Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

jestem podlamana troszke bo widze ze i na bokach brzucha i z tylu na plecach skora robi sie taka jak na udach....prosze o rady :( naprawde musze cos z tym zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam od kutra przez 5 dni codzien robic wieczorem piling z kawy...zobaczymy efekty...naprawde chytam sie wszystkiego i uwazam ze takie domowe sposoby sa lepsze niz drozsze kuracje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
Witam, też postanowilam zawalczyć z tym badziewiem, mój problem polega na tym, że jestem szczupła, ale mam cellulit, na udach, na tyłku i na brzuszku:( Co prawda na udach trzeba ścisnąc żeby go zobaczyc, ale na tyłku i brzuszku jest juz bardziej widoczny, jestem w trakcie A6W, kupiłam serum 3D z eveline i jest bardzo dobre musze powiedzieć, od razu po użyciu czuje sie różnicę no i jeszcze ten chłodek:D Tak się ciesze że trafiłam na ten topic, przeczytałam go od dechy do dechy, zamierzam już dzisiaj wypróbowac Wasze mazidła:D aaaale, co sie stało z prekursorkami tego wątku?? Dziewczynmy, napiszcie nam co tam u was, jak efekty, czy wytrwałyście?? Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allena919
Witam dziewczyny, dziś i ja przyłaczam sie do walki z tym paskudztwem. zaraz ide wypróbować maseczke kawową, mam nadzieje na efekt;p jestem również szczupła:48kg przy 163wzroztu jednak mam celluit na bokach pośladków i na tyłku;p może jego pojawienie sie jestzwiazane ze schudnięcie o pare kg? njei wiem naprawde , młoda jestem (19l)i mam nadzieje szybko sie tego pozbyc. a jak tam wasza walka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
niestety allena, jak widać dziewczyny chyba zapomniały o nas i porzuciły ten wątek, a szkoda. Ale pisz jak tam efekty? Ja wypróbowałam to cudo i jak narazie nie zauwazyłam zmiany w cellulicie, ale skóra po tym jest po prostu boooska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allena919
Skórka jest cudowna faktycznie;p robiłam to na razie tylko raz więc niewiele oprócz tego mogę powiedzieć.no i tego że grzeje jak nie wiem, mało tego to szczypie nie do wytrzymania;p ale lubie czuć jak działa;) wielkie buźki dla autorki topiku!! Dziewczyny próbować bo rewelacja;) Może po kilku stosowaniach bedzie cudo;p jeszcze tylko musze kupić jakieś mazidło-taaki dodatek to kuracji i bedzie bomba Aa i to tego jeszcze wiara że sie uda, bo jak ma sie nie udac;) Faktycznie szkoda tylko że nas tak malo i że o nas zapomniano, przyłączać sie do koła wsparcia;p;p!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
też zamierzam stosowac regularnie, ale trochę małowydajna jest ta maseczka a moze mi się wydaje. A jak ją robisz allena? Ja biore większe proporcje, np 2kuchenne łyżki zamiast herbacianych:) i mi starcza na uda, tyłek i brzuch. Ale ten cały rytuał to tak: najpierw peeling - kawowy z cynamonem, po spłukaniu własnie ta maseczka, siedze ponad godzinke w niej, spłukuję i smaruje serum 3D intensywnie wyszczuplajace i ujędrniające z eveline i potem jeszcze krem z tej samej serii, aha, do peelingu z kawy dodaje też troche żelu - peelingu, ogólnie rzecz biorac cała seria jest bardzo fajna i przyjemna w użytkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allena919
