Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

Gość monika G
GRECZYNKI SĄ BRZYDKIE.GRUBE DUPY I WOGOLE.WLOSY MAJA PIEKNE ALE WSZEDZIE SA OWLOSIONE BLE TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA589
JESTEM W IRLANDII I MYSLE ZE CHYBA TUTAJ. WSZYSTKIE Z NADWAGA ZAROSNIETE I ZANIEDBANE. ALE UZYWAJA LADNYCH PERFUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupi topic
Wy za to jestescie, kuzwa, piekne. |pewnie one mysla to samo o was, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupi topic
Polki chetnie krytykuja (i Polacy) tylko ze sami jakos nie widza swoich wad. Uwazaja sie za najpiekniejsze tymczasem ubieraja sie nudno i wg 1 szablonu, z fantazja bazarowa. Zero nonszalancji, wlasnego stylu, wybijania sie ponad przecietnosc. Brak akceptacji dla wlasnego ciala, wieczne kompleksy i wytykanie innym ich wygladu. Oczywiscie, ze sie sobie podobacie, wlozylyscie duzo pracy w to, by wygladac jak Wasze polskie kolezanki. uswiadomcie sobie, ze istnieje tez cos innego poza Waszym podworkiem, rozne typy urody, i kazdemu podoba sie co innego. Roznorodnosc jest ciekawa. Mieszkam juz za granica od 12 lat, przy okazji zjezdzilem kawal swiata i Polki postrzegam jako ladne, ale srednio interesujace i zasciankowe, na dodatek czesto maja skwaszona mine i uwazane sa za zarozumiale, moje panie. Wiec zamiast krytykowac, lepiej sie usmiechnijcie do siebie i do innych i w czyms, co jest inne niz u was na wsi tez dostrzezcie cos interesujacego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj juz nie gadaj ty na gorze
bo Polki sa najładniejsze i sie wyrózniaja uroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszlam na chwilke
i patrze taki topik to sobie przejze....jako kobieta i mieszkajaca w anglii nie potrafie powiedziec ktore sa najbrzydsze, lecz jesli chodzi o ogolne standardy to bede "za" wloszkami.Malutkie drobniutkie z ciemnymi wloskami i fajna karnacja baaardzo dobrze sie ubierajace( bardzo oryginalnie wymyslnie do koloru itd) jakos to mi sie w nich podoba. Jesli chodzi o angielki uroda uroda ale to co w nich czesto mi sie niepodoba to jak wciskaja sie w male ciuszki a maja zaduzo ciala ;) Jakos przez to potrafia byc totalnie nieapetyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancie, nie wiesz co mowisz bo pewnie nie znasz zadnej dziewczyny z Etiopii a ja poznalam kiedys kilka na wakacjach i byly wszystkie przesliczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz
Najbrzydsze są zdecydowanie polki. Mają szerokie płaskie dupska, ogromne dziobate nochale, małe cycki i blade wodniste ciała. Naogół to takie klocuszki. Na dodatek są opryskliwe, chamskie, pazerne i agresywne. Życie religijnej katoliczki godzą zazwyczaj z życiem kurtyzany. W skali od 1 do 10 daję 0. I tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser.pleśniowy
Mieszkam w Niemczech i widzę różne kobiety - brzydkie i śliczne , zaniedbane i zadbane , wielkie i drobne , blondynki i ciemnowłose , więc co to , kurwa mać , za uogólnienia. W KAŻDYM kraju są i kobiety ładne ,i mniej ładne. Zresztą kto to tak arbitralnie może ocnic , która jest ładna , a która nie ? Ten topik jest po prostu beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty Heinz
ty masz cos z glowa czlowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno w Irlandii
sa masakryczne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle że..
hmm.. dzieki tym fast foodom duzo jest takich... np .USA jest duzo ale proporcjonalnie do tych ktore dbaja o swoj wyglad, niemki sa wielkie.. ale raz w zyciu widzialam ladniutka zgrabna niemke.. to zjawisko nigdy sie nie powtórzylo.. no i słyszałam ze angielki tez nie maja sie czym pochwalic.. ale sie nie wstydza .. znajoma mówiła ze takie "niunie" z duza waga potrafia w mini wyskoczyc. moim zdaniem ładne sazadbane polki i rosjanki tez maja taka specyficzna urode.. ale tego to tez mało.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle że..
