Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justi_25

makijaż ślubny

Polecane posty

ja we wroclawiu Anie bieszczad zamowila. polecaja ta pania ana.bieszczad@gmail.com. za slubny bierze 120 za probny 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na slub wlasnie bym chciala miec leciutki makijaz taki make up no make up... tylko oczy lekko podkreślone, i troszeczke rózu na policzki narazie sie zastanawiam do ktorej wizazystki isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia71
we Wrocławiu polecam panią Agnieszkę Rawnik. Naprawdę warto. Robiła mi makijaż w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona. Jej numer telefonu to 503 149 264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriosa
a w Warszawie ktoś sprawdzony? proszę o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rada z mojej strony
ja nie radzilabym malowanie sie samemu w tak waznym dniu. Sama jestem po kursie kosmetycznym i potrafie sie super umalowac, tak zeby sie czuc dobrze we wlasnej skórze, komsetylki tez mam dosc dobre wiec utrzymalyby sie cala noc. Maluje dziewczyny na sluby, teraz mam klientki na studniówki, ale wiem ze wtedy,gdy bede miala swoj slub bede napewno zestresowana. A wiadomo ze jak sie bardzo chce rzeby dobrze wyszlo to wychodzi zle. Albo kreska krzywo wyjdzie, albo sie cos rozmaze. Wiadomo jak trzeba poprawiac to jeszcze gorzej potem sie psuje wszytko. Wiec wole nie ryzykowac i pojsc do profesjonalistki ktora bedzie obojetna na to ze to najwazniejszy dzien w moim zyciu i zrobi wszystko spokojnie, a nie tak jak ja bym to zrobila (mimo ze sama jestem profesjonalistka). Wiec naprawde lepiej zainwestowac troche i odlozyc sobie te pieniazki na makijaz u kosmetyczki, lacznie z probny. Dobra kosmetyczka nie powinna sie czuc urazona jesli zwroci sie jej uwage ze wam sie nie podoba. W koncu zyczenie klienta jest najwazniejsze. I to ze ona ma inna wizje od was, ma wam zrobic to co wy chcecie. MOze jedynie zasugerowac jakas propozycje. Powiem wam ze czasami warto posluchac rady. Wiem to z doswiadczenia ze przychodza klientki i chca np na powieke blekit z fioletem, a jej akurta pasuej pomarancz z brązem. Wazne zeby makijaż ślubny pasowal do kwiatów lub dodatków, typu biżuteria. Dobra kosmetyczka powinna o to zapytac i wtedy wybrac odpowiednie kolory i odcienie. A co do blizn potradzikowych to naprawde latwo to wszystko ukryc. Sa teraz kosmetyki, ktore pokrywaja nawet blizny np po popazeniach, tak ze sa praktycznie niewidoczne. Zapytaj swoja kometyczke czy ma podklad typu \'kamuflaż\'. Naprawde działa on cuda na twarzy. MOżna nim zatuszować wszelkie niedoskonałości, znamiona, przebarwienia a nawet blizny. Więc głowa do góry, napewno będziesz pięknie wyglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeetttttttttttt
mała rada z mojej strony w jakim mieście przyjmujesz klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do zdjec zawsze robi sie mocniejszy makijaz. ale slub to nie zdjecia. malowalo mnie sporo wizazystek i KAZDA nakladala zbyt duza jak dla mnie ilosc fluidu. ja tez za bardzo sie nie maluje. zrezygnowalam z wizazystki i malowalam sie sama. delikatnie, dziwnie by wygladalo jakbym nagle wyskoczyla z mocnym makijazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam na ślub: podkład double wear z Estee Lauder, korektor pod oczy Loreal w pędzelku ale nie ten Invisible- rozświetlający błyszczyk Glam shine Loreal lub lancome juicy tubes cienie dior i jakiś puder brązujący dwa kolorki w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy na jaką
makijażystkę się trafi. Sama maluję się często, zarówno delikatnie (na co dzień) i mocno (na scenę). Potrafiłabym umalować się sama, i nie planowalam profesjonalnego makijażu, ale w końcu zaryzykowałam przynajmniej próbny.Miałam szczęście - trafiłam na dziewczynę która SŁUCHA klientki. Przyszła do mnei do domu, mialam być bez makijażu. Przyjrzala się uważnie mojej cerze, obejrzała moją suknię, projekt bukietu, garnitur narzeczonego, moje kosmetylki "codzienne" (by zorientować się, w jakich kolorach "chodzę" najczęściej). Sama zasugerowałam jej brrak podkładu na dekolcie - odparła, że ten zabieg wykonuje jedynie na wyraźne życzenie klientki, lub w przypadku jakichś blizn/przebarwień. Nieśmiało sugerowalam jej swój podkład (mam bardzo jasną karnację, a w za ciemnym podkładzie czuję się jak w masce), ale obiecała mi, że profesjonalnym (trwalszym) kosmetykiem wykona mi taki make'up, by nie było nienaturalnego efektu. Efekt przeszedł moje oczekiwania - twarz wyglądala naturalnie, kolor podkladu dobrany idealnie, nic nie spłynęło, a ja z naprawdę mocno podkreślonymi oczami (tak chcialam) wygladalam wyraziście, ale nie rażąco. Czułam się świetnie, pewnie, efekt na zdjęciach też byl bardzo ładny. Może miałam szczęście, po prostu trafiłam na osobę tyleż kompetentną, co otwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonniek
polecam wizażystkę, która malowała mnie juz wiele razy i nigdy mnie nie zawiodła. zawsze jestem zachwycona efektem! Podaję jej maila visage_efka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaz slubny musi zawierac elementy makijazu fotograficznego,co wcale nie oznacza,ze musi byc mocny czy teatralny,wrecz przeciwnie ma za zadanie delikatnie podkreslac walory panny mlodej,a ukrywac mankamenty.o co chodzi z tym makijazem fotograficznym?otoz aparat wychwytuje wszelkie niedoskonalosci pryszcze,zaczerwienione oczy,naczynka to co kto ma.i nie chodzi wcale o to,aby nalozyc kilogram tapety na twarz...wszytskie kosmetyki musza byc nakladane z UMIAREM!!!jezeli panna mloda ma ladna cere nie nalezy ja molestowac mocno kryjacym podkladem tylko nawilzajacym o ewntualnych wlasciwosciach matujacych.tymabrdziej,ze pod makijaz wchodza w gre roznego rodzaju elemnty, u panny mlodej akurat rozswietlajaca baza.rozswietlajaca nie oznacza blyszczacej!!!kolejna sprawa makijaz nie moze sie swiecic,gdyz fatalnie to wyglada na zdjeciach.aparat jest cwany wszystko wychwyci;)oczywiscie na koniec spryskujemy twarz profejonalnym utrwalaczem,aby makijaz przetrwal cala noc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty.jaona
Witam wszystkie przyszłe panny młode, polecam makijaż ślubny w Centrum Zdrowia i Urody Nefretete na ul. Głównej 12 w Radomiu. Od marca tego roku makijaże ślubne wykonują u nas wizażyści- styliści związani z warszawską grupą beautyheaven. Dzięki nowej współpracy gwarantujemy najpiękniejsze makijaże ślubne w Radomiu. Przekonajcie się sami. Zapraszamy. Więcej na: www.nefretete.radom.pl/spa,makijaz_radom,makijaz_slubny_radom_nefretete.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała01
a co polecacie jeszcze w radomiu ! jaka wizazystka jest dobra i sprawdzona;) prosze o podpowiedz:) a macie jakies doswiadczenia z Instytutem Dr irena Eris:) ktoś sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evasion, na Partyzantow. To nowy salon, super klimat jak w spa, mysle ze jedyne takie miejsce w Radomiu, naprawde rozsadne ceny. Ekstra miejsce na wieczor panienski, mozna wynajac cale tylko dla siebie i swojej ekipy. Panowie wykonujacy masaze, relaks i robienie sie na bostwo. Rewela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiloswrock
śmiać mi sie chce z tego co czytam..... kiedy idzisz na makijaz do takiej osoby jak wizazystka oddajesz sie bezgranicznie w jej rece...toona sie zna lepiej niz ty sama .i wie doskonale co dla ciebie jest dobre a co nie...twoje codzienne makijaze nie wazne jakie sa na codzienn....to jest uroczystosc i wymaga innego makijazu niz te twoje w domu.jak chodzisz do stylisty-fryzjera i kiedy zadaje pytanie co robimy wstajesz i wychodzisz hahha to nie profesjonalne a co gorsze on sam nie zna sie narzeczy .......to on wie dobrze co ci pasuje a czego masz unikac...tak jest rowniez z makijazami ...wizazystka ktora cie malowala stawala na rzesach zeby wygladalo to dobrze i zeby pasowalo to tobie...makijaze slubne nie moga byc mdłe czyli malowane tylko jasnymi odcieniami...musza pasowac do twojej urody jakie masz oczy itd. makijaz slubny musi byc podkreslony zeby np. twoje zdjecia ktore bedziesz ogladala pozniej wygladaly bajerandzko ....wszyscy sie madrza nie znajac sie na tym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321
no niestety...ja dobrej wizażystki szukałam prze dłuższy okres. Wreszcie znalazłam i to tuż pod domem. Pani Agata jest chyba 9 wizażystką a dopiero pierwszą z której jestem naprawdę zadowolona. Do tego jeszcze przedłuża rzęsy :) Także, nie wnioskuj z jednego nieudanegomakijażu... tylko szukaj i... szukaj. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321
... ale nie zgadzam się z wypowiedzią przedmówczyni - kamiloswrock. Nie zawsze będziesz się czuła w tym co zaproponuje Ci specjalista... ok ale muszę mieć świadomość czy robi to dobrze czy żle... a to już inna sprawa. Np. ja: mieszkam w Warszawie w Ursusie gdzie roi się od wizażystek.. stylistek... W większości je sprawdziłam a zdecydowałam się jedynie na jedną... Bo właśnie poza tym, iż czuję się dobrze w makijażu to wiem, że maluje mnie ktoś kto ma pojęcie o tym co robi...polecam Salon Jagoda na Skoroszewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
