Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Nie w słoiczku jest taka gotowa substancja...wygląda to troche jak mokry śnieg...smarujesz tym nogi brzuch pośladki czy co tam chcesz...gdy to wysycha czujesz jak ściąga skóre.Można to też pić...troche tej Uwodnionej krzemionki dajesz do wody i mieszasz...pijesz.Jest to bez zapachu i bez smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są tego jakieś widoczne efekty? Chodzi mi oczywiście o cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodge
prosze napiszecie mi jaka dokładnie ma byc ta folia taka srebra czy normalnie przezroczysta?? kurcze musze to wypróbowac bo wygladam jak słon..heheh:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no działa działa to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodge - zwykła folia spożywcza (przeźroczysta). Niektóre dziewczyny wykorzystywały worki na śmieci (oczywiście nieużywane). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak i jak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias 27
Hej dziewczyny widzę że ta maseczka rewelacyjnie działa. Tez właśnie ją położyłam na nogi. Zobaczymy jaki bedzie efekt. jak narazie moje dzieci mają radochę , że założyłam gów...... owinięte sreberkiem.... hi hi. mam nadzieję, że będzie działać. Nie mam zbyt dużego cellulitu ale ja go widzę i strasznie mnie denerwuje. Dam wam znać jak to zmyję z siebie. Narazie jest mi ciepło ale nie za bardzo... zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias 27
kurcze a ja owinęłam się folią srebrną czy przez to będzie mniej działąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias 27
szybko zdjęłam sreberko i owinęłam się przeźroczystą folią ale minęło już trochę czasu i nic mnie nie piecze. Może coś pokręciłam ale robiłam wszystko według przepisu. Zobaczymy jak się wymyje może nie musi mi być ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stacey
Na cellulit trzeba działać od wewnątrz a nie od zewnatrz, takie działania sa tylko dorażne i nic nie dają.Pomyślcie najpierw same co to jest cellulit, a potem jak ma zniknąć od smarowania mazidłami!? Na cellulit najlepszy jest zabieg bezigłowej mezoterapii. Średnio kosztowny , ale za to efekty szybko widoczne i TRWAŁE. Ja juz na sobie przetestowałam, choć z bólem serca wydałam pieniądze jestem strasznie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięta tym co zobaczyła
witam, mam ten problem co Wy. Wiedziałam, ze mam zaawansowany cellulit, ale jak dzisiaj zobaczyłam swój tyłek to aż się popłakałam. Jest widoczny gołym okiem, ba - widać go z daleka - takie są doły. Od dzisiaj ćwicze codziennie, kremy, peeling kawowy itd., a teraz siedzę w cytrynce. Proszę Was o wsparcie, bo gdy nie widzę żadnych efektów to przestaję o siebie dbać. Życzę Wam i sobie wytrwałości w wcieraniu tych wszystkich mikstur i chęci do wykonywania ćwiczeń, i jeszcze, żeby móc przejść obojętnie koło słodyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra to ja tez
wlasnie zrobilam sobie ta maseczke kawowa - ale nie mialam spirytusu dzisiaj. no trudno mam nadzieje, ze tez bedzie dzialala - za to dalam wiecej kawy. A jak maseczka bedzie nadal za sucha to lepiej dodat troszke oliwy z oliwek zamiast wody - ja tak zrobilam i super sie rozprowadzila. Teraz siedze w foli i owinieta kocem - ciekawa jestem co z tego wyniknie:) Ale warto sprobowac. A jesli chodzi o peeling sola to stosuje juz od dawna i uwazam ze jest o wiele lepszy niz te wszystkie jakie mozna kupic w sklepie. Tylko najlepiej jesli jest to sol gruboziarnista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieczek
Czytam, czytam i przyznam, ze tez sie zarazilam. Nienawidze mojego cellulitu i plakac mi sie chce jak na niego patrze , na moj tylek i uda, a fuj! Dzieki, dziewczyny, zmobilizowalyscie mnie do dzialania. Mysle, ze moj cellulitis yo wynik slodyczy i kawy w ogromniastych ilosciach i to takiej z duza iloscia cukru i duza iloscia smietanki, a teraz jeszcze i ruchu nie za wiele... Oj, dzieki, buziaczki i powodzenia w walce z tym syfstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Wam idzie, dziewczynki?:) Ja wreszcie mam wakacje więc się biorę za siebie na poważnie.Nawet dzisiaj rano pobiegałam,a co :D Do tego lekka dieta i dużo wody z sokiem z cytryny. Dzisiaj zaczynam 2 opakowanie serum antycellulitowego z Daxa, bardzo mi pasuje i chyba nawet działa ;) Piszcie o efektach,musimy się wspierać w tej walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :) Jak już wspomniałam w którymś topicu, na cellulit najlepszy jest rolletic. Jestem po 7 masażu i efekty są rewelacyjne! Polecam wam z całego serduszka :) Wczoraj wypróbowałam peeling kawowy. Teraz mam taką gładziutką skórę... Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY_
Chciałam spróbować Waszej cud-mikstury ale jakoś mi nie wyszło...po wymieszaniu składników wyszło "coś" brązowego co bardzo przypominało kupe... nawet nie dało się rozsmarować tylko sklejało się w "kupy" i robiły się wałki :( A teraz cały dom śmierdzi tymi dziwnymi przyprawami... :( Co mogłam zrobić źle? Wszystko było tak jak w przepisie... A jak ta mikstura wygląda u Was?? Może było zbyt gęste? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,A czy te maseczki i pilingi pomoga mi choc troche ,bo gdy normalnie stoje to na udach juz widac nierowna skore :( powiedzcie jak czesto te zabiegi powinnam wykonac....bo wlasnie godz temu zrobilam ten z cytryna i jest skora taka bardziej miekka...a jakie balsamy polecacie,ale nie z tych najdrozszych tylko tansze....prosze o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis ta maseczke z kawy,ale grzalo.....ile razy ,tzn co ile dni to robic zeby efekty byly>powiem ze zalezy mi zeby do 1 wrzesnia lepiej wygladala moja skora bo moj chlopak wraca....a jakie balsamy lub kremy z takich tanszych proponujecie?a ta oliwka z ziaji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie cos kiedys przy gazecie bylo,taka rolka jakby do masazu z wypustkami....to cos daje?jak czesto tym sie trzeba i jak dlugo masowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci się zrobiła maseczka za sucha to dodaj troszkę wody lub jeszcze lepiej oliwy z oliwek wtedy się lepiej rozsmarowuje i nie spada i zdążysz się folią owinąc:) Dziękuję za przepis na tę maseczkę jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upp upp,wypowiadajcie sie,w koncu jesli pomagaja te sposoby to warto...ja dzis sie wieczorem wyszoruje gabka,potem tym masazerem z wypustkami a potem balsam jakis i pod koldre.....czuje sie kiepsko bo mialam usuwana ósemke chirurgicznie ale przed kompem siedze,chociaz jakos mi czas mija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×