Ja dałam 2 łyżeczki kawy, imbiru ok łyżeczki, cynamonu też 2 łyżeczki, troche spirytusu ale zamiast oliwy z oliwek dałam oleju samego bo skleroza jestem i zapomnialam kupić;p (jak czegoś zapomnialam wymienić to sorki;p)ale i tak czulam że dziala:) A mój rytulal anty?;p ja najpierw masaż pod prysznicem, potem masaż z peelingiem ale jeszcze takim najzwyklejszym bo jade sie zaopatrzyć w kremy zele itp w poniedzialek, potem nasza maseczka i pod kocyk;) po spłukaniu mazidło Dove ujędrniające (grr niestety też końcówka trzeba kupić;p) i efekt był całkiem calkiem;)jeszcze kilka takih zabiegów to moze zacznie znikać to paskudztwo. Ale zanim to strace majątek w drogerii a jeszcze nie wiem za bardzo co i jakiej firmy kupić, czytalam recenzje ale wszystkie produkty mają plusy i minusy wiec pozostaje liczyć na szczęśliwy strzał;) Dzisiaj przy niedzieli jade na rowerek, podobno też pomaga, sasasa uwzięłam sie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allena919
Aaa i starcza mi na uda i pupke ;) ale to dość grubo sie wypacialam tym czymś;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze z nieco zmodyfikowana mikstura na sobie. 3 lyzki cynamonu 3 lyzki kawy 3 lyzki kakao 1 lyzka imbiru + balsam zwykly jako baza niezle grzeje, ale nie piecze ani nie szczypie. stosuje folie srebna, alunimiowa, bo kiedys foliowalam sie zwykla (krem eveline a na to folia) i efekty byly duzo slabsze z folia spozywcza niz z folia aluminiowa (swiecaca strona do wewnatrz). Aby sie to jako tako trzymalo, zaklejam sie tasma samoprzylepna, na to rajstopy, dresy i pod kolderke. napisze jaki efekt za 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseczka anieliczki nic nie daje ;/ meczylam sie kilkanascie razy z tym potwornym goracem tylko po to,by stwierdzic,ze ta maska jest do niczego. natomiast masaz gabka daje zdumiewajace efekty juz po tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
uważajcie na te rozgrzewające maseczki, bo moga od nich pekać naczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś21
hej dziewczyny ja tez zastosowałam ten pilling kawowy SUPER!!!!!piszcie dalej jakieś nowinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
no dziewczyny chyba o nas zapomniały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że
wszystkie domowe sposoby sa do bani. Żeby sie tego dziadostwa pozbyć raz na zawsze trzeba niestety zainwestować w profesjonalne zabiegi. Teraz najlepszy zabieg to bezigłowa mezoterapia, szybki i bezbolesny bardzo skuteczny sposób. Mnie na to nie stać ale widziałam efekt na własne oczy u mojej kuzynki.Widziałam ja w zeszłym roku na plaży w Egipcie i w tym roku BEZ PORÓWNANIA!!! ZERO CELLULITU>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
nie każdego stać na taką terapie... trzeba radzic sobie jak można... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thggg
czesc dziewczynki:) pewne macie jakies dosiwadczenie, co jest dobre a c zle, mozecie mi napisac jakies wnioski z tego watku?';)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej kobitki.a ja mam wrazenie ze mimo moich usilnych staran i zabiegow ten cellulit sie zwieksza....moja kolezanka mowi ze ona codziennie zwykla oliwka dla dzieci nogi smaruje i cellulitu nie ma,fakt,nie ma ale mi sie wydaje ze to nie po oliwce zwyklej.juz nie wiem jak sie pozbyc tego paskudztwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, znalazlam temat wlasnie. Ciekawi brzmi:) Od poniedzilaku sie biore za walke z cellulitem. Mam na udach, pupie, brzuchu i plecach! Straszne.Waze 60 kg, wzrost 168. Jem malo a waga wzrasta:( Smutne. Ale ale mam juz 30lat wiec to pewnie straosc. Troche martwi mnie ze po tej maseczce kawowej moga pekac naczyna, bo ja mam z tym problem. Jutro na psokojnia poczytam wszystkie posty. Pozdrawiam was. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkroplideszczu
Ja wraz z rozpoczeciem roku szkolnego zaprzestałam troche swoich zabiegów, ale jak tylko będę miała wolną chwilę to wróce do nich. Yu Chin, myslę że sama maseczka ci nie pomoże, musisz wziąc sie za ćwiczenia, dobra jest też zielona cherbatka, a z ćwiczen polecam callanetics - metoda stara jak świat a jaka dobra:D tylko ze strasznie trudna na początku:P ale trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka19
ja tez jestem zwolenniczka zabiegow z kawy powiem szczerze mm 100 w udach i naprawde potrzebuje sie pozbyc swinstwa o nazwie celulit.praktycznie zroblam taki numer nabralamz apteki pelno próbek lipidiose vichy czy jakos tak (nazwy dokladnie nie napisze)wycisnelam wszytko do pojemniczka i mam za darmo produkt.zawsze podczas prusznica szoruje uda szcztka z wlosia konskiego az do czerwonosci nastepnie nakladam maske kawowa (pare rodzajow kaw kakao (maja skladniki likwidujace tkanke tluszczowa)sol kuchenna (wygladza i ujedrnia)sok z cytryny spiritus lub jakis alkohol imbir gozdziki pieprze cynamon do tego jakis kremik na poslizg taka papka sie smaruje zawijam folia i na ok.godzine zostawiam na sobie .tylko ze ja wielkiego pieczenia nie czuje tak jak wiekszosc z was mozle dlatego ze mam duzy celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalocia17
Już drugi raz mam tą maseczke na sobie, tylko chwalić dziewczyny. Grzeje jak nigdy, wprawdzie piecze ale tak ma być :) osobiscie ja daje na to : 2 lyzeczki cynamonu, 1 imbiru, 2 kawy i lyzeczke oliwy z oliwej w radzie potrzeb76y dolewam wody i owijam sie folia i na godzinke pod kocyk :) efekty sa... narazie malo widoczne ale odczuwalne :) pozdro dla wlascicielki przepisu. POWODZENIA DZIEWCZYNY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili 83
Uh! Całe szczęście ja brzuszek i ramiona mam bez śladu cellulitu, ale pupcia, uuuuuuuuu! Najbardziej denerwują mnie takie trzy dołeczki w tym miejscu gdzie się kończy pupa i zaczynają uda :( najgorsze jest to, że cellulit to takie paskudztwo, które w ogóle nie wynika z nadwagi- ja myslałam, że jak schudnę to zniknie to cholerstwo,a tu figa z makiem! Chude dziewczyny też maja cellulit, ja ważę w tej chwili 55 kg na 171 cm wzrostu, a ten drań dalej razem ze mną!! Planuję jeszcze schudnąć z 2 kg, ale wydaje mi się, że akurat na cellulit to nie jest żaden sposób! Właśnie zamierzam wypróbowac waszą super maseczkę- lecę pod prysznić :) buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLi 83
siedzę z folią spożywczą na pupci i tak mnie przyemnie grzeje:) jedna nogę grzeje bardziej niż drugą bo nierówno nałożyłam;) ale...nie mogę doczekac się efektu...czy te moje dołeczki chociaz troche się wygładzą? JA zabieg robiłam w pokoju i...całe szczęście, że nie mam dywanu tylko panele, bo inaczej byłaby tragedia! w dodatku dobija 2 w nocy...uuuu! Ale się zasiedziałam! chyba jutro wypróbuję tą cytrynową, bo chociaż mówicie, że szczypie, to jednak chyba mniej paćkania z tym wszystkim! Oki- lecę zmyć:) zaraz zreferuję wam efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLi 83
No kochane! jestem pozytywnie zaskoczona! Moje dołeczki znacznie się wygładziły! I ten przepyszny zapach kawy i cynamonu, mrrr! co prawda cellulit dalej jest, ale cudów nie ma na tym świecie! jestem dopiero po pierwszym zabiegu, a rezultaty i tak mnie przyjemnie zaskoczyły! Nie wiem tylko czy teraz jeszcze po spłukaniu maseczki wmasowaś balsam? Bo ja kupiłam koncentrat antycellulitowy eveline! chyba go jeszcze wmasuję! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×