Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

każda by chciała, żeby cellulit niknął w oczach;) ale chyba trzeba wybrać najlepszą dla nas opcję walki z mim ;) a z tego co wiem mamy w czym wybierać Mezoterapia, terapia Vibrotone, masaże, trening Fit Vibe, do wyboru do koloru ;) tylko trzeba dobrze metodę dobrać, żeby efekty nas zadowoliły. Ja nie mam większego problemu z cellulitem i dlatego zdecydowałam się na masaż bańką chińską u pani Asi Budzowskiej, masaż nie należy do przyjemności, ale warto warto;) co do tego, czy głodówka, czy dobra dieta to ja powiem, że dieta głodówki nie są wcale dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti
matko... przebrnelam przez 18 stron. chcialam napisac sporo, ale jednak sie ogranicze. po pierwsze - maseczki rozgrzewajacej absolutnie NIE POWINNY stosowac osoby z problemami z naczynkami (pajaczki, zylaki etc). spirytus nalezaloby wykreslic, sam imbir i tak wystarczy. po drugie - cellulit kocha gorace kapiele, wiec wygrzewajac sie dlugo w wannie mozemy sobie tylko zaszkodzic. mialam duzy cellulit, teraz na szczescie powoli schodzi. jak? - odstawilam pigulki antykoncepcyjne - chodze na silownie/fitness REGULARNIE (tam, gdzie chodze karnet OPEN kosztuje 150zl, moge chodzic do woli i uwazam to za lepsza inwestycje niz ladowanie kasy w mega-kosmetyki, tak dla urody, jak i dla zdrowia) - ostatni posilek staram sie jesc przed 20.00. ogolnie zmienilam nawyki zywieniowe (chociaz nie oszukujmy sie, w tych produktach, ktore proponuje nam wiekszosc sklepow i tak jest masa chemii, tylko o tym nie pisza) - szorstka gabka pod prysznicem, rano szczotka z naturalnego wlosia, wieczorem masaz manualny albo banieczka chinska, czasem jakas maseczka na nogi. przeraza mnie, jak niektore z was pisaly, ze siedza z ta kawowa maska godzine albo i dluzej, lub robia ja codziennie/co drugi dzien. morderstwo dla naczynek, niezaleznie od typu skory. mozna sie poparzyc przeciez, a efektow lepszych sie nie uzyska, mozna pogorszyc tylko sytuacje. wybierajac sie do drogerii po gotowy specyfik antycellulitowy proponuje spojrzec na skladniki. i tak sie zastanawiam, ile z was naprawde ruszylo tyleczki, zeby cos zrobic, by sie pozbyc intruza? fajnie jest nalozyc maseczke i dalej grzac fotel ;) kilka razy padla informacja, ze tylko zmasowany atak bedzie skuteczny i zgadzam sie z tym. pierwsze efekty mozna zauwazyc po jakims miesiacu (nie tygodniu, na litosc boska, tym bardziej nie po dwoch dniach), po trzech miasiacach na pewno bedzie lepiej, chociaz z cellulitem jest jak z alkoholem - alkoholik bedzie nim juz do konca zycia :) wiec nawet po zakonczonej 'kuracji' trzeba bardzo uwazac na swoje nawyki, by nie wrocic do tych zlych i nie sprowadzic znowu na siebie zaglady kosmetycznej i zmory kobiet. a przede wszystkim proponuje pokochac siebie i przyjac do wiadomosci, ze tak naprawde panowie (ci inteligentniejsi) nie zwracaja na nasz cellulit az tak wielkiej uwagi, jak sadzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka2303
Pytanie do "koti" czy masaż bańka chińska wykonywałaś sama w domu czy w gabinecie kosmetycznym? Pytam bo mieszkam w małej miejscowości i byłby problem z taką usługą. Z siłownią też jest problem mogłabyś polecić jakieś ćwiczenia do wykonania w domku. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti
ja jestem po kursie masazu, wiec mialam robiony przez profesjonalna masazystke (na szkoleniach), masaz robie rowniez sama - i innym dziewczynom, i swoim wlasnym nogom :) chociaz to mniej praktyczne, ale da rade, tylko trzeba wiedziec jak, zeby nie zrobic sobie kuku. jesli zas chodzi o cwiczenia, to jak dorwe sie do skanera chetnie przeskanuje cwiczenia, bo gdybym zaczela je opisywac nie polapalabys sie o co chodzi. trudno dobrze opisac. przede wszystkim jednak polecam cwiczenia kardio, czyli wszelkiego rodzaju spacery, bieganie, rower, skakanka etc., jednorazowa dawka takich cwiczen to minimum pol godziny, aby organim zaczal spalac zapasowe kalorie. jesli jednak nie chcesz schudnac, a jedynie ujedrnic cialo, robisz rozgrzewke 5-10 minut (np. bieg w miejscu) i jakis zestaw cwiczen. wyslij mi maila, pewnie w ciagu 3 dni wysle Ci jakies cwiczenia i krotka instrukcje, jak zrobic masaz banka :) no i jednak trzeba zadbac o diete. sporo bialka, ale nie mozna sie zlapac w pulapke mleka, w ktorym jest laktoza - rodzaj cukru. z nabialem nie przesadzac, moze byc chudy twarog czy kefir. najlepsze jest chude mieso, chociaz sama wsuwam najzwyklejsze tofu i rosliny straczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Ja osobiście bym się niezdecydowała na zabawę bańką chińską Przy pierwszej wizycie masażysty wypełniałam ankietę. Efekt rewelka, polecam spróbuj może dojedzie do ciebie masażystka lub masażysta jakbyś była z okolic wawy to dałabym Ci namiar do tego co mi robił masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionek86
Witam..Ja również zaczełam walke w styczniu żeby się nie obudzić w czerwcu jak już będzie na to za późno.... Zaczełam brać MEGAFYT Anti Cellulite, gdyż jestem szczupłam i wiem że mój problem trzeba zwalczyć od wewnętrz. Oczywiście masaże, pilingi też stosuje ale jeśli o nie chodzi to ujędrnią skórę, poprawią krążenie a co za tym idzie odprowadzenie wody i toksyn ale nie pomoże w stu procentach bo działają powierzchownie.... Po 2tyg zauważyłam że skóra stała się bardziej napięta, gładka, nigdy wcześniej nie miałam tak jędrnego tyłeczka ;p tabletki mam na 2m-ce więc czekam na efekty. Jeśli naprawdę zadziała to zakupię jeszcze 2opakowania i do lata będzie juz po tym paskudztwie :):):) Odezwe sie za jakis czas i napisze jak rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionek86
Aha.. Co do masażu to jakich metod by się nie stosowało masaż zawsze można do tego dołączyć bo to rewelacyjna sprawa dla naszego organizmu.. Może zdziałać cuda... Są nawet odpowiednie rodzaje masażu do walki z nadmiarem tłuszczu, rozstępami czy cellulitem i mówię to jak specjalista bo sama jestem z zawodu masażystką :) dlatego jeszcze raz polecam, a skupie się na razie na MEGAFYT bo jak wiadomo szewc bez butów chodzi i nie ma mnie kto masować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że bardzo skuteczne w walce z cellulitem jest urządzenie Smooth Shapes, które widziałam w klinice La Perla. Stanowi ono połączenie lasera, energii świetlnej oraz masażu rolkami i próżni. Z tego co się dowiedziałam seria 8 zabiegów nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również pozwala zapomnieć o cellulicie na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje masaze bańką chińska , swietne efekty, cellulit coraz mniej widoczny i skora super jedra, niestety samemu trzeba byc bardzo konsekwentnym, dlatego wzielam serie masazy banka chinska i jest super:) polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam 26 lat i cellulit odkąd pamiętam ;( 165cm, 52 kg. Jestem szczupła. Nigdy nie stosowałam żadnej diety. Mój cellulit kiedyś był mniejszy. Niestety w tym roku gdy zobaczyłam na plaży w jakim stanie jest moja skóra- załamałam się. Wróciłam z urlopu i od następnego dnia zaczęłam walkę (zdaję sobie sprawę, że trochę czasu mi to zajmie). Oto co używam: 1. Po pierwsze zaczęłam wszystko zaczęłam zapisywać w swoim kalendarzu- co ? ile? jak dlugo? itd itd. Rozplanowałam sobie caly tydzień na walkę z tym świństwem ABY WSZYSTKO BYŁO ROBIONE SYSTEMATYCZNIE! 