Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość DODOTKA22
PRZEPIS SPOKO BEDE WIECZORKIEM PRóBOIWAC I DAM ZNAC JAK BYłO. A JAKBYSCIE JESZCZE MIAłY SPOSóB NA BRZUSZEK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EffeliNa xD
No ja też narazie nie mam wszystkich składnikow, ale wiadomo :D Mam nadzieje ze jutro juz beda xD I też odpisze jak na mnie to zadziałało xD A właśnie ... Co z brzuszkiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiś
a ja od 3 miesięcy ćwicze na siłowni bo juz sie patzreć na siebie nie moglam.. w zasadzie jestem szczupła ale te moje uda..bosh ..nie musze naciskac żeby celulit bylo widac..pokatuje się chyba razem z wami tym cynamonem kawą spirolkiem itd..do wakacji moze bedzie lepiej:D pozdrawiam;* bede na bierząco zdawac relacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiś
siedze z mazią na udach zawinieta folią i w rajstopkach:D narazie nic nie szypie ale dopiero 5 minut ..zobaczymy jak bedzie dalej:P dam znac pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja nakladam ta maske i owijam folia to tak mi gotuja sie nogi, az parzy mnie a jak splukuje to zimna woda doslownie parzy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagero
Szlag by trafił konsystencję tego gluta... Wymyśliła może któraś z Was, jak to upłynnić porządnie? Siedzę z tym już 40 minut i tu sobie czytam, ale ja mam cellu taki, że mogę do sześćdziesiątki, psiakrew, siedzieć. Wiecie, 10 lat temu się o tym nie mówiło; czyżby kolejny pomysł, jak zabrać kobietom czas?... Heh, jedno wiem: jak mi się koleś znudzi, to mu się w tym rynsztunku niby przypadkiem pokażę, z glutami pod folią, hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagero
...Halooo... arghh... no nie mówcie, że tylko ja się zadręczam... odbiór. Rok siłowni, pół roku aerobów i cellulit jak był, tak jest. Hmm, może to ta kawa i papierosy? ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagero
Podnosimy... bo tracę motywację... odbiór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Witam wszystkie z Was, które się jeszcze nie poddały Ja mam okropny cellulit od dwóch lat ćwiczę i nacieram sie preparatami anty ale jest coraz gorzej - ostatnio zaatakował mi łydki ;( Chciałabym zadać pytanie wszystkim stosującym maseczkę: kawa+cynamon+imbir... (przepraszam jeśli ten wątek był już poruszony ale po przeczytaniu 11 stron padłam na biurko) jak uważacie lepiej dodawać ten spirytus czy nie??? Próbowałyście \"z\" i \"bez\"? Co polecacie? Proszę o odpowiedź Bardzo bardzo proszę Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kagero mam nadzieję, że chociaż Ty tu zaglądasz i odpiszesz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtfhjjj
cz imbir taki w torebce kupujecie czy dodajecie swiezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatek cellulitu
a czy peeling z kawy nie zatyka wam wanny lub prysznica? jak splukujecie maseczke lub robicie peeling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaję imbir w proszku, a prócz tego codziennie piję napar ze świeżego startego korzenia imbiru - poprawia krążenie krwi trę tego tyle żeby było ok. centymetr w szklance zalewam wrzątkiem, przykrywam spodkiem, czekam 15 min. i piję trochę parzy w usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się trochę boję, że wanna się przytka więc staram się zmywać nam miską i wylewam to do sedesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sassss
Używałyście może krem Vichy? Albo jakiś, który dawał efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellasene jest podobno dobry
właśnie stosuję, zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dari.
Hej. ;) ja mam mało cellulitu, ale koniecznie chce się go pozbyć! Chcę sprubować maseczkę, tylko powiedzcie mi czy może być spirytus salicylowy? Pozdrawiam gorąco =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
Salicylowy jak najbardziej sie nadaje, w zasadzie jest nawet bardziej wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aia1985w
Witam! Błagam dajcie mi jakies rady na cellulit. Mam go pełno bez ściskania nóg. ż przodu z tyłu a najgorsze jest to że pojawia mi sie na lydkach:(( jestem załamana ćwiecze na rowerku ale to nic nie pomaga moze mi cos poradzicie?! Zbliza sie lato a ja chyba bede chodzic w dlugich spodniach:(( Najchetniej bym znikła i urodziła sie na nowo bez tego prroblemu:( POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasieńkowa ona
aby cellulit niknął w oczach, trzeba regularnie ćwiczyć i zimnymi prysznicami uda traktować. ale najbardziej pomaga (przynajmniej moim zdaniem) picie Inneov Cellulite - taka oranżadka w saszetkach :) mi pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśśś
wszelkie domowe sposoby walki z cellulitem to według mnie porażka - nie działają wcale. ja już chyba wszystko wypróbowałam. no ale najbardziej mi pomógł specyfik z apteki - inneov cellulite - w saszetkach taki proszek do rozpuszczania. naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia6511
ja baaardzo polecam maseczkę która jest na pierwszej stronie :) już po 2 stosowaniu mam o jakieś 30% mniejsze "dołeczki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Czytam wasz topik i odnośnie tej mikstury co ją same przygotowywujeci to widzę że na jednych działa dobrze czyli rozgrzewająco a na innych nie. Ja nie mam czasu na szykowanie i odmierzanie proporcji bo wystarczy jeden składnik za mało lub za dużo i można sobie zaszkodzić zamiast pomóc. Ja kupiłam na allegro gotowy preparat z idealnie odmierzonymi składnikami i on naprawde działa nazywa się detoren plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka125
Witam Panie serdecznie! Ten temat został rozpoczęty w 2006 roku ^^ i ho, ho! Się nazbierało :) I jestem ciekawa co do tych osóbek co wcześniej próbowały(np. anieliczka). Zaczełyście dwa lata temu, są efekty? Ja jutro wypróbuję maseczkę z cytryny. Zobaczymy ^^. Czekam na odpowiedzi. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vem
Hej dziewczyny! Zastosowalam wlasnie ta maske z 1 strony - niestety wytrzymalam tylko 20 minut bo strasznie pieklo. Cellulit mam spory wiec widac go nadal ale skora jakby bardziej napieta sie zrobila. Bede stosowac do cudo raz w tygodniu i mam nadzieje, ze przyniesie rezultat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
hej dziewczyny!dzis robie ta miksture i sie owijam folia,robilam juz od dawna te peelingi kawowe ale lazienka to jest po nich w niezlym syfie.Uwielbiam cynamon wiec mam nadzieje,ze bedzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89
a do tego peelingu kawowego to kawa taka sypana>??tez mam zamiar zrobic cos z tym cellulitem,,zanim bedzie za pozno..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silenceisgolden
wiecie co? Wszystkie podajecie różne sposoby, a założ się, ze wszystkie, które je podajecie macie zerowy stopień cellulitu, albo 1, może jakaś znajdzie się, która znajdzie skutecznysposób na II stopień? wątpie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka11
Ja na cellulit używam wyszczyplającego balsamu bakaliowego erisa prosystem home care.Dobrzez sie wchłania w skóre i nie zostawia tłustego filtru.Ma super bakaliowy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka B
Ja biorę Recellox, kończe pierwsze opakowanie, czyli prawie 4 tygodnie i efekty są widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×