Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

Gość professore creatore
jak to jest na kask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRKTOV
jak ktoś myśli że był w USA to juz wszystko wie o świecie a jest po prostu frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym kraju sa brzydkie i ladne dziewczyny i wcale nie uwazam, ze Polki sa pod tym wzgledem jakies wyjatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kravt.Theo
Osobiście uważam że najbrzydsze to są angielki. Posadają one nietypową budowę twarzy przypominającą końską szczękę. (-(-(-_-)-)-).Urodą też nie grzeszą szwabki wygładające jak zatopiny pancernik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogggg
bfjlsbnl/ to w jakim towarzystwie ty się obracałaś? ja tam mieszkam prawie cale życie i większość tego co napisalaś o nas to jakaś bzdura. Ja nie biegam w makijażu i w dzinach w upał. Za to amerykanki poza dresami nie potrzebuja niczego. ach.. i snikersy jeszcze, które nawet do garsonki zakładają.I idą takie do pracy do biura w spódnicy i brudnych snikersach-w biurze zmieniają na pantofle(albo i nie). A młode, albo przerażliwie grube albo odwrotnie-ciężko środek znależć. Standard mlodej amerykanki-włosy długości do półpleców z przedzialkiem na środku. Mnie się osobiście nie podobają Niemki i Angielki. Ktoś napisal że ...piękne DUZE Niemki z końskimi zębami jak modelki-właśnie tego nie lubie.Nie lubie dziewczyn typu wielkie nogi, ręce, zęby...bo to jakieś mutanty raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogggg
poza tym, na świecie mówi się że Amerykanki to najgorzej ubrane kobiety na świecie i ja się z tym zgadzam. Nie rozumiem tej całej hecy z abercrombie&...w Polsce to objaw luksusu, a w Stanach w TJ Maxie kupuje się bluze za 10 dolców, bo od miesiąca jest nowy model i ten odesłali do TJ albo Marshals. Ta sama bluza na allegro kosztuje 3000 złotych. Tam jest poprostu tania i nie GADAJ PROSZE że ktoś kto nosi markowe ciuchy w Stanach to "KTOS". Każdy kto tam żyje, wie gdzie można je tanio kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogggg
powiedz proszę, dlaczego amerykanie szukają sobie polskich dziewczyn na żonę? Bo Amerykanki są leniwe i puste(są oczywiście wyjątki jak zawsze). Kończą studia rodzą dzieci-po trzydziestce częściej żeby mąż nie zostawił, potem siedzą w domu i oglądają SHOWS. Pani do dzieci, pani do sprzątania a ona siedzi bo mąż pracuje.To po co te studia im? Pewien Amerykanin dziwił się mężowi , że ja pracuję, zajmuję się dziećmi, przywoże czasem mu lunch do pracy, w domu jest obiad, posprzątane, mam czas na wszystko i jeszcze ochote na codzienny sex.Takie są Polki(chociaż ja się urodziłam w NY)Dla nich to niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogggg
i jeszcze jedno. Idzie grupka chłopców po ulicy w Stanach i idzie ładna dziewczyna, dobrze ubrana, na obcasie. Jeden mówi do drugiego"zobacz jaka piękna" drugi odpowiada"no, pewnie polka albo rosjanka" To widać na kilometr, bo mamy klasę-nawet w dzinsach. A tam kobieta zamożna zakłada różow spodnie i czerwoną bluzkę i się dziwi że nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam od ponad 25 lat w RPA i w tym czasie zwiedzilem wszystkie kontynenty oprocz Antarktydy. Moim zdaniem najbrzydsze kobiety (statystycznie) to Nowo-Zelandki (konskie buzie, niezgrabne) i Murzynki z RPA (wielkie, wypiete pupy i ogolnie grube). Najpiekniejsze zas na swiecie kobiety, sa wedlug mojego doswiadczenie w ...... Kazachstanie (dla niedowiarkow - tak w Tajlandii i Brazylii tez bylem !!!) i to zarowno te o urodzie europejskiej (Rosjanki) jak i azjatyckiej (pochodzenia kazachskiego). Na dodatek sa nieslychanie mile i wyksztalcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolo
mam właśnie taką poleczkę w łożku piekną blondynkę z szerokimi biodrami i wiecie co nie zamienił bym jej nawet na subaru nawet na vauxala bo ma tą w sobie poleczke gorącą ,wilgotną taką .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaja
ogggg- zgodze sie z toba z tym ze polki w usa sa uwazane za bardzo ladne dziewczyny. w dodatku cieple i nie leniwe. wiadomo ze kazdy ma swoj gust i nie to ladne co ladne tylko to co sie komu podoba ale zauwazylam ze polki i rosjanki maja tutaj spore powodzenie np. srednio co dwa, trzy miesiace (czasami czesciej) moje kolezanki lub koledzy (nie polacy) pytaja sie czy nie znam jakiejs samotnej polskiej kolezanki bo ich koledzy szukaja takowej a osobiscie uwazam ze wcale nie jestesmy takie ladne. W Czechach i Slowacji duzo ladnych dziewczyn tez jest a i nie wszystkie polki "dusza" sie w dzinsach w lato i nosza "maske" na twarzy. :D Chociaz takowych tez sporo widuje zwlaszcza w "polskich" dzielnicach. A ktore sa najbrzydsze? ... Wszedzie brzydkie sie znajda wiec nie bede uogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widuje tylko piekne
bardzo ladne sa: Polki Szwedki Wloszki Hiszpanki a nieco mniej urodziwe,ale na pewno nie brzydkie sa: Niemki Francuzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaja
