Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

czekoladeczka87 - wiem z czym masz problem i jak ci pomoc. Postaram sie to jakos wytlumaczyc, a raczej napisac jak temu zaradzic. Mam nadzieje, ze bedzie to zrozumiale i w miare obrazowe. I. Odlacz telefon od komputera. 1. Odinstaluj wszystko co do tej pory zainstalowalas. - w razie potrzeby uruchom ponownie komputer, - bez potrzeby tez to zrob. 2. Otworz Mój komputer i w miejsce paska adresu wklej : C:\\Program Files\\Common Files\\InstallShield\\Professional\\RunTime\\ - w tym folderze znajduje sie katalog o nazwie 10. Zmien mu nazwe na 101 (albo na cokolwiek chcesz innego, np. KACZKA), lub calkowicie go usun, choc przystaje przy tym, zeby zmienic mu nazwe :) - zamknij Mój komputer. 3. Zainstaluj sterowniki USB do twojego telefonu, SGH-E250 Samsung_USB_Driver_Installer (ver.1.0) (jezeli takich nie posiadasz, to znajdziesz je na stronie www.samsung.pl) 4. Zainstaluj program SGH-E250 Samsung_PC_Studio_312_GDH (ver.3.1), lub jezeli uzywasz Windowsa Vista, to SGH-E250 Samsung_PC_Studio_3.2.0 Vista (ver.3.2). 5. Podlacz kabelek do telefonu, a nastepnie do komputera. 6. Uruchom program Samsung PC Studio. W razie pytan pisz na maila albo na gg (deg311@tlen.pl , GG: 4408062). Pozdrawiam, Deg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASRUDIN
Witam. Szukając rozwiązania mojego problemu trafiłem na to forum- otóż także mam kłopot z połączeniem telefonu samsung e250 do peceta przy pomocy kabla USB (zakupiony na tej aukcji http://www.allegro.pl/item226063319_usb_samsung_e250_e900_d800_d900_z400_z560_x820_.html) Niby miał być kompatybilny, ale podejrzewam, że chyba nie jest- ma naklejkę, która wskazuje takie przeznaczenie- FOR SAMD900. Na dołączonej płytce były sterowniki USB i Samsung PC Studio v.3.0. zainstalowałem najpierw tylko PC studio, potem do tego jeszcze driver USB, ale i tak ciągle pojawia się jeden komunikat przy podłączaniu tel: NIE ROZPOZNANO URZąDZENIA USB. Instalowałem także nowszą wersję Samsung PC Studio ściągniętą z netu (v.3.1). Nadal to samo. Chcę zaczerpnąć jakiejś porady, bo może nie trzeba od razu reklamować i odsyłać kabelek. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tej kwestii, to proszę o wyjaśnienie w poście na tym forum lub wiadomości przesłanej na mojego maila. Będę dozgonnie wdzięczny. I byłbym zapomniał: może wie ktoś, dlaczego odtwarzacz mp3 w tym telefonie nie widzi wszystkich mp3 wgranych na kartę pamięci? Wrzuciłem ich około 70, a tel wykrywa jakieś 50 spośród nich. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkomar
mam x660 poszukuje odtwarzacza mp3 lub inne go softa aby odtwarzal mpe prosze czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djkomar, X660 odtwarza mp3, jednak nie da sie wrzucic pliku wiekszego niz 100kb, wiec utwory mp3 nie beda dlugie. NASRUDIN, odinstaluuj wszystko co de tej pory zainstalowales, przerestartuj komputer, zainstaluj serowniki ISB do telefonu, nastepnie PC Studio. teraz podlacz kabelek do telefonu i razem do komputera. Jezeli nadal bedzie problem z wykrywaniem urzadzenia, sprobuj uatkualnic sterowniki z poziomu Menedzera urzadzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaxd
Ja mam podobny problem mam Samsunga E530 i jak podlaczam do USB to mi wyuskakuje w tym programie ze nie jest offline i ze nioe chce mi wygryc telefonu ... eh se chce sciagnac na tel muzyke,zdjecia itp... POMOCY CO MAM ZROBIC !!!!!!!!!!!!!! piszcie na preslej10@poczta.onet.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantek
Ja mam inny problem. Mam samsunga sgh z170. Mam zainstalowany Samsung PCStudio 3 i sterowniki ( wszystko z płyty ). I teraz , kiedy podłączam do komputera telefon wyskakiwało mi że nowe urządzenie magazynujące USB wykryto, więc instalowałem jakieś tam standardowe sterowniki no i teraz główny problem. Pokazuje mi w urządzenia, nieznane urządzenie " Data Interface" i koniec, nic nie moge zrobić, instalowałem chyba na 100 sposobów już te sterowniki i to wszystko i nic z tego. Wcześniej wszystko było ok i normalnie wszystko zrzucałem na telefon, a teraz mi go nie wykrywa. Wziąłem mojej mamy Samsunga sgh e250 i działa wszystko ok, wykrywa mi go itd. Proszę pomóżcie, czy jest na to jakiś sposób czy może coś jest nie tak z moim telefonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef heh
sluchajcie mam problem mam program pc studio samsung i niewiem jak cos przez kabel usb zgrac z kompa na komurke odp plis/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina91
Mam taki problem....kupiłam sobie kabel USB do telefonu Samsung x660 zainstalowała program z płytki( podajże "Samsung PC Studio II PIMS & File Manager") i jak czytałam wcześniejsze posty miałam zainstalować jakieś sterowniki z oficjalnej strony Samsunga....ale nie moge ich zainstalować bo wyskakuje mi jakiś błąd!!!! Nie wiem już co mam robić i co instalować....bardzo bym prosiła żeby ktoś mi pomógł....z góry dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag8909
