Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brontowąs

w 3 miechy 15 kilosów

Polecane posty

brontowąsie , z tego co pamietam są dwa rodzaje tego cellassene wiec moze brałas inne. zresztą same piguły przeciez nie pomogą, myslę ze jak połaczysz je z dietką i masazami + mezoteriapia to napewno bedzie dobrze. Moze wypróbuj jakies inne preparaty, moze na poczatek zastosuj jakies domowe sposoby na cellulit typu fusy z kawy i olejek i zawijanko w folię. A l- karnityna pomaga jesli sie ją faktycznie stosuje nie przerwanie przez okres co najmniej 3 miesięcy. Wystarczy ją brac przed planowanym wysiłkiem fizycznym, wtedy działa. Nie wolno jej natomiast zazywać gdy nasza dieta nie jest połaczona z cwiczeniami. Pamietaj jak kazdy suplement ma wady i zalety, a takim przypadku jego skutki uboczne są wieksze.pozdr. a ja srpróbuje wytrwac dzisiaj bez czekolady pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a włosy mam długie do polowy pleców, cieniowane, czarne z grzywką, bardzo jasną karnację i zielone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj uciekam, ide zaraz na siłownię pocwiczyc potem od niani odbieram córkę i idziemy do kina na jakis dziecinny film - szansa na niejedzenie słodyczy jest.....pa pa, miłego wieczoru Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam takie w różowym opakowaniu chyba ze zlatym napisem. kosztowały ok 190 zł (zależy w jakiej aptece). wiem że są jeszcze tańsze o podobnej nazwie. zrobie jednak tak jak radzisz: dieta, ruch, mezoterapa, masaże i te tabletki. p.s. dobrze że jeszcze nie poszlam na to solarium bo w lublinie burza! pierwsza wiosenna burza :) mój mały kot nie wie o co kaman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bratowąsie. Te tabletki brałam równiez rózowe, po 3 widac bylo różnice. W sumie to zjadłam ich cztery. Zresztą poczytaj ulotkę... nic nie zadziała po jednym opakowaniu, krótkiej kuracji, tu trzeba kilka miesięcy. Wierze ze jesli przyjmiesz plan o ktorym napisałaś do lata bedziesz juz piekną kobietką, nie szkieletem ale prawdziwą super kobietą bo takie sa najpiekniejsze i takie sie podoboaja mężczyznom... a twój męzus - zobaczysz bedzie wniebowzięty. Motywacje masz wiec do dzieła. Wiem jak jest trudno... ja znów jezyki wczoraj wieczorem wsunęłam, ale w rozliczeniu ogólnego bilansu energetycznego to i tak jestem na minus... 2 godziny lejącego sie po mnie potu to juz cos. Trener był bardzo miły i ze wstydem pokazałam mój brzuszek a on z usmiechem poinstruował mnie co i jak i ze do lipca juz bedzie płasciutki ...oczywiscie jak bedze spedzać troche czasu na siłowni i wykonywac wybrane cwiczonka na brzuch. Spróbuje bo wiem ze warto.... Ja mysle ze moj rozwod troche tez miał zwiazek z moim byciem grubaskiem. Wychodziłam za mąż w wieku 20 lat za człowieka którego znałam od 15 roku zycia, wazyłam 46 kg, szczupła , sliczna dziewczyna , potem ciąza studia , praca i bach prawie 80 po urodzeniu małej... Faceci to wzrokowcy i nie ma co sie oszukiwać, poszukał sobie młodszej, szczuplejszej...i atk sie to zaczeło..a ja dostałam nerwa jak ich razem zobaczyłam i tak zaczęłam sie brac za siebie - powolutku , krok po kroku bo wiedziałm ze inaczej zniszcze swoje ciało a tego nie chciałam. Teraz za mną sie juz ogladają, mój były równiez ...ale to juz przeszłosc. Wiem jak bycie szczupłym zmienia pogląd na zycie ale z drugiej strony szczupły ma łatwiej...wiem to z autopsji... Ale sie rozpisałam , ale jakos dzisiaj musiałam taki mam nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tofinki
kochana ,teraz pewnie zaluje,dobrze mu tak,jestes piekna ,szczupla,przede wszystkim silna,powodzenia zycze z calego serca spytam jak udalo Ci sie schudnac? jaka diete stosowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze tak sie na tą sytuację wkurzyłam ze nie odczułam az tak bólu odchudzania, miałam bardzo duza motywację i to chyba klucz do sukcesu. Pierwszy mój krok to tygodniowa głowdówka oczyszczajaca organizm. Pózniej dieta 1000 kcal, masaze , kremy, cellassene na cellulit, Cwiczenia - godzina dziennie. Udało się i jestem z siebie dumna i oczywiscie szczęsliwa bo wiem ze człowiek jak chce to potrafi. Oczywiscie mam swoje