Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

Gość Rutek SGH M300
Witam Kupiłam kabel usb + sterowniki do samsung m300 w sklepie internetowym. Jest to kabel D800, ponieważ do m300 nie ma bezpośredniego kabla. Po instalacji sterowników i pc studio, gdy podłączam komorke do kabla pojawia się komunikat \"Nie rozpoznano urządzenia USB\". W menedżerze urządzeń: \"Brak zainstalowanych sterowników tego urządzenia\". Z góry dzięki za pomoc. Dodam, że PC STUDIO II posiadam i w foniku nie ma - albo nie wiem gdzie są ustawienia USB Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za każdą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ktos wczesniej pisal o takim problemie, tj. z kabelkiem do D800 podlaczanym pod M300. Mimo usilnych staran, nie zadzialalo. Ale jak wiadomo, forum, mail czy gg to trudna droga pomocy, jak jeszcze dochodzi do tego osoba, ktora nie za bardzo wie co robi. Mam nadzieje, ze Twoj przypadek bedzie wyjatkiem od reguly i uda Ci sie to odpalic. Oprocz PC Studio potrzebujesz rowiez sterowniki USB do telefonu, ktore mozesz pobrac ze strony producenta. napisz, czy problem wystepuje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutek SGH M300
Hej! Zapomniałem dodać, że i sterowniki od producenta, jak również stery z CD dołączonego do kabla nic nie dały. A z telefonem siedziałem do późnych godzin nocnych i dalej nic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1234
Z tego co widziałam w internecie, bardzo wiele osób ma problem z kablem do M300. Moje zmagania jeszcze trwają, ale obawiam się, że nasz model ma jakąś wadę fabryczną, lub coś jest nie tak ze sterownikami ze strony Samsunga. Tak czy inaczej ciemność widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaaaaaaaaxD
Witam... Mam problem przy instalowaniu programu SAMSUNG PC STUDIO 3. Gdy kończe instalacje, podlączam kabel i program zaczyna odliczac sekundy, staje przy 30s. i wyświetla sie komunikat: \"Failed to connect with the phone. Please try again after checking the connection of the phone and USB cable.\" Próbujenawet kilka razy,ale caly czas jest to samo. Wie moze ktos co moge zrobic? ;/ z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Deg! Widzę, że jesteś tu mistrzem jeśli chodzi tu o odpowiedzi na nurtujące nas często pytania :P Więc i ja teraz proszę Cię o pomoc: Posiadam Benq Siemens'a EL71 mam do niego oryginalny kabel USB. W momencie podłączenia go do komputera słychać sygnał ( w ustawieniach komputera znalazłam, że dotyczy on niepoprawnego podłączenia urządzenia). Komputer w ogóle go nie wykrywa, a ja kompletnie nie potrafię znaleźć przyczyny tego problemu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taira, prawde mowiac nie miaelm tego telefonu w rece, ale przypuszczam, ze brakuje ci sterownikow USB. Niestey nie wiem gdzie ich szukac. proponuje troche pogooglowac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Deg, być może masz racje i sprobuje poszukać tych sterowników. No nic, muszę sobie jakoś poradzić (choć nie wiem czy dam rade, prawdę mówiąc nie jestem specem w tej dziedzinie:P). Ale dziękuję za taka szybką odpowiedź :) Ps. Jak coś poszukam, to dam znać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Deg, jak radziłeś zaczęłam szukać coś w googlach no i znalazłam. Pisali, żebym ściągnęła program MPM (Mobile Phone Menager). Ściągnęłam wersje 4.05.46.11.4.0, ale po zainstalowaniu jej i podłączeniu telefonu do komputera wystąpił błąd pisze ze ta wersja programu nie odsługuje tego telefonu i muszę zainstalować lepsza wersje ;( Szukam i szukam i nie mogę znaleźć lepszej wersji od tej. Jak ktoś zna link to będę bardzo wdzięczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom2112
ej deg? jak zaistaluje sterowniki do x660 i podloncze kmabel wykrywa mi sterowniki oti serial comm port ale telefonu nie wykrywa w program pc studio samsung co mam zrobic ?? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obses
czesc mam małe pytanko: czy kabel USB od samsunga D800 pasuje doE250?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0mmaaggddaa0
mam telefon samsung E250 . ostatnio kupilam USB i nie moge go wogole zainstalowac .Na komputerze widnieje mi ikonka ze znaleziono sprzet potem wchodze na Moj komputer tam jest dysk wymienny wciskam to a tam pisze wloz dysk k nie wiem co zrobic jak to zainstalowac od poczatku mam jakas malutka plytke ale tam jest tylko program samsung prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damyan17
mam problem z samsungiem d500 kupiłem kabel na allegro foof! podłanczam do kompa i słychać tylko jakieś piknięcie a telefonu chba nie wykrywa zainstalowałem program pc studio i nic pomózcie!!!!!!!!!!!!!! prosze!!!!!!! podajcie mi kolejno instrukcje jak mam postąić zainstalowałem już sterowniki z płyty któa byłą dołączona z kablem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocny wujek
Czy nei latwiej kupic se samsunga u-600 jak ja :D. Ale do rzeczy nei zalezy czy kabe lorginaly czy nie do x660 trzeba meic specjaln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=Goodwy=-
