Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

Gość teraz swiat podbijaja
ROSJANKI, nie polki , natasha poly, verbowa , i brazylijki , jeszcze nie slyszalem o zadnej pieknej polskiej znanej modelce , jestescie darowymi kuchtami, dlatego moze faceci was biora z francji np ; bo zadna francuzka nie chce na wsi mieszkac , i jak hieny polecialy tlenione bezzebne PIEKNE polki , szukac mezow ..nawet ich nie widzac ech...WLOSI was traktuja jak jednorazowy recznik , i tak caly swiat , i te wsze slynne UBYTKI ZEBOWE tak , dalej tupcie zes piekne tylko , kto w to uwierzy/? steve vonder chyba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
tak ,tak ,spasione krowe tluste wlosy, i co jeszce dodasz??ciekawe Asienkaaa jak ty sie prezentujesz?? Pewnei super Polski styl, borsuk na glowie ,biale kozaczki z przeceny i do tego ta zawsze niezadowolona mina.Ale co tam wazne ze ci wszyscy cudzoziemcy (Turek ,Albanczyk itp) tak sie tobia zachwycaja. A kolezance co jej facet twierdzi ze "irlandki to swinie" to gratuluje wyboru mezczyzny ,ma naprawde szacunek do kobiet.Pomysl sobie jak o tobie mowi przy swoich kumplach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londer on tak mowi
bo sprzata albo gary mije u irlandki dlatego! troche skromnosci polskie przekupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
z poprzednich wypowiedzi widze ze ktos tez mysli podobnie jak ja. A co do Rosjanek to prawda,piekne kobiety , z ta ich skromnoscia to bym nei przesadzal ale napewno nie sa tak zmanierowane jak nasze ksiezniczki.Jestem od kilku lat w zwiazku z Rosjanak wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a polscy panowie
to niby tacy super? spasiona irlandzka swinia nigdy nie pokazalaby sie z polakiem chocby miala zostac dziewica do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanki są
ładne, Polki to przeszłość, kiedyś może i były ładne zanim nie przyszła do Polski pełną parą Ameryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
tak ,oczywiscie ,myje gary ,my tutaj zreszta nic innego nie robimy :) a nawet jakbym je myl do nic nikomu do tego,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosjanki nie sa tak
zwistne jak polki , maja duzo wiecej skromnosci , polki juz we wloszech przegrywaja bo fochy...wymagania ...teraz coraz wiecej jest tam rosjanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKI I ROSJANKI MAJA
WSPOLNA CECHE BRAKI W UZĘBIENIU;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanki są
jak to braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKI I ROSJANKI MAJA
no zebow nie maja ale rosjanki to juz zainwestowaly nawet w zlote zeby ahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam we wloszech i wloszki sa brzydkie.......... polki o wiele piekniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura wloszki sa sliczne
maja ladne tylki , polki sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irlandki sa paskudne
nawet jak sa na maksa zadbane... Mieszkam 2 lata i nie widzialam ANI JEDNEJ, ladnej, o pieknosciach nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2005
ej,hamowac pieta tam, w kazdym kraju sa piekne kobiety,sa i tez te brzydkie paskudy ktore o siebie nie dbaja ale ja znam przepiekne irlandki widzialam piekne i brzydkie polki angielki niemki , niema zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2005
tylko jednego nie moge zrozumiec,dlaczego polki sa wiecznie nieszczesliwe,chodza dumne jak pawie z zadartymi nosami i szukaja sponsorow,bo praca szkodzi na paznokcie,znam i te pracowite bardzo ladne wyksztalcone dziewczyny ale jakze jest ich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym kraju jest pewien procent najbrzydszych i najpiękniejszych, nie wiem po co to uogólniać. Polakom podobają się Polki bo są do nich przyzwyczajeni, do ich widoku od dzieciństwa, więc nie wyobrażają sobie kogoś o innej urodzie obok siebie. Włochom z tego co wiem to zwykle wszystko jedno, oby to była blondynka. A z tym uzębieniem nie wiem o co chodzi, wszystkie moje koleżanki mają zadbane zęby... Zkolei jeśli chodzi omodę, to nie stać mnie na drogie kreacje z bytików a wszystkie jeansy poniżej 150 zl mają te wieśniackie cekiny ponaszywane wiec