Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

Gość pluvia
Witam i prosze o rade!jezeli poprzez kabel usb i program "nokia pc suite" zgram pliki na komputer z nokii 6020, to jak mam je potem z kompa przetransportowac do samsunga E250? Zainstalowalam program Samsung PC Studio 3 - czy te programy ze soba "wspolpracuja"? Bardzo prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
PLUVIA - Programy nie musza "wspolpracowac". Bardzo dobrze, ze zuywasz Samsung PC studio 3, tylko musisz jeszcze posiadac kabelek USB do samsunga lub bluetooth'a. W samym PC Studio musisz ustawic port, w ktorym zainsatlowany jest kabelek. Sprawdzisz to w menedzerze urzadzen - zakladka Porty (COM i LPT). W PC Studio ustawiasz to w File -> Setup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluvia
serdecznie dziekuje za odpowiedz!jak tylko zaopatrze sie w kabelek do samsunga, mam nadzieje, ze dzieki Twojej radzie reszta pojdzie gladko!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
Potrzebny jest program SGH-X200 Samsung PC Studio bo inaczej komp nie wykrywa fona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiunia gg 4877355
Ja też mam Samsunga X660 i to jest praktycznie beznadziejny telefon. Irda nie działa (znaczy działa ale to tylko na wizytówki) Ja naszczęście nie kupuje nic z Allegro bo tam jest wszystko beznadziejne... Tylko moja kuzynka kupiła sobie telefon z allegro ale tylko przez znajomego jej taty. A co do tego telefonu to ja mam same problemy z kablem USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiunia gg 4877355
A co jest jak mi Irda nie działa ?? Jak to będzie z tym kablem USB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gąsior
noooo :) kupiłem kabalek od tego mulit koma i okazało sie ze kabel jest po przerywany w sródku ;] nie wiem polutuje to i moze bedzie dizałac chodz szczerze wątpie ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika240890
hej:) mam problem z kabelkiem usb...mam nokie 6020. zainstalowałam pakiet pc suite i sterowniki z płyty...ale niestety program nie wykrywa portu USB TO SERIAL DRIVER....a bez niego komp nie wykrywa telefonu:(:( co mam zrobić?? skąd wziąć inne sterowniki?????????? blagam pomóżcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluvia
Niestety ja tez mam zainstalowana nowa wersje Nokia PC Suite, zaopatrzylam sie w najlepszy kabel, poinstalowalam wszelkie mozliwe sterowniki i dalej komputer nie zauwaza nowego sprzetu (czyli komorki Nokia 6020), w pomocy jest napisane, ze mam ustawic tryb PC Suite w telefonie, ale tam niczego takiego nie ma, bo znam go jak wlasna kieszen!tyle zabiegow i na nic, nie wiem juz kompletnie co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzuccie nokie i kupcie sobie jakis telefon, nie bedzie problemu z polaczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz
mam problem, mam samsunga x660 i zainstalowałam pc studio II & file manager i skopiowała mi sie jedynie do programu książka telefoniczna i smsy ale nie moge przesyłać żadnych pików bo nie działa mi przycisk file manager:/ Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZ - czasem tak bywa. Odinstaluj program, i zainstaluj ponownie, powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona280
Deg kiedyś pisałeś, że do samsunga X660 MUSI być specjalny kabel-nie masz racji.Ja również mam ten telefon.Kupiłam do niego kabel na allegro, który pasuje też do D500, E350, X660 i X680.Wszystko działa jak najlepiej, nie mam z tym kablem żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycha
hejka! ma ktos moze instalki,sterowniki do kompa od kabla usb do noki 5200??????/juz nie mam sily szukac ich w necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemens cx65
Mam siemensa cx65. Co musze sciagnac zebym mogla zgrywac zdjecia przez kabel USB. ? eh...zainstalowalam kabel a teraz jak go podlanczam to nic nie wyskakuje ze znaleziono nowy sprzet ani nie ma tego nigdzie na kompie. i slyszalam wlasnie ze musze jakis sterownik czy cos scignac..... POMOCY. !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berjo
raju pomóżcie mi, mam samsunga E250 gdy podłączam do kompa słyszę tylko dźwięk, nie potrafię zainstalować sterowników, nie wiem gdzie szukać itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcop
czy ktos zna stronke z grami na kabel do SE k510i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska33
RATUNKU !!!!!! Kupiłam Samsunga E250,kupiłam kabelek z płytką,ale nic nie działa.Prosze o pomoc !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pineska33 napisz do mnie na gg (4408062) albo na tlen deg311, to postaram ci sie jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w200i
Kto ma w200i czy mozna nim robic zdjecia i wprowadzac na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorino
Nie moge nic znalezc na moj problem. Zainstalowalam Samsung PC Studio, podejrzewam, ze razem z nim zainstalowoalam sterowniki z plytki. Aplikacja sie otwiera i jest aktywna do momentu gdy podlaczam do kabla samsunga - E250. Wowczas pokazuje mi, ze telefon jest podlaczony. Wykrywa jaki to model ale nic nie jest aktywne w tej aplikacji!!! juz sama nie wiem co mam z tym zrobic... czy mozecie podeslac mi cos na mojego maila kasia(at)sobkowiak.eu? dziekuje z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sbca
Kupiłam kabel USB do samsunga E250 na allegro i mi nie chodzi wyswietla mi sie takie okienko z wszystkimi takimi roznymi np. zeby wejsc w muzyke ale jest to czarnobiałe te ikonki a powinny byc kolorowe i mysle ze nie mam sterowników a zainstalowałam PC Studio 3.0 i nie chodzi ... nie wiem co mam robic.. pomóżcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sbca
Kupiłam kabel USB do samsunga E250 na allegro i mi nie chodzi wyswietla mi sie takie okienko z wszystkimi takimi roznymi np. zeby wejsc w muzyke ale jest to czarnobiałe te ikonki a powinny byc kolorowe i mysle ze nie mam sterowników a zainstalowałam PC Studio 3.0 i nie chodzi ... nie wiem co mam robic.. pomóżcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka87
Hej... mam taki problem.. mam samsunga e250.. kupilam kabel usb, na plytce jest program PC Studio... niby sie instaluje bez problemu, ale jak chce otworzyc program wyswietla mi sie blad.. zebym pozamykala wszystkie inne programy, ale nie mam nic otwartego! Sciagam rowniez PC Studio z neta... ale ten sam blad..;| pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung
Witam!!!! Prosze o pomoc mam samsunga m300 kupiłem kabel zainstalowałem sterownik i wszystko oki tylko ze mi telefonu nie chce wykrywac prosze o pomoc i dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja666
POMOCY!!! Kupilam Samsunga d600 i mam do niego kabel ale nie mam sterownikow. Moze ktos mi je wyslac na maila: uki666@o2.pl Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzZZzzena
mam kabel orginalny do siemensa benq EL71 i komputer go nie wykrywa:/ tzn. zainstalowal cos na poczatku a teraz ciszaa jestem w tym kompletnie zielona wiec pomozcie! zadnej plyty cd do tego nie otrzymalam... z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladeczka---mam ten sam problem z tym,ze ja mam samsunga Z170. I niby sie program zainstalowal,a jak chce go uruchomic to wyswietla mi,ze mam pozamykac inne programy i jakies inne bzdety po angielsku.Nie wiem co mam zrobic,sciagalam nawet ze stronki samsunga program chyba z 6 razy na bank i lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×