słabosci - słodycze ale jadłam je podczas całego mojego dietowania, pilnowałam tylko aby miesciło sie wszystko w 1000 kcal , no i te cwiczenia są bardzo ważne! Ciałko jest zupełnie inne takie jedrne.... Przed cwiczeniami zazywałam 1 tabletkę do ssania L-karnityny wisniowej, zeby przyspeszyc spalanie tłuszczu. Własciwie teraz mam tylko mięsnie -nogi, rece, troche gorzej z brzuchem ale jestem na dobrej drodze czego i Wam zyczę A mój były ... cóz chyba byłam ślepa , wyjsc za mąż za feceta dla którego liczy sie tylko wygląd? dobrze ze skonczyło sie w ten sposób,a on rzeczywiscie niech teraz sobie popatrzy....... tylko tyle mam juz dla niego...Zresztą poznałam faceta który chyba mnie kocha nie za wygląd tylko za wnetrze , za serduszko, wiele innych drobnych rzeczy dnia codziennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
Czesc dziewczyny, mam na imie Agnieskza, mam 21 lat. W lipcu zeszlego roku wazylam 48kg przy wzroscie 166, bylam szczupla osoba! WLASNIE BYLAM!!!!! Zmienilam tabletki antykoncepcyjne i przytylam do 60kg! nie nawidze swojego wygladu, swojego wielkiego brzucha i celulitu (oczywiscie tez od anty bo zatrzymuja wode w organizmie)! A najgorsze jest to ze ja kocham jesc!! Mam tak rozepchany zoladek ze gdy nie jem jest mi poprostu nie dobrze (bieze mnie jak na wymioty)! Prosze napiszcie jesli ktoras z Was przytylam po antykoncepcji i co z tym zrobila? I napiszcie czy tez macie takie uczucie w zoladku jak nie jecie !! U mnie oczywiscie sie konczy tak ze nie jem, robi mi sie z glodu nie dobrze, mowie sobie a zjem kawalek chleba, nic sie nie stanie, nie bede sie glodzic!! Ale jak zaczne od jednego kawalka to nie moge skonczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
Aha w ogole to Witam Was serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
a co do specyfikow odchudzajacych, ja pije AOSA FIT ale nie widac po nich zadnych efektow :( moja ciocia po nich duzo schudla, moze to zalezy od organizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
tofinka 1-> piszesz ze rozwod moze byl prze to ze bylas grubaskiem, moze ja zyje w innej rzeczywistosci ale wydaje mi sie ze Twoj byly maz nie ozenil sie z Twoim cialem tylko z sercem! a serce sie nie zmienilo! Ja tak uwazam! a moze mam 21 lat i jeszcze mleko pod nosem i nie znma prawdziwego zycia :) a odchudzac sie musimy dla siebie, dla swojego dobrego samopoczucia :) a nie dla facetow:) to wyzej to chyba troche nie prawda, przeciez chcemy sie im podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi Jagi.... gdyby były skuteczne tabletki lub płyny odchudzajace to nie mielibyśmy swiatowego problemu nadwagi to po pierwsze. Wszystkie tabletki niby odchudzajace to suplementy diety!!!!! czyli nie odchudzają bez naszego wsparcia. Oznacza to ze oprócz tych specyfików musisz zastosować dietę i ćwiczenia, wtedy pomagają nam zrzucić sadełko ale ŃIE ROBIA TEGO ZA NAS!!!! Więc nie łudz sie obietnicami na ulotce, włoz trochę serca i swojej pracy w odchudzanie a odniesiesz sukces. Jesli chodzi o tabletki: wspólczesne srodki antykoncepcyjne zawierają juz niewielkie ilosci substancji powodujacych wzrost łaknienia, wiec nalezy sie zastanowić czy ten wzmożony apetyt to powód tabletek czy moze jest jakaś inna przyczyna? Powinnaś udac się do swojego ginekologa i powaznie porozmawiać o swoim problemie, zaleci Ci odpowiednie badania, zmieni ewentualnie tabletki. To jest dla ciebie rozwiazanie jako pierwsze! Dobry lekarz wysłuch, pomoże, doradzi..... Ja biorę anty od 6 lat , nie mam wzmozonego apetytu, nie obserwuję aby miały wpływ na cellulit. Biorę Harmonet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi... wszystko jeszcze przed Tobą, oby złe doswiadczenia Cię ominęły.... A mój były to typowy wzrokowiec.., jak przytyłam to wszystko prysnęło....jak byłam sczupła to było ok, wyprowadził sie bo stwierdził ze moje dodatkowe kg mu juz przeszkadzaja.. czyli kochał moje wnętrze? nie , napewno nie...., gdyby tak było bylibysmy razem do dzisiaj , wychowywali wspólnie naszą córkę, ale on wolał szczuplejsze - jak to sie wyraził.