Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska samotna

jak dać nieśmiałemu facetowi dyskretnie do zrozumienia,że

Polecane posty

Gość ehhhh
na playboya nie wyglada :) raczej nalezy do tych niesmialych wobec kobiet wiec... hm no nie wiem czy to moze swiadczyc o uczuciu.. tup tup no to chyba sie zaczyna;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał mi dziś, że jest szczęśliwy kiedy ja jestem szczęśliwa... Heh...i jeszcze kilka fajnych tekstó :D :D Coraz wyraźniejsze to się robi... :P :D Moja taktyka skutkuje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodi
ja ostatnio sama zrobilam pierwszy krok, on niesmialy a fajnie nam sie rozmawialo, wiec ja sie odwazylami .... i co........ dostalam kosza:o z tymi niesmialymi to gorzej niz z takim pewnym siebie, bo przynajmniej u takiego odrazu wiesz ze nie masz szans, a z takim niesmialym wydaje Ci sie ze super i wspaniale a tu "zonk":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodi - ale tylko rozmawialiście? Bo widzisz, moja znajomość już troche dalej zabrnęła i myśle, że to jednak coś więcej... ;) wczoraj po naszym spotkaniu miał taki opis na gg: "nie pytaj się skąd ten uśmiech bo i tak nie odpowiem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ja znikam z tego topiku, już nic dyskretnie nie musze robić :D Mam nadzieję, że każdy rozumie co mam na myśli :P Życzcie mi powodzenia w nowym związku. Pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×