Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość aroli
imbiry mielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroli
znaczy imbir* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kereno
Podnosze, czyzby topik zdychal? Ja uzywam na cellulit i wyszczuplenie guamu rapida i kremu collistara, kiedys robilam piling kawowy, ale to papranina, po tej papie cynamonowej popekaly mi naczynka, wiec na razie trzymam sie kosmetykow gotowych;) polecam tez kosmetyki na cellu z clareny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansik
hej jestem kosmetyczką, ale czytam co tu piszecie, zrobiłam sobie ta maskę z kawa cynamonem i oliwka.. moim zdaniem spirytus to bardzo głupi pomysł bo tylko wysusza skórę a to chyba nie jest naszym celem, wręcz przeciwnie, skórę trzeba bardzo nawilżać, by włókna kolagenowe się nie rozciągały a skóra była jędrna... mam nadzieje ze wszyscy wiedza jak się powinno foliować prawidłowo maska nieźle grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss_
siedze z ta miksturka i dodatkowo 3mam laptopa na nogach zeby sie grzalo bardziej;p juz kiedys raz zastosowalam.ale musze czesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123_yyy
własnie mam to na sobie(czyli maseczke z pierwszej strony) grzeje chyba tak jak powinno:) wiec chyba dobrze:) pokazałam to moim dwoch kolezanka ktore zrobily to pare minut przede mna i mowia ze jest super, ale w sumie nie mozna oczekiwac cudów po pierwszym zabiegu:) spirytus jest chyba po to by zniszczyl cellulit, a jezeli chodzi o nawilezenie to po zabiegu trzeba sie nasmarowac oliwka wiec skora sie regeneruje:) zycze sobie i wam powodzenia w walce z tym swinstwem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honyandbunny
Wypróbowałam kawową maseczkę na uda pierwszy raz i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona, skóra jest jedwabiście gładka, co prawda nie widzę jakiejś poprawy jędrności po pierwszym użyciu ale będę stosować ją regularnie i zobaczymy :D Robiłam ją trochę inaczej, 2 łyżki kawy, pół łyżeczki imbiru, 3/4 łyżeczki cynamonu i 2 łyżki stołowe wody, a póniej siedziałam w tej mazi w folii spożywczej i rajstopach przez ok. 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAŚKA.....
trzeba będzie wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellulitowy potworek
Właśnie siedzę sobie wygodnie pod kołderką, w ciepłych rajtkach i czuję potworne gorąco na moich "zarośniętych" cellulitem udkach. Dziś jest pierwszy dzień mojej walki o gładką skórę, cóż... lato zbliża się wielkimi susami a ja jak na razie nie mam co wystawic na słoneczko. Znalazłam różne przepisy na tą rozgrzewającą maseczkę, ale próbuję ten: 2 łyżeczki imbiru 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej 2 łyżeczki cynamonu 2 łyżki oliwki (oleju) woda - aby masa nie byłą zbyt gęsta, bo podczas rozmasowywania zaczyna się zbrylac i odpadac od ciała Pewnie w miarę dalszego stosowania i efektów, dojdę do większej wprawy i wyczucia w dawkowaniu poszczególnych składników. Tym razem maseczka grzeje jak diabli. Po spłukaniu czeka mnie oliwka i miły dresik. Warto spróbowac i poczekac na efekty. Postaram się w miarę na bieżąco zdawac relację z mojej walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposita81
Hej dziewczyny wpadlam dzis przypadkiem na temacik super jak poczytalam to pobieglam odrazu po składniki dzis przechodze do akcji ciekawa jestem jak na mnie zadziala bede sie chwalic efektam choc moj celulit nie jest zbyd duzy ale po 3 ciazach to skura nie jest juz taka sprezysta i gladka mam nadzieje ze mi maseczka troche do szlifuje ciałko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposita81
No to ja nie wytrzymałam do wieczora i juz sobie siedze z tym na nogach nawet lazienki nie zapapralam zbytnio zrobilam to stojac w wannie kurcze narazie mam 5min i czuje jak mnie troche szczypie tak robi sie cieplo nawet fajnie zobacze po uplywie czasu jak bedzie i wam powiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadnij
Dziewczyny a nie wiecie przypadkiem czy moge robic ta maseczke jesli mam na nogach pekajace zylki? Bo nie wiem czy przy takiej goracej maseczce przypadkiem sie one nie powieksza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_happy_woman_