nie mam często inego wyjścia. Jak trochę podgonimy gospodarczo Europę to i Polki będzie stać na \\\"normalne\\\" ciuchu. A jeśli chodzi o gary, dom i lenistwo...cóż, wychowanie... katolicyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na Litwie i wiecie co tu o Polkach mowia? zE JAK JE DOBRZE ,,ZROBIC\'\' TO BEDA WYGLADALY TZN DONBRY MATERIAL ALE ZLE OBROBIONY TU NIE MAMY OPINI ZADBANYCH jednak najwiecej nieladnych(wg mnie) odob widzialam w Danii, na Bornholmie. rudzi, bladzi piegowaci z nadwaga brrr Polki i slowianki maja dobre geny jednak czesto brak im stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna dziewczyna z polski
angielki, niemki i mam wstret do rumunek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo jeszcze bedziecie
odpisywac na ten głupi temat jakos te brzydkie Angielki, Niemki czy Szwedki tez sie komus tam podobaja bo maja facetow poprostu o gustach najlepiej nie dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromba12
ja tam nie wiem ale wydaje mi sie ze w kazdym kraju sa ladne i brzydkie dziewczyny. teraz jestem w niemczech i nie potrafilabym tak uogolnic i powiedziec ze niemki sa brzydkie, lub ladne.bo sa i takie i takie. w polsce jest przeciez podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarkandaa
Moim osobistym zdaniem Somalijki , Angielki i Serbki nie sa specjalnej urody :-( A najladniejsze wg sredniej krajowej to chyba z buzi Szwedki i Dunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość travelka
Oxford Street i jej żółte, różowe, zielone...worki na kartofle;) Mieszkam w Polsce, ale mój drugi dom jest w Londynie...Cóż, co moge stwierdzić z własnych obserwacji ? otóz własnie Londyn jest dobrym miejscem na ocene urody kobiet z całego swiata, bo stał sie tyglem, w którym '"gotują się" nacje wszelkiej maści. Powiem tak, Polki sa ładne i zadbane dopóki nie przyjadą zamieszkać w GB, bo wtedy dzieje się z nimi jakaś magiczna, nieprawdopodobna przemiana...hmmm, wszystkie robią się na gwiazdy zaznaczajac swój "niepowtarzalny"-podpatrzony od przyjezdnych Afrykanek, kolorowych Hindusek i dziwacznych Angielek, które potrafią ubrać do eleganckiego kostiumu adidasy:) zreszta trudno się dziwić skoro tam wszyscy tak się noszą, a na samej słynnej "oxford" jedyne, co mozna znaleźć to kolorowe, kwieciste ubrania, które własciwie niewiadomo jak nosić. Na poczatku strasznie się denerwowałam, że nie moge sobie nic ładnego kupic, ale teraz bawi mnie ten cały jarmark i doceniam polskie sklepy, w których można znaleźc naprawde fajne ubrania. Bo mam taka zasadę: "najpierw ma być widac mnie, a nie moje ubranie":)) A moda?? hmmm...owszem, tam się nosi wszystko trendy ;), ale przeciez moda to tylko trend, wizja, z której kazdy ma znaleźć jakiś szczegół dla siebie....a jedynie, co mozna zobaczyc, to najdziksze wizje projektantów żywcem zdjęte z pokazów mody. A co do urody kobiet, to, no cóż, :),powiem tylko jedno:Polki! Bądźcie sobą, gdy wyjeżdżacie z kraju, tylko więcej uśmiechu na twarzy i pewności siebie, bo jesteście piękne i nie wzorujcie się na papuziej modzie, zachowując klase i umiar więcej zyskacie niż przez transformację kameleona.....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa w Holandii
, takie krowiaste i maja okropnie wielkie szczeki o mocno zarysowane kosci policzkowe. Takie babo-chlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski podrywacz szwedek
polki sa o kant dupy potrze. najpiekniejsze i najsexowniejsze sa szwedki.kiedys zaliczylem w sztokholmie szwedke-blondynke byla boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcc
to te polki do do dupy moga miec kazdego obcokrajowca i maja w dupie sfrustrowanych polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki moze i ladne
ale powiedzcie mi, dlaczego 80% Polek tak wiesniacko sie ubiera? W dobie rurek i balerinek nosza wypincowane do bialosci adidasy :O Oczywiscie nie wszystkie, ale tyle Polek zyje jeszcze przestarzala moda i jest zamknieta na nowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcc
nie wiem, nie obchodza mnie kobiety, ktorych nie znam. Szkoda, ze nie mozemy sie pochwalic przynajmniej 20% fajnie ubranych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×