Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

Gość eminemka47
tzn jak mam podlaczyc znasz str z mp3 przez kabel usb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze są, np. www.mp3.przez.kabel%USB.net.com.pl.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka47
podajcie strony na ktorych moge wgrac przez kabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eminemka47 podam ci takie strony, jak powiesz ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka47
nie ma sprawy wieze ci na slowo mam 18 ale nie smiej sie ze nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka47
kto mi pomoze prosze o pomoc mam pusta komorke a mam kabel juz podlaczony do kompa tylko nie moge znalezc stron na ktorych pobiera sie od razu przez kabel:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka47
dlaczego nikt mi nie chce pomoc prosze was o pomoc smutno mi cry:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemka47
dlaczego nikt mi nie chce pomoc plis :(:(:(:(:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eminemka47 po pierwsze nie zasmiecaj forum takimi postami. Nie ma takiego czegos jak strony, z ktorych mozesz pobrac na telefon. Widze ze nie masz pojecia o tym o czym piszesz, ani o tym co chcesz zrobic. Proponuje ci przeczytac wszsytkie posty, a znajdziesz odpowiedz na to, jak przerzucac pliki z komutera do telefonu. Jezeli potrzebujesz pomocy, to zadaj konkretne i rzeczowe pytanie. Jesli nie wiesz o co zapytac, to pomniejsz swoja niewiedze (naucz sie czegos) na temat transferu plkow do oraz z telefonu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METALMIANIA
Jakie debile - nie potrafia kamery pod uSB podlaczyc - grajcie w tibie to sie dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung e250
siemka gdzie mozna zanlezci sterownik do samsunga e250 na jakie stroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona280
Czesc!Mam prosbe:pomozcie mi znalezc sterowniki do samsunga x660 i sony ericssona t230. Mam kable usb do tych telefonow ale niewiem gdzie szukac sterownikow.PROSZE POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia12
Mój problem polega na tym że zakupiłam kabelek do Samsung E250, podłączyłam go, zainstalowałam wszystko i gitara. Wgrałam grę przez te kody. Na drugi dzień podłączam kabel i nic. Słysze dźwięk podłączonego urządzenia ale kiedy włączam Samsung PC Studio albo FMA to nie widzi telefonu. Kabelek FOOF! + sterowniki zakupione na allegro. Wszystko zainstalowałam i z płyty i sterowniki do Samsunga (ze strony Samsung). Proszę o pomoc na e-mail. Z góry dziękuje. P.S. Mam dużo darmowych gier, więc możecie mnie o nie prosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmi
nie mam sterownikow i chce je sciagnac z neta ale nie mam pojecia gdzie ich szukac pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia12 do sajmi
Czyli do czego chcesz sterowniki? Do kabla, komórki czy jeszcze czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataries
w SAMSUNG E250 W MENU I USTAWIENIA TELEFONU WłąCZYłEM PAMIEć MASOWA I KOMP OD RAZU ROZPOZNAł TELEFON JAKO NOWY DYSK Z WIDOCZNYMI KATALOGAMI KTóRE MAM NA KOMóRCE.(NIE INSTALOWAłEM żADNYCH PROGRAMIKóW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona280 - www.samsung.pl zakladka pomoc , wpisz model, wybierz model z listy, kliknij na oprogramowanie. Mysia12 - zmien w usatwieniach PC Studio port File > Setup > port. Podłaczaj kabelek zawsze do tego samego portu USB. sajami - do czego sterowniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze mi ktos pomoze ponownie ;) Bo juz kiedys tu bylam:) I pomoc uzyskalam :) Jestem w trakcie instalowania PC Studio... Mam nadzieje,ze tym razem uda mi sie to zrobic,bo mialam z tym nie lada problem.Teraz pytanie odnosnie PAMIECI SMS.Otoz mam samsunga Z170.Pamiec sms to niby 500 wiadomosci...A mi przy 290 juz wyswietla sie komunikat,ze pamieci SMS pelna :O Czy pamiec tel jest tu istotna? Bo zostalo mi 22 MB .A przeciez smsy maja po 100-200 bajtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AG21ZM
MAM KABEL USB DO NOKII 6020 ALE ZGUBIŁAM PROGRAM DO ZAINSTALOWANIA I NIE MOGĘ NIC ZGRYWAĆ.PODPOWIEDZCIE MI GDZIE SZUKAĆ TEGOŻ PROGRAMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1234
Witam Kupiłam kabel usb + sterowniki do samsung m300 w sklepie internetowym. Jest to kabel D800, ponieważ do m300 nie ma bezpośredniego kabla. Po instalacji sterowników i pc studio, gdy podłączam komorke do kabla pojawia się komunikat \\\"Nie rozpoznano urządzenia USB\\\". W menedżerze urządzeń: \\\"Brak zainstalowanych sterowników tego urządzenia\\\". Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arez
Może ktoś mi pomóc?...Kupiłam kabelek do Samsunga SGH M300,wgrałam program Samsung pc studio 3.0 i nic.Jak mam zgrywać zdjęcia z telefonu na kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1234
Ja już wiem :) PC Studio 3 nie pasuje do Samsunga M300. Musisz ściągnąć PC Studio II ze strony Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELO ELO D
ELO. WIDZE ZE CI CO POSIADAJĄ SAMSUNGA E-250 MAJĄ KŁOPOT Z NIM :D ALE JA WIEM O CO CHODZI TEZ MIAŁA PRZEZ CHWILKE TEN SAM KŁOPOT Z KABLEM USB ALE JUZ GO ROZWIĄZALAM I MOGE ZGRYWAC Z KOMPA NA TELEFON MP3 I NIE TYLKO :). JAK COŚ TO PISZCIE Z CHĘCIĄ POMOGE Z TYM PROBLEMEM, POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaw---
Witam, ja tez miałam problem ale dzięki wam go rozwiązałam i juz umiem połączyć mojego samsunga z komputerem i wszystko działa jak nalezy. Teraz jednak mam kolejny problem o który nikt sie nie pytał więc pytam ja .. otóż w telefonie mam karte micro sd i w sumie zalezy mi żeby na nią przesyłac muzykę i wszystkie inne pliki ale nie wiem jak to zrobić bo wszystko co chcę przesłać idzie do telefonu i później muszę ręcznie po jednej piosence przenościć wszystko na karte. Hmm czy da sie coś z tym zrobić .. ? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaw--- napisz jeszcze jaki telefon i juz bedzie fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaw---
Oj przepraszam .. Samsung E250 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestey , nie ma takiej opcji. Jedyem wyjsciem, ktore polecam kazdemu, kto ma chec przerzucac cos na karte, to czytnik kart SD/MSD. Koszt to okolo 10 zl, a wygoda... bezcenna ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaw---
eeeh .. dziękuje .. jednak miałam nadzieję że to tylko moja niewiedza .. dzięki jeszcze raz .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×