w miarę szybko, na brązowo włosy wycieniowane, nie idealnie proste :( do ramion... pozostałości po pasemkach (jasny blond) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Poleczka hej
Szaninko, napiszesz coś nt. mojego kolorku? Wczoraj podałam info . Nie będe przeklejać, bo sie zrobi bałagan na topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do Dog in the fog
Proponuje wlosy zafarbowac na braz (zijmny lub neutralny odcien) tu 5/37 i 6/35 http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp do tego zrobic kilka pasemek (dobrze byloby aby byly one widoczne nie tylko z wierzchu ale i ze spodu i te spodnie nieco grubsze niz te na wierzchu) w kolorze ) 1. bardzo jasnego zimnego blondu np.blask ksiezyca http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp 2. zimnego rudego/miedzianego tu 77/44 http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp i jewszce taka rada,jezeli zafarbujesz wlosy na braz to proponuje zrezygnowac z czarnej henny i zastapic ja brazowa. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. ciemny braz 2. czarrne, regularnie korygowany ksztalt, gubosc srednia;) 3. zielony kolor powiek praktycznietaki jak cery,moze minimalnie ciemnieszy 4. kolor bezowy, nie z ajasny nie ciemny 6. kolor ust- ?? no normalny;) opalam sie szybko, szybko ciemniejse na brazik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×