Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość wiola22
dietka rozpoczęta!zupkę da się zjeść! jest o wiele lepsza z pomidorami z kartonika i dodatkiem kiszonej kapusty!tym razem muszę wytrwać do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ 83
czesć dziewczyny jestem 2 dzień na tej diecie i już mam kilogram mniej :) bardzo się z tego cieszę,ale przydałoby się zrzucić jeszcze z 4 kg musze wytrzymać,ale przyznam,że jest ciężko,bo jednak odczuwam głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuni
3 dzień! nie ważyłam się ale spodnie jakby luźniejsze.. ;) i mój brzuch czuje się lepiej. w dalszym ciągu mam ochotę na 3 bitaaa ale troszeczkę mniej. Powiedzcie mi jeszcze proszę czy stosujecie wszystko ściśle z przepisem diety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ 83
staram się robić wszystko tak jak jest napisane pije więcej wody niż zwykle jem owoce i warzywa mam pytanko czy ogórki kiszone można jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ 83
staram się robić wszystko tak jak jest napisane pije więcej wody niż zwykle jem owoce i warzywa mam pytanko czy ogórki kiszone można jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ 83
staram się robić wszystko tak jak jest napisane pije więcej wody niż zwykle jem owoce i warzywa mam pytanko czy ogórki kiszone można jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ 83
staram się robić wszystko tak jak jest napisane pije więcej wody niż zwykle jem owoce i warzywa mam pytanko czy ogórki kiszone można jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ 83
staram się robić wszystko tak jak jest napisane pije więcej wody niż zwykle jem owoce i warzywa mam pytanko czy ogórki kiszone można jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
dzien bry:) wczoraj zakonczylam tygodniowa kuracje z zupa - 3kg mniej:) pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
Czesc Dziewczyny a ja musze sie przyznac ze zakonczylam diete na 5 dniu:/normalnie nie moglam juz patrzec na ten gar :[ mialam juz odruchy wymiotne, brr na sama mysl mnie trzesie stwierdzam - 2kg, ale zeby nie bylo ze osiadlam na laurach od razu przeszlam na duzo przyjemniejsza dietke czyli DIETE NIEŁĄCZENIA węglowodanow z białkami, kupilam sobie wage kuchenna elektroniczna zeby nie przekraczac 1000 kcal na dobe, aktualna waga 63 kg ;) stwierdzam ze kapuscianka zmniejszyla zoladeczek teraz starsznie malo potrzebuje zeby sie najesc aha i ta pogoda tez robi swoje, w domu nie ma mnie prawie w ogole, wygodne butki i pędze z wozkiem:-) ps cycuchy nie schudly wizualnie nic :D poki co tylko z nich jestem zadowolona, karmilam tylko 3 tyg przez zanik pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
Czesc Dziewczyny a ja musze sie przyznac ze zakonczylam diete na 5 dniu:/normalnie nie moglam juz patrzec na ten gar :[ mialam juz odruchy wymiotne, brr na sama mysl mnie trzesie stwierdzam - 2kg, ale zeby nie bylo ze osiadlam na laurach od razu przeszlam na duzo przyjemniejsza dietke czyli DIETE NIEŁĄCZENIA węglowodanow z białkami, kupilam sobie wage kuchenna elektroniczna zeby nie przekraczac 1000 kcal na dobe, aktualna waga 63 kg ;) stwierdzam ze kapuscianka zmniejszyla zoladeczek teraz starsznie malo potrzebuje zeby sie najesc aha i ta pogoda tez robi swoje, w domu nie ma mnie prawie w ogole, wygodne butki i pędze z wozkiem:-) ps cycuchy nie schudly wizualnie nic :D poki co tylko z nich jestem zadowolona, karmilam tylko 3 tyg przez zanik pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
Czesc Dziewczyny a ja musze sie przyznac ze zakonczylam diete na 5 dniu:/normalnie nie moglam juz patrzec na ten gar :[ mialam juz odruchy wymiotne, brr na sama mysl mnie trzesie stwierdzam - 2kg, ale zeby nie bylo ze osiadlam na laurach od razu przeszlam na duzo przyjemniejsza dietke czyli DIETE NIEŁĄCZENIA węglowodanow z białkami, kupilam sobie wage kuchenna elektroniczna zeby nie przekraczac 1000 kcal na dobe, aktualna waga 63 kg ;) stwierdzam ze kapuscianka zmniejszyla zoladeczek teraz starsznie malo potrzebuje zeby sie najesc aha i ta pogoda tez robi swoje, w domu nie ma mnie prawie w ogole, wygodne butki i pędze z wozkiem:-) ps cycuchy nie schudly wizualnie nic :D poki co tylko z nich jestem zadowolona, karmilam tylko 3 tyg przez zanik pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuni
Sobotni ranek, piękna pogoda i ja - w świetnym humorze!! Po tygodniu kapuścianki 2 kg mniej!!! ale muszę się przyznać, że nie stosowałąm się do diety..ściśle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
zaczynam dzisiaj ta diete wlasnie gotuje supke i jabulko zjadalam:) mam zamiar glownei jadac zupe i jakis dodatek czasem do tego typu owoc czy w 4 dniu szklanka mleka- musze schudnac jak najwiecej i jak najszybciej od kilku dni bylam na bialkach i shcudlam tylko kg i jestem zla:( na te efekty i teraz musze miec wielki rygor- musze schudnac jak najszybciej jest cieplo a ja mam wszystko ciasne;( waga 75kg 167cm codziennie cwiczenia na rowerku po godzinie czytalam ze kobieta stosowala zupe i czasem jakies dodatki przez 2 miesiace i schudla 25 kg wow tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate202122