widuje tylko piekne - a wiesz, chyba masz racje. jak sie pozytywnie rano nastawie to tez widze tylko bardziej urodziwych facetow. A jak mam zly dzien to jacys tacy nieciekawi sie na mojej drodze pojawiaja. :D Tak naprawde to uwazam ze w kazdym czlowieku jest cos ladnego, cos co sie moze podobac. Tylko trzeba to chciec dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london111
ja to bym sie chcial spytac tego ciut powyzej gdzie widzial ladna wloszke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem patriotka
Nie wiem czemu Polki tak sie podniecaja tym, ze sa takie pracowite, mezusiowi ugotuja obiadek, przyniosa do pracy, posprzataja dom i jeszcze same pracuja po 8 godzin dziennie. Dla mnie to jest raczej bycie sluzaca i wyzysk kobiet, zaden powod do dumy, wolalabym miec te sluzace do wszystkiego zamiast wyslugiwac sie mezusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na niemki
w każdym kraju są piękne i brzydkie .... ale niemcy wiodą prym w brzydocie ... kobiety są takie strasznie grubokościste i takie "kwadratowe" co nie znaczy, że otyłe! poprostu brzydkie z figury i twarzy czeste niemki przewijały się w tym temacie. Potwierdzam! Piękne są rosjanki, polki (oczywiście), włoszki i hiszpanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEARLCOPPER
no i wazy piec( 5 ) ton. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy25
Ogolnie to murzynki te z afryki, patrzac na ich twarze trudno rozpoznac czy to facet czy baba, tu w anglii kreci sie ich cala masa, takze angielki nie grzesza uroda a do tego sa w w iekszosci strasznie grube. Kumpel który mieszka w szkocji twierdzi ze tam kobiety sa strasznie grube i do tego wszystkie rude....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viikii1
Taaaaaaa!!!!! Najbrzydsze są polki,oprócz mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lla
Uwazam,ze Polki nie sa wcale takie ladne za jakie sie uwarzaja,Rosjanki i Czeszki sa milion razy ladniejsze,zeby nie wspomniec juz o latynowskich dziewczynach ,figury tez nie da sie porownac,masa polek to same tluscioszki o szerokich biodrach i malych cyckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensik 123
Polki sa ochydne !!!!!!!!!!!!!mowie wam,malo ktora mozliwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola27
polki sa najpiekniejsze,rosiaknom nic niebrakuje,za moda sto lat jestesmy ale to nie nasz wina.Umowmy sie kazdej kobiecie dac troche wiecej kasy i zrobi sie na bustwoJa t6am przecietna jestem z buzi ale figurka ok nawet bardz ok:)jak popatrzylam na niemki ,amerykanki -ti pozbawilam sie wszelkich komleksow jestem piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodgon
Przeciez nie mozna powiedziec ,ze te ktore o siebie dbaja sa ladne. Ladnym czlowiek sie rodzi ,ewentualnie pracuje nad soba ( cwiczenia fizyczne ) .A dbanie ,w sensie wlozenia sobie do biustonosza wkladek po;ozenie 2mm tynku na twarz i umalowanie ust tak zeby wygladaly na 2 razy szersze niz sa ,to przeciej nie jest piekno. Wyobrazcie sobie piekne kobiety ,jakie to rozczarowanie dal mezczyzny ,kiedy spotyka taka zadbana " pieknosc " i zdarzy im sie pojsc do lozka. A juz wogole tragedi ,jesli jest apalone swiatlo :) To jest tragedia ,mowie wam. A osobiscie najpiekniejsze dziewczyny widzilem w Odessie. Przy czym nie majace o sobie mniemania ksiezniczek :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodgon
A jeszcze co do wloszek ,to jakos nie lubie kobiet z lekkim wasikiem :) Nawet ogolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
GLUPI TEMAT MYSLE...JAK MOZNA MOWIC, KTORE I GDZIE SA BRZYDKIE, A KTORE LADNE...WIADOMO, ZE WSZEDZIE SA GRUBE, TLUSTE, BRZYDKIE, NIEDBAJACE O SIEBIE, NIEUMIEJACE SIE UBRAC, Z WASAMI CZY BEZ I TYM PODOBNE BZDURY...I ZAROWNO PIEKNE DZIEWCZYNY!!!WIDZIELISCIE PO 2 OSOBY W DANYM KRAJU I PROBUJECIE BAWIC SIE W EKSPERTOW I KRYTYKOW KTO JEST LADNY A KTO BRZYDKI.....TO BYLO, JEST I BEDZIE WSZEDZIE!!!NIE MA OSOB IDEALNYCH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa
To jest dla mnie chore... co to da kobiecie, ze sie ladnie ubierze? fakt, cos na pewno, ale piekno tkwi nie w kawalku szmatki ale w ciele kobiety. wg mnie najladniejsze sa polki bo maja subtelna slowianska urode a takie angielki, szwedki, irlandki to spasione krowy ze swinskimi pyszczkami o tlustych blond wlosach i zerowym stylu... polka wg mnie bije wszystkich na lopatki... i to nie dziwne, bo wielu cudzoziemcow zachwyca sie polkami. a my polki i starsze i mlodsze jestesmy ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet tez tak twierdzi
irlandki to swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wescie przestancie
z tymi POLkami , rosjanki uroda bija nas na pysk , to samo czeszki ,a wloszki buzie maja cudowne .teraz troche prawdy,Polki zle się ubieraja , nie maja gustu! przewaznie maj plaskie tylki , tlenione brzydkie wlosy , brzydkie zeby z tego slyniemy na caly swiat ! takze dajcie sobie spokoj nie dowarosciowujcie sie....i jeszcze jedno mamy bardzo zla opinie tanich , zawisnych kobiet, juz nawet rosjanki sa bardziej skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×