Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brontowąs

w 3 miechy 15 kilosów

Polecane posty

brontowąsie - tak masz rację ze po rozwodzie wszystko sie zmienia, na początku sie świat wali a potem budujesz go od nowa.....wszystko zalezy od Ciebie.. aczkolwiek nie polecam rozwodów. Napewno znajdziesz jakis gabinecik ktory oferuje dobre zabiegi zobaczysz i o tej liposukcji zapomnisz bo to nie jest rozwiązanie uwierz mi. Zrób sobie jedno badanie -poziom aldosteronu- hormon powodujący zatrzymanie wody w organizmie. To tez moze byc przyczyną twoich kłopotów. Uwierz mi, jestem lekarzem....., mam swoją prywatną przychodnię razem z dwójką znajomych ze studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co do wczorajszej wersij Chce być piekna to troche kiepsko-myslałam ze jakieś gorsze Kobiety pokazą z gorszymy problemami,dlatego zagraniczna wersja pod tym wzgledem była lepsza. Fajnie ze do 15 niz nie jadłas ja juz napewno nic nie jadłam po 17...a poszłam spać około 1 . Teraz własnie zjadłam na sniadanko serek wiejski który doprawiłam szczypiorkiem i ogórkiem. Kurcze znów bede walczyc i sprubuje wogle nie jesc pieczywa-ostatnio mi sie udało pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie to badanie, ale wydaje mi sie ze ja jestem zalana łuszczem a nie wodą :P a jaką masz specjalizację jesli można wiedzieć. ja od dziecka chciałam byc lekarzem ale jakoś nie wyszło...jak się ma 18 czy 19 lat to ma sie pstro w glowie (ja przynajmniej mialam) i nie posłuchałam rad ojca lekarza zebym szła na medycyne. wybrałam inne studia a teraz troche załuje, bo jednak lekarz to jeden z takich zawodów który moze sam stworzyc miejsce pracy dla siebie. nie jest od nikogo zalezny i nie musi łazic na jakies durne rozmowy o prace i reklamowac sie przed glupimi paniami od rekrutacji które lubią pokazac swoją wyższość. przynajmniej ja sie z tym spotkalam. mam pewne plany co do podjecia kolejnych studiów bo i tak siedze w domu, ale o tym sza bo nie chce zapeszac:) wiem ze rozwód to nic miłego, napewno, ale widze że Ty juz najgorsze masz za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BRONTOWĄSIE TERAZ JUZ TYLKO LEPSZE JED PRZEDEMNĄ. jESTEM ANESTEZJOLOGIEM, MOI WSPOLNICY TO LARYNGOLOG I KARDIOLOG. PRAKTYKUJE BARDZO NIEWIELE GDYZ WSPOLKIERUJE PRZYCHODNIA. uWIERZ MI CZASEM TEN HORMON JEST BARDZO ZŁOSLIWY I BARDZO UTRUDNIA CHUDNIECIE. ZYCZE CI POWODZENIA W PODJECIU NOWYCH STUDIOW NAPEWNO WARTO I BEDE TRZYMAC KCIUKI ZEBY CI SIE UDALO. A JA NARAZIE WALCZE Z BIALA SMIERCIA CZYLI CUKREM GDYZ ZNOWU WZIELAM DO PRACY TROCHE CZEKOLADEK.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj forumowa! mi sie podobały metamorfozy chociaz jak dla mnie troche za słabo je pokazali na koniec. ta starsz kobita z twarzy nie była az taka paskudna ale ta młoda...niewyjsciowa, a jaka śliczna była na koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ją pomalowali-a wczesniej tez wcale taka zła nie była-no ale są gusta i gusciki.Dzisjaj przychodzi mój to wkoncu bede mieć masarzyk:) wczoraj robiłam sobie sama-tymi fusami od kawy spróbowałam a na koniec oliwką.Dzisjaj sie pewnie nasłucham gadania na temat mojego odchudzania-nie lubie jak ktos sie wtraca i komentuje a zwłaszcza on;/ wczoraj go uprzedziłam na gg to moze ni bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 20.15 na polsacie-teraz pewnie co tydzien bedą nowe odcinki o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mnie motywuje do odchudzania ale nie dlatego ze mnie takiej