DO HEINZ ... skoro tak piszesz to nigdy nie byłes za granicami naszego kraju, a moze byles tylko ze razem z telewizorem MTV i te sprawy .. pojedz do anglii albo blizej do Niemiec to wtedy bedziesz wiał do polski zeby zobaczyc taka plaska dupcie.. ;] a pozatym nie wszystkie polki maja plaskie ... ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boorp
A ja mieszkam w Anglii i musze powiedziec, ze Angielki sa duzo ladniejsz niz Polki. Oczywiscie zdarzaja sie grube i nieciekawej urody, ale srednia jest jednak dosc wysoka. Za to nie spotkalem jeszcze zbyt wielu Polek, ktore powalilyby mnie na kolana, zwlaszcz wsrod tych co przyjezdzaja tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo mówił o swojej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj gooroo
Angielki moze i maja gorsze figury od Polek, ale ubieraja sie o wiele bardziej nowoczesnie i odwaznie, Polki sa zawsze do tylu z najnowszymi trendami w modzie. No ale nie dziwie sie, jak ktos sie ubierze na topie (wg swietowych trendow) to w Polsce zostanie zjechany przez takich wlasnie ciolkow co to wszystkich krytykuja naokolo, zamiast poszerzyc soebioe troche horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritt
angielki maja czesto podłurzne konskie geby z długimi zebami niektóre ubieraja sie fatalnie w jakies postrzepione łachmany i wszystko takie niedopasowane chca byc oryginalne ale im nie wychodzi ale niektóre angielki sa ładne wiadomo w kazdym narodzie sa brzydkie i ładne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska najlepsza
najbrzydsze NIEMKI NAJLEPSZE POLKI bo co polskie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te wszystkie Wasze opinie i zgadzam sie co do tego,ze w Polsce faktycznie jest duzo ladnych pań,ale jednak daje plusa np Angielkom,Holenderkom za usmiech na twarzy.prawie kazda dziewczyna jest strasznie sympatyczna i usmiechnieta-tego nam polkom brakuje :/ co do plaskich tylkow polek....hmmm w porownaniu do murzynek to zdecydowanie tak-mamy plaskie;) ale tak szczerze jak zobaczylam taka z wypietym \"kuprem\" to niezbyt mi sie podobalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynio
wszedzie sa ladne i brzydkie ja tam biere wszstkie qd 18 do 50 byle szczuple byly i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkotki tez sa paskudne - ale to chyba taka juz uroda kobiet z wysp :) Mieszkam w Szkocji i od razu poznaje nawet z daleka Polakow a zwlaszcza Polki bo... mamy po prostu ladniejsze rysy i ogolnie jakies takie ladniejsze jestesmy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec ktore sa najbrzydsze, mi osobiscie nie podobaja sie niemki, holenderki io belgijki, a masz polska urode rozpoznaja wszyscy zagranica, ja osobiscie mieszkam w holandii i na ulicy rozpoznaja w e mnie od razu polke, a jak sie pytam znajomych po czym mozna to rozpoznac, to w odpowiedzi slysze, ze uroda polek jest niepowtarzalna i od razu widac kto jest sliczna polka, a kto nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfjlsbnl/
ja jestem kobieta i kilka dni temu wrocilam z usa (po 2 letnim pobycie) prosze nie mowcie,ze polski sa najpiekniejsze bo to chyba sami polacy wmawiaja za granica takie bzdury- ja zylam w bardzo miedzynarodowym towarzystwie studentow i niestety... tam furore robily rosjanki, rumunki, bulgarki, ale tez mlode amerykanki(nie prawda,ze wiekszosc jest gruba) a wiecie czym bija nas na glowe inne kobiety? usmiechem i zyczliwoscia, brakiem plotkarstwa(alez sie od tego odzwyczailam!!!) ktos tu dobrze napisal, polki to ksiezniczki i to niestety prawda poza tym wszystkie ubrane i uczesane na jedno kopyto- a wlasciwie "przebrane"- kask zamiast ladnych, blyszczacych, zdrowych wlosow, dlugasne tipsy we wzorki...zero naturalnosci w lecie nikt nie wlozy krotkich spodenek czy spodniczki tylko paza sie w dzinsach +pelny makijaz w srodku lata a jak poszlam oststnio spotkac sie ze znajomymi do knajpy to udezylo mnie to ze tak malo osob sie smieje glosno w porownaniu z usa zreszta niestety musze tez napisac, ze mlodzi amerykanie tez sa o niebo przzystojniejsui niz polacy-maja swoj styl, zazwyczaj sa wysocy i dobrze zbudowani, bardziej romantyczni, rozrzutni i maja piekne usmiechy moj typ to styl "surfera"- przydlugie wlosy rozjasnione sloncem, ciuchy od hollistera lub abercrombie. plaski brzuch i opalone cialo............... ach!!!!!!!!!!!!!! czas wracac...................;) na szcescie dla mnie nauczylam sie tam duzo chociaz dzis moja fryzjerka bardzo sie zdziwila ze nie chce fryzury na "kask" i pasemek tylko chce zachowac moje dlugie, proste wlosy- bo kto tak teraz chodzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×