zainstalowałam sterowniki. potem program Samsung pc studio... i dalej zero reakcji po podłączeniu kabla :( mam samsung x510 nie wiem już co robić kombinowałam caly dzien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupet
mam problem z usb kupiłem mp3 i nie moge jej podłączyc do kompa gdy podłączam system nic nie reaguje niewiem co to moze być czy ktoś moze mi to powiedziec jak to zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung
dal wszystki kttorym komp nie wykrywa urzadzenia(telefonu)!!!! jak podlaczycie tel do kompa to w ustawieniach tel wejdzcie w "ustawienia USB" i przelaczcie na pamiec masowa...ja tak zrobilem i wykrylo mojego samsunga...moze wam tez bedzie dzialac.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMSUNG - jeszcze tylko dodaj w jakim modelu ustawiles pamiec masowa, bo w wielu modelach samsungow nie ma takich opcji... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pezet
mam samsunga z400 zainstalowalem sterowniki praktycznie wszystko z plyty i pokazalo mi sie twoj sprzet jest gotowu do uzycie.i teraz nie wiem gdzie wyslac muze bo w moim komputerze nie pojawil mi sie dodatkowy dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suja06
witam mam kabel usb do el71 zainstalowałem oprogramowanie z płyty i dalej nic nawet mi go nie wykrywa jeśli wiecie jak temu zaradzić to proszę o odp. z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byczu
Czesc też mam problem z samsungiem e250. Mam kabel i oprogramowanie i wszytko bylo dobrze dzialalo ale po kilku tygodniach cos sie zwalilo i komp nie widzi telefonu... Reinstalowalem oprogramowanie i nic potem sciagalem z neta nowe i tez nic... Prosze o pomoc z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczu, moze zmienily sie porty USB. Pozmieniaj je w PC Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byczu
juz dziala dzieki pozmienialem w ustawieniaj javy i w pc studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnas77
witam !!! amianowicie potrzebuje pomocy na temat podlaczenia SE Z520i do kompa za pomoca kabla USB ;//// amianowicie sterowniki sa lecz kamp telefonu nie moze wykryc . . . . bardzo prosilbym o jakiekolwiek wskazowki . . . . pomocy ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka10322
heehehehehheehehehehehhhhheheheheehehheheheheehheehhehe a nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
mam problem kupiłem kabel i potrzebuje przezucic pliki na kompa z samsunga x660 zainstalowałem sterowniki i PC studio a komp nadal nie wykrywa tele :/ jak ktos moze niech mi wytłumaczy aklbo podpowie co moge zrobic zeby mi to w koncu zadziałało siedze przy tym juz pare ładnych godzin i przestaje to ogarniac nerwowo :/ prosze o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj posty, juz o tym bylo. Przestaw porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybek
też mam problem z E250.podłaczylem go przez kabel i nie wykrywa go komp.wszystko jest zainstalowane.Piszcie jak ktos cos bedzie wiedzial.grzybu20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiq
czesc wszystkim ktorzy jeszcze czytaja to forum. mam samsunga SGH D600. sterowniki z plyty zainstalowane, program pc studio 3 tez. jak podlaczam telefon do kabla, to komputer go wykrywa. ale jak uruchamiam program to wysskakuje komunikat ze sie nie da ustanowic polaczenia :( dlaczego?? przy okazji, telefon w miedzyczasie sie laduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiq
aha, i byly juz podpowiedzi typu zrestartuj kompa, zaissntaluj wszysstko ponownie, zaktualizuj sterowniki... to nie pomaga, zmiana ustawienia usb w telefonie na pamiec masowa tez nie pomaga, na pictbridge tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o przestawianiu portow to juz ciezko doczytac w postach?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiq
no zeby to takie proste bylo... nie mam pojecia jak zmienic port w pc studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
File > Setup > Port ... ale trudne ;) Wyłacz auto detect i ustaw ten sam port, do ktorego jest podlaczony telefon. Mozesz sprawdzać wszystkie po kolei, albo sprawdzic w menedzerze urzadzen, w ktorym porcie jest podpiety telefon (PPM na Mój kompter >> Włąściwości >> Sprzęt >> Menedzer urzadzen >> Porty (COM i LPT) i tam szukaj Samsung Mobile USB Port II 1.0 (COM#) (gdzie # to nr portu)). Pozdrawiam, zycze wesolych siwat i szczesliwego nowego roku. Deg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka47
mam w200i kabel usb i podlaczylam i nic pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×