nie lubi tylko wie jak ja sie zle z tym czyje wie jaki jestem marudna, jak ciągle jęcze i nic mi sie nie chce. wracając do programu to ja na miejscu tej młodej tez bym sobie zoperował nos i zrobila zęby ale biustu bym nie powiekszała, chociaż musze przyznać że wyglądała super z nowymi cyckami. dzis wypiłam kawe z mlekiem i słodzikiem i zjadłam kurczaka z sałata i łyżką kwaśnej śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie zeby to miała obrzydliwe;/ ja dzisjaj zjadła serek wiejski-ze szczypiorkiem i kwałake ogórka,kawe z mlekiem(nie słodze bo nie lubie) w miedzy czasie wiadomo jakies tam herbatki,na drugie sniadanko zjadłam pomarancza-teraz znów popijam kawke,na obiad bede jesc to samo co wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumowa widze ze zaglądałas na inny topik dzie dziewczyna stosowała cos w rodzaju diety niejedzenia weglowodanów i stwierdziłas ze tez zastosujesz, wiec musze Cie zmartwic co do twojego kochanego groszku i marchewki. te warzywa akurat są zakazane podobnie jak kukurydza i buraki. maja wysoki indeks glikogemiczny. lepiej rozsmakuj sie w czym innym jesli chcesz szybkich rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musze Ci powiedzieć,ze wiem o tej marchewce ale jakoś wcale mnie to nie rusza. gorzej gdybym za miast niej jadła np czekolade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale nie koniecznie sie dostosuje do tej diety-mam swoja-jem co uwazam-nie musze sie stosowac zadnych dietek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki indeks glikemiczny ma gotowana marchewka, a SUROWA MA NISKI INDEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jednak rzeczywiscie zastosuje sie do diety plaż południa I faze sobie zrobie-zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju! ledwo donalazłam nasz temat! dlaczego nikt nie pisze? ja wczoraj byłam w gościach i wróciliśmy bardzo późno. diety nie trzymałam oczywiście ...zjadłam obiad potem na kolacje bułkę i chleb z serem i wędliną a na koniec chyba z 5 ciastek...poległam ale nie planowałam sie trzymac diety. ciężko było znaleźćna stole coś zgodnego z sbd. dziś chyba też będzie ciężko, ale plis zaglądajcie tu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-ja to juz wogle chyba sobie odpuszczam to odchudzanie-a razcej bede jesc wszystko tylko z umiarem i w mnijeszych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to normalnie jestem,co chwile zmineiam zdanie-od jutra znów srubuje sobie podjetkowac-mam nadzieje ze juz z wiekszym zaparciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę ze zapały do odchudzania troche opadły! Ja tez poległam w walce ze słodyczami, całymi dniami jest ok , najgorsze przychodzi w nocy tak ok. 11 -12. Wtedy wsuwam wszystko co w szafkach - oczywiscie słodkie. Najlepszy sposób to nie kupować ale u mnie to mało realne , córka tez uwielbia słodycze ale jest zasuszona tak jak jej tatuś..... spróbuje dzisiaj wytrwać. A co do tych diet to lepiej jesc małe porce ale wszystkiego tak aby posiłki były pełnowartościowe. Oczywiscie nie zaliczam tutaj słodyczy chociaż w niewielkich ilosciach organizm ich tez potrzebuje no ale wszystko z głową i rozsądkiem ,...... ktory ja gdzies dawno straciłam....bo jem i jem to słodkie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołączam :) Mam 22 lata, 58 kg, a chcę, żeby na lato było mniej, niekoniecznie 15, wystarczy mi 5 :) Ja rano jem płatki owsiane z wodą i wieczorem też staram się jeść, poza tym nie jadam pieczywa