Czesc, jak widze, ludzie sie na forum zmieniaja, tylko ja trwam ;). Moja metoda: w ciagu tygodnia zupka, w weekendy normalnie; niestety nie zabardzo sie sprawdza... no ale na weekend swiateczny znowu odpuszcze... A ty @kesja masz zamiar nawet w swieta poscic ;)?? Ostatnio musialam zrobic przerwe na caly tydzien, bo niestety nie bylo mnie w domu... no i moje "rezultaty" (3 kg) diabli wzieli... cale szczescie nie waze wiecej niz przed dieta :). Tym razem pije duzo wody... a mniej kawy, powinno byc lepsze dla zoladka :)... choc mino wszytko nie mam zadnych boli brzucha (w odpowiedzi na pytanie) Uwaga wszyscy niewytrwali !! Kikogramy szybko wracaja, wiec sprobujcie po prostu jesc mniej..... ja tez sprobuje... no ale w swieta ;), czy to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-b89
Witam! Mogłabym prosic o przepis na tą diete i zupę heee? GG 4541355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
cześć dziewczyny, już jakiś czas czytam te forum i teraz chciałabym do was dołączyć. jestem na samej zupie od 3 tygodni, dziś jest pierwszy dzień 4 tygodnia, zostało mi jeszcze 7 zaplanowanych tygodni. schudłam 5, 1 kg a muszę jeszcze 16.9 kg To jak, mogę dołączyć do was ? waga obecna : 66,9 kg waga idealna : 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
zapomniałam napisać że przy mojej byłej wadze 72kg i obecnej 66,9 kg mam 161 cm, więc po prostu jestem kuuuuuulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuni
ech te święta..... jutro znowu po kapustę lecę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Nie ma co marudzić, opychałem się jak nigdy, a tu waga w ogóle się nie ruszyła. ajć. mimo to od jutro spróbuje kopenhaską. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrisska
Widzę że całkiem sporo osób pochlebnie wyraża się o tej diecie! Ja po świętach nabrałam kształtów:) i chciałabym jej jak najszybciej zgubic! dlatego z chęcią przyłaczyłabym się do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indi-anka
zaczęłam dzisiaj i zobaczymy co dalej będzie... w ciąży przytyłam 24 kg o zgrozo brr... ważę teraz 82kg i po prostu MUSZE schudnąc a forum to chyba dobra forma żeby się tak trochę zmotywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz koncze 5 dzien kapuscianej i jest 3,5 kg mniej na wadze :) Ja stosowalam sie scisle do diety, ale nie jadlam bardzo duzo zupy, bo w ogole mi nie smakuje. Za kazdym razem porzadnie ja sobie miele i jem ja jak najszybciej moge w ogole nie pozwalajac temu plynowi spoczywac na moich kubkach smakowych ani sekundy dluzej niz trzeba. Najgorszy byl dla mnie dzien 4 z bananami i mlekiem. Czulam sie naprawde glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
widzę, że jakoś tu cienko. to ja przyznam się że zgrzeszyłam, ostatnio byłam na domówce i wypiłam kilka piw no i zjadłam trochę chipsów, makabra. ale od dziś znowu będę się trzymać jeszcze tylko 12 kg i 1,5 miecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dietke zaczelam od wczoraj, 3 poprzednie dni malo jadlam, a od 16 juz tylko pilam wode. Za 6 dni wesele mojego brata a ja moja sukienka jest strasznie obcisla ledwo ja dopinam, ale musze powiedziec, ze po jednym dniu diety (zjadlam caly gar zupy) sukienka zrobila sie mniej obcisla w sumie moglam bym juz nawet w niej wyjsc:) zupka mi smakuje jak na razie hehe, bylam wczoraj na domowce i nie skusilam sie na zadne ciasta, chipsy i inne smakolyki mam nadzieje, ze dotrwam do konca diety, ale musze powiedziec ze najwieksza motywacja jest dla mnie wesele, jak tylko pomysle o sukience to odechciewa mi sie jesc:) trzymam za was wszytskie kciuki, dacie rade i piszcie ile zrzucilyscie , buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indi anka
drugi dzień zaraz ide na wagę, to chore ale nie umiem sie powstrzymac żeby codziennie się nie ważyc. Damy radę babeczki, wakacje tuż tuż a bikini w szafie straszy. Czytałam że kapuścianka to tylko wstęp do prawdziwej diety a u mnie na pewno po tygodniu się nie skończy bo dużo tego tłuszczyku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
no ja się ważyłam codziennie ale teraz postanowiłam tylko co tydzień, bo za duże wahania wagi są, jak się ważysz codziennie, tak samo jak z mierzeniem się. nie mierzyłam się 3 tygodnie i zeszło mi 6 cm, a tak to codziennie, nie schodziło nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam dzis 4 dzien dietki, pozwolilam sobie na 3,5 banana. Czuje sie strasznie slabo, spalam 3 godz w dzien i dalej nie moge do siebie dojsc. Mleko nigdy tak mi nie smakowalo hehe. Wlasnie gotuje zupke bo jeszcze dzis jej nie jadlam, jakos nadal mi smakuje w miare. Jak wy sie czujecie? Ja jetsem wiecznie glodna i oslabiona na maksa i ZLA!!! ;)) nie wazylam sie, ale widze efekty, jest mnie coraz mniej:) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×