2. PEELING Z KAWY- kawa, cukier, cynamon- 3x tydz. 3. BALSAM antycellulitowy - codziennie- dodatkowo 3x tyg - folia spożywcza i pod kołdrę. 4. MASAŻE - zapisałam się na rollmasaz - 3x na tydz / 1 godz. na seans 5. WODA- piję wodę niegazowaną - 3-4 szklanki - staram się coraz więcej 6. ZIMNE STRUMIENIE WODY- zawsze uwielbiałam gorący prysznic. Koniec! od niedawna biorę tylko letni i codziennie oblewam nogi zimną, ciepłą wodą kończąc na ZIMNEJ. Dziewczyny dla mnie było to okropnie trudne bo często jest mi ogólnie zimno ale wszystko siedzi w głowie.... trzeba inaczej do tego podejść...z innym nastawieniem. Da się!!! ;) 7. ROWER - na razie w każdą sobotę / min 1h. 8. Mniej slodyczy, tylko ciemny chleb, 0 soli Wszystko co napisałam wyżej stosuję od 3 sierpnia i widzę, że cellulit zmalał. Nie dużo bo to początek ale o jakieś 5-10% Od września chcę dodać do tego basen / 2x na tydz i aerobik / 2x na tydz. Słyszałam też o bańkach chińskich z oliwką... Tą okropną pomarańczową skórkę da się zredukować i to znacznie! Ja obralam sobie plan działań. Dzięki kalendarzowi wiem co robie ile kiedy i jakie są efekty. Trzeba walczyć! ;) Wszystko trzeba robić systematycznie. Musimy się wiecej ruszać. Jeśli tylko posmarujemy pupę kremem i siądziemy przed tv nic z tego nie będzie!! RUCH RUCH RUCH!! ;) Zycze wam i sobie powodzenia! ps: ja jestem naprawdę zdesperowana. Nie chodzę w ogole w spodenkach krotkich, sukienkach, spudnicach chociaz marze o tym. ZAMIERZAM TO ZMIENIC !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Adela26 skoro tak bardzo zależy Ci na porządnym efekcie to może warto wybrać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, on z pewnością zaproponuje najlepszą kurację i po cellulicie zostanie tylko wspomnienie. W końcu przecież musisz się pokazać światu w krótkich spodenkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka8876
Aby zmniejszyć cellulit trzeba przede wszystkim zmienić dietę. Do tego ruch. te dwa czynniki to podstawa walki z cellulitem, kosmetyka sama wszystkiego nie poprawi. jest jedynie wzmacniaczem, lekkim przyspieszaczem efektu. warto jednak działać na problem kompleksowo i jak najbardziej wszystkie trzy aspekty uwzględnić. http://domowesposoby.info/temat/Cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jeżeli tylko będę mieć trochę więcej czasu dla siebie na pewno spróbuję. Póki co zostaje mi ruch 2 razy w tygodniu + kosmetyki naturalne. Mam problem z dietą ponieważ na to również potrzeba czasu a ja po prostu jem w biegu. Idzie wiosna i będą świeże warzywka jedyne pocieszenie :) Jeżeli chodzi o kosmetyki to aktualnie używam mydła błotnego z Mydlarni: http://www.mydlarnia.info/mydlo-blotne-na-bazie-mineral-243w-z-morza-martwego-cat-166-id-230.aspx a 2 razy w tygodniu wcieram maseczkę błotną planet SPA z Avonu. Efekty widoczne :) Dajcie znać co wy stosujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimini
