Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
no to ładnie czekoladka z samego rana. tez wczesnie zaczynam, bo pracy na troje a ja sama jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy w tym tygodniu luzy maksymalne, a czekoladę wcinam, bo jakoś mnie ochota naszła straszna nic mi nie będzie - ważę 48 kilo:D, trochę kalorii się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
o jeju 48kg, ile masz wzrostu zaraz popadne w dół ja waże 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
a ja waże 63 :classic_cool: hej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
cycki tez mam małe, 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz jak to mój gin kochany powiedział: najważniejszy jest kształt i właściwe proporcje:D ten to wie jak kłamać :D żeby kobiecie przyjemność zrobić ja z kompleksów biustowych już wyrosłam - eksponuję ładne nogi i zgrabną pupę, bo trzeba sie cieszyć z tego co się ma fajnego:) a nie koncentrować na tym czego nam brakuje. To jest chyba sekret atrakcyjności - czuć się atrakcyjną, nie dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
kolejka jak zwykle masz rację, tylko czasami tak trochę chciałabym mieć wiecej w tym miejscu, reszty się nie czepiam ale mam dzis kocioł w pracy gdzie ta Agatka tak jestem ciekawa co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto by nie hcciłą mieć tam wiecej:D oj taki C by sie zdało - przynajmniej raz w miesiącu bym gina prosiła o badanie piersi:P profilaktyka jest najważniejsza w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no takie małe C, oczywiście B też dobre ale ciut mało mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
Hihi, ja mam 176 cm, waże te 63 kg:P a biust 75D. Ale o badanie piersi u gina sie nie pokusze, chociaz pewnie by nie odmówił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no to wyszłam na tłustego paszteta z cycem 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
a ja mam za wiele wzrostu :P nie jestesmy idealne i to jest własnie super, prawdziwe kobiety a nie jakies wyretuszowane laleczki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze mówisz Nina:D ja tam lubię tą swoją \"chudość\" nawet z mizernym biustem- choćby za to, że gin zawsze powtarza, że jestem taka \"kochaniutka i drobniutka :D i takie mam wszystko jak dziewuszka\" :D łe hehehehe (teraz dziewuszki w podstawówkach to mają cycki dwa razy większe od moich) tylko koło oczu mi się zmarszczki mimiczne robią shit! :P - za często się śmieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
a jestescie blondynki czy brunetki? ja mam długie do pół pleców proste, brązowe włosy. dajcie znaka jak u was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
He he Kolejka to chyba mamy coś wspólnego ja tez mam króciutkie jasne takie wystrzępione stoja tu i tam, w ogole wygladam jakbym rano wstała i zapomiała o grzebieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rozmowa była baaaardzo długa....wnioski są takie: zamieszkamy na końcu sierpnia , choć on ubolewał nad tym że tak długo musi czekać. Poza tym swoje zachowanie nadal tłumaczy tym że jest we mnie tak zakochany i tak pewien swej miłości ze nie chce dłużej czekać...no i przyznał że jest trochę zazdrosny bo widzi jak patrza na mne faceci w pracy. Akle dodał że jest dumny z tego ze ma taką dziewczynę. a ogólnie zapytał czy ja jestem pewna że chce być z nim na zawsze. Na co ja odpowiedziałam że nie jestem pewna. Wiem że jest kochany, wyjątkowy itp. ale nie jestem pewna czy chce juz takich deklaracji. On pokreśla ze nie interesuje go związek na krótką mete , że on mysli o mnie poważnie. no to tyle. Jakby co to pytajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agatkaaa, kurcze pisz wiecej, ciekawa jestem jak dalej będzie. Czemu dopiero w sierpiniu razem zamieszkacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to najrozsądniejsze rozwiązanie. moja siostra się wprowadzi do mnie a ja ide do niego. a tak musiałabym zostawić puste mieszkanie.On się trochę wystraszył mojej reakcji. teraz ze mną się obchodzi jak z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze on wcale nie jest taki
zły, tylko po prostu ma swoje lata i chce sie wreszcie ustatkowac a boi sie ze sie rozmylisz. ale przesadzil z tym ze sam zaplanowal twoja ciaze:o oj bardzo:o i cie jeszcze tak poinformowal😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwinkaa
Agatka opowiedz jakąś "pikantną " sytuację w waszym związki, co?? własnie przez przypadek trafiłam na to forum i przeczytałam cała histori. Bardzo spodobała mi sie Twoja historia. I nie myśl sobie ze jestem jakaś złośliwa i każe Ci tu opowiadać jakis prywatne przeżycia ale mimo wszystko chciałabym wiedziec... w pewnym sensie nawet Ci zazdroszczę ze tak Cie kocha, bo to widać ze naprawdę szczerze Cie kocha i życze Wam jak najlepiej. Po prostu ciekawi mnie jaki on jest , a konkretnie jaki jest ginekolog ( chodzi o sex) czy jak to lekarz az tak sie na wszystkim zna jest delikatny?? czy dalej opiekuje się Tobą jako pacjentką, czy np rozmawiacie o tej wizycie o tym jak sie czuł gdy Cie "badał" wtedy podczas wizyty albo czy na przykład kiedy rozmawiacie o przyszłości o dziecku czy np mówi Ci coś takiego ze chciałby odebrać poród?? Po prostu ciekawi mnie jaki jest?? chciałąbym tez wiedziec jak wygląda( czy jest zbudowany umięsniony, jaki ma kolor włosów) prosze potraktój mój wpis poważnie, to moja czysta ciekawość, moze sie czegoś od Ciebie naucze.... ;) odpisz proszę i pisz o Was dalej na tym forumm plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak sie Agatko
układa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHA
A do czego Ci kolor włosów. Nie rozumiemtego? Szukasz nowych doznań czy co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
kolor włosów - a co to ma do rzeczy i czy to czy jest mięśniakiem czy nie ale ta reszta wpisu to i mnie interesuje - więc pisz Agatko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemii
Myśle ze to nie fair ze agatka wywala na wierzch swój związek - tutaj przed obcymi ludźmi:O ja na miejscu jej faceta wkurzyłabym się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×