Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

Gość emjo
kochani, m300 prawdopodobnie nie poddaje się kabelkom. po pierwsze - żeby był widoczny dla kompa przez usb musi mieć opcję telefonu jako pamięci masowej, wtedy jest dla kompa widoczny jako dysk, do i z którego można coś wgrywać. w m300 takiej opcji nie znalazłem. po drugie - nie wiem jak w innych sieciach, ale era zmienia oprogramowanie z oryginalnego fabrycznego na swoje własne. podobne, ale bez wielu opcji. mój m300 z ery ma właśnie takie brandowane oprogramowanie. tak, więc pozostaje nam... zmienić telefon na inny tylko nie samsunga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugi
Witam wszystkich. Zakupiłem telefon samsung d600e i razem z nim dostałem kabelek (który da się znaleźć na allegro). Cały problem polega na tym że płyta którą dostałem wraz z kabelkiem nie startuje i nie mam jak zainstalować sterowników (sam kabel nie jest wykrywany przez system a po podłączeniu telefonu do niego następuje ładowanie lecz telefon nie jest rozpoznawalny). Jakby ktoś z posiadaczy takiego kabla mókłby wysłać oprogramowanie na maila był bym wdzięczny. Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysia888
Mam pytanie. Zainstalowalam program Samsung PC studio i potem przez przypadek siostra nacisnela jego odinstalowanie.. Gdy sie zorientowala co robi to przerwala odinstalowanie. Teraz program mi nie chodzi.. Nie da sie go ponownie zainstalowac... Próbowalam go odinstalowac ale tez sie nie da.. usunelam wszystko z programu files i wszystkie pliki z windows zwiazane z samsungiem. Próbowalam usunąć program poprzez dodaj/usuń programy ale sie nie da wyskakuje error. Nie wiem co robic! Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna O.
Mam problem z moim USB. wszystko działa, zainstalowałam, aczkolwiek przed tem musiałam ściągnąć sterowniki z WWW . Chodzi o to, że jak wysylam piosenki do telefonu (SGH-E250 model Samsunga) to wgrywa mi sie na telefon , nie dam rady tego na Sim zmienić. Używam program samsung PC studio 3 . Nie da się czy co? Jakby coś to możecie odp. na moje gg 8444457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
czy moze mi ktos pomoc?probowalam zainstalowac program pc studio na laptopa z plytki,probowalam tez z internetu i pomimo iz sie zapisal na pulpicie to nie idzie go otworzyc i nie da rady polaczyc z samsungiem e 250.moze cos blokuje?ten sam program u kolezanki na xp chula a u mnie na viscie nie,o co chodzi?niby zainstalowal sie a z otwarciem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marze7 - wejdz na www.samsung.pl i sciagnij PC Studio pod Viste. Sterowniki USB tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
dziekuje bardzo za chec pomocy ale mimo to ze sciaglam program pc studio dla visty nie moge otworzyc go wcale.mam juz 3 sciagniete i w zaden nie moge wcale wejsc.mam tylko skrot na pulpicie nie da sie tego rozpakowac??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibsu
nie wiem ale jesli masz xp to problemu niepowinno być bo on ma hyba wszystkie sterowniki . tak mi sie wydaje zobacz czy dobry kabel masz ??? a jak lipa to szukja programu na swój fon kupujonc fona powinieneś mieć tam płyte z poczebnymi sterownikami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myst
Witam koledzy mam taki problem. Mam Samsunga D500 i nie chce mi sie polaczyc z kablem USB. Przed przeinstalowaniem systemu wszytsko dzialalo jak nalezy, ale po przeinstalowaniu nie chce sie polaczyc z PIMS'em. Zainstalowalem wszytsko to co trzeba prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaNeI
zrobilem wszystko tak jak bylo napisane zainstalowalem pc studio i usb driver instaler tez, gdy podlanczam telefon do komputera najpierw wystakuje ze znaleziono nowe urzadzenie, a potem "jedno z urzadzen USB podlanczonych do komputera ma awarie, ale system windows nie moze go rozpoznac i zeby kilknac na ten dymek co sie pojawil w celu rozwiazania problemu. instalowalem wszystko po kilka razy, restartowalem komputer, przy kazdym porie USB wystakiwalo to samo, jak wchodze w menegera urzadzen to port do ktorego jest podlonczony telefon jest nieznane urzadzenie, a przeciez mam sterowniki zainstalowane, nic sie nie dzieje jak wchodze w connection manager i robie ze ma byc USB. czy tamten komunikat oznacza ze kabel jest uszkodzony? bardzo prosze o odpowiedz i pomoc na ten numer gg:11370596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsung M300
Siemka!!!!!!! ;))) Powie mi ktoś może czy Samsung M300 ma funkcję zgrywania fotek przez kabelek USB ????? Pliska... Bo nigdzie nie mogę się dowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaAaAAalexxxissssssssssss
potrzebuje pomocy w kwestii zgrywania do telefonu dzwonków, tapet czy tez zdjęć z telefonu do kompa. mam telefon samsung model SGH-s401i i szukam odpowiedniego oprogramowania do niego proszę o pomoc i odpowiedz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaAaAAalexxxissssssssssss
hodzi mi o oprogramowanie do kabla USB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
czy ktoś już rozszyfrował M300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiek66
mam problem ... gosciu jak sprzedawal mi kabel usb razem z telefonem nie dal mi płytki bo powiedzial ze równiezx mozna go sciagnac z internetu . a ja nie moge tego znaleźć . ! prosze mi odp na emaila kasie1995@op.pl z góry thnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
Nie umiałem dać sobie rady ze zgraniem zdjęć to przesłałem je na inny telefon i je bez problemu zgrałem.Trochę czasu to zajęło i kasy łyknęło ale zdjęcia mam.Zdjęcia z tego modelu(M300)są bardzo złej jakości.Nie potrzebnie tyle zachodu no ale zależało mi na tych fotkach.Ja spróbowałem no i mam możecie spróbować.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łysy, po przesłaniu fotek mmsem, sa one zmniejszane do rozdzielczosci 128x128, co za tym idzie, obniza sie znacznie jakosc fotek. Jak zrzucisz je po USB albo bluetooth\'cie to zobaczysz je w pelnej rozidzielczosci i jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
deg to jak te nieszczęsne fotki zgrać z tego m300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
m300 niema bluetooth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasa
MAM PROBLEM GDY PODŁANCZAM TELEFON SAMSUNG L760 PRZEZ KABEL USB PO ZAINSTALOWANIU STEROWNIKOW.WYSKAKUJE MI TWOJ SPRZET MOZE NIE DZIALAC WLASCIWIE......JAK ZROBI ABY UTWORZYC DYS WYMIENNY???PoMóŻcIe!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Od tygodnia jestem posiadaczka samsunga sgh-i900,i mam problem bo plyta sie uruchamia ale nic nie moge zainstalowac,wiec sciagnelam pc studio ale moj bardzo stary komputer nie widzi telefonu,widzi tylko karte i nie wiem co mam teraz zrobic,kto pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colin.pl
No jak miło trafic na taką stronę. pliki pobrane i zainstalowane. wszystko śmiga i hula. wielkie txs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faka
Gdzie znajde oprogramnowanie do kalba usb samsung bo mam kabel ale niemam płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia-zyleta
Witam! Czy ktos mógłby, krok po kroku, przeprowadzic mnie przez zgrywanie zdjęć z Samsunga M300? na jakimś forum wyczytałam, że mając kabel z modelu D800 trzeba go odblokować. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia-zyleta
Witam! Czy ktos mógłby, krok po kroku, przeprowadzic mnie przez zgrywanie zdjęć z Samsunga M300? na jakimś forum wyczytałam, że mając kabel z modelu D800 trzeba go odblokować. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka2001 - Omnie łączysz przez active sync w wersji 4.5, lub ustawiasz usb jako pamiec masowa, wtedy bedzie widoczny folder, ktory ustawisz w opcjach jako widoczny. faka - najprosciej szukac na streonie producenta www.samsung.pl (myslenie boli?!) madzia-zyleta - do m300 musisz miec kabel dedykowany (czyli tylko i wylacznie do modelu M300), bo inny nie bedzie dzialac. Nastepnytm krokiem sa sterowniki USB i program SGH-M300 Samsung PC Studio II (ver. 1.0 GG1) (ver.1.0) (wszsytko znajdziesz na stronie samasunga). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godlo
Cześć niedawno dostałam telefon samsung s3500 i mam problem nie bylo tam kabelka usb wiec kupilam go no i zainstalowalam taka mala plytke ktora tam byla to jest jakis program PC Studio 3.13 no i podlaczylam kabelek ale ten program mowi ze moja komorka jest nie podlaczona a ona sie ładuja o co chodzi bo nie rozumiem a i ja sie wogla na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reene
Hej. Już trzeci dzień siedzę i modlę się żeby mój komp w końcu zobaczył mój telefon(samsung c3050). Modlitwy, instalowanie i odinstalowanie programów z płytek dołączonych do kabla i ściąganie ze strony samsunga pc studio nic mi nie dało. Wyświetla się komunikat że jedno z urządzeń usb podłączonych do tego komputera ma awarię i że system nie potrafi go rozpoznać. W pc próbowałam wyszukać połączenia w obu moich portach. Wiem że elektronika mnie nie lubi (i vice versa) ale bez przesady, przecież się można pochlastać. na stronie samsunga dla mojego modelu nie ma nic więcej z oprogramowania oprócz samsung new pc studio(nie wiem czy to jest istotna info ale wolę o tym wspomnieć)Deg ekspercie (hehehe) pomożesz, ładnie proszę? albo ktoś kto wie czy jest sens tracić na to czas czy wywalić za okno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×