jejku tez musze zrobic taka maseczke bo moj stopień cellulitu to chyba 4 mam go poprostu wszedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! okropienstwo czas zabrac sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbbaa
...oj czytam i czytam o tym okropnym udręczeniu kobiet...cellulit...sposobów mnóstwo...więc trzeba coś przetestować...myślę że zacznę od tej maseczki (papeczki:) -może nie będzie tak zle z jej sporządzeniem)...własnie przeszukałam szufladę z przyprawami i super wszystkie składniki mam...wieczorkiem zabiorę sie do roboty...mam nadzieje że efekty też będą pozytywne jak moje nastawienie do tego...pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na temacik dzisiaj i powiem, ze slyszalam wczesniej o tym, ale brakowalo mi motywacji i wiary.No, ale skoro jestescie zachwycone to od jutra zaczynam,bo nie mam składnikow.Zastanawia mnie to prawidlowe foliowanie, kosmetyczka zadala pytanie a nie wyjasnila, glupio jakos. No i te naczynka i spiryt- mozna czy nie mozna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona123
Hmmm, fajny przepis. Na pewno go wypróbuję. A w przerwach między "zabiegami" będę dalej stosować swoje ulubione kosmetyki antycellulitowe Eva Natura (żel z peelingiem + balsam). Bo one też wyraźnie wygładzają moją skórkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashley95
Przeczytalam wszystkie posty w tym temacie .Od jutra bede stosowac te wszystkie maseczki i pilingi ;) mam nadzieje ze cellulit zniknie .Męcze sie z nim od ponad roku .A to wszystko dlatego ze dojrzewam i utylam szybko .Mam duze wachania wagi . Ach marzy mi sie zgrabny tyleczek bez cellulitu i roztepow ;-DD Trzymajcie kciuki, [pzdrawiam ;* Ps. Co myslicie o - Lirene dermoprogram body exclusive -modelujacy balsam z kawa zielona itp ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Aby zmniejszyć cellulit trzeba przede wszystkim zmienić dietę. Do tego ruch. te dwa czynniki to podstawa walki z cellulitem, kosmetyka sama wszystkiego nie poprawi. jest jedynie wzmacniaczem, lekkim przyspieszaczem efektu. warto jednak działać na problem kompleksowo i jak najbardziej wszystkie trzy aspekty uwzględnić. Z produktów, które mogłabym polecić do pielęgnacji zewnętrznej, są kosmetyki naturalne, zwłaszcza olej arganowy i masło shea. Możecie je znaleźć na http://www.mydlarnia.info/ razem z innymi podobnymi produktami. Moim zdaniem warto, widzę już a sobie znaczne efekty ich działania. Są o0 wiele większe niż w przypadku kosmetyków tradycyjnych, którymi wcześniej próbowałam sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam, dziewczynki? Jak czesto robicie maseczki?Ja zrobiłam kilka razy i jestem zadowolona.To prawda,że skóra od razu wydaje się gładsza, więc w sam raz można zrobic przed wyjsciem na basen, plaze czy cuś. Teraz nietstey juz wieje jesienią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sareneczka21
hej... tak czytam te Wasze wypowiedzi... podajcie Kochane przepis ten na cellulit od anieliczki co...dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sareneczka21
a w tych Waszych przepisach nie ma spirytusu? bo ja słyszałam że do tego trzeba też spirytus... proszę Was, podajcie mi jakiś skuteczny przepis na maseczke... proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby pozbyć się cellulitu trzeba działać na wielu frontach, same żele, nawet najdroższe nie wystarczą. Zapraszam do zapoznania się z prostymi radami http://www.zaradni.pl/porada/433,jak_sie_odzywiac_by_zapobiegac_cellulitowi_tzw_pomaranczowej_skorce bowiem niestety zmiana trybu życia i odzywiania jest niezbędna. Musimy nauczyć się nie jeść tego co sztuczne i niestety źle wpływające na nasze ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoo
witam!!! a ja uzywałam juz naprawde wielu preparatów na cellulit i co? oczywiście nic,ale niedawno od jakiś dwóch miesięcy stosuje własnie te plastry vita cell i wam powiem ze mi pomagają..ale na początku nie widziałam dużej różnicy dopiero po jakiś dwóch tygodniach widziałam gładszą skóre i mniejszy cellulit!!!!wiec stosuje je nadal,a przy tym smaruje sie rano i wieczorem serum z AA na cellulit-fajny i niedrogi :) pije duzo wody ok 1,5L dziennie w tym jedną szklanke wody z tartym imbirem(świeżym) bo poprawia przemiane materii :)) raz w tyg.robie pilling z oliwki z dodatkiem soli-skóra jest super nawilżona :))) no i czasami 2 razy w miesiącu robie ta papke z balsamu ,kawy ,cynamonu i imbiru suszonego i jestem zadowolona z efektu :))))) życze wszystkim efektów i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deana
ojej, czemu Wy się tak meczycie, nie lepiej trochę zaoszczędzić i wybrać się do porządnej kliniki na mezoterapie bezigłową, czy coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie, można w szybki bezproblemowy sposób pozbyć się kłopotu, a i dodatkowo ten zabieg wyszczupla i modeluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICHY CELLU DESTOCK to fajny środek na cellulit, coś w rodzaju balsamu. Normalnie kosztuje bardzo dużo, ale mi udało się znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie na e-lek.pl, można nawet kupić w dwupaku i sporo się na tym zaoszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Pragnę się podzielić z Wami moimi doświadczeniami z walką z cellulitem i nadwagą. W zeszłym roku strasznie przytyłam! To był dla mnie koszmar więc postanowiłam ostro się za siebie wziąć!! Jak do tej pory idzie mi super! schudłam prawie 20kg!! Ważę teraz ok 60kg. Brałam tabletki LINEA przez ok 3 miesiące i do pewnego czasu mi pomagały a mianowicie zmniejszały łaknienie ale po pewnym czasie żołądek się do nich przyzwyczaił i efekty przestały się pojawiać. Po ich odstawieniu zmieniłam swoje nawyki: znacznie ograniczyłam fast-foody (raz kiedyś zjem sobie jakiegoś hamburgera czy kawałek pizzy:-p), włączyłam do swojej diety wodę niegazowaną z sokiem z cytryny (gorąco polecam gdyż cytryna oczyszcza organizm z toksyn, codziennie wyciskam świeży sok z cytryny i mieszam z wodą), ograniczyłam słodycze oraz zaczęłam jeść sporo jabłek! Piję duuużo zielonej herbaty!!! Cellulit mam mniejszy o jakieś 80%!! Teraz zamówiłam sobie tabletki na cellulit firmy MEGAFYT i mam nadzieje, że pozbędę się tego świństwa w całości!! Oczywiście stosuje balsamy antycellulitowe. Efekt tego wszystkiego niesamowity!!!! aż sama nie wierze, że to moja skóra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cellulit polecam
ja polecam megafyt cellulite plus silownia fitness itp , na silownie chodze fakt juz kolo roku 3 -4 razy w tyg wlasnie zeby zlikwodowac cellulit mimo ze nie jest jaksi duzy to jest ;/ plus od miesiaca te tabletki no i stiwerdzam ze 80 % cellulitu zniknelo , napewno nie dzieki tylko tabletkom ale tez cwiczeniom ale wiekszy efekt widze i zaluje ze nie kupowalam ich wczesniej , koncze 1 opakowanie i kupuje kolojne , polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia13
Witam. Zrobiłam sobie ta maseczkę wg przepisu owinęłam się folią i zamiast uczucia ciepła było mi zimno. Nie wiem dlaczego. Po owinięciu folią ubrałam ciepłe rajstopy i weszłam pod kocyk. Nie wiem czemu zabieg nie wyszedł mi tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_____
@Max zdecyduj się, albo głodówka albo zdrowa dieta, jedno z drugim ma niewiele wspólnego, a i działanie mają diametralnie różne. Głodówka nie jest sposobem na cellulit bo w tym czasie organizm spowalnia większość procesów, wydziela się kortyzol, który jeszcze bardziej uszkadza tkanki i generalnie ciało ma większy stres niż na no właśnie - zdrowej diecie. Zdrowa dieta wzmacnia, a raczej przywraca pierwotny potencjał naprawczy. Jeśli chodzi o sposoby na cellulit jest ich sporo, ja polecam zmasowany atak: dietę wzmacniającą organizm, ćwiczenia usprawniające obieg krwi i limfy no i oczywiście masaże plus kosmetyki domowej roboty (vide: http://cellulitis.info.pl/2010/11/22/kilka-domowych-sposobow-na-cellulit/ ) albo dobre kosmetyki antycellulitowe. W niektórych przypadkach wskazane są i tabletki - to taki zmasowany atak od wewnątrz, bo skoro jesteśmy tym co jemy, to to, czego dostarczamy ciału w diecie ma ogromny wpływ na wygląd i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×