Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

Gość piter06
kupiłem kabel do sagema my x5-2 zainstalowałem go i sterowniki ale nadal nie odczytuje mi kabla na żadnym z com.Komurka tez nie odczytuje mi podłaczenia do kompa prosze pomóżcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMINEM
Kupiłem Nokie 2610 ikupiłem kabel orginał nie na allegro!! zainstalowałem go i nic nawet sie nie podświetla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graboś
jaki program jest potrzebny do szmsunga D500 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graboś
samsung D500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbo
moze wiecie jak się połączyć z d500 bo mam kabel a potem program nie wykrywa juz nic jeżeli ktoś wie to proszę pisać na gg 6251824 lub mail bilbo_radom@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda ze do x660 jest jakiś specjalny kabel który pasuje tylko do tego modelu telefonu . Ja mam kabel firmy FOOF zakupiony na allegro i wszystko gra . męczyłam sie nad zrobieniem tego przez 5 godzin ale dało rade głównie chodzi o to by poprawnie zainstalować kabel ja np musiałam ściągać sterowniki ze strony samsunga ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
mmmagda16 to podlacz ten kabel do samsunga np. X200 albo do X640 i sprawdz czy do x660 nie jest specjalny kabel. Wydaje mi sie, ze nie zrozumialas do konca, o czym sie tu pisze. Nie chodzi o firme kabla, bo z FOOFa tez uzywalem i tez dzialal, chodzi o to ze musi byc do konkretnego modelu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pala
mmmagda napisalas ze dziala ci z kablem firmy foof!. ja mam ten kabel i samsunga x660 ale nie chce mi dzialac.jakie sciagnelas sterowniki??odp.prosze...albo na maila z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia16
Hej . Mam Samsunga D600 i chciałabym zgrać na niego jakies gry bez połączenia z zakładką Wap. Czy koś wie, gdzie moge znaleźć takie gry?? Plis pomóżcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Asia16 - gry i inne aplikacje znajdziesz na stronie np. www.getjar.com , ale to ci i tak nie wiele pomoze, bo nie ma innej mozliwosci niz wap, zeby wrzucic na D600 jakies aplikacje. Chyba, ze masz na to jakis sprawdzony sposob. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrosia
czesc kto jest mi w stanie pomoc? mam telefon samsung e 530 i nie odstalam programu na plycie.probowalam zgac go tyle ze nie jest aktywne sciaganie.pomopcy nie weim co robic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczek___
Kupiłam kabel USB do samsunga E250. Dostałam też jakąś płytke,zainstalowałam ja ale to i tak nic nie dało bo nie wykrywa telefonu,nie moge niczego zgrywac itd. Możecie pomóc mi??!!Prosze bo juz tydzien mecze sie z tym i nie wiem jak mam to zrobic,błagam!!Jak znacie do tego jakies programi zeby mozna było wrzucac cos na tel i z niego takze zgrywac to napiszcie...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
pysiaczek___ potrzebujesz programu Samsung PC Studio 3.1 (ver.3.1.1 FKB) (znajdziesz na www.samsung.pl) i prawdopodobnie jakies sterowniki do kabelka. Powinnas je dostac razem z kabelkem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NTxC
Witam! Kupiłem ostatnio kabel USB do Sagema x5-2v. Do kabla dołączona została płyta ze sterownikami... ale jest wadliwa! Płyta nie działa pod żadnym napędem (monit o pustej płycie, zawieszenie komputera, etc)... :( Proszę, czy ktoś może podać mi link do strony ze sterownikami do kabla? Na płycie jest naklejony jakiś numer - CDS01A044, a nazwa zestawu to USB DATA CABLE UNIT. Kabel zakupiłem na aukcji Allegro... Proszę, pomóżcie! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
NTxC - z takm problemem powinienes sie zglosic do osoby, od ktorej kupiles kabel. Napisz, zeby ci wyslal potrzebne sterowniki do maila, albo podal link do strony. To chyba najlepsze co mozesz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala187
kupiłam kabel do SAMSUNGA E530 (nie dostałąm żadnej płytki ze sterownikami) chciałam zrzucić zdjęcia na kompa i wgrać muzę na telefon, zciągnęłam jakieś sterowniki niestety mój komputer w ogóle nie widzi telefonu co mam robić???POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
hala187 - jezeli po podlaczeniu kabelka do telefonu, a dalej do komputera - system nie wykrywa uzadzenia (telefonu) to niestety masz zly kabelek. Jezeli kupilas go w jakims sklepie to najlepiej pojdz razem z telefonem i popros, zeby sprzedawca pokazal ci ze on rzeczywiscie dziala. Jezeli to sakup np. z allegro to straj sie o reklamacje. W przypadku samsunga to czesta przypadlosc ze kabelek nie dziala. Musisz sie upewnic, czy to jest rzeczywiscie do twojego modelu telefonu, pozdrawaim, DEG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala187
