Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brontowąs

w 3 miechy 15 kilosów

Polecane posty

jak siedzisz i nie jesz to spokojnie ze sprzyja:) napinaj miesnie siedząc w niej:) ja na studia sie wybieram w tym roku-bede startowac na zdrowie publiczne a awaryjnie tez złoze na doradzctwo psychospołeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalinka
jakoms..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba nie jest tak zle ze nad liposukcją sie zastanawiasz? dzisjaj jest pierwszy odcinek polskiej wersij chce byc piękna-musze koniecznie obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie. mój brat i jego narzeczona są prawnikami. fajny zawód, ja żałuje że nie poszłam na medycynę (skończyłam akademię ekonomiczną w poznaniu). na prawie rzeczywiście dużo nauki a jak sie siedzi w nad książkami to fajnie cos przekąsić :( znam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tu nie chodzi o błedy-pisze szybko i nie zawsze sie zastanowie czy babola walnełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeedie
fajnie dziala tez tenis, bardziej męczy niż bieganie, a biegac nienawidze... Mam pod nosem kort, zaraz kogoś wyciągnę... znalazłam ostatnio jeden test na forum, który miał ustalić czy jest sie uzależnionym od jedzenia.. Nie miałyście nigdy takiego wrażenia że jedzenie i niejedzenie za dużo miejsca w Waszym życiu zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie miałam,:) nie jest ze mną tak zle. No ale nie ma co sie oszukiwać jedzenie jest strasznie przyjemne. :) TEnis powiadasz? to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jest zle dlatego się zastanawiam (nad liposukcją) ja oglądam te wszystkie metamorfozy i dobrze ze mi przypomniałas ze dzis jest polska wersja. ja już robiłam jedna plastyke i jestem super zadowolona (uszy), zmieniła jakość mojego zycia bo bardzo się wstydziłam moich niesymetrycznych uszu. nawet jak schudłam do 65 kg to miałam grube uda(nieproporcjonalnie do reszty ciał) dlatego rozwazam zabieg, ale boje sie komplikacji zasinień i baraku czucia w tych mniejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeedie
kort mam przed oknem akademika;-) za to basen i aerobik daleko. W ogole to sie zawiodlam na aerobiku bo nigy nie wiedziałam żadnych efektów. Może za krótko to trwa (godzinę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez trafłam na ten test i tylko chba na dwa pytania odp. nie. jestem uzależniona i czuje sie jak niewolnik tego co jem i jak o tym myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeedie
słyszałam takie rzeczy że po liposukcji w tym miejscu nigdy ci się już nie odłoży tłuszcz ale za to może to zrobić w takich miejscach jak szyja i przedramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeedie
no właśnie ja miałam tak samo w tym teście. Czasem sie zastanawiam czy nie pojsc do psychologa i pogadać z nim o tym czemu tak duzo mysle o jedzeniu. Co na obiad, ile kalorii juz zjadlam, ile jeszcze moge. Przeraza mnie to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skor Cie stac na taki zabieg?to sie zastanów porzadnie czy naprawde tego chcesz.a skoro uda miałas grube to widocznie jeszcze trzeba było schudnąc;) Wiadomo,ze po godzinie nic nie da.trzeba zapewne regularnie uczeszczac i byc cierpliwym zeby zobaczyc efekt.Osobiscie sama nie uczeszczam na zadne areobiki-takze ciezko mi powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tabela kaloryczna jak by ktos chciał jest na www.polki.wp.pl az strach pomyslec ile co ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i trzeba było schudnąć ale przy 65 biust juz zupełnie straciłam a poza tym nie chciałam sie juz więcej katowac. mam masywne uda i myslę ze tylko zabieg może mnie z tego wyzwolić no i mam dwa brzuchy... jeden nad i drugi pod pępkiem, masakra. a ztym odkładającym sie tłusczem po lipo. to jest tak, że jak przytyjesz to wszędzi tylko nie tam gdzie był zabieg, więc trzeba sie bardzo pilnowac ale ja myslę,że mając tak masywne usa nic mnie sie nie stanie jak już nigdy nie przytyją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chyba sie do Was dołaczę bo wszedzie na innych topikach puściutko sie zrobiło. Chce