Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

a u mnie waga znowu ruszyła w dół. dlatego sie nie poddam. dzisiaj mierzyłam w sklepie spódnicę na lato rozmiar 38. i wiecie co, dobra była. po południu ide po nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Mam do Was pytanko: Czy składniki w tej zupce muszą być dokładnie takie same jak w przepisie na pierwszej stronie? Bo ja chciałabym zrezygnować z papryki i selera, pierwszego nienawidzę, bo mam straszne wzdęcia po zjedzeniu :o a seler po prostu mi nie smakuje. Hmm... A można dodać np. marchewkę? Z góry dzięki za odpowiedz, bo chce ugotować dzisiaj zupkę i od jutra zacząć dietkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mogę się do Was przyłączyć?Planuję zrzucić tak ok 2-3 kg i myślę że taka zupka byłaby w sam raz.Należe do osób które w kółko muszą coś jesć:) a zupę podobno mozna bez ograniczeń.. Ale mam pytanie-opłaca się zastosować tą dietę?Daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka78
Cześc Dziewczyny! Chciałabym sie również do Was dołączyć :) Dziś mój 3- ci dzień na zupce, trzymam sie rygorystycznie diety z 1 - szej strony topicu. Przyznaję, ze to moja pierwsza dieta której sie podjęłam, wcześniej poprostu ograniczałam żarełko ;) Tak więc może wytrzymam do końca! Wspierajmy się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad jestes pomorzanko bo ja tez pomorzenka ! POchodze ze Slupska a ty ???? Co zas do dietki to poczytajcie troche wczesniej, bo niechce mie sie wkolko to samo pisac ;) ale ja i inne babeczki opisywalysmy to kilkakrotnie, dosc dokladnie i jak troche poszukacie to znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania. Ale fajnie ze checcie bac z nami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka78
Czesc balooonik :) ja jestem z Gdyni,a co do topiku to czytałam, czytałam. stosuje sie do rad, tylko z ta maślanką sie wstrzymuję, bo boje sie "gwałtownych" efektów ;) dzisiaj mój trzeci dzień, za mna porcja zupki, 4 kiwi, i sałatka z koktajlowych pomidorkó i papryki z sałata lodową - Mniam! za chwile lece do jadalni odgrzac sobie następna michę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witam nowe odchudzaczki! Zyczę wytrwałości bo naprawdę warto .Miło jest jak zakładasz spódnicę a ona taka lużna, jakby nie twoja była :P Wpadajcie tu i piszcie jak Wam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z napadu na warzywniak :D Składniki do zupki kupione, stwierdziłam, że dodam brokuły - bo są niskokaloryczne. I małe pytanko do Was kupiłam tą paprykę, bo skoro jest w przepisie to pewnie wnosi jakieś witaminki do zupki, tylko, że nie mieli zielonych ale czerwone i to bez różnicy? Czy czerwona być nie może? Bo już sama nie wiem czym one się różnią poza kolorkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Jestem jestem . Ja do pierwszej gotowanej zupy nie dałam wcale papryki , do 2 czerwoną i żółtą ,a w 3 były 2 zielone. Myślę ze bez papryk można się obejść, ale czy bez selera? oj chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piaty dzien. Moja waga ( rano) to 54.7 kg, waga spada dosc powoli, ale to dobrze. TAk jak juz wczesniej pisalam , na zupke nie moge patrzec... wczoraj wcisnelam 1 talerz, dzisiaj chyba nie dam rady :-( Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zupka własnie się gotuję, niezły gar mi wyszedł :D Hmm... Ja raczej lubię składniki które są w zupce, pomijając seler... Ale mam nadzieję, że jakoś wytrzymam, bo widzę, że momentami nie możecie już na nią patrzeć... I trochę mnie to matwi :( Ehh...Pożyjemy, zobaczymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczynki,ukladaja mi plytki na tarasie i nie mam zbyt czasu aby czesciej wpadac,wiec zapytuje co slychac? u mnie stara bida,3 mam diete ,nie mam apetytu ,jest ok:} pozdrowka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Julii jedz troszkę więcej tej zupki, może zmiksuj ją to będziesz szybciutko łykała :P i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,podczytuję Was trochę i może nie doczytałam,ale w zupie ma być seler naciowy,a nie zwykły korzeniowy.Papryka obojętna,ale czerwona ma więcej witamin.Nie wiem co z cebulą ale kapusta i seler mają tzw. wsteczne kalorie.Czyli,że trzeba więcej energii zużyć na strawienie niż zupa dostarcza.Dlatego w pierwotnej wersji jest bez sztucznych rosołków.Nie chcę wyjść na mądralińską,ale jestem fanką(bierną)zupki,bo kiedyś schudłam w tydzień z 7 kilo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam topik podupada :( Jeszcze kawałek i będziemy na drugiej stronie :o U mnie zupką pachniało na cały dom, co oczywiście nie umknęło uwadzę domowników i już wiedzą, że coś kombinuje :D A 7 kilo w tydzień to świetny wynik :) Hmm... a ja dodałam do zupki taki zwykły seler :o Mam nadzieję, że nic takiego się przez to nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