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi-jagi--ja też tak mam że jak na diecie sie na coś skusze to już leci jak lawina. bądż dzielna i nie załamuj sie bo wcale nie jestes gruba! tofinko--wspólczuje tego co przeszłaś ale widac teraz jestes mocniejsza. poniekąd cie rozumiem bo kiedy mój wówczas chłopak poszedł bezemnie do dyskotekeki (wszyscy kolesie poszli z dziewczynami, szczupłymi na dodatek), to czułam sie strasznie, gruba, nieestetyczna, niechciana. postanowiłam schudnąć raz na zawsze bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie byłam szczupla.od dzieciństwa byłam gruba i gnębiona przez rówiesników. a tak na marginesie to dzieci potrafią być bardzo okrutne, dlatego ja swoje uczule na ten problem. wracając do wątku- chciałam sie odchudzic ale potem sie pogodzilismy, wybaczyłam, on tłumaczyła, że to nie tak i nie poszedł ze mną napewno nie z tego powodu. to napewno nie to samo co Ty przezyłaś, byliscie małżeństwem i macie dziecko. a czy mąż dawał Ci do zrozumienia żebyś sie wzieła za siebie? ja zanim przeczytałam, że zaczełaś od glodówki, też postanowiłam sie troche przegłodzić. no może nie tydzień (jak to wytrzymałaś, co jadłaś, albo piłaś?), ale dziś napewno, zobaczymy co z jutrem. wypiłam dziś kawe i już nie mam zamiaru nic jesc tylko pic herbate i wode. jeszcze nigdy nie robiłam takiej akcji, chociaz stosowałam cambridge przez 3 tyg. a to prawie jak głodówa! na solkę jednak wczoraj nie poszłam, może dziś sie uda. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
Tofinka ja bralam przez rok harmonet i bylo wszytsko ok, ale jak na osobe nie pracujaca ponad 30 zl miesiecznie to duzo wiec przezucilam sie na Microgynum21 (kosztuje 7zl i ma o wiele wiecej hormonow) i wlasnie od wtedy zaczely sie moje problemy z laknieniem. Teraz od 3 miesiecy juz nie biore zadnych tabletek, mam zamiar nie oszczedzac na zdrowiu i zpowrotem zaczac przyjmowac Harmonet (u mnie w jednej aptece kosztuje juz mniej 22zl) A co do mojego lekarza to juz inna historia, nie jest on normalnym czlowiekiem ale jedynym do ktorego sie mozna dostac na ksiazeczke w moim miescie! Ja nie nawidze do niego chodzic, doslownie nie dobrze mi ale chec nie posiadania dziecka w tak mlodym wieku jest silniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
brodnowas-> ja tez chce od dizs nic nie jest tylko pic wode, kawe, herbate zobaczymy czy mi sie uda Ale najgorsze jest to uczucie w zalodku, czy Wam tez jest tak nie dobrze jak jestescie glodne? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jest niedobrze z głodu. straszne uczucie, a poza tym jezyk robi mi sie jakis taki \"drewniany\" i nic na to nie pomaga. ja mósze wam powiedziec, ze ja nie umiem sie na dłuższą mete rozsądnie odżywiać, wiec albo jestem na diecie albo sie objadam słodyczami. a jak już zacznę je jesc to nie wystarczy mi mala ilość np. rządek czekolady czy jedna galka lodów, ja musze sie zasłodzic do granic. to choroba wiem. już kilka razy myslalam, że udałao mi sie wyrobic dobre nawyki żywieniowe( chudłam 4 razy po min 10 kg) a po jakims czasie zaczynało sie wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
ja jak zaczynam jesc to "zapycham sie po korek" a jak myslicie jesli dam rade nic nie jesc tylko pic wode to po jakim czasie skurczy mi sie zoladek? kupilam sobie miesiac temu taka herbatke RED-SLIM TEA firmy ELANDA ale jeszcze nie odwazylam sie jej wypic bo przeczytalam na opakowaniu "przeczyszczenie nastepuje po 6 h" i sie wystraszyalm tego zdania moze ktoras z Was wie cos o niej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny głodówka oczyszczajaca to nie picie tylko kawy , herbaty i wody... to nie tak.....Bezpieczna jest tylko ta prowadzona pod kontrolą lekarza! Mozecie oczyszczanie zrobic wg. porad Tombaka i np. tylko 3 dni, kupić jakis preparat wspomagający - ja brałam Bio drain ale był bardzo drogi, są p jakies inne trzeba popytac panie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
