Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość walczaca
Ja od 3 tygodni piję herbatkę Vitax na cellulitis (bardzo mi smakuje) Ograniczam słodycze, ćwiczę i wsmarowuję żel antycel firmy AA i muszę powiedzieć,że jestem zadowolona. To świństwo mam od dawna więc każdy efekt to krok do przodu. Zamierzam wypróbować te wszystkie maseczki, kiedyś już ćwiczyłam owijanie nóg folią i maseczki kawowe i był efekt był niesamowity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć znalazłam na necie z Olimpu Cla z zielona herbatą i L-karnityną (60 kap.) to koszt ponad 40 zł.. ale jeszcze tego nie probowałam bo zamówiłam a nie doszło ;) muszę wyprobować miksturki z 1 strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczaca
Folii jeszcze nie próbowałam...ale wczoraj przyglądałam się swoim nóżkom...i jest go mniej!! znacząco mniej!!! Dalej stosuje żel antycellutisowy, czasami krem wyszczuplający sorya+herbatki Vitax+ mniej słodyczy. Na jakimś forum znalazłm domowy sposób z bańkami...też wypróbuję. Jak będę mieć więcej czasu to i folię i peeling kawowy zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczaca
Aha...mogę śmiało powiedzieć,że mój cellulitis spadł z 3 stopnia na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dołączę się , bo mam taki sam problem i ostatnio użyłam parę skutecznych preparatów. 1.LipoControl-balsam +tabletki, promocja w aptece intern.ok.25zł. 2.CLA Olimpu z zieloną herbatą, tez promocja w aptece ok.26zł. 3.Dieta warzywno-owocowa +jogurty activia 4.Diosminex/19zł apteczna promocja Po miesiącu jakieś 4/5 cm mniej w obwodzie uda, bez gimnastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sourin
Właśnie nabrałam ochoty na ten zabieg. Wszystkie składniki w domciu. Tylko jaką właściwie folią mam się owinąć no i jak to zrobić? Niezłe wygibasy sobie wyobrażam w mojej małej łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
a mozna kawe+żel tylko? smarować a potem zmyć i balsam antycellulit i owinąć? czy kawą posmarowac i owinąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Silenceisgolden: skąd możesz wiedzieć jak nie widziałaś??? Wogóle gdybym nie miała cellulitu a mam nawet jak stoję i to duży na swój wiek to dupy by mi sie nie chciało ruszyć żeby ćwiczyć regularnie, robić peeling, ograniczać słodycze i wydać na tabletki ponad 40 zł, więc nie gadaj jak nie jesteś pewna na 100 Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniastr
Witam. Sposób który opisujecie z folią jest też dobry na celulit II stopnia. Sprawdziłam go na sobie w zeszłym roku. Wymaga tylko większej ilości zabiegów (1-2 razy w tygodniu przez około 3 miesiące) efekt gwarantowany. Tylko to sprzątanie w łazience :((. A i jeszcze jeżeli ktoś ma kruche naczynka, nie trzeba dodawać spirytusu, to imbir tak rozgrzewa. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniastr
I jeszcze jedno zapomniałam. Trzymałam tę miksturę na nogach ok 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littttle
musze wyprobowac maseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka....d
czy można stosować na niezbyt jędrny brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzkaaa
hmm chyba sprobuje... wszyscy zachwalaja!!! no ja mam raczej grube uda i no i cellulit najwayzszy czas sie zabrac za niego pozadnie!! zeby sie nie zrobilo z tego cos gorszego!!! zapislalam sie na fitness polaczony z silownia chodze 3 razy w tygodniu!!! zaczelam dietke ;)) masuje sie tez takim urzadzonkiem do masazu , ktore ma rozne koncowki:)) ..z oabczymmy .. w polaczeniu z mixtura..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasminaXXX
Przekonały mnie Wasze posty i właśnie siedzę z maseczką na pupie i udkach ;P Mój chłopak dziwnie się spojrzał jak mu powiedziałam, że będę robić maseczkę na te miejsca, ale nie napinam przy nim mięśni pupy, dlatego nie wie, że mam cellulit... ;) Przy napiętych wyraźnie widać materac :/ No i wiadomo, że nie leczony by się powiększał :( Mam problem, bo chciałabym znaleźć szczegółową dietę do walki z cellulitem, a póki co znajduję tylko ogólne co jest dobre, a co złe... Może coś polecicie? :) W ogóle ostatnio staram się kupować i jeść zdrowe rzeczy, a naprawdę ciężko coś takiego dostać :/ Nawet soki mają aspartam... W mięsie jest 70% mięsa, a reszta to konserwanty, a ostatnio czytałam, że w zdrowych tuńczykach w puszkach jest RTĘĆ! Nie wiem kto czuwa w naszym kraju nad tym, co można sprzedawać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!wszystkim....chciałam podzielić sie z wami doświadczeniem na temat tej maseczki:imbir,cynamon itd.na poczatku nie zauważyłam żadnego efektu,pomyślałam do bani ta maseczka bo sie trzeba namęczyć i nic.ale po jednym dniu zauwazyłam różnice,mała ale jakaś jest,ale ja raczej musiałabym zastosować ją kilka razy bo mam bardzo duży cellulit...ale musze powiedzieć że maseczka naprawde podziałała...a jeszcze wiadomość dla was żeby zmniejszyć cellulit codziennie po prysznicu zróbcie sobie masaż z lodowatej wody pod prysznicem..nie musi być długi...pozdrawiam..aha i pijcie zieloną herbate przeczytałam to na jakiejś stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejeheejejejeje
Cześć! Nie przeczytałam całego topiku, ale zwróciłam uwagę na przepis, który podała założycielka. Stosowałam go i rzeczywiscie skóra była bardziej jędrna, sprężysta. Po ok 3-4 zastosowaniu dostałam okropnego uczulenia, dosłownie jak po poparzeniu. Lekarz stwierdzil, ze pewnie spirytus wytworzyl jakieś związki chemiczne. Nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineczka28
Jeśli macie cellulit, a chcecie się szybko i mieć skórę gładką, pozbyć polecam badzo silnie działający koncentrat redukujący cellulit Naturalna Sylwetka Bio Plante System. To nie jakiś tam kremik, który można wcierać tonami i nic, a naprawdę silny koncentrat ujędrniający skórę i likwidujący cellulit, silnie drenuje skórę i rozbija grudki tłuszczu. Po takim zestawie: regularne ćwiczenia + Naturalna Sylwetka, skóra szybko odzyska jędrność i sprężystość. Koncentrat Naturalna Sylwetka można kupić w aptekach, najwygodniej internetowych, bo są promocje np. www.pharm24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoska-29
Jeśli macie cellulit, a chcecie się szybko i mieć skórę gładką, pozbyć polecam badzo silnie działający koncentrat redukujący cellulit Naturalna Sylwetka Bio Plante System. To nie jakiś tam kremik, który można wcierać tonami i nic, a naprawdę silny koncentrat ujędrniający skórę i likwidujący cellulit, silnie drenuje skórę i rozbija grudki tłuszczu. Po takim zestawie: regularne ćwiczenia + Naturalna Sylwetka, skóra szybko odzyska jędrność i sprężystość. Koncentrat Naturalna Sylwetka można kupić w aptekach, najwygodniej internetowych, bo są promocje np. www.pharm24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ten spirytus jest wogóle nieptrzebny wiadomo że więkzsza ilośc podrażni skóre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta kawa
ma byc wcześnie zaparzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta kawa
?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×