mam takie pytanie czy udała się komuś komunikacja SAMSUNGA M300 z komputerem za pomocą kabla USB, jeżeli tak to w jaki sposób ?! u mnie jest tylko komunikat „Nie rozpoznano urządzenia USB”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSGFJ
Mam problem. mam kabel usb do samsunga x510 niestety bez oprogramowania. nigdzie nie moge znależć do niego sterowników liczyłam na strone samsunga ale tam też ich nie ma. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy_m300
hej ja też kupiłam na allegro kabel FOOF! i zainstalowałam dołączone sterowniki i oczywiście wyskoczyła znana nam już inf. :P właśnie ściągam Samsung PC studio... czy po zainstalowaniu tego programu będę musiała coś jeszcze zrobić?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy_m300again
zainstalowałam ten program, próbowałam zmieniać porty, ale wciąż mi pisze, że nie rozpoznaje urządzenia USB. I jak tam sobie kliknę w czym problem to mi pisze że nie może znaleźć serowników dla tego urządzenia. Co powinnam zrobić? :D Ps. tak jak już ktoś pisał to zainstalowałam II a nie 3 część :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again meP pomocy_m300
na razie sie poddaje :P mam nadzieję że wkrótce ktoś mi pomoże:P A tak w ogóle czy ma ktoś sterowniki przy których działa m300?? bo ja mam z tej płytki FOOF! ale wciąż komp twierdzi że mój sprzęt nie ma sterowników... już nie wiem o co mu chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna pomoc
mam samsunga d500 i nie laczy mi sie z kapem mam orginal pogram i kabel pomuscie zgóry dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak zainstalowac do m300 kabel mam pc2 czy pc3 wie ktoś komus dział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorka12
Widzę ze macie dożo problemów ze sterownikami do samsungów, zamiast sterowników z płyt allegro które i tak z reguły nie działają lub są w języku angielskim, wejdźcie na stronę samsunga http://pl.samsungmobile.com/index.jsp ,zarejestrujcie sie tam (możecie również jako gość) i znajdziecie tam: "Oprogramowanie i Instrukcje", wybierzcie swój model telefonu i ściągnijcie sobie oba programy, czyli Samsung PC Studio oraz Contacts Copier. Samsung PC Studio łączy telefon z komputerem a Contacts Copier to z tego co mi wiadomo to niezbędne do niego sterowniki, ważne są również ustawienia USB w telefonie (znajdziecie je w USTAWIENIA-TELEFON-USTAWIENIA USB i trzeba ustawić na -MODEM- .jeżeli będzie ustawione na -PAMIĘĆ MASOWA- to telefon nie połączy sie z komputerem, ja mam samsunga E250 i nie mam żadnych problemów z pobieraniem/łączeniem sie z komputerem, pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorka12 widze ze chciales pomoc, tylko nie do konca ci wyszlo. Zgadza sie, ze wszystkie potrzebne sterowniki i oprogramowanie znajduje sie na stronie www.samsung.pl , jednak nie trzeba sie tam logowac, zeby co kolwiek pobrac. Rzeczywiscie oprogramowanie, ktore znajduje sie na plytach z allegro, czesto bywa niewlasciwe do danego modelu telefonu, lub bezmyslenie jest instalowane wszsytko co znajduje sie na plycie. Dlatego zawsze nalezy pobrac wlasciwy program (Samsung PC Studio PIMS & File Manager w wersji odpowiedniej do danego modelu telefonu) oraz rzecz najwaznieszja - sterowniki USB (czyli Samsung USB Drivers).Program Contacts Copier jak sama nazwa wskazuje sluzy do kopiowania kontaktow, czyli tzw. bacup ksiazki telefonicznej. Ta aplikacja nie jest dostepna do wszsytkich modeli samsunga. Takze nie w kazdym modelu jest mozliwosc ustawiania Portu USB w telefonie. To chyba tyle sprostowan. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur18
Siema.ja takze mam problem z samsungiem e250.Jesli ktos mółby wysłac mi na poczte sterowniki do tego telefonu to niech to zrobi bo powoli trace cierpliwośc do tego telefonu.mile widziane linki do stron ze softami :) z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodek
Jak zgrać przez kabel USB na Nokie z komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz18ka
Hej :) kupiłam sobie kabel do USB niby do mojego telefonu samsung X510 facet w sklepie mi go dał i powiedział ze ten będzie dobry.a ze ja sie na tym nie znam to zaufałam kolesiowi i go wzięłam( sprzedał mi nawet 15 zeta taniej i nie dał paragonu) zainstalowałam ten program który był w pudełku a komp w ogóle nie wykrywa telefonu.Jak podłączam ten kabelek to jest taki dźwięk w telefonie jakby wszystko grało. ale z tylu na pudełku pisze ze ten kabel jest dla samsungów D410 D418 X430 X450 a ja mam X510 i tam go nie ma wymienione. Czy to znaczy ze ten kabelek w ogóle nie będzie działał w moim telefonie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golum
Zgadza się ,do samsunga E250 wszedłem na ustawienia telefonu następnie na telefon i na dole jest ustawienia USB wszedłem w to i zmieniłem na pamięć masową Dzięki za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianx5
mam samsunga d500 i kabel usb firmy foof nie chce mi działać prosze pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaV3rck
mam samsunga e250 i kabel ale nie moge go wsadzic w zadne z wejsc :/ niech mi ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×