weszlam na strone pana Tombaka i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją znam. sraka, za przeproszeniem, murowana. polecam przy SPORADYCZNYCH przejedzeniach ale nie codziennie. rozleniwia przewód pokarmowy i później są problemy. ja nie stosuje takich specyfików bo sa zgubne. np. w czasie diety jaki juz nie wytrzymam i sie najem to stosuje, jeden dzien jest ok ale wpadam w pułapkę i robie tak nastepnego itd. i wtedy kończy sie dieta, zaczynam tyc i miec problemy z ... wiesz czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale was rozumiem, ja tez lubie słodycze i napewno jedno ciasteczko mi nie wystarcza ale... to coś siedzi w waszych głowkach kochane, w mojej rownież...Nie kupujcie jesli nie musicie - jak moja mała była u babci przez 2 tygodnie , w domu nie miałam nic słodkiego,chleba również .... nie było - nie jadłam, specjalnie po takie rzeczy do sklepu nie jechałam. A bratowąsie co do tego czy mój mąż robił mi aluzje co do mojego wyglądu... raczej chyba nie, zreszta sama juz nie wiem, moze ja tego nie widziałam. Kłopot zaczął sie w ciązy, mówił ze kobiety w ciąży go brzydzą, ja puchłam dosc szybko, rósł mi tyłek, a moje uda były jak balony, no tak wygladałam obrzydliwie... potem po ciazy wcale nie chudłam, ciagle wygladałam zle...wiec pewnie jednak dawał mi znaki ale cóz gdyby kochał naprawde to pomógł by mi w odchudzaniu .... i było by ok.. ale koniec ja juz do tego nie wracam , to juz za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce jeden dzień nic nie jesc a potem wrócic do diety. kupiłam cellasene w aptece w necie za 139,90 a jak mieszkałam w warszawie płaciłam 190 1,5 roku temu! zdzierstwo! dopiero niedawno skapnełam sie ze w necie można wszystko kupic taniej ! tofinko a co jadłaś? pewnie pilaś swieże soki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bratowąsie , żadnych soków, to sam cukier , teraz praktycznie nie pamietam kiedy ostatnio piłam jakis sok...., wogóle z owocami trzeba uważac, 1 szt na dzien i to koniec pamietajcie, w nich tez jest sporo cukru ,a jak macie schudnąc to trzeba na kazdym kroku uważac. Myslę ze spokojnie mozecie przejsc na diete South Beach, znam bardzo wiele osób zachwyconych jej efektami i tym ze nie głodują na tej diecie a chudną. Dla was to powinno byc wazne skoro tak lubicie jesc bo akurat ja do jedzenia zawsze słaba byłam i mnie nie pociagało... jedynie słodycze i tak mam do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam o sokach bo kiedys słyszałam tego całego Tombaka, że mówił o głodówce ze świeżo wycisnietym sokiem z marchwi. a może cos pomyliłam. ja kiedys byłam na wczasach odchudzających z mamą w mielnie na decie owocowo-warzywnej i tam jako głodówke zalecano picie 3 szklanek świeżego soku z marchwi. nie miałam na mysli soków z kartonu czy typu kubuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
kurde tofinka zszokowalas mnie z tymi owocami, ja wczoraj zamiast obiadu zjadlam jednego duzego pomarancza i dwa kiwi i myslalam ze jest ok a tu sie okazuje ze nie! kupuje sobie jeszcze takie gotowe salatki z sosami w plastiku znajduje sie w niej kapusta pekinska, ser feta, oliwki, marchem, sa rozne rodzaje i nie wiem czy dobrze mysle ale wydaje mi sie ze sa one malo kaloryczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, marchewka to tez cukier, nie jem wogóle marchewki, ma wysoki indeks glikemiczny......, wiele teorii na temat odchudzania may okazję testowac na sobie niestety....., najwazniejsze zeby znlesc sie w tej ktora bedzie nam najbardziej odpowiadac. Ja zrezygnowałam z chleba, makaronu, ryzu, soków, owoc szt. dziennie, duzo wody piłam. Robiłam przerózne sałatki, zupki, zapiekanki warzywne i dałam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi nie kupuj gotowych sałatek, dodaja tam chemii zeby sie nie psuło to po pierwsze, po drugie cukru..., pewnie tez majonezu. Zrób sama, napewno bedzie smaczniejsza. A ztymi owocami to trzeba uważac zeby nie przesadzić. Ty akurat zjadłaś te z grupy bardziej bezpiecznych. Banany, winogrona, ananasy - na nie trzeba bardziej uważac. Poprostu miec zdrowy umiar w ich jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi_Jagi
te salatki maja niby tylko 3 dni waznosci i sa bez konserwantow (tak pisze na opakowaniu ale ile w tym prawdy nie wiadomo) szczerze mowiac to latwiej mi pojsc do sklpeu kupic gotowe niz robic sammeu ;) uwielbiam tez soki marchewkowe jednodniowe Marvita ale jesli marchew nie to rezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×