schudnąc ok 5 kg. cwicze codziennie ale niestety tez codziennie ulegam pokusie jedzenia wieczornego a raczej opychania sie tostami i słodyczami, widzę ze zaczyna mi przybywać w kilku miejscach a jak sie teraz nie opamietam to zmienie sie w tłustą swinkę a wtedy to dopiero bedzie mi trudno schudnąć. Dziewczyny badzmy razem i mobilizujmy sie do walki z tym tłuszczykiem ktory w nas siedzi. Nie uzywajmy tego forum aby tłamaczyc swoje grzeszki ale naprawde weżmy sie solidnie za odchudzanie. Proszę ... pomózmy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, co do masywnych ud to proszę pomysl o masażach. Ja tez miałam uda jak balony , zreszta od dziecka ta czesc ciała była wieksza, grubsza niz u rówieśników. Po ciązy wygladałam ... no nie chce nawet mówic bo tył mi tyłek i uda, masakra! Teraz moje uda nabrały proporcji dzieki bardzo czestym i regularnym masazom odchudzającym. Masazysta skupił sie własnie na udach i doprowadził je do normalnosci... trwało to ok 7 miesięcy ale zapewniam ze warto tyle poczekać i usunąć ten defekt w sposób jak najbardziej naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za i mysle że jak już sie troszkę zapoznamy to ja chetnie wymienie się zjęciami aktualnymi i aktualizowanymi. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomozemy sobie spokojnie:) ja bym chciała najabardziej schudnąc z boczków z ud i z ramion.a powiedzcie jak sie chudnie to z kazdego miejsca? i jak schudne to oznacza ze nie bede miec juz 85 b? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, czego ja juz nie próbowałam na te uda. chodziłam cała posiniaczona i obolała po tych masażach i...nic, no może troche ale nie to czego oczekiwałam. moze chodziłam za krótko( dwa miesiace 3 razy w tyg.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zdieciem to sie pomysli:) bo nie wiem to chyba raczej nie potrzebne.wczoraj był jeden topik gdzie dziewczyna pokazała swoja stronke ze zdieciem i chciała zeby ja ludzie pooceniali i pojechali po niej strasznie choc nie była zła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pierwsze co chudnie to biust! tam spadłąm po miesiącu 6 cm a w innych po 1 cm. ramiona schudły mi najmniej, może też \'s\'e je odesam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam masarz 20,30 minut codziennie mam nadzieje ze pomoze-zwałaszcza rozbic celulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tyje to wszedzie czyli jestem proporcjonalna i tak nie widac. ale jak sie czasem przyciesnełam to najabardziej widziałam efekt w brzuchu. a ze cycki mi by schudły to sie wcale nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wydać na zabiegi 10 tysiaków i sie zobaczy na co starczy ;) na konsultacje pójde ale nie wiem do końca czy sie poddam operacji. dam znac. a tymczasem przysiegam uroczyście, że sie odchudzam i że będę wpadała tu codziennie, no może nie pojawie sie w łiked bo wtedy jest zawsze dużo do zrobienia i wypicia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na masaze chodze juz rok, ale na poczatku 6 razy w tygodniu po 40 min. Miałam posiniaczone nogi, łzy napływały mi do oczu podczas masazu ... Pan mnie wczesniej poinformował ze moze bolec i ze jesli chce sie pozbyc tych wybulwien na udach to musi to troche bolec i trwac tez długo musi....... A pózniej podczas mojego dietowania chudłam w miarę proporcjonalnie z tym ze cycki poleciały najszybciej. Mnie tez stac na liposukcje a pomimo tego nie zrobiłam tego, mam duzo wspólnego z medycyną i znam wszelkie za i przeciw, dlatego swiadomie wybrałam łagodną forme pozbycia sie zwałow tłuszczu....... Pamietajcie cwiczenia to podstawa kazdej diety, bez nich bedzie ciezko. Ja musze ograniczyc słodycze bo one mnie zabiją po raz drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jestem zachłysnieta tą cała liposukcją (mój ojcec jest lekarzem i odradza mi) ale ja się jeszcze waham. może wcale sie jej nie poddam. wiem, że nie jest aż tak kolorowo jak wydawac by sie ogło po programach typu extremalne metamorfozy czy po łabędziem być. zobaczymy. narazie temat lipo. odkładam na pólkę.musze to porządnie przetrawić. ide na steper na 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×