No ja zrezygnowałam z wizażystki po tym, jak w ramach próbnego makijażu pomalowała mi rzęsy używaną szczoteczką :o Standardem powinny być jednorazowe szczoteczki do rzęs i tego się trzymajmy... W rezultacie malowała mnie kosmetyczka w salonie kosmetycznym, częściowo moimi kosmetykami. Było OK, choć makijaż nie był jakoś super trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damilio
Witam dziewczyny, powiem wam coś na temat makijażu to jak pączki u Bliklego "z nadzieniem lub beznadziejne" a makijaż może być dobry albo zły! Pozdrawiam serdecznie Ewelina Szymańska Make up Artist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha7977
Takie makijaże ślubne, nawet wykonane przez profesjonalistów niestety bardzo często zajeżdżają tandetą. Nie wiem dlaczego jest taka tendencja że panna młoda musi mieć facjatę, która wygląda jak maska. Niektórzy myślą, że jak nawalą na twarz maksymalnie dużo tapety to będzie wyglądać dobrze, ale się mylą, wygląda to fatalnie, tym bardziej do białej kiecki... Moja siostra wychodzi za mąż za niecały miesiąc i ma ten problem, bo poszła na makijaż próbny do kosmetyczki i kompletnie zaufała jej doświadczeniu - wyszła na tym fatalnie, bo pani ją tak pomalowała, że wyglądała jak karykatura samej siebie... Zaczęłam szukać na necie i znalazłam fajną rzecz: http://www.youtube.com/user/BHClubPl krok po kroku jest pokazane jak wykonać ślubny makijaż i co jest modne w tym sezonie. Efekt jest naprawdę fajny. Pokazałam to siostrze i ona zamierza pójść do kosmetyczki i pokazać jej ten film, żeby ją pomalowała dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja to sie zastanawiam wogule czy to jest potrzebne ja rownierz na codzien tylko rzesy maluje wiec tez nie mam w planach wydziwiac z makijazem bo czulabym sie sztucznie :) ewentualnie swiadkowa moja jest kosmetyczka to cos doradzi ale szczerze jak widzialam kiedys jak na jakas impreze sie wyszykowala to ja chyba nie chce tak wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek....
Jesli zamierzacie malować się same to z całego serca polecam podklad double wear e.laudera bo jest naprawde super i całkiem wydajny. i to mowie ja, która przez większośc życia nienawidziła podkładów, bo zawsze czułam się jak w masce. co do cieni diora to czytałam różne opinie. moim zdaniem całkiem fajne są cienie loreala i te potrojne bourjois. trzeba tylko dokupic sobie podklad pod cienie Artdeco i wtedy bedzie cien sie długo trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę miała taką suknię
ja byłam w sobotę na próbnym i nie dość że mi nie zakryła wszystkich plam na twarzy to po vałym dniu mi powychodziły pryszcze w sobotę mam ślub i muszę cerę do ładu doprowadzić dzisiaj idę na próbny gdzieś indziej jak nie da rady to maluję się sama a kosmetyczka niby z polecenia była kolor podkładu niedobrany do mojej karnacji - za ciemny usta to mi zrobiła jak u barbie a ja chciałam naturalnie - ogólnie lubię mocny makijaż ale moimi zwykłymi kosmetykami bardziej się przykryję i wcale mnie nie zmatowiła bo swieciłam się jak latarnia morska:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti1980
Wszystkim dziewczynom, które boją się o swój makijaż ślubny polecam wizażystkę P. Agnieszkę Kalitę(600 274 165). Baaaaardzo długo szukałam kogoś, kto pomaluje mnie ''tak'' wyjątkowo (byłam po 3 niezadowalających makijażach próbnych). Pani Agnieszka używa wysokiej jakości kosmetyków- makijaż utrzymał się 2 dni.. Pani Agnieszko dziękuję za MEGA Super efekt końcowy!!!Dla kobiety to takie ważne, żeby była i czuła się piękna w tym wyjątkowym dniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denique
bardzo fajne makijaże ślubne robią w salonie piękności Denique, ich kosmetyczki często uczestniczą w targach ślubnych i mają duże doświadczenie, zawsze są na bieżąco z trendami. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciagam
Jeśli Chodzi o makijaż to tylko do kosmetyczki, ja wybrałam sobie taki bardzo lekki makijaż bo nie lubie mocnych a trzymał sie całą noc. Na dodatek dostałam od kosmetyczki pomadke Excellent którą się pomalowałam raz i jadłam piłam buzi buzi i cały czas sie trzymała- byłam w szoku dziewczyny, naprawde! Ostatnio mi sie skończyła, ale na szczęście znalazłam ją w necie, tutaj macie stronke http://www.bhclub.pl/Sklep/Pomadki-Excellent/Pomadka-Excellent-jasny-roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×