Deg- dzięki za info:)))właśnie miałam już pisać na twoje gg bo widzę, że robisz tu za experta:)))w takim razie mam jeszcze jedno pytanie,czy do mojego telefonu SAMSUNG E530 potrzebuję też kabla który obsługuje tylko i wyłącznie ten model, czy może obsługiwać też inne? czy masz do polecenia jakiś adres z kablami (poprzedni kabel kupiłam na allegro ale jakieś 6 mies.temu więc nie mogę reklamować:(i jeszcze jakie sterowniki do tego modelu ściągnąć?SAMSUNG E530 PC STUDIO.......????????czy jakieś inne,podaj proszę stronę adres nazwę?z góry dzięki pozdrawiam (jeśli Ci wygodniej moje gg:4809413,lubhala187@02.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala187
Deg- Ps.teraz jeszcze próbowałam i mój PCet-tylko zadźwięczał przy podłączaniu,ale nie tylko nie wykrywa urządzenia co w ogóle kabla ?więc pewnie nie tylko kabel ale i sterowniki,oprogramowanie czy coś potrzebuję? z góry dzięki za info,pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
hala187 - wlasnie wyslalem 2 maile do ciebie, tylko adres nie ten :) (lubhala187@02.pl) jakos tak mi sie skopiowalo. Napisze wiec tu, moze przyda sie komus jeszcze. Nestety nie pracowal z E530, wiec konkretnego kabelki ci poradzic nie moge, ale (choc nie jestem tego w 100% pewny) wydaje mi sie, ze bedzie pasowal kabelek od x660. Na pewno potrzebujesz SGH-E530 Samsung PC Studio II 2.0 oraz SGH-E530 Samsung PC USB Drivers (ver. II 2.0). Wszystko do pobrania na stronie www.samsung.pl (na maila wysle Ci bezposredniego linka, bo troche dlugi jest, a nie chce tu zasmiecac). Jezeli po podlaczeniu kabelka wraz z telefonem do komputera, system nie pokazuje zadnego monitu o podlaczeniu urzadzenia USB, nawet ze "podlaczone urzadzenie jest uszkodzone..." to moze to byc wina braku sterownikow, choc system powinien o nie poprosic, za kazdym razem, kiedy podlaczasz telefon. Sciagnij to co ci podalem i napisz czy udalo sie polaczyc z telefonem. Jezeli jednak w PC studio na dolnym pasku bedziesz miala off-line, napisz do mnie na maila, to powiem Ci jak poustawiac porty. Pozdrawiam, Deg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala187
Deg-moj mail to hala187@o2.pl (nie przyszedł mi mail z linkiem od ciebie bo ja zamiast o2 wpisałam 02,więc poślij mi proszę jeszcze raz:))) później spróbuję ściągnąć to co mówiłeś i zobaczę,czy zadziała z tym kablem który mam jeśli nie będę musiała kupić nowy:) po południu nad tym siądę także będę cię informowała jak idzie:)) wielki dzięki jeszcze raz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Kabel do SAMSUNGA x660 BLUE STAR , zainstalowałem od producenta telefonu sterowniki. Używam programu Cell Phone Manager i mam problem podstawowy, program niema w opcjach połączenia USB tylko com1. Jak można ustawić aby było bez problemów. Siedzę już sporo czas ale widocznie moja wiedza i umiejętności są cienkie. Niech mi ktoś pomoże jeśli wie jak to zrobić. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
kaminskp - musisz uzywac progamu Samsung PC Studnio II 2.0 PIMS & File Manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowałem ten Soft Samsung PC Studnio II 2.0 PIMS & File Manager ale niestety w ustawieniach on też ma Com1 jak zrobić aby te softy puszczały na USB, dziękuje z odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
kaminskp - USB instaluje sie wlasnie jako port COM, musisz sprawdzic w Menedzerze urzadzen w ktorym porcie masz kabelek i ten sam port ustawic w PC STUDIO (Wylacz Auto Detect)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomm
mam samsunga e250, kupilam kabel do d800, zainstalowalam to co mialam na plytce ale mi nie dziala wogole, jak tylko podlacze kabel do kompa, to mi sie wyswietla dymek nie rozpoznano urzadzenia usb.... co mam zrobic zeby mi to zadzialalo??? prosze o pomoc.... nie wiem co mam robic, czy do reklamacji czy da sie jeszcze cos z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam samsunga x660. Miałem z nim też problemy dzięki liście zdziałałem i jest OK. U mnie też za pierwszym podłączeniem znalazł. Potem nie ale to moja wina źle wkładałem do telefonu kabel. Sterowniki do telefonu ściągnołem ze strony Samsunga. Zainstalowałem cały soft który był do tego modelu telefonu. Obecnie jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
gomm - zacznij od upewnienia sie czy kabelek od D800 wspolpracuje rowniez z E250, wg. mnie nie. Nie podalas rowniez co zainstalowalas, moze na plycie nie bylo tego co potrzebujesz, albo bylo tego za duzo. Poszukaj na stronie www.samsung.pl sterownikow usb do swojego telefon i program PC Studio PIMS & File Manager w odpowiedniej do Twojego modelu telefonu wersji. Jednak komunikat o nierozpoznanym urzadzeniu, moze sugerowac to, ze kabelek nie bedize dzialal z tym modelem telefonu. Mialem podobny komunikat po podlaczeniu kabelka od X660 do X200. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomm
mam juz zainstalowane to pc studio... a facet w komisie mi powiedzial ze kabelek pasuje, narazie nie mam telefonu bo sie zamienilam, ale jak bede miala to musze jeszcze cos sprobowac.... a na plytce byl tylko jeden program- to pc studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lebron
jak mam zgrać gry na komórke itp. i zdjecia na komputer. mam sony ericsson K300i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×