białego w ogóle. A resztę to jem normalnie, chociaż staram się mniej niż zwykle. W dodatku, zaczęłam chodzić na krav magę - system samoobrony. Takie wyczrpujące treningi naprawdę dużo dają :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger--przyłaczaj sie bo nas tu mało a i morale spadają ;) ide dzisiaj wieczorem z mężem na basen a od jutra będe chodziła sama do południa jak on będzie w pracy. doszukałam sie w koncu zabiegów mezoterapii w lublinie. jestem zapisana na 21 kwietnia. zabieg średnio kosztuje od 200 do 400 zł w zależności od użytych ampułek. trzeba robic do tego masaże wyszczuplające. troche to będzie kosztowało, bo mezo trzeba robic co tydzien przez 2 miechy a potem co miesiąc. ale trudno(na lipo trzeba więcej), byle były efekty. kupie sobie dzisiaj jeszcze kapsułki bio-slim. moja mama tez się od dziś odchudza bo usiadła w babci na szawce kiedy zakładała buty i szawka poległa pod jej ciężarem :P mama też je zgodnie z sbd. wczoraj za to z mężem wybralismy sie na spacer po starówce i zafundowaliśmy sobie lody i pizze ale jedna na pół bo mój mąż też trzyma dietę :P on dużo cwiczy na siłowni i ma super ciałko, chociaz musze przyznać, że w małżeństwie brzuszek mu sie powiekszył-syndrom mążulka. dziś piekna pogoda a ja spałam w ciemnościach do 11:30. musze ukrócić ten sen bo wstaję zamulona. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brątowąsie - widzisz znalazłas te zabiegi, zobaczysz bedzie dobrze tylko musisz byc wytrwała i nie przerywac sesji.Mało nas tutaj wiec chociaż my piszmy! ja dzisiaj jogurcik naturalny zjadłam z 15 dkg szyneczki drobiowej i oczywiscie czerwona herbatka . Teraz rzucam sie w wier pracy papierkowej. Zyczę wytrwałosci sobie i wam wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA, NA MNIE BIO SLINM NIE ZADZIAŁAŁ NIESTETY , MOZE SPRÓBUJ CELLASSENE - DROŻSZE ALE SKUTECZNIEJSZE , WYPRÓBOWAŁAM, PO 3 OPAKOWANIACH CELLULIT ZNIKŁ CAŁKOWICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofinko--próbowalam, zjadłam 2 opakowania! diabelnie drobie ale po pierwszym op. widzialam minimalne rezultaty wiec zafundowalam sobie drugie i...nic. wszystko to jest g... warte jesli sie nie przestrzega diety i cwiczeń. ale jak schudlam w zeszłym roku to brałam l-karnitynę i nie wiem czy to ona pomogła mi tak szybko schudnąć czy byloby tak samo i bez jej stosowania? trzymaj sie dzielnie :) wszystkie sie trzymajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może powinnam dotrwac do 3 op.? może teraz znów spróbuje z tym specyfikiem. niedoczytałam wczesniej ze Tobie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zaraz na solarium bo blada jestem jak smierc a mam czarne włosy i wygląda to slabo jak nie zastosuje podkładu. w ogóle ciałko sie robi ładniejsz i szczuplejsze po solce. a Wy jaki macie kolor włosów i długie czy krótkie? ja mam dlugie z odrastającą grzywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Dzisiaj rano wstałam z myślą,że zastosuję dietę kopenhaską-niestety nie udało mi się. Siedzę w domku i nic nie robię (tzn. nie pracuję zawodowo),czyli według reszty świata mam super,bo nic nie robię. Postaram się tutaj zaglądać regularnie i zmniejszyć porcje żywieniowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika--witaj w klubie! ja też szereg razy wstawałam z mysla diety juz miałam pokupione produkty ale wszystko za 10 mi sie kończyło :( ile masz lat i ile chcesz schudnąć bo puki co tylko ja tu mam nadwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×