1.okłady z kawy i cynamonu 2. tak ok. 2 godz dziennie chodzę po domu w spodenkach neoprenowych, czasami śpię w nich :P wiem, że nie powinno się, ale rano taki tyłek fajnie spocony jak po foliowaniu się. 3. Eveline serum to biało-zielone- REWELACJA! Po miesiącu takiego działania cellulitu prawie nie widać, muszę mocno docisnąć udo, żeby zobaczyć paskudztwo, na tyłku jeszcze widać, no ale i tak w miesiąc taki efekt, że sama jestem w szoku :) Kupiłam sobie stepper w celu zmasowanego ataku, ale leży w kącie, jestem leniwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.lenka
Jakiś czas temu z racji ciąglego siedzenia i braku ruchu też u siebie zauważyłam pierwsze objawy cellulitu, zaczęłam od kupienia takiej gąbki do masażu - poprawia ukrwnieni skóry i jędrność. Teraz kupiłam rower i zaczłęam dużo jeździć (lepiej późno niż wcale;) ) no i ciągle jakieś kremy na cellulit stosuje, teraz mam z Marizy serum antycellulitowe, jeśli znacie jakieś inne serum godne polecenia to prosze też o opinie:) Powodzenia w zwalczaniu tego okropieństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte0225
słyszałam ostatnio o zabiegu m.in. na cellulit - mezoterapii igłowej. Słyszał ktoś o tym bądź stosował? Czytałam też, że są dobre efekty po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp. Chińskie wynalazki. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotbetrzy
Tylko szwajcarski preparat na cellulit z zawartością dermatopoietiny - serum do ciała działa takie cuda, ze cellulit znika bez ćwiczeń, wysiłku i zabiegów. Nie wierzyłam ,ale teraz mogę śmiało polecać . Jest naprawdę genialny! Do kupienia online na www.doris-dorin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do sproszkowanych alg, tj. spiruliny, polecam tą ze sklepu manufakturakosmetyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia100
Na cellulit to przede wszystkim zmiana diety i więcej ruchu. Rower, pływanie, rolki - 2x w tygodniu, ponadto peelingi i taka kompleksowa walka z pewnością pomoże ;-). Ja już widzę różnice od kiedy prowadzę bardziej aktywny tryb życia, przesiadłam się na rower i wykorzystuję każdą okazję, aby się nim poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara 23
Na cellulit można stosować różne ćwiczenia. Spożywanie odpowiednich produktów, a także stosowanie – regularne – właściwych kosmetyków pomaga zlikwidować cellulit. Jeśli chodzi o domowe sposoby, to one mi nie pomogły, dlatego kupiłam sobie dokładnie taki preparat http://www.dslaboratories.pl/3,oligo.dx.html i już powoli zauważyłam, że cellulit na udach nieco się zmniejszył. Przynajmniej nie jest taki widoczny, jak to było jeszcze kilkanaście tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła do mnie dzisiaj koleżanka, której poleciłam e-naturalne i powiedziała, że maska antycellulitowa, którą kupiła jest rewelacyjna. Podobno po miesiącu stosowania, cellulit znacznie się zmniejszył. Niestety nie stosowałam na sobie, więc nie mogę potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczenia i zdrowa dieta= mniejszy celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym, którzy do domowych kosmetyków używają oliwy z oliwek powiem, że więcej witaminy E, która ujędrnia skórę ma... olej rzepakowy. I jest dużo tańszy od oliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym, którzy do domowych kosmetyków używają oliwy z oliwek powiem, że więcej witaminy E, która ujędrnia skórę ma... olej rzepakowy. I jest dużo tańszy od oliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym, którzy do domowych kosmetyków używają oliwy z oliwek powiem, że więcej witaminy E, która ujędrnia skórę ma... olej rzepakowy. I jest dużo tańszy od oliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×