czesc kochaniutkie.juz zapomnialam jak samkauje ta zu[pa wiec mozge znowu do was wrocic-nabralam sił....tym razem chyba bede miec wiecej checi....zobaczymy-ugotuje zupke dzisiaj ale z kapusty pekinskiej, bo wczesniej gotowalam z bialej i dodam do niej tylko przecier i kostke, bez zadnych innych tam warzyw....a i pytanko- rodzaj kapusty jest ttutaj nieistotny, tak?????zycznie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witajcie cieplutko! Jak tam zupka kapuścianka? Ja dziś jestem już wolna , koniec TEJ diety, ale zostało mi zupki więc jeszcze raz ją poszamam. w 2 tygodniu schudłam tylko 2 kg ,ale i tak bardzo się cieszę :D Teraz 1000 cal ;) Myślę ,że do tej zupy powinien być seler naciowy. Trzymajcie się, bedę tu zaglądać. Pod koniec maja przejdę na kapuściankę (tylko na tydzień) Raz w miesiącu tygodniówka z kapuścianką wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyś71
Cześć dziewczyny! Ja zaczęłam od wczoraj, nie było tak źle. Zupka mi całkiem smakuje. Dziś jako jarzynke mam kalafiorka-mniam! Musz zlecieć na tej dietce przynajmniej 9 kilo. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wazylam sie jak co dzien raniutko...54.5 kg. Zaczynam dzis 6 dzien diety.Wczoraj nie wzielam zupki do ust, bo niestety niedobrze mi sie robi. Jak na razie moja waga to -2kg w ciagu pieciu dni. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka78
czesc, ja dzisiaj czwarty dzień na zupce!! mam dzis smaka na te bananki, ale mleko 0% nie jest najlepsze :( Rano sie ważyłam i całkiem niezły wynik, 2 kilo mniej! Pewnie większość to woda, bo czuję sie mocno odwodniona, ale zawsze to cos! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Kaka21 -kciuki oczywiście będziemy trzymać :) Co do rodzaju kapusty to pojęcia nie mam ale chyba co kapusta to kapusta :D bez znaczenia jaka. M_Y - gratuluje zrzuconych kilogramów, a te 2kg to i tak dużo! Justyś71 - piszesz, że zaczęłaś wczoraj, jak minął dzień, nie czułaś się głodna? Julii - zastanawiam się z czego Ty się odchudzasz? :D Chciałabym ważyć tyle co Ty... Pomorzanko78 - ja się tych bananów nie mogę doczekać, bo je uwielbiam :) A to mleko to rzeczywiście smakuje chyba bardziej jak woda niż mleko :o U mnie dzisiaj pierwszy dzień, wciągnęłam już miseczke kapuścianki i czuję się wprost objedzona :o I tu moje pytanie - w pierwszym dniu wiadomo owoce ale co jeżeli nie ma na nie miejsca? :o Nie chce w siebie niczego wmuszać, jak Wy to robicie? Bo to bez sensu wciskać w siebie coś nawet jeżeli mają to być owoce. Ale się rozpisałam :D No nic uciekam na małe sprzątanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyś71
Dorotko 21! Głód odczuwałam co pewien czas, ale wtedy zupka albo owocyk. Tyle ze zupke w niewielkich ilościach, więc jedłam częściej, z tym,że nie ma sie co dziwic skoro ostatnio rozepchałam brzuszek - Święta były udane. Ale dziś jest już dużo lepiej. Tylko szkoda, ze nie wolno mi ruszać tego pysznego ciasteczka co szefowa dziś do pacy przyniosła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
He dziewczynki , jak tam dietka ? zupkę trzeba jeść często bo efektów nie będzie :P rano zjadłam 1 jajko i sałatkę (rzodkiewka pomidor i ogórek) na 2 śniadanie owoc mango (bardzo lubię) obiad ZUPA KAPUŚCIANA i mała paróweczka cielęca. Podwieczorek jabłuszko a kolacja to mała porcja szpinaku i 1 paróweczka . Dziś to prawdziwa uczta :D Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek cepelia
Hej :-) mam dwa pytania odnośnie tej zupy -jak dlugo ją mozna jeść? Tydzień,miesiąc rok?Jak to jest z tym ?I przygotowując ją -ile wlać wody,bo widziałam w jakims przepisie widziałam dwie szklanki wody,to trochę nie za mało? z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek cepelia
Ale wysmarowałam posta :-0 sprawdziłam- 3 szklanki pisze,ale i tak na tyle składników wydaje mi sie malo tej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czlowiek cepelia ! wody tez gdzie czytalam 3 szklanki ale to musi byc pomylka bo to wyszlaby kasza a nie zupa, ja lalam na oko tyle zeby skladniki byly lekko zakryte.Zupke mozna powtarzac wiele razy ale w praktyce wymiekniesz po 2 gora 3 tygodniach. do Inusi 14 ! 1-szy tydzien -4,5 kg drugi -ko 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! To moj siodmy dzien dietki, waga 54.